Starcraft 2 - הדיון הראשי - עמוד 50 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - הדיון הראשי

noambaum

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב נמאס לי מהביילינגס המעצבנים האלה.. אנשים עם מיקרו טוב יודעים לשחק איתם היטב ומוחצים את כל יחידות המארינס שלי כולל הטנקים.

מה עושים עם זה ?

שחקן terran שמשחק MMM אין הרבה מה לעשות נגד banelings רק מיקרו או מיקום יחידות מוצלח

אבל אם אתה רוצה טקטיקה חמודה יש את השיטה שנקראת stalife drop שהרעיון הוא שאתה מעמיס את Medivac עם marauder ומנחית אותם על banelings , מה שאומר שהם מתפוצצים לפני שהם מגיעים ל marines שלך

אם תרצה לראות את זה בפעולה יש את זה בוידיאו הזה בדקה 29

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אבדוק זאת.

אגב ראיתי שיצא patch חדש בזמן שנכנסתי למשחק.. אני רואה שעשו שם שינוי בכמה יחידות כמו למשל הטנקים שהחלישו אותם.. האם זה תופס גם למולטי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אבדוק זאת.

אגב ראיתי שיצא patch חדש בזמן שנכנסתי למשחק.. אני רואה שעשו שם שינוי בכמה יחידות כמו למשל הטנקים שהחלישו אותם.. האם זה תופס גם למולטי ?

כן, אצל ה- terran החלישו טנקים, זמן הבניה של ה- reapers הוגדל

protoss זמן הבניה של zealots הוגדל

zerg מחלישו את ה- ultralisks

סוף סוף TVT יהיו פחות טנקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא טוב? ומה זה 'ישפיע לרעה'? יש שלושה גזעים, ברור ש-nerf לטראן ישפיע לרעה על הטראן - אבל ישפיע לטובה על שני הגזעים האחרים, זאת כל הפואנטה של בלאנס...

תבין דבר אחד - כל הפואנטה של כל שינוי שיעשו מעכשיו ועד שיפסיקו להוציא עדכונים היא לשפר את המולטי. לאף אחד בבליזארד לא אכפת יותר מהסינגל. אנשים משחקים בסינגל שבוע-שבועיים וזהו. המולטי מחזיק שנים, וזה כל מה שחשוב בסוף...

ספציפית לגבי השינויים - לדעתי הם מוצלחים. אין ספק שריפר רש על זרג זה מגוחך, וגם בילד עם הרבה טנקים וMM דורש הרבה מאד מהיריב כדי לנצח (בעוד הטראן רק עושה a-move ו-gg).

וגם הזילוט פוש נגד זרג היה ממש נוראי, אפילו אם יודעים שהוא בא אין יותר מדי מה לעשות חוץ מלהקריב את כל הכלכלה ולקוות שיהיה בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עושים ב 2VS2 כשהפרטנר שלכם הוא נוב ? פשוט כשאני משחק עם כאלה הם לא מצליחים לעמוד ב rush וההפסד הוא כולו שלי.

זה ממש מעצבן להפסיד משחקים כאלה רק בגלל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...