Starcraft 2 - הדיון הראשי - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - הדיון הראשי

noambaum

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עם כל הבעיות שאני קורא עליהן נראה לי שעדיף לחכות כמה שנים טובות לחבילה שתכלול את חבילות ההרחבה וכל הפאטצ'ים בחבילה אחת של +- 100 ש"ח, בדיוק כמו עם המשחק הראשון. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין על מה כל התלונות, באמת אחד המשחקים הכי טובים שנתקלתי בהם. העלילה ממש איכותית,מעניינת ומרתקת [כששיחקתי בראשון הייתי קטן ולא ממש הייתי מודע למה שקורה בגלל שלא ממש ידעתי אנגלית....] וכל המשחקיות מאוד כיפית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי אני ממש גרוע

שיחקתי עכשיו כמה שעות על normal והיו משימות שהייתי צריך לעשות כמה פעמים

את המשימה של זרטול שצריך להגן על הספירה בכלל אין לי מושג איך לעבור. 1500 זה פשוט יותר מידי.

המשימה היחידה שנשארה לי כרגע חוץ מהנ"ל זה הלפישה לצ'אר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא משווה משחק של 60$ מול משחק של 60$. ויש מקום להשוואה. כשאני משלם על משחק למי אכפת מהז'אנר, יש איזה חוק לא כתוב שאם אני קונה FPS הוא ייגמר לי הרבה יותר מהר? אז למה הוא עולה אותו דבר?

ברור ש-FPS יותר קצר, אין מה לדבר - אבל לאור כל התלונות על המחיר של SC2, נראה לי שרלוונטי להעלות את העניין הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקוצר של MW חורג מעט מהאורך "המסורתי" בקוצרו. בכלל משחקי פעולה נהיים יותר ויותר קצרים מבעבר,אבל MW2 נחשב למאוד קצר,וזה בטענה שעיקר אורך החיים שלו זה במולטי והסינגל זה "חויה" "כמו להיות חלק מסרט" אז ממלא אין בעהי שתגמרו את הסרט בשש שעות.זה טרנד שמתחיל לתפוס של סינגל קצר כשיש מולטי יציב וסטרקרפט 2 לא בוחר לשחק על הטיעון הזה של "גם ככה עיקר האקשן זה במולטי,ובכלל תגידו תודה שקיבלתם כזה סינגל טוב" ולקצר אותו בחצי. אפשר להתלונן שהוא רק משפר ומוסיף דברים ולא מחולל מהפכות-אבל הוא אף פעם לא מחפף,הוא לא "מעגל פינות" בעלילה(מישהו הצליח לעקוב באמת אחרי העלילה בMW2?)

אלה הדברים שבגללם בליזארד עובדים על המשחקים שלהם הרבה שנים. במקום שבו IW הסתמכה על זה שהיא תמכור כמו לחמניות חמות בכל מקרה ועשתה לעצמה קיצורי דרך בליזארד מוודאים שאנחנו נרצה לקנות את המוצר הבא שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עוד משתרך מאחור אי שם ב"שוד הרכבות הגדול" פשוט אין לי זמן למרתון שתככנתי לעשות לסיום המשחק. באסה. לפחות א"א להתלונן על האורך. בMW2 הסינגל היה כבר נגמר מזמן...:)

אם אתה צריך עזרה אני פה (:

כנ"ל אם למישהו יש טיפים לגבי השלב שהזכרתי עם זרטול. שצריך להגן על הספריה ולהרוג 1500 זרגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקוצר של MW חורג מעט מהאורך "המסורתי" בקוצרו. בכלל משחקי פעולה נהיים יותר ויותר קצרים מבעבר,אבל MW2 נחשב למאוד קצר,וזה בטענה שעיקר אורך החיים שלו זה במולטי והסינגל זה "חויה" "כמו להיות חלק מסרט" אז ממלא אין בעהי שתגמרו את הסרט בשש שעות.זה טרנד שמתחיל לתפוס של סינגל קצר כשיש מולטי יציב וסטרקרפט 2 לא בוחר לשחק על הטיעון הזה של "גם ככה עיקר האקשן זה במולטי,ובכלל תגידו תודה שקיבלתם כזה סינגל טוב" ולקצר אותו בחצי. אפשר להתלונן שהוא רק משפר ומוסיף דברים ולא מחולל מהפכות-אבל הוא אף פעם לא מחפף,הוא לא "מעגל פינות" בעלילה(מישהו הצליח לעקוב באמת אחרי העלילה בMW2?)

אלה הדברים שבגללם בליזארד עובדים על המשחקים שלהם הרבה שנים. במקום שבו IW הסתמכה על זה שהיא תמכור כמו לחמניות חמות בכל מקרה ועשתה לעצמה קיצורי דרך בליזארד מוודאים שאנחנו נרצה לקנות את המוצר הבא שלהם.

+1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי את השלב הזה שוב עכשיו הגעתי ל 1300

הרבה פחות נורא ממה שזכרתי והייתי יכול לסיים כבר עכשיו אבל חוסר ריכוז של שניה סגר את העסק

שבוע הבאה אמצא זמן לסיים את זה (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי בשעה טובה את הסינגל. את רוב מה שיש לי להגיד לא לחיוב אפשר לסווג כספויילר, אז הנה לכם הרבה טקסט צהוב:

- ברמת קושי normal המשחק יותר מדי קל. הרבה יותר מדי. אפילו בשלב שצריך להרוג 1500 זרגים הגעתי בנסיון הראשון לכ2200 (לא השתדלתי יותר מדי ברגע שעברתי את ה1500). הטריק כאן הוא להחזיק מיקס של יחידות מבחינת היכולות (colossi, void rays, carriers, stalkers, immortals) כקבוצה חזקה אחת ולא לנסות לשמור על כל כניסה בנפרד. בשיא היו לי בקבוצה הזו כ60 יחידות. הרבה יותר מצחיק השלב שבו צריך להעביר את השדר שמוכיח שמנגסק אחראי לטבח בטארסוניס: אם מצליחים למחוק לחלוטין אחד משלושת הבסיסים בדקות הראשונות (כאשר יש לך רק את הodin), את כל השאר אפשר למחוק בקלות כשכוח התקיפה כולל רק את הodin, הthor שמקבלים בחינם, זוג SCV וקבוצה קטנה של חי"ר.

- מעצבן אותי שיותר מדי דברים במשחק הזה יוצרים הרגשה חזקה של דז'ה-וו. יש שלבים (או חלקי שלבים) שפשוט מועתקים מהמשחק הראשון, בנוסף לאלמנטים הלקוחים מסרטים\משחקים אחרים. הפעילות בין השלבים מזכירה מאוד את mass effect, למשל, ויש כאן מישהו שראה את starship troopers שהspore cannon (יחידת זרג מיוחדת שנתקלים בה בפלישה לצ'אר, שלא עושה לך כלום אבל כנראה אחראית לכל מה שנופל עליך מהשמיים בשלב הזה) לא נראה לו מוכר להחריד?

- סיימתי את הסינגל וכתוב לי שעברתי 25 מתוך 26 משימות. מהי המשימה הנוספת? קשור איכשהו ל"סוד" שאני אמור לגלות בשלב ההוא עם הodin?

- למה בערך כל היחידות מהמשחק המקורי, לפחות אלה של הטראנים, מופיעות גם כאן - בנוסף לתחליפים ההולמים שנוספו "במקומן"?

אבל די להתבכיין. משחק מעולה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כן

בפעם הראשונה לא ממש הקשבתי למה שצריך לעשות בשלב ויצאתי החוצה עם חלק מהכוחות מה שממש זירז את הכניסה שלהם ולא איפשר לי להספיק לחדש.

בפעם השניה כבר עשיתי 1300 בגלל שטות של ריכוז, זה מה שקורה כשיש צלחת עם שניצל וצ'יפס ליד המחשב

זה שלב שאמור להיות דווקא די קל גם לגרועים וטפשים כמוני

את המשך ההודעה שלך לא קראתי מחשש לסופויילרים (:

אגב, יש מקורות מומלצים עם מידע על המולטיפלייר שרלוונטי גם סטארקראפט2?

אני לא ממש מכיר את הראשון ובגלל שהמשחק מחולק לשלוש ואין לי אפשרות להכיר את היחידות האחרות אני אשמח להכיר אותן ואת האסטרטגיות המתאימות לפני שאני קופץ למים העמוקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...