Starcraft 2 - הדיון הראשי - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - הדיון הראשי

noambaum

Recommended Posts

לדעתי ה-SP מצוין. ממש נהנה ממנו עד עכשיו. גם המשימות שבהם יש לך בחירה בין X ל-Y ממש תוספת נחמדה שגורמת לי לחשוב מעבר!

לגבי ה-MP. ניצחתי משחק אחד מתוך 5 שקיימתי. :lol:

שמו אותי בברונז, לא נורא. D=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ה-SP כל כך מהנה, כל רגע עד עכשיו תענוג. עלילה מצוינת לדעתי. לא ציפיתי בדיוק למשהו שיפיל אותי מהכיסא. אבל בשביל משחק RTS, זה מצוין. יש גיוון כל כך מעולה במשימות וביעדים.

~ספוילר~

המשימה הכי מהנה עד עכשיו לדעתי הייתה עם הלייזר הענק הזה. הורג כל אויב תוך שניה. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנסיון שלי: שיחקתי בראשון בסינגל ובמולטי (לא אונליין, בעיקר עם חברים). ב-SC2 שיחקתי בבטא. בתכלס, אני ממש לא שחקן טוב. רמת ביניים כזאת.

התחלתי אתמול את הסינגל על ברוטל - זה באמת לא קל, אבל בינתיים (עשיתי רק 6 או 6 שלבים) הכל ממש אפשרי.

זה רחוק מהרמה של היעילות והמהירות שנדרשות ממשחק מולטי בינוני.

אם ממש מסתבכים גם יש save/load אבל עוד לא עשיתי בזה שימוש. אני מניח שבהמשך גם את זה אני אעשה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נזכרתי עכשיו בעוד משהו שעיצבן אותי במשחק - למה לעזאזל אי אפשר להתרומם למעלה מהמפה וככה לראות יותר שטח ? זה מריג כאילו מסתכלים על צג CRT 10"

אפשר לחשוב שאחרי 12 שנים שהיה להם לתכנן את המשחק הם היו שמים את העניין איפשהו בסדר עדיפויות לפיתוח... :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בערך באמצע הקמפיין, בנתיים:

1. המשחק קל מאד ובכל זאת הגרפיקה מעולה.

2. למעט בעיה קטנה בהתקנה אין שום באגים.

3. הקמפיין מהנה אבל אני לא אקרא לזה משחק האסטרטגיה הטוב ביותר וגם לא המשחק הטוב ביותר בשנים האחרונות.

4. היחידות מאוזנות, אני לא רואה יחידה כלשהי שהיא באופן ברור OP.

5. מעצבן שבכל פעם שרוצים לשחק צריך להתחבר לBattle.net ולהקליד מחדש את הסיסמא, למה זה לא שומר אותה?

6. ניסיתי למזג את המשתמש Battle.net שלי עם המשתמש WoW הישן שלי ואני לא מצליח וגם התמיכה של לא עונה.

7. הסרטונים משעממים.

8. אהבתי את הממשק.

9. מעצבן שאי אפשר להגדיל את השטח הנראה, המקסימום האפשרי הוא לטעמי קטן מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי תחושה שלהרבה אנשים פשוט לא נעים להגיד שהמשחק מאכזב.

כלומר, ביחס לקודמו האגדי

לא שיחקתי בקודם, כשהוא יצא הייתי בערך בכיתה ג' ולאחרונה כשרציתי לשחק בו הגרפיקה כבר בלתי נסבלת ביחס לסטנדרט של היום ולרזולוציות הגדולות בהרבה שפעם אפילו לא חלמו עליהן.

כמו שאמרתי כמה הודעות למעלה, זה לא משחק העשור וגם לא המשחק הטוב בשנתיים-שלוש האחרות אבל בשביל 190 שקל אני לא מתחרט.

330 שקל הוא בטוח לא שווה ומי שרוכש אותו במחיר מלא פראייר לא רק כי אפשר להשיג אותו במחיר טוב יותר, אלא פשוט כי המשחק לא שווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימון בהתחלה היתי קצת מאוכזב כי למרות הליטוש הרב והפסקול הנהדר המשימות הראשונות והעלילה בתחילתה די דומות ל1-פשוט יש את הדומיניין במקום הקונפדרציה-והיי הזרגים תוקפים! ונחשו מה? יש משימת הגנה על הבסיס מנחילים של זרג עד שיגיע החילוץ-בדיוק כמו(ואולי אפילו קלה יותר לדעתי) מהמשחק הראשון.אבל לאט לאט העסק מתחיל להתחמם יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עוד זוכר שההורים הביאו לי את SC1 מאנגליה כשהייתי בכיתה ז'.

בנתיים אני נהנה מכל רגע מהקמפיין ובטוח שהמולטי לא יאכזב.

אגב מי שלא נהנה מהמשחק, לדעתי, אין לא מה לחפש בג'אנר הRTS כי משחק ברמה כזאת יוצא פעם בעשור ( יחד עם warcraft 3 )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח מה אנשים כבר נותנים דין למשחק זה אבסורד איך תמיד מחפשים מה דפוק ומה לא טוב

בנתיים אף אחד עוד לא העביר שעות של משחק מולטי ברמה גבוהה אז אל תעלו מסקנות,

בליזארד לא אכזבה אף פעם וגם עכישו היא ממש לא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...