Starcraft 2 - הדיון הראשי - עמוד 65 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - הדיון הראשי

noambaum

Recommended Posts

dimer

הכי פשוט זה לא לתת לו להגיע לברודלורדס בכלל.

ברמות הנמוכות אני לא זוכר שהם מגיעים לזה מהר אם בכלל..

בכל מקרה בשבילי זה עדיין מאסה של סטוקרים ובלינק

זה נכון, אבל בליגת אימונים העסק עובד קצת אחרת.

אף אחד לא ממהר שם ללחוץ או לתקוף... אנשים בונים הגנות מטורפות סביב הבסיס.... רואים בסיסים שפשוט מוקפים בבנייני הגנה. אי אפשר להגיע מהר לבסיס של היריב כי יש חסימות של אבנים בכניסות. ככה יוצא שכל שחקן מגיע ליחידות כמו באטלקרוזר או קרייר או ת'ור או ברודלורדס.

שיחקתי 6 משחקים ולא ניראה לי שלא היה משחק אחד שלא תקפתי ראשון. אני פשוט רגיל ממשחקים עם חבר ישר לפתוח עם גייוואיי + רובו ולהוציא יחידות כמו מטורף..... בליגת אימונים נדהמתי לראות שזה ממש לא עובד ככה. אז גם אני התחלתי להיות איטי ולצבור יחידות עד שאני יוצא לתקוף.... אבל אז צריך להתמודד גם עם כל בנייני ההגנה שלהם....

עוד מישהו שיחק פה בליגת אימונים ?

כן, MASS STALKERS עם בלינק זה משהו פגז אבל איך זה עוזר לי נגד ברודס? לא משנה לאן אני עושה בלינק הברודס ישר היו תוקפים..... ניראה לי שפשוט באתי עם פחות מידי סטוקרים... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נו אז זה בכלל פשוט..

כל מה שאתה צריך לעשות זה להשתלט על כל המפה בנתיים מתישהוא הוא יהיה חייב לצאת ואז אתה כבר תחכה לו... אל תשכח גם שבמקרה כזה אתה יכול לבנות את הצבא שלך תוך באמת כמה דקות משחק.. על ידי איזה 10 WG

לגבי הסטוקרים אני מדבר על כמות גדולה וגם אין מה לעשות זה דורש קצת מיקרו אבל לא בשמיים.

עריכה: Mr.Pepo הגבנו ביחד בכל מקרה אני מחזק את מה שאמרתה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אז זה בכלל פשוט..

כל מה שאתה צריך לעשות זה להשתלט על כל המפה בנתיים מתישהוא הוא יהיה חייב לצאת ואז אתה כבר תחכה לו... אל תשכח גם שבמקרה כזה אתה יכול לבנות את הצבא שלך תוך באמת כמה דקות משחק.. על ידי איזה 10 WG

לגבי הסטוקרים אני מדבר על כמות גדולה וגם אין מה לעשות זה דורש קצת מיקרו אבל לא בשמיים.

עריכה: Mr.Pepo הגבנו ביחד בכל מקרה אני מחזק את מה שאמרתה

זה נכון אבל יש מפות ל-4 שחקנים ושם לא קל לשלוט על כל המפה כל הזמן, תמיד יכול להיות שהוא יתגנב לאיזה אקפנשן או יפתיע פתאום....חוץ מזה, אם אני אחכה לו אז אני אמות משיעמום תוך כדי.... נשבע לך, אם אני לא תוקף - השחקן השני גם לא תוקף. ממש מדיניות של live and let live :D

אני משתדל לבנות אובסרבר כמה שיותר מהר ולראות אם הוא עושה אקספנשן ואז אם כן, אני מנסה למנוע את זה או אם כבר איחרתי אז מנסה לתקוף אותה כמה שיותר מהר....משתמש בעיקר בסטוקרים + זיאולוטים + קולוסיס (לפעמים מוסיף אימורטלס ו-VOIDS בודדים)

לגבי סטוקרים, מה זה כמות גדולה? חשבתי 6-7 זו כמות גדולה. נגד 6 ברודס הם אכלו קש....

ומישהו יכול להסביר לי איך בלינק מתחת ליחידת האוויר אמור לעזור לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי זה 2-3 קבוצות זה כמות גדולה.

שמע אם אתה רואה שהוא מסתגר בבסיס ואתה לא יכול להתקרב אתה חייב להמשיך להתפתח מה שנקרא Outmacro your opponent

בקיצור אם הוא מחליט להישאר בבסיס שלו תדאג שהוא ישאר שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין זמן מוגדר מראש להתרחבות. אתה יכול לפתוח משחק ב-14 hatch וזה גם יכול להגיע מאוחר יותר במשחק במצב של full saturation בבסיס הראשי.

מה שבטוח כשיש לך full saturation ואתה מתחיל לצבור מינרלים מיותרים אז כדאי להתרחב ולהעביר עובדים (חצי/שליש) לבסיס החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אף פעם לא מצליח להבין, מתי הקטע הזה שצריכים לקחת עוד בסיס ?

יש כלל אצבע שאומר מתי שאתה מתקיף בתזמון נכון - אתה מתרחב. מה זה תזמון נכון? זה מצבי מאוד, זאת התקפה שאתה מניח שיש לך את היתרון בה (בדיוק סיימת +1 להתקפה, סיימת Packs, בלינק, וכו') ומסוגל לעשות נזק ליריב בלי שהוא יעשה Counter Attack שתעיף לך את ההרחבה.

בעיקרון אתה גם יכול לשחק יותר הגנתי, במיוחד עם טארן, ולנסות לקחת הרחבה אחרי שיש לך טנקים עם Siege.

אם אתה זרג, אתה אמור בכל מקרה לבנות בסיס נוסף בשביל עוד ייצור (בסיס 1 שממנו אתה אוסף מינרלים בצורה יעילה יכול לתדלק יותר מהאצ'רי אחת).

ותמיד אפשר להחביא איזה הרחבה במפה ולקוות שעד שהיריב יגלה אותה תצליח לנצל את הextra משאבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

www.the-iSL.co.il

מהי הiSL?

הiSL היא ה-Israel Star league. ליגת הסטרקראפט הישראלית. זהו המקום היחיד בו הקהילה הישראלית יכולה להתחרות בכל הרמות השונות בצורה מקצועית ומאתגרת. הליגה מחולקת לרמות השונות ויש מקום לרמת דיאמונד להתחרות בליגת הדיאמונד ולשחקני ברונז לשחק בליגת הברונז – הרעיון שכל שחקן יוכל להתקדם בקצב שלו. משחקי הליגה מתקיימים על בסיס טורנירם קטנים, מהנים וקצרים של בין 16 ל32 שחקנים ומתקיימים פעמיים בשבוע(לכל רמה). אין חובה אלייך להשתתף בטורניר שאתה אינך יכול להגיע. ליגת ה-iSL הוקמה, תוכנתה ומנוהלת על ידי ישראלים בהשראת מערכות וליגות העובדות כבר המון זמן באירופה (מי שמכיר את הESL לדוגמא). שימו לב שהליגה בתחילת דרכה ולכן עכשיו זה הזמן לקחת חלק פעיל בה על מנת לבדוק ולשפר את המערכת, וגם להתחרות ולבסס את מעמדך בקהילה הישראלית.

איך המערכת פועלת?

בצורה הפשוטה ביותר. בוחרים את הליגה לרמה שלך בלחיצת כפתור ונרשמים. אתה יכול לראות באיזה תאריך מתקיים הטורניר הבא ולהחליט אם אתה מעוניין להירשם או לא. במידה ונסגרה ההרשמה זה אומר שהטורניר מלא ויש לחכות לטורניר הבא.

מחולקים גם פרסים ותגמולים לאלופי ה-iSL אבל זה ממש לא הרעיון המרכזי. הרעיון המרכזי הינו שטורנירים עם חברי הקהילה הישראלית ברמה שלך זה פשוט דבר אדיר, כיף ובנוסף נותן ניסיון משחק מעולה המשפר אותך כשחקן ונותן לך מוטיבציה להמשיך ולהתמקצע במשחק. אני ממליץ בחום לנסות, אני מבין שלא כולם יהבו את זה אבל באמת ששווה לתת לזה ניסיון. זה התחרות באווירה הכי חברתית וכייפית שיש.

שימו לב שהטורנירים משודרים בסטרים בשידור חי לכלל הקהל, וצופים במשחקים בין 20 ל50 אנשים מדי ערב.

אנחנו נשמח לשמוע מה אתם חושבים וכמובן איפה ואיך אפשר להשתפר. מי שיש לו הערות לשיפור וייעול בבקשה שייצור איתי קשר. יותר מזאת, המתכנתים שביניכם מוזמנים להצטרף לצוות הבנייה.

אני כמובן אשמח לענות על שאלות נוספות, כאן או בפרטי.

תודה רבה לכולכם על הזמן ותהנו בטורנירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשחקים האחרונים שלי, כשאני מנצח - היריב פורש ועולה לי המסך שמציע לי ללכת ל SCORE SCREEN

כשאני הולך לשם במקום להראות לי כמה נקודות קיבלתי על הנצחון הוא רושם כאילו המשחק עדיין נמשך.

זה קורה לעוד מישהו ? מה הפתרון לזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

patch מעניין, מה אתם חושבים?

http://us.starcraft2.com/launcher/patch-notes.htm

State of the Game 15.1 (Minicast) from Day 0 of MLG DC -- IdrA, iNcontrol, Machine, JP on Patch 1.2

HDstarcraft -

PsyStarcraft -

StarCraft II: Wings of Liberty – Patch 1.1.2

General

* Players will no longer receive achievement toasts while their status is set to "Busy."

* The messaging when attempting to load a saved game or replay from a previous version has been clarified

* Adjusted the amount of points earned and lost by random team participants to properly reflect the strength of a player's teammates.

Balance

* PROTOSS

o Buildings

+ life and shields increased from 750/750 to 1000/1000.

o Void Ray

+ Damage level 1 increased from 5 to 6 (+4 armored).

+ Damage level 2 decreased from 10 (+15 armored) to 8 (+8 armored).

+ Flux Vanes speed upgrade bonus decreased from 1.125 to 0.703.

* TERRAN

o Buildings

+ Barracks requirement changed from Command Center to Supply Depot.

+ Supply Depot life increased from 350 to 400.

o Medivac

+ Acceleration reduced from 2.315 to 2.25.

+ Speed reduced from 2.75 to 2.5.

o Reaper

+ Nitro Packs speed upgrade now has a Factory Requirement.

o Thor

+ Energy bar removed.

+ 250mm Strike Cannons is now cooldown-based on a 50-second cooldown. Ability starts with cooldown available (useable immediately after upgrade is researched).

* ZERG

o Buildings

+ Hatchery life increased from 1250 to 1500.

+ Lair life increased from 1800 to 2000.

+ Spawning Pool life increased from 750 to 1000.

+ Spire life increased from 600 to 850.

+ Ultralisk Cavern life increased from 600 to 850.

o Corruptor

+ Energy bar removed.

+ Corruption is now cooldown-based on a 45-second cooldown. Ability starts with cooldown expired (must wait for full 45-second cycle before usable).

o Infestor

+ Fungal Growth now prevents Blink.

o Roach

+ Range increased from 3 to 4.

Bug Fixes

* Fixed an issue where players could not cast the Feedback spell on Point Defense Drones.

* Fixed an issue where the Phoenix would continue to channel Graviton Beam after the target died.

* Fixed an issue that would cause Larvae to spawn and be hidden behind Zerg eggs.

* Fixed an issue where players were unable to navigate to the Single Player page or watch replays after canceling map downloads from the queue.

* Fixed a desync that could occur on user-created maps with custom mod dependencies.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Zerg imba ;D

האמת שהנרפים לטראן נראים לי דפוקים לגמרי

לא שלא היה צריך לעשות נרף אבל היה אפשר לעשות אותם בצורה טובה הרבה יותר

והקטע של דיפו לפני רקס נראה לי בכלל לא קשור לעולם

אני כמעט לא משתמש בריפרס ולא בונה רקס לפני דיפו ובכל זאת, זה די דפוק.

יש לי גם דיעות על השינויים של הגזעים האחרים אבל אין לי כח עכשיו (:

אגב, אני עדיין עם 0 נקודות.

מעולם לא קיבלתי נקודות על משחק.

שלשום הייתי עם 0 נקודות הבאתי 4 נצחונות רצופים וכמובן שאני עדיין עם 0 נקודות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...