Starcraft 2 - הדיון הראשי - עמוד 69 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - הדיון הראשי

noambaum

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סוף סוף הדיון הוקפץ מהמעמקים.. הגיע הזמן

נוניסטר- אני אצפה בשידור בחצות אבל האם אני אצפה בכל השידור או רק בחמש הדקות הראשונות זה תלוי אך ורק בתוכן. :)

למה שלא תשחק גם?

חוץ מזה שמנסיון בסטרים בהתחלה הוא פחות מעניין ויותר מבולגן ותוך בערך שעה הוא משתפר ומתחיל להיות הזוי יותר ומצחיק יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק ירוץ לך ב-FPS הכי גבוה שהמחשב שלך מסוגל להריץ אותו. אם כשכרטיס המסך שלך רץ ב-100% הוא נשרף כי הקירור שלו גרוע, אז אכן המשחק עלול לשרוף לך אותו. כמובן שזה נכון לכל משחק ולא רק ל-Starcraft 2, פשוט רוב המשחקים לא באמת מנצלים 100%. בדיון שקושר יש כמובן פתרון לבעיה, אבל גם זה רק בתנאי שבאמת הכרטיס מסך שלך חזק מספיק בשביל שאחרי ההגבלה הוא לא ירוץ על 100%.

אם יש לך כרטיס מסך עם טוב כך שהוא יכול לרוץ על 100% בלי להישרף אז לא צריכה להיות לך בעיה. רוב הכרטיסים צריכים להיות מסוגלים להתמודד עם זה, ולכן גם באים עם אחריות בהתאם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיתוף מחשבה...

אתם יודעים?,

כשאתה רואה את האבולוציה הטכנולוגית שלנו (של המין האנושי), אתה מבין שואללה.... עוד 2000 שנים בערך, באמת יהיה מי שיתעורר בבוקר למציאויות כאלה כמו בסטארקראפט 2!!!

לכו תדעו מה יהיה אז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי היום שמונה משחקים ולא נתקלתי בזרג אחד.. מוזר

גם לא עדכן לי לפאצ' חדש...

בפעם האחרונה שזה עדכן לי זה רשם משהו על ה thors וזהו. לא היה שום דבר על פרוטוס או זרג

עוד מישהו פה עוקב אחרי הGSL?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקבתי אחרי הטורניר הראשון.. אבל רק עד ש-IdrA הודח :\

אחרי השני לא היה לי זמן, זה תמיד בשעות שהכי לא נוחות לי.. זה ב-12:00 בצהריים ולפעמים יש גם ב-5:00 בבוקר, לא?

לגבי הפאץ'- אני גם ראיתי אבל אלו ה-patch notes הישנים (מה שהיה רשום ב-updater). מה שציינתי בהודעה הקודמת זה Public Test patch שאאל"ט לא חייבים להשתמש בו. אם תבדוק בתיקיית המשחק תמצא קובץ "StarCraft II Public Test".

אה כן.. ותוכל לבדוק אם המשחק עובד לך עכשיו? לפחות אם המשחק לא קופא בתפריט הראשון בו אתה מתחבר לחשבון שלך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחקים הכי טובים של IdrA זה כשעושים לו איזה צ'יז

ממש ממש מצחיק (:

אני חייב לומר שאחרי mlg dallas ממש התחלתי לאהוב את Jinro ועכשיו ב GSL אני ממש אוהב אותו

גם foxer אדיר

מה זה בדיוק הפאבליק טסט הזה?

*זה בעשר-אחת עשרה בבוקר

אני תמיד עובד על מסך אחד ושם את השידור על השני אבל אין ספק שהתפוקה שלי יורדת משמעותית בזמן הזה :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר לא זוכר מתי היה לו rage quit בזמן האחרון.. הייתי מגדיר את זה כסיפור ישן :)

גם אני ראיתי את MLG Dallas.. היה נחמד אבל אני מעדיף את ה-GSL שבו יש רמה אחרת לגמרי.

אז אתה יכול לשחק כרגע או לא?

ולפי מה שהבנתי זה פשוט עדכון למשחק שחלק מהשינויים בו לא יהיו קבועים, אתה יכול לשחק בגרסה האחרונה או בגרסה של הטסט..

נ.ב. אתה עדיין terran?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט רמה אחרת. פשוט אדיר.

שיחקתי היום בין שמונה לעשר ולא היו לי בעיות.

אני עדיין טראן

משתעשע עם המחשבה להחליף בעתיד לפרוטוס אבל נראה..

זרג אני לא אהיה פשוט כי הם מכוערים המוסיקה שלהם מכוערת והממשק שלהם מכוער.

חוץ מזה אין לי בעיה איתם :silly:

האמת שביינלינג שמתפוצץ על ערימת מרינס זה אחד המחזות הכי מגניבים במשחק הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי.. אתמול לא היו לי בעיות, בבוקר לא בדקתי אבל יתכן שזה היה בסדר. רק בערב התחילו הבעיות.

אז מצטער לחפור אבל אכפת לך לבדוק עכשיו אם המשחק עובד? :cool2:

בעניין הגזעים-

זרג מכוערים??? מה פתאוםםם.. banes הם כיפיים אכן אבל גם שאר היחידות וכל המכניקה של הגזע והבניינים הם ממש מעניינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין? אולי..

אני לא הולך לבדוק את זה

לא רוצה לראות את כל השרצים האלו כשאני משחק ;D

עריכה:

לא יודע מה עשית למחשב שלי אבל המשחק לא עולה. נתקע במסף הפתיחה לפני הlogin

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...