Starcraft 2 - הדיון הראשי - עמוד 63 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - הדיון הראשי

noambaum

Recommended Posts

אני בהחלט חושב שניתן יהיה לתת ניצחון טכני במקרים מסויימים ! ....השאלות במקרה המדובר ..rikus הם ...

אילו בניינים נשארו לך ..?

האם במקום שאתה רוצה להנחית אותם לאוייב יש גישה אליך ..?

במידה שכן סביר להניח שהוא יגיע אליך ויספיק לחסל אותך עוד ליפני שהספקת לפעול ולמעשה הפסדת !

במידה ואין לו גישה אליך האם יש לך ! את היכולת מבחינה כלכלית ובהתחשב במבנים הקיימים שלך להמשיך להתפתח ולבנות מספר יחידות אשר יחסלו את האוייב סופית?

במידה וכן ניצחת !

הסבירות שיקרה דבר כזה הוא אפסי ...רק לצבא אחד יש את היכולת להרים בניינים לאוויר ! אבל לאף אחד מהצבאות אין את היכולת לבנות ולהתפתח מהאוויר !

ניצחון משיגים על ידי חיסול היריב ! {מבחינה צבאית וכלכלית } במקרה הזה יש ליריב שלך יתרון עלייך ! יש לו יחידות שיכולות יחסל אותך ! אבל רק במזל שיחקת אם שצבא שיכול להרים את הבניינים באויר ועל כן הוא לא יכול לעשות זאת ...כל אחר שהייתה בוחר המצב לא היה קורה !

או שיש לך את היכולת להוריד אותם לקרקע להמשיך להתפתח ולחסל אותו ....או שאין לך אפשרות כזו ולמעשה הפסדת ! אין מצב שבמקרה כזה יהיה טקו !

לא ידוע לי על כל שהוא שיש לו מבנים באוויר ! ...שרק יחידות שתוקפות אוויר יכולות להוריד את אותם בניינים ...תקנו אותי אם אני טועה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יכולים להיות דברים עוד יותר גרועים, למשל אם היה לו בסיס על אי בלי כסף ועם כמה יחידות קרקעיות, וככה גם ליריב. אף אחד לא יכול לתקוף אף אחד והמשחק ייגמר רק כשלמישהו ייפול האינטרנט או החשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה כזה לפי דעתי המחשב צריך לקבוע על פי מה שקרה במשך המשחק...למי היה יתרון ברוב המשחק מבחינה כלכלית וצבאית ! וביחס ליחידות שנבנו ושאבדו ..! ולפי היחידות שנשארו להם בסוף ...דבר מורכב ומסובך מאוד אבל אפשרי...ושוב מדובר על מקרה הזוי ונדיר ביותר....כמו שתגיד לי שיהיה תיקו במשחק סנוקר...דבר דיי נדיר אבל הפשרי בהחלט :hat: ....מנסיון ..!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך תדע אולי הם יפתחו שיטה לחשב האם זה תיקו ואז פשוט יגמר בתיקו. לא נראה לי שבמצב שבו אף אחד לא יכול לנצח הם ישתמשו במשהו דפוק (כי אחרי הכל הניקוד וכו' די חסרי משמעות) כדי לקבוע מי ניצח. לבקש מהשחקנים להכריז על תיקו גם לא יעבוד כי תמיד יהיה את המנייאק שלא יסכים ויחכה שהשני יפרוש - חייבים משהו בתוך המשחק שידע להגיד שהמשחק תקוע, וזה לא מאד פשוט (אבל כנראה אפשרי).

וכמובן שבתיקו השחקן שמדורג גבוה יותר צריך להפסיד טיפה דירוג והשחקן שמדורג נמוך יותר צריך לעלות טיפה, כי אחרי הכל הוא הצליח להגיע לתיקו נגד מישהו יותר טוב ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

galzohar זה בדיוק מה שאני אומר מישהו חייב להכריע מי ניצח ....אם לשחקנים אין את היכולת הזו מבחינה צבאית {חיסול מוחלט של האוייב} אז למחשב צריך להיות את היכולת הזו ! ...וזה על ידי חישוב מספרים ...כמו שרשמתי ..!

להוסיף עוד אופציה של "תיקו" ...ואז המחשב יכריע את הניצחון על פי מהלך המשחק ! {מי שילחץ עליו לא בהכרח יהיה "המפסיד"} רק אחרי שמחשב יעשה את החישובים הם ידעו מי ניצח .....

או לחלופין זה יכול להתבצע באופן אוטומטי על ידי המחשב ...על ידי דד ליין ...במידה ולא קיימת הכרעה חד צדדית ונקיטת פעולת משמעותיות כלשהם שיכולת לגרום להכרעת המשחק בפרק זמן מסויים המחשב יבצע זאת באופן אוטומטי יכריז על סיום המשחק והמנצח !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם טוחנים פה מים, העניין הזה עלה לדיון פחות או יותר ביום הראשון של הבטא, ובינתיים לא פתרו את העניין.

מעבר לזה, limer, אתה לגמרי לא צודק, עובדתית, מבחינת החוקים של SC2 אין נצחון בכזה מצב. אתה לא מכיר שעף באוויר, ואללה?? אני גם לא מכיר יותר מדי הידרליסקים באופן אישי, אבל בעולם של SC זה ממש ממש לא רלוונטי. כל טיעון על ריאליזם לא שייך לדיון.

אתה טוען שבגלל שלמישהו אחד יש 3 מרינס הוא ניצח? למה? מי החליט שכמות היחידות הלוחמות יותר חשובה? אם לצד אחד יש בסיס שלם עם בניינים אבל אפס כסף ויחידות, ולצד השני יש רק סופליי דיפוט אחד אבל 2 מרינס, מי צריך לנצח?

וזה לא עניין של מזל שהוא שיחק עם שיכול לעוף, זה עניין של בחירה וטקטיקה. כשאני משחק נגד טראן אני דואג לא להגיע למצב של Base race, זה הכל.

עובדה שהשני, עם כל הכבוד למרינס החמודים שלו, לא הצליח להרוס את כל בנייני היריב, וזה הקריטריון היחיד. הוא נכשל בדיוק כמו מי שהעיף את הבניינים שלו לפינה.

בקיצור, אני לא אומר שמישהו אחד צריך לנצח, או שהשני - אני אומר שלהחליט שהוא הפסיד רק כי לשני יש מרינס, נראה לי תמוה, ודי שגוי. העניין הזה הוא בעיה של בליזארד והם צריכים לפתור אותה. אין שום סיבה שמישהו יפסיד ניקוד על משחק אם יש לו בניינים במשחק כי אלה החוקים שנקבעו, אין פשוט מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מה שהוא אומר.

אין שום בעיה לשחק קבוע עם אנשים. אם תשחק קבוע עם מספר אנשים שממלא את הקבוצה*, אז זה נחשב Arranged team, ואז יש לכולכם דרוג משותף כקבוצה, באותה הליגה.

העניין הוא שאנשים אחרים שמשחקים לבד ומצוותים עם אנשים אקראים יכולים לקבל משחק נגדכם, ואז כנראה שיהיו להם חיים די קשים. זה הרבה יותר קל לשחק כשאתה מתואם, voice chat וכו'.

לגבי ה'איך', פשוט תיצרו Party ואז כל מה שתעשו יהיה ביחד, זה הכל.

* זו נקודה חשובה. אם אתה עם אנשים בפארטי, אבל משחק בליגה של יותר (נגיד פארטי של 3 בליגה 4V4) אז זה לא נחשב קבוצה מאורגנת אלא רנדום, והדרוג של כל אחד מכם יהיה בנפרד ל-4V4 הזה. כדי להפוך לקבוצה אמיתית צריך 'למלא' את הקבוצה בהתאם לליגה.

OK, אז כדי שאני אוכל לשחק עם חבר בליגת 2VS2 אנחנו צריכים לעשות PARTY של צמד ואז מה עושים? פשוט לחפש משחק 2 על 2 בליגה והמשחק ישבץ אותנו באותה הקבוצה בגלל שאנחנו ב - party?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, אני לא אומר שמישהו אחד צריך לנצח, או שהשני - אני אומר שלהחליט שהוא הפסיד רק כי לשני יש מרינס, נראה לי תמוה, ודי שגוי. העניין הזה הוא בעיה של בליזארד והם צריכים לפתור אותה. אין שום סיבה שמישהו יפסיד ניקוד על משחק אם יש לו בניינים במשחק כי אלה החוקים שנקבעו, אין פשוט מזה.

דווקא הגיוני שמי שאין לו כלום חוץ מבניינים באוויר יפסיד.

כי בעימות הוא היה מפסיד, ובניינים באוויר לא נותנים כלום.

אפשר לומר שהשחקן עם המארינס כבש את השטח והשחקן השני ברח מהמפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר, אבל (לצערינו? לשמחתנו?) לכבוש את המפה הוא לא קריטריון לנצחון ב-SC...

אפשר תמיד למצוא טיעונים לכאן ולכאן, הפואנטה היא שבליזארד צריכים לשנות את החוקים כדי שרשמית יהיה פה נצחון למישהו, או תיקו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משחק של HUSKY או של HD שהשחקנים הגיעו לתיקו ואז עם טריק ממש ממש מגניב אחד החקנים ניצח. אני לא מאמין שאני אוכל למצוא אותו אבל אולי מישהו שזוכר איזה משחק זה היה יביא לינק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

koko אני רוצה משהו מקצועי

כמו מה שנייק הביא

epic game!!

TT1 v MasterAsia

Part 1

Part 2

Part 3

Part 4

אני חושב שהתכוונת למשחק הזה (אני מקווה ככה לפחות). גם אם לא התכוונת לזה, זה אחד המשחקים הכי מדהימים שראיתי חח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...