Fujitsu Lifebook AH530-4 - סקירה קצרה בעמוד 2 - עמוד 19 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fujitsu Lifebook AH530-4 - סקירה קצרה בעמוד 2

Guarding angel

Recommended Posts

• תגובות 287
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הקפצה סוג של...

מה הקאץ' עם המחשב בלינק הבא:

http://www.traklin.co.il/product.asp?pc=124393

נראה שווה מאוד (עם מעבד I5 לעומת I3 בAH530-4), עם הוספת שנת אחריות נוספת זה יוצא 2440 ש"ח.

זה הדגם שיש לי, קניתי לפני כמה ימים במחיר 2750 ש"ח עם שנה אחריות בחנות זולה.

בחנויות שמציעות "הצעות החל מ..." יש מחיר סף קבוע שגבוה מהמחיר ההתחלתי כך שצפה לשלם משהו בסביבות 2700-2800

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

שלום חשבתי על לקנות את המחשב הנייד הנ"ל אבל יש לי מספר שאלות.

אני מעוניין לקנות את המחשב הנייד בוריאציה של I5 ולכן ישנן לי מספר שאלות.

1- כמה נראה לכם\ אתם יודעים שמחזיק מחשב כזה עם מעבד I5 כאשר הוא עובד (מבחינת שעות) בתצורה חסכונית \בזבזנית?

2-האם נראה לכם שהעבודה שהארדיסק שלו הוא בעל 5000RPM ולא 7200RPM היא משמעותית?

תודה

נ.ב

אני מודע לכך שאני מקפיץ את הדיון אבל לא מצאתי תשובה במקום אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

אז שנה כמעט לאחר פתיחת הדיון הזה, מה ההתרשמויות שלכם מהמחשב? (גם לי יש אותו)

אני הוספתי לשלי 2GB נוספים (אגב, יש איזה מדבקה שהסרתי כשפתחתי את המחשב? אני לא זוכר..)

המחשב עובד פיקס רק בעיה אחת יש לי כרגע. המחשב התעוות. כלומר כשאני שם אותו על השולחן הוא מתנדנד. חשבתי לפנות לאחריות אבל מאחר והוספתי 2GB נוספים יכול להיות שהסרתי איזה מדבקה שהייתה מודבקת. ואז הלכה האחריות.

מישהו שלא פתח את המחשב יכול לבדוק אם יש איזה מדבקה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WOW, איזו הקפצה.

בעיקרון אין שום תלונות, גם בקיץ החם בלי מזגן הוא נשאר יחסית קריר, מרגישים ממש מעט שהוא מתחמם בלי שזה יפריע אפילו.

נשאר יחסית שקט, חוץ מהטיקים של הHDD שהיו מהתחלה.

אני גם הוספתי 2GB , לא זכור לי שהסרתי מדבקה.

המחשב גם אצלי היה לא ישר פיקס (היה ככה מהתחלה) אבל זה משהו שנסבל בקלות, בכל מקרה איכות הבניה שלו טובה לטעמי.

נ.ה

יש מצב אתה מדבר על מדבקה שהייתה על הזיכרון המותקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אאה זו המדבקה על הזכרון. לא הורדתי אותה, למה שאני אוריד אותה.

חוץ מזה לא היה מה להוריד? אז מה שנשאר לי לעשות זה לפתוח את המחשב להוציא את הזכרון שהוספתי ולנסות לממש אחריות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...

מצטער על ההקפצה, אבל זה המקום ואתם בעלי lifebook 530 לשאול אותם.

ברשותי כמעט שנתיים AH530-10.

לפני כמה שבועות הוא התחיל בפתאומיות לכבות את עצמו, אבל לא דרך כיבוי אלא במכה אחת.

לאחר כיבוי כזה המחשב לא עולה ישר, אחרי שאני מחכה הוא עולה חזרה.

בהחלה חשדדתי בחימום יתר, אבל אז לדעתי הייתי מסוגל להדליק ישר את המחשב חזרה עד שהחיישן חום היה מכבה את הנייד.

מוזר לי שאני לא יכול להדליק אותו זמן מה אחרי הקריסה.

שמתי לב שבניגון וידיאו (אונליין יוטוב) זה קורה, זה נראה לי הדבר הכי כבד שאני עושה עליו עכשיו.

ניקיתי את המאוורר והחלפתי משחה טרמית הבעיה נשארה.

מדדתי טמפ' עם HWMONITOR ולפני הכיבוי הפתאומי הטמפ של המעבד לא מגיע ל70 מעלות אפילו, והיא נעה בין 40-65 מעלות.

טמפ' הPCH כמעט תמיד על 59 מעלות.

בדקתי את הספק שהוא נותן באמת את הוולטאג' הנכון, וגם את הבטריה כשהייתה טעונה בערך ב30 אחוז הראתה 10.96V שזה נראה לי תקין.

משהו נתקל בתופעה, יודע איך לפתור?

האחריות כבר נגמרה ואני כולי תקווה שאפשר לפתור את הבעיה בלי מעבדות מחשבים. :s05:

עדכון:

בטריה טעונה במלואה עם מתח 11.74V.

אחרי קריסה כשאני מדליק שוב, פעם ראשונה אני לוחץ על הכפתור הדלקה נדלק האור של הכפתור לשניה ונכבה בלחיצה שניה המחשב עולה.

הפעם המחשב קרס בלי שעשיתי עליו משהו, בדקתי בEVENT אולי יש משהו והוא קרס.

בהפעלה חוזרת הגדרות ביוס מתאפסות.

עדכון 2:

זה קורה כשהמטען מחובר, גם כשהוא רק על בטריה וגם כשהוא רק על המטען בלי הבטריה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

גם אני לאחר פרסומים של המחשב בפוסט הזה קניתי את המחשב וסה"כ אני מרוצה, אך דבר אחד לא תקין. המחשב מראה לי X על מד הסוללה וממליץ לי להחליפה. אם אני עובד רק אם הסוללה היא מחזיקה כמה דקות בודדות ואז כבה המחשב..

קראתי שזה יכול להיות קשור לגרסא של הביוס שהורסת את הסוללה אך אין לי באמת מושג מה קורה עם זה..

אשמח אם מישהו יוכל לשתף אותי עם כל מידע בנושא כי אני חושש שאם אקנה זה יקרה גם לחדשה תוך זמן קצר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי הראה את ה-X המפורסם,

משומה זה הפסיק לאחר שפרקתי לה חשמל,הוצאתי אותה ושמתי מברג על גבי שיני המתכת,פרקתי את החשמל מהחיבור

במחשב וזה עבד.

הנייד מריץ WIN8 PRO כמו גדול אין גם סיבה שלא,6GB ומעבד חזק יחסית עושה עבודה נהדרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...