התלבטות לגבי קניית ראוטר ל-12M *עודכן* נקנה DIR-615, הותקן DD-WRT - עמוד 8 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות לגבי קניית ראוטר ל-12M *עודכן* נקנה DIR-615, הותקן DD-WRT

nokobik

Recommended Posts

תדוה רבה על התגובה!

שאלה נוספת שרציתי לדעת-

המודם של HOT שלי מוגדר gל DHCP, כמו שלכם אני מתאר לעצמי.

אליו מחובר מתאם שיחות של 013 THOMSON שגם מוגדר על DHCP.

ולבסוף מחובר לראוטר ומשמה למחשב.

ממש כך -> מודם > מתאם שיחות > ראוטר

האם יהיה עדיין אפשרי לחבר DLINK 615 עם קונפיגורציה לL2TP, לא תיווצר סתירה כלשהי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מי את החיוג היום?

המתאם של 013?

אולי זה הגורם לבעיה.

עדיף שתחבר מודם->ראוטר->מתאם/מחשב ותגדיר QOS על הראוטר עבור השיחות ואת החייגן.

O.K?, תדווח אם החיבור יציב ולגבי בעיות DNS.

אני חווה ניתוקים כבר כמה גרסאות ואני מתחיל לתהות לגבי יציבות ה-L2TP עם DD-WRT, או שמדובר בספק שלי CCC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאחר ומתאם השיחות הנ"ל של 013 עושה בעיות גם ככה (קורס ויחד איתו גם האינטרנט), החלטתי לחזור לקו רגיל.

כומ כן הזמנתי DLINK DIR615, שיגיע שבוע הבא.

החיבור יהיה כזה -

מודם > ראוטר

בעצם כמו אצל כל אדם מהשורה.

עליו אני אתקין DD-WRT כמו שקובה הביא בלינק בעמוד בקודם בוא כבר מובנה הסקריפט בנוגע לL2TP.

זה כל מה שאני צריך לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר תקופה ממושכת איתו, אני פחות מרוצה בעיקר בגלל ה-DD-WRT.

כבר כמה שבועות אני חווה ניתוקים.יותר מידי תכופים מהאינטרנט והייתי רוצה לדעת אם זה רק אצלי או שגם אצל אחרים פה.

מעצבן אותי גם שכל שינוי בקינפוג הוא מחייג מחדש.

ה-TOMATO היה הרבה יותר טוב ויציב ממנו על הלינקסיס שהיה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע ניתוקים גם לי יש, אבל בממוצע אני חושב שהם פעם ביומיים בערך- בכל מקרה הסקריפט מחייג מחדש אז יכול להיות יותר ניתוקים שלא שמתי לב אליהם

אני לא חושב שזה חייב להיות קשור לנתב, גם עם חייגן אנשים חווים ניתוקים- מספיק שהמודם מאבד סינכרון לשנייה ויש ניתוק ולא חסרים בעיות של סינכרון מול הוט

כמה ניתוקים בממוצע אתה משער שאתה חווה?

אני מתכוון לעשות את הדברים הבאים כדאי לראות איפה הבעייה נופלת אולי כדאי שתנסה גם:

בדיקה 24 שעות תשתית

בדיקה של ping רציף (ping www.google.co.il -t > c:\pingtest.txt)- אמנם לא הכי אמין כי האתר יכול ליפול אבל נותן איזשהו מידע- יש גם דרכים יותר מתוחכמות אבל זו הכי פשוטה (אם יש ניתוק אז יהיה איבוד משמעותי של פינגים בכל פעם כי לנתב לוקח זמן ממושך להתחבר)

.

אם באמת אין בעייה תשתית ובדיקת הפינגים מראה כמות גדולה של איבוד- הייתי מחבר חיבור ישיר למחשב עם המשתמש שלך ואז את בדיקת הפינגים שוב.

נראה מספיק ודאי כדאי לראות אם הבעייה בראוטר- אולי למישהו פה יש הצעות נוספות לבדיקה אני אשמח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר על כמה פעמים ביום.

זה מצב ממש לא הגיוני.

זה שהסקריפט מתחבר לא עוזר לי כשאני משחק באונליין, אני מקבל יותר מידי הפסדים טכניים בפיפא :-\

נראה עכשיו, השארתי שתי בדיקות של פינג, אחת מול ואחת מול CCC כדי לראות אם יש בעית תשתית או משהו אחר.

כפי שאמרתי עם הלינקסיס וה-TOMATO לא היו לי מקרים כאלה, אני מתחיל להצטער שהחלפתי אותו :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כרגע עם עגבניה ולינקסיס ולא היו לי ניתוקים כבר יום שלם.

כנראה שבסוף אשאר על הלינקסיס והעגבניה.

או שגג אחליף לDD WRT ברגע שיהיה חומרה שמתאימה לWRT54GL שכוללת את הסקריפט של הPAP.

יש לכם מושג מתי תהייה כזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...