התלבטות לגבי קניית ראוטר ל-12M *עודכן* נקנה DIR-615, הותקן DD-WRT - עמוד 7 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות לגבי קניית ראוטר ל-12M *עודכן* נקנה DIR-615, הותקן DD-WRT

nokobik

Recommended Posts

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

• 1 חודש מאוחר יותר...

רציתי לעדכן שיצאה גירסה חדשה ל-DD-WRT שבשעה טובה כוללת באפשרויות ה-L2TP את הגדרות האבטחה של הפרוטוקול כך שניתן להגדיר את חייגן הכבלים ללא צורך בסקריפטים. 8)

http://www.dd-wrt.com/site/support/other-downloads?path=others/eko/BrainSlayer-V24-preSP2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על העדכון! אני כבר אעדכן אצלי :xyxthumbs:

עריכה: רגע אני קצת מבולבל, להוריד מהrouter database או מהלינק שהבאת?

בלינק שהבאת רשום:

"

Other Downloads

The database is the preferred source for firmwares and related files. In this section you can find test-builds and other downloads that might be of interest.

"

אז אני מן הסתם מעדיף להוריד מהrouter database השאלה אם גם הבעיה פתורה בגרסאות שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא זוכר שהתוספת הזאת היתה קיימת בגרסה שב-DB, זאת גרסה מלפני חודשיים.

אבל אתה יכול לנסות ולראות בעצמך, כי יכול שפשוט לא שמתי לב.

עד עכשיו התקנתי כל גרסה חדשה שיצאה כולל זאת שב-DB ואף פעם לא נתקלתי בגרסה בעייתית (לפחות לא שאני שמתי לב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום וסליחה שאני מתעלק על השרשור.

ברשותי ראוטר לינקסיס WRT54GL, פס ברוחב 12MB של הוט עם מודם מוטורולה וספק של (כולל חבילת גיימר).

יש לי בעיה דיי רצינית בחיבור לL2TP של , מה עלי לעשות??

יש לי DD-WRT סטנדרטי כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שאיני מצליח להתחבר ישירות ל L2TP בראוטר עם DD-WRT, אני צריך להתחבר כ DHCP ואז עליו לחבר את החייגן של .

ועגבניה לא משמ רלוונטי, אני רוצה להתחבר לHot.bezeqint.net ולא לאייפי קבוע.

כנראה שאחסוף כאבי ראש ואקנה היום את הD-LINK שברשותך, אשמח לדעת מהם השלבים שעשית על מנת לחבר אותו עם L2TP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שבDD-WRT, אפשר להזין כתובת כגון hot.bezeqint.net, בכ"א ניסיתי גם כתובת קבועה, בTOMATO עבד ו DD-WRT לא.

למרות זאת, עם הקושחה המקורית של הלינקסיס (גרסא לא ידועה), ועם חיבור L2TP עם כתובת איי פי קבועה של (212.25.127.18), לא קיבלתי את מלוא רוחב הפס שהייתי מקבל אילו הייתי מחבר את המודם ישירות באותו זמן.

כנראה שהיום ארכוש הDIR-615 מאייבורי, אשמח אם תתן לי פירוט קליל מה עלי לעשות על מנת להגדיר אותו לעבוד עם L2TP כאשר יש עליו DD-WRT.

האם אצטרך להכניס כתובת אייפי קבועה או שאוכל להשתמש ב Hot.bezeqint.net?

ואשמח מאוד אם תפרסם את הסקריפט שאתה משתמש בו על מנת "לעקוף" את האי תאימות של DD-WRT עם חיבור הכבלים של שלא מאפשר L2TP, ניסיתי על הלינקסיס ולא הצלחתי (יש DD-WRT STD).

עריכה:

עשיתי בדיקה קטנה בנוגע למהירות האינטרנט במספר מצבים, על הראוטר מותקנת TOMATO 1.28 כרגע.

תמונה ראשונה - חיבור עם הראוטר דרך DHCP ללא חייגן .

981181254.png

תמונה שניה - חיבור עם הראוטר דרך L2TP שמחובר לשרת 212.25.127.18.

981183412.png

תמונה שלישית- חיבור המודם ישירות למחשב עם חייגן L2TP.

981193787.png

תמונה רביעית- חיבור המודם ישירות למחשב ללא חייגן L2TP.

981194488.png

ניתן לראות כי הראוטר מגביל את המהירות בצורה משמעותית מאוד.

מה אפשר לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנה DIR-615 תתקין DD-WRT ותהנה.

אני משתמש בשילוב הנ"ל עם L2TP של והכנסתי את hot.bezeqint.net ועובד מעולה.

בהצלחה

נ..ב. אני בדיוק עכשיו מעדכן FW ובודק לאיזה יש את התיקון ככה שאוכל להתחבר בלי הסקריפט

עריכה: אוקיי, הגרסא מהRouter DB באמת ישנה ואין בה את האופציה, בכל מקרה, הורדתי מהלינק שקובה הביא עמ' קודם, ואכן נוספו שלוש אופציות של Require CHAP

Refuse PAP

Require Authentication

את שלושתם סימנתי בNo, והכל עובד! זה באמת נראה כאילו זה מתחבר יותר מהר, או שזה סתם פלסיבו, בכל מקרה לא צריך להשתמש בסקריפטים יותר.

תודה רבה לקובה על העדכון!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...