התלבטות לגבי קניית ראוטר ל-12M *עודכן* נקנה DIR-615, הותקן DD-WRT - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות לגבי קניית ראוטר ל-12M *עודכן* נקנה DIR-615, הותקן DD-WRT

nokobik

Recommended Posts

היי,

בעקבות חוסר היכולת של WRT54GL שלי לספק את הסחורה במעבר ל-12M בהוט, אני מעוניין להחליף אותו בראוטר שיכול.

לאחר שסקרתי את הראוטרים הקיימים בשוק בארץ, הגעתי למסקנה שהראוטרים הזולים יותר (EDIMAX, DLINK) לא מספקים את הצרכים שלי ולא מומלצים יותר מידי באתרים בחו"ל.

העניין הוא שחשובים לי פיצ'רים שנותנים לי ניהול טוב של הראוטר, דבר שכל ראוטר שניתן להתקין עליו DD-WRT או TOMATO נותן (QOS טוב, כיבוי והדלקה של ה-WIFI ע"י לחיצה על כפתור ה-SES, שליטה על עוצמת השידור ועוד)

חשוב לי שהוא יוכל לסחוב גם את הקושחות הנ"ל וגם מהירות גבוהה.

וכמובן שהמחיר יהיה סביר עד 250 ש"ח.

לאחר חיפוש גם באתרים בחו"ל הגעתי להחלטה שאני מעוניין ב-Buffalo WHR-HP-G300N שלא נמכר בארץ.

http://www.amazon.com/Nfiniti-Wireless-Essential-Router-WHR-HP-G300N/dp/B002WBV2T8/ref=pd_cp_e_1

ההמלצות עליו טובות מאוד, אולי חסר לו חיבור GIGA שיש לאחיו הגדול Buffalo WZR--G300ND, אבל מעבר לכך הוא נותן יחס עלות-תועלת טוב מאוד.

ניתן להתקין עליו רק את DD-WRT שבברירת מחדל לא תומך בחייגן L2TP של , אך מצאתי לכך פתרון שבדקתי כבר על הלינקסיס שלי ועובד יפה, כך שלא אמורה להיות בעיה מבחינה הזאת.

עכשיו לשאלות...

האם יש בעיה לשלוח ראוטר כזה לארץ מבחינת משרד התקשורת?

האם למישהו פה יצא לעבוד עם ראוטרים של חברות שלא מייבאים לארץ או דגמים שלא מייבאים לארץ כמו של BUFFALO ונתקלו בבעיות בחיבור לכבלים?

אני אשמח לשמוע דיעות נוספות מניסיון של אחרים לגבי קניית הראוטר הנ"ל או המלצות על ראוטרים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ואם מצאתי אותו ב-49$ כולל משלוח לארץ?

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=290445150108&rvr_id=&mfe=sidebar#ht_7190wt_1265

לא הפרש גדול לעומת הסיני ושל חברה מוכרת וידועה.

למרות שאני אקח את הסיני בחשבון.

ד"א, זה זה?

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.29662

ועל איזה קצב הורדה אתה עובד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שהנתב באמזון והנתב ב- לא זהים -- לאחד יש אנטנות חיצוניות ולאחד לא. גם שם הדגם שאינו זהה.

לגבי הנתב מ-DX -- זה הנתב. אני עבדתי בחיבור של 4MB אבל כיוון שיש לו אפשרות לעבוד גם ב-DD_WRT אני לא רואה בעיה עם 12MB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסקרן אותי לדעת... יש לי EDIMAX זול שנקנה חדש לפני שנה. וביום שני משדרגים לי ל 12Mb ממהירות הרבה יותר נמוכה.

האם הוא לא יספק 12Mb דרך האלחוט ? מה עם בחיבור ישיר אליו בכבל RJ-45 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שהנתב באמזון והנתב ב- לא זהים -- לאחד יש אנטנות חיצוניות ולאחד לא. גם שם הדגם שאינו זהה.

צודק, פיספסתי את זה ששם הדגם שם לא כולל את ה- ב-WHR-HP-G300N., תודה :xyxthumbs:

לגבי הנתב מ-DX -- זה הנתב. אני עבדתי בחיבור של 4MB אבל כיוון שיש לו אפשרות לעבוד גם ב-DD_WRT אני לא רואה בעיה עם 12MB.

גם הלינקסיס עובד עם ה-DD-WRT אבל לא סוחב לי, אז זאת לא אינדיקציה וודאית, ה-LOAD היה על 0.8-1.0 בלי לעשות שום דבר

לגבי הסיני, יצא לך להזרים 720P על האלחוט?

אם יתאפשר לך לבדוק את העומס על המעבד כשאתה מעמיס עליו בהורדה וברשת מוצפנת אני יותר מאשמח לראות תוצאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Edimax BR-6204WLg

אני חושש שאתה צפוי לבעיה ולא תקבל את מלוא ה-12MB גם לא בחיבור קווי. אבל חכה ותראה.[br]פורסם בתאריך: 17.07.2010 בשעה 21:29:23

לגבי הסיני, יצא לך להזרים 720P על האלחוט?

אם יתאפשר לך לבדוק את העומס על המעבד כשאתה מעמיס עליו בהורדה וברשת מוצפנת אני יותר מאשמח לראות תוצאות.

למרות השם הטוב של ה-LINKSYS מדגם WRT54GL, לטעמי הוא גמר את הסוס בכל הפרמטרים.

לא בדקתי את הסיני בהעברת HD אבל כמעט כל הנתבים שבדקתי בתקן N מתקשים בכך כאשר איכות הקליטה היא לא ב-100%. הנתב היחידי שעוד איכשהו סוחב זאת בתנאי קליטה לא אופטימליים הוא ה-DIR-655 של DLINK (יש סקירה באתר שלי עליו) אבל רק אם אתה מצרף לו את הכרטיס DWA-160. הזרמת מדיה HD צריכה להעשות בחיבור קווי.

אין לי אפשרות לבצע עליו בדיקות כי הוא כבר לא ברשותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...