התלבטות לגבי קניית ראוטר ל-12M *עודכן* נקנה DIR-615, הותקן DD-WRT - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות לגבי קניית ראוטר ל-12M *עודכן* נקנה DIR-615, הותקן DD-WRT

nokobik

Recommended Posts

מעולה! :xyxthumbs:

שיחקת אותה עם הפירוט וחיזקת את הנטיה שלי ללכת עליו.

למרות ש-WTF, איך 100%? אבל יכול להיות שזה בגלל מספר החיבורים, אז מילא.

רק כמה שאלות אחרונות ודי, בלי בדיקות. :silly:

יש לך PS3? אם כן איך ה-LATENCY במשחקים?

יצא לך להזרים סרט למחשב/סטרימר/PS3 מהרשת?

כמה קליינטים מחוברים אליו?

הקליטה שלו טובה?

לא ענית לי, האם הבדיקה ב-SPEEDTEST יצאה תקינה ב-UP וב-DOWN?

לסיכום, אם הדברים הבאים מתקיימים, זה הראוטר הבא שלי

1. אם אכן הקליטה טובה

2. תומך DD-WRT

3. סוחב 12M

מה שכן, אני מתלבט אם לקנות אותו בארץ או באיביי

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=310233934090&rvr_id=&mfe=sidebar

יש הפרש לא קטן במחיר, רק שבאיביי ה-REVISION הוא D4 שלא מופיע ב-DD-WRT למרות שראיתי אנשים שהתקינו עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בישראל 220-225 ש"ח עם שנתיים אחריות - http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=717544

http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=2374

בלינק שמסרת 118 שח לראוטר + 47 דמי משלוח = 165 ש"ח עם שנה אחריות. (כנראה מעט יותר עם שערי העברות והמחאות מפאונד בכ"א)

סה"כ 60 ש"ח הפרש ובזה אתה מקבל שנה אחריות נוספת בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעולה! :xyxthumbs:

שיחקת אותה עם הפירוט וחיזקת את הנטיה שלי ללכת עליו.

למרות ש-WTF, איך 100%? אבל יכול להיות שזה בגלל מספר החיבורים, אז מילא.

כמו שאמרתי קודם כל עוד הוא יציב ולא גורם להתחממות אז לא מפריע לי. תזכור שגם מדובר בL2TP, אני מוכן להתערב שבMPLS זה לא היה קורה.

רק כמה שאלות אחרונות ודי, בלי בדיקות. :silly:

יש לך PS3? אם כן איך ה-LATENCY במשחקים?

כן, יש לי PS3, ואני יכול להגיד דבר כזה, עד לא מזמן הייתי מחובר בחיבור של 5 מגה MPLS בינלאומי והוט עם הראוטר BR-6204Wg, והכל היה חרא בלשון המעטה שזה מגיע לPS3, היו לי ניתוקים כל 2 דק' (אני לא מגזים!!) ואף פעם לא הצלחתי למצוא שחקנים ברשת, לאחרונה שדרגתי לחיבור 12 מגה L2TP עם והראוטר הזה, הכל היה פחות או יותר באותו הזמן, ומאז, אין לי ניתוקים בכלל (!!)מהPS3 ואני מוצא שחקנים ברשת תוך 10-12 שניות (אשכרה ספרתי). אז אפשר להגיד שזה עובד מעולה.

יצא לך להזרים סרט למחשב/סטרימר/PS3 מהרשת?

לא, לא יצא להזרים , המחשב שלי מחובר לטלוויזיה ואני רואה ככה הכל ישירות, אבל אני מוכן לנסות להזרים לPS3 אבל שתדע שבדרך לPS3 הסרטים עוברים קידוד, ואם משהו מאט את ההזרמה לPS3 זה המעבד החלש שיש לאנשים, אני מוכן להמר שהראוטר (בחיבור חוטי, אין לי הרבה נסיון עם הPS3 ואלחוטי) לא יהווה צוואר בקבוק, אם בכל זאת אתה רוצה, אני אנסה, רק תגיד.

בכל מקרה, בשבועות הקרובים אני מקבל את הXtreamer Pro, ומעביר אליו כבל של 15 מטר ומתכנן להזרים אליו MKV 1080P עם כתוביות דרך הHDD של המחשב, אני מקווה שאני אזכור לפרסם פה את הבדיקה.

כמה קליינטים מחוברים אליו?

מבחינת כמות קליינטים קשה לי להגיד שאני משתמש כבד, מחוברים חוטית לראוטר כולה המחשב שלי והPS3 (ובקרוב הXtreamer כמו שנאמר), אלחוטית מחובר הiPod touch.

הקליטה שלו טובה?

מבחינת קליטה אף פעם לא שמתי לב לבעיות מיוחדות עם הראוטר הקודם שהיה G בלבד ועם אנטנה אחת, אבל אני מניח שהיא השתפרה.

לא ענית לי, האם הבדיקה ב-SPEEDTEST יצאה תקינה ב-UP וב-DOWN?

אני מקווה שהתמונות למטה יענו לך על השאלה, בדקתי על הרבה שרתים.

לסיכום, אם הדברים הבאים מתקיימים, זה הראוטר הבא שלי

1. אם אכן הקליטה טובה

2. תומך DD-WRT

3. סוחב 12M

מה שכן, אני מתלבט אם לקנות אותו בארץ או באיביי

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=310233934090&rvr_id=&mfe=sidebar

יש הפרש לא קטן במחיר, רק שבאיביי ה-REVISION הוא D4 שלא מופיע ב-DD-WRT למרות שראיתי אנשים שהתקינו עליו.

תראה אני העדפתי לקנות בארץ, גם בגלל האחריות, גם בגלל שאני לא רוצה לצפות להפתעות שהוא יגיע למכס (מבחינת הכנסת ציוד אלחוטי) ולבסוף בגלל העניין שזה נחמד שבארץ סיפקו לי קושחה שמותאמת לחייגנים הישראליים, הקושחת סטוק לא עובדת איתם.

887189438.png

887190889.png887192644.png887193331.png887194161.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

O.K?, תודה רבה על הכול. :yelclap:

הרבה זמן לא ניתקלתי בעזרה כזאת עם כל-כך הרבה סבלנות.

כן ירבו חבר'ה כמוך בפורומים.

בישראל 220-225 ש"ח עם שנתיים אחריות - http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=717544

http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=2374

בלינק שמסרת 118 שח לראוטר + 47 דמי משלוח = 165 ש"ח עם שנה אחריות. (כנראה מעט יותר עם שערי העברות והמחאות מפאונד בכ"א)

סה"כ 60 ש"ח הפרש ובזה אתה מקבל שנה אחריות נוספת בארץ.

אתה כנראה צודק, אולי באמת עדיף של שנתיים של שקט בתוספת של 60 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשעה טובה קניתי את הראוטר.

בדיקה זריזה מראה שהוא מתפקד טוב, מה שנשאר עכשיו זה להתקין DD-WRT.

O.K?, אני מעוניין לוודא שאני לא עושה שטויות, כי אין לי סבלנות לחפור שם בפורום.

התקנה את הקושחה הזאת?

D-Link DIR-615 rev C1 Firmware: Special image for initial flashing
dir615c1-factory-to-ddwrt-firmware.bin 2010-04-23 3,50 MB

ואחר-כך את זאת?

D-Link DIR-615 rev C1 Firmware: Webflash image
dir615c1-firmware.bin 2010-04-23 3,50 MB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש :)

אני התקנתי רק את הקושחה הזאת

D-Link DIR-615 rev C1 Firmware: Special image for initial flashing
dir615c1-factory-to-ddwrt-firmware.bin 2010-04-23 3,50 MB

אני מניח שהשניה היא רק לעדכונים בין גרסאות של DD-WRT, אחרי שהתקנת כבר DD-WRT.

בכל מקרה, התקנתי רק את הראשונה ועד היום הכל מתקתק כמו שעון, למען האמת, הראוטר כבר עומד שבוע בלי לנתק את הL2TP, יציב כמו סלע, לא משנה כמה הורדות בטורנט ובHTTP העמסתי עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני חושב שהבעיה של האיטיות נעלמה.. עכשיו, באותן בדיוק בדיקות שעשיתי בצהריים, הכל תקין לחלוטין, מוזר, דרך הWIFI (תקן G) אני מקבל 9-10Mb שזה לא רע בכלל (עריכה: ודרך חיבור חוטי אני מקבל 12Mb, כמו שצריך, שכחתי לציין את זה).

עכשיו נשארה הנורה המציקה הזאת.

חוץ מזה, אני לא מצליח לעשות DHCP Reservations, מצאתי את זה, אבל עדיין, לא הולך, עדיין מקבל את הIP הרגיל במקום את מה שקבעתי.

עריכה2: שכחתי לענות לך קודם על השאלות, קניתי מאייבורי בתל אביב, ואפשר לוודאות את הRevision של החומרה גם במדבקה מאחורי הראוטר וגם בדף ניהול של הקושחת סטוק, חוץ מזה אני יכול להגיד שמבחינת ההתקנה של DD-WRT, החומרה C1 וC2 זה אותו הדבר בדיוק, וצריך לערוך את הקובץ שמגיע מהאתר של DD-WRT עם hex editor, עניין ממש פשוט ולהכניס את הראוטר לrecovery mode (ניתוק מהחשמל>ללחוץ על RESET ולהחזיק>חיבור לחשמל>לחכות שהנורה של הpower תהבהב>לעזוב את RESET>להכנס ל192.168.0.1).

חוץ מזה אני יכול להגיד לך שגם על הקופסא של הראוטר כתוב הגרסאת חומרה, אצלי רשום "H/W Ver. C2".

עריכה3: אני רואה כאן, שאפשר לעשות את העדכון בלי הrecovery mode, לא ניסיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיספסתי את זה :-[

אם אתה מעוניין קיצרתי את הסקריפט של ה-L2TP והורדתי את התלות בפינג לדפי זהב.

#!/bin/sh 
logger -s -p local0.notice -t L2TP_fixer "Started working, giving 20 secs for boot"
sleep 20

while : ; do
while [[ -e /tmp/xl2tpd/xl2tpd.conf && -n "`cat /tmp/xl2tpd/xl2tpd.conf | grep "refuse pap = yes"`" ]]
do
logger -s -p local0.notice -t L2TP_fixer "Fixing L2TP started"
cat /tmp/xl2tpd/xl2tpd.conf | sed s/"refuse pap = yes"/"refuse pap = no"/g > /tmp/xl2tpd/xl2tpd.conf.tmp
logger -s -p local0.notice -t L2TP_fixer "created altered file"
mv /tmp/xl2tpd/xl2tpd.conf.tmp /tmp/xl2tpd/xl2tpd.conf
logger -s -p local0.notice -t L2TP_fixer "moved the altered file into the real file place"
sleep 5
done
sleep 30
done

עשיתי אותו, כך שהוא ידגום את הקובץ הרלוונטי פעם בחצי דקה, כך שגם אם החייגן מתנתק ומתחבר מחדש בעקבות שינוי הגדרות הוא יעדכן את השורה הרלוונטית.

הורדתי גם את המשחק עם הלד הכחול שלא נחוץ.

חבל שהמפתחים של DD-WRT לא דואגים לנו משתמשי . :(

אני מנסה לסדר את כיבוי/הדלקת ה-WIFI ע"י לחיצה על הכפתור.

לא עובד לי הכי טוב עם האופציה המובנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגניב :xyxthumbs: אני אנסה את הקוד הזה מחר, נראה איך הולך.

בכל מקרה, איך אני יכול להגדיר מה הכפתור שעל הראוטר יעשה? אפשר להגדיר שיעשה נגיד reboot לראוטר או להדליק ולכבות את המנורה הכחולה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, עכשיו בדקתי והסקריפט שכתבת עובד מעולה, אני חושב שלקח לו קצת יותר זמן ליצור את החיבור או שזה סתם צירוף מקרים, בכל מקרה החיבור עבר והכל עובד חלק.

עכשיו אני אשחק קצת עם הכפתור ונראה מה אפשר לעשות איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אפשרות שמישהו ממכם מסביר מה הולך כאן לנוב שרוצה לקנות ראוטר לכבלים במהירות 12 מגה?

כנראה שרוב הפורום לא מבין חצי ממה שנכתב פה, וזה נראה מקום טוב להסביר לעוד אנשים

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...