התלבטות לגבי קניית ראוטר ל-12M *עודכן* נקנה DIR-615, הותקן DD-WRT - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות לגבי קניית ראוטר ל-12M *עודכן* נקנה DIR-615, הותקן DD-WRT

nokobik

Recommended Posts

אל תמעיט בערך האנשים שלא מגיבים פה, כנראה שפשוט זה לא כזה רלוונטי להם.

אם אתה מחובר לכבלים ב-L2TP אז זה אומר שתצטרך ראוטר שיכול לסחוב את המהירויות הגבוהות יותר.

ה-DIR-615 הוא ראוטר N יחסית זול שעונה על הדרישות שלי כפי שציינתי בפוסט הראשון ובעזרתו האדיבה של O.K? הבנתי שיוכל להתמודד עם 12M, ולכן קניתי אותו.

ייתכן שהאדימקס ש-CHIEF ממליץ עליו יספיק לך, אבל אני לא יודע איך הוא מתמודד עם L2TP במהירות 12M ומעלה.

אוקיי, עכשיו בדקתי והסקריפט שכתבת עובד מעולה, אני חושב שלקח לו קצת יותר זמן ליצור את החיבור או שזה סתם צירוף מקרים, בכל מקרה החיבור עבר והכל עובד חלק.

עכשיו אני אשחק קצת עם הכפתור ונראה מה אפשר לעשות איתו.

לי לקח זמן ארוך יחסית עם שניהם :nixweiss:

אולי תנסה להאריך את ה-sleep הראשון משניה ל-5 שניות.

נכון זה נשמע מנוגד להגיון אבל יכול להיות שאחרי שאני משנה את הקובץ למה שצריך להיות ומתקדם ל-sleep 30, הוא משתנה פעם נוספת.

אז צריך לנסות להשאר בלופ הפנימי יותר זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שטויות אין לי בעיה עם זה שלוקח לו זמן להתחבר, גם ככה אני לא עושה ריסטרט לראוטר בכלל..

טוב, תוצאה סופית, אני חושב שהכל עובד טוב, כבר העברתי דרכו בערך 170GB והוא חזק מאוד עמד בכל דבר שדרשתי ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד על ההתעמקות בפרטים הקטנים, ברוב הפורמים התכתבות כזאת תועבר בהודעות פרטיות ואז יימנע משאר האנשים ללמוד.

פשוט אדיר

ועכשיו לנושא

אני לא פותח פוסט חדש כי זה ממשיך את הקיים-

יש לי כמו O.K? - הוט-12 מגה- בזק בילאומי- (האמת שעכשיו אני על 7 כי UFI עוד לא הגיע ליבנה אבל אני מניח שאם 12 סוחב אז גם 7, תקנו אותי אם אני טועה?)

ואני לפניי קנייה של ראוטר - ולאחר הקריאה פה 615 נראה לי מתאים גם במחיר וגם בביצועים (אמנם רק שתי מחשבים יחבורו אבל utorrent נונסטופ ברקע)

קראתי את כל השרשור

יש לי שתי שאלות המשך

1.בנוגע לכפתור כיבוי הwifi- מה בדיוק הבעייה שם עם האופציה המובנית והאם יש איזה התקדמות עם סידור הכפתור-אשמח לעזור גם

2. איך הולך כל נושא האחריות אחרי התקנת הDD? האם היא "נשברת" ברגע שעושים את זה-

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה איתה שאין שום אינדקציה של לדים אם ה-WLAN פעיל/לא פעיל.

ולא הצלחתי להתקדם מכיוון שהפקודות שאני מריץ ב-TELNET לא עובדות ואני מחכה לתשובות בפורום שלהם לגבי זה.

וכן האחריות מתבטלת ברגע שאתה מתקין את ה-DD-WRT או כל קושחת צד-שלישי אחרת.

אבל אפשר לחזור למקורית כדי לממש אותה.

שטויות אין לי בעיה עם זה שלוקח לו זמן להתחבר, גם ככה אני לא עושה ריסטרט לראוטר בכלל..

טוב, תוצאה סופית, אני חושב שהכל עובד טוב, כבר העברתי דרכו בערך 170GB והוא חזק מאוד עמד בכל דבר שדרשתי ממנו.

אצלי הרגשתי שיפור לאחר השינוי.

ולמען האמת היה לי ניתוק אחד משום מה באופן לא ברור וזה למרות שהראוטר הגיע "רק" ל-80% בהורדה במהירות של 1.5MB.

אבל בגדול הוא מחזיק יפה.

יצא לך לבדוק את ה-WIRELESS יותר לעומק?

כמה SNR אתה מקבל? כמובן כפונקציה מרחק וכמה קירות את עובר בדרך.

באיזו מהירות התקני N מתחברים לראוטר אצלך?

ד.א. ישנה תוכנה בשם inSSIDER שבעזרתה ניתן לסרוק אחרות בסביבה ועל איזה ערוצים הן יושבות ומתוך כך לבחור את הערוץ עם מינימום ההפרעות.

http://www.metageek.net/products/inssider

inssider-small.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זוכר, לא נורא. :P

אוקיי, פתרתי את הבעיה עם הכפתור להפעלת ה-WIFI.

הסקריפט מכבה/מדליק את ה-WIFI בכל לחיצה על הכפתור הצדדי בראוטר ומכבה/מדליק את הנורה בהתאם למתן אינדיקציה.

צריך לשים את הסקריפט הזה כסקריפט התחלה:

#!/bin/sh 
# LED constants
SIDE_LED=3
POWER_GREEN_LED=16
POWER_ORANGE_LED=1
WAN_GREEN_LED=4
WAN_ORANGE_LED=15

# Set the LED to turn on/off
GPIO=$SIDE_LED
# Set whether to enable wireless on start
disableWifiOnStart=1

# Disable wireless on start accorindg to disableWifiOnStart setting
if [ $disableWifiOnStart == 1 ];then
logger -s -p local0.notice -t WirelessToggle "Turning off wireless on start"
/sbin/ifconfig ath0 down
/sbin/gpio enable $GPIO
fi

# Generate SESButton script and make it executable
logger -s -p local0.notice -t WirelessToggle "Generating SESButton script"
mkdir /tmp/etc/config/
echo "if [ \`ifconfig | grep ath0\` == "" ]; then
logger -s -p local0.notice -t WirelessToggle \"Current wireless status: Off, Turning wireless on...\"
/sbin/ifconfig ath0 up
/sbin/gpio disable $GPIO
else
logger -s -p local0.notice -t WirelessToggle \"Current wireless status: On, Turning wireless off...\"
/sbin/ifconfig ath0 down
/sbin/gpio enable $GPIO
fi
" > /tmp/etc/config/wifi_toggle.sesbutton
chmod +x /tmp/etc/config/wifi_toggle.sesbutton
logger -s -p local0.notice -t WirelessToggle "SESButton script generated and ready for use"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יקרים מישהו יכול להדריך אותי שלב שלב איך להתקין..?

יש לי DIR-615 REV C2

מישהו יכול להעלות את הקושחה שערוכה ב HEX ולהסביר איך משדרגים ל DDWRT ואיך חוזרים לקושחה המקורית במידה ויש תקלה..?.

נ.ב. אני על חיבור 5 מגה בהוט L2TP יעבוד טוב?

ספק בנלאומי תעדוף .

תודה רבה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד בהוט עם 12MB וחייגן L2TP עובד לי מעולה. :xyxthumbs:

אז בבקשה

http://www.mediafire.com/?wmimpp031b8nz79

ואחרי זה תתקין את הגרסה האחרונה

ftp://dd-wrt.com/others/eko/BrainSlayer-V24-preSP2/06-12-10-r14594/dlink-dir615c1/dir615c1-firmware.bin

אני לא לוקח שום אחריות על עדכון לא מוצלח כמובן :nono:

אבל לפני הכל תעבור על ה-WIKI

http://www.dd-wrt.com/wiki/index.php/Main_Page

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתי יודע עונה כבר בתגובה הקודמת, אבל מכיוון שאני לא יודע אז גוגל...

בכל מקרה, לא רואה שום סיבה הגיונית מלבד מימוש אחריות לחזור לקושחה המקורית.

*** עריכה 1 ***

בשביל זה צירפתי את הלינק ל-WIKI

*** עריכה 2 ***

צ'ופרת

http://www.dd-wrt.com/wiki/index.php/DIR-615C#How_to_restore_to_factory_firmware

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי ניסיתי להתחבר עם L2TP וזה לא מתחבר...

בשיחה עם נציג של בנלאומי הוא אומר שאני לא מתחבר עם סיסמא למרות שבנתב כן מוגדר...!

איך פותרים את זה ?

נפתרה התקלה הרצתי את הסקריפט שמופיע פה וזה התחבר תודה רבה לכם תותחים...

עכשיו הראוטר אצלי בבדיקה...:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה ענק אם תגיד לי את ההתרשמות הראשונית כי בסוף לא רכשתי אותו אני מחכה לשבוע הבא

בעיקר איך הוא מבחינת טווח, וכמה קריסות תחווה כי O.K? וקובה לא דיווחו על קריסות משמעותיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אני יכול להגיד לך שאני מרוצה מאוד מהראוטר הזה גם בקושחה של היצרן...אף פעם לא היה ניתוקים גם קווי ואלחוטי.

חיבור L2TP עובד מצויין.

תמיכה של DLINK טובה מאוד.

עכשיו עם DDWRT מהרגע שהתקנתי את הקושחה והגדרתי את הסקריפט חיבור L2TP עובד בלי בעיות .

אני על 5 מגה ואני מקבל איתו מהירות מלאה ללא ניתוקים עד עכשיו גם שאני מעמיס עליו הורדות.

חיבור אלחוטי עובד בפול המהירות.

מעניין אותי לדעת רק איך עושים תעדוף לגלישה בדפי כי מתי שאני מוריד קבצים על פול הגלישה מואטת מן הסתם..מישהו יודע?

ועוד משהו אני עם 4 מחשבים בבית ואני רוצה להגדיר לכל אחד רוחב פס יש אפשרות כי לא מצאתי..?

תודה רבה.

מבחינת יחס עלות תועלת אין ספק שהראוטר הזה אחד הטובים והזולים בשוק הישראלי.(220 שקל באייבורי)..אני ממליץ..!!

[br]פורסם בתאריך: 6.08.2010 בשעה 10:51:41

שמתי את הסקריפט שמסדר את בעיית ההתחברות L2TP

בתור התחלה וחיבור L2TP עובד בלי בעיה אבל הנורה בצד נדלקה בכחול והנורה של ה PWR לא דולקת בכלל למרות שהכל עובד...

מישהו יודע איך מסדרים את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אפשרות לתעדף אבל לא להקצות רוחב פס.

NAT / QOS

QOS

תפעיל את האופציה רק על ה-WAN.

אתה יכול לתעדף לפי סרביסים (מי אמר P2P?), לפי NETMASK ולפי MAC.

תעבור על זה

http://www.dd-wrt.com/wiki/index.php/Quality_of_Service

לגבי הנורה הכחולה, עדיף שתיקח את הסקריפט שלי, גם קצר יותר, גם הורדתי את הבדיקה המיותרת של פינגים לדפי זהב וגם את הנורה הכחולה.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=467161.msg4007277#msg4007277

אצלי ביטלתי את הדלקת הנורה הכחולה כי אני משתמש בה כאינדיקציה לסטטוס ה-WIFI.

אם אתה מעוניין להדליק את הנורה של ה-POWER תוסיף את הפקודה הבאה כשורה השניה בסקריפט.

/sbin/gpio disable 16

יהיה ענק אם תגיד לי את ההתרשמות הראשונית כי בסוף לא רכשתי אותו אני מחכה לשבוע הבא

בעיקר איך הוא מבחינת טווח, וכמה קריסות תחווה כי O.K? וקובה לא דיווחו על קריסות משמעותיות

אני לא דיווחתי על קריסות כי פשוט לא היו לי.

מבחינת טווח, אני גר בבית קטן יחסית אז אני דווקא הפחתתי את עוצמת השידור אבל אתה גם יכול להגביר אותה.

בגל מקרה xrobi, אתה יכול להשתמש ב-inSSIDER שהמלצתי עליה פה על הלפטופ שלך, להסתובב בבית ולראות בדיוק את הקליטה בכל נקודה רלוונטית בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...