דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

על מה אתה מדבר? איך אתה בכלל משווה?

הת'ר ד שלי היה: "אוי נו מה המכס האלה רוצים מהחיים שלי עכשיו?? טוב שלחתי להם בפקס את המחירון... היי הם לא גבו ממני מע"מ למרות שהראתי להם מול העיניים כמה שזה עולה? משעשע, איזה חבורה של דבילים"

הת'רד שלך לעומת זאת, ממה שאני זוכר (ואני מודה שאני לא זוכר את כל הפרטים) כלל בעיקר מסכת של חפירות וחוסר החלטיות מהצד שלך, ואז פאדיחות על גבי פאדיחות שעשית בתמימות/חוסר היגיון מוחלט...

הת'רד שלי - רגע של שעשוע על הטיפשות של המכס

הת'רד שלך - ימים שלמים של שעשוע על הטיפשות שלך :)

אז בבקשה, תחסוך קצת כסף ותקנה טלפון חדש... זה נשמע מבטיח :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מסכן דיזייר .. קרעו לו את הצורה =\

אתה לא ממש יכול להשוות, אלו מעבדים עם מאיצים גרפיים שונים, בעלי אופטימיזציות שונות. לדעתי גם המיילסטון, בעל מעבד גרפי של PowerVR, אם כי חלש יותר ב-50%, לפי ויקיפדיה, היה עוקף את הדיזיר. בגדול, נכון להיות, בכל אופן, נראה שעבור משחקים עדיף מעבד גרפי של PowerVR מאשר ה- Z430, אשר נמצא בסנפדראגון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא העניין.

ה GPU במיילסטון חזק יותר מזה שבדיזייר/נקסוס.

זה נכון שהוא יכול לצייר פחות פוליגונים לשניה (7-8 מליון ביחס ל 22 מליון מוצהרים של ה ADRENO200)

אבל ה FILLRATE שלו כפול. בערך 270-280 מליון פיקסלים לשניה ביחס ל 133 מליון של ה ADRENO200.

במשחקים שמוצגים על מסכי 3.2-4.3", אתה לא תראה סצינות עם מליוני פוליגונים, כמה עשרות אלפים במקרה הטוב, ולכן ה FILLRATE הופך להיות הגורם המכריע יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכתבתי, אני מקבל איתו בממוצע 3 ימים בשימוש בינוני, 2 בשימוש בינוני-כבד.

ב "התקמצנות" על הסוללה (מסך כבוי הרוב המוחלט של הזמן, רק שיחות שצריך, אולי טיפה פה ושם) אפשר לסחוט ממנו גם 4 ימים.

אם מישהו רוצה איזשהו מבחן סוללה, בכיף, תפרטו מבחן של מה אתם רוצים.

-שיחה לא בא בחשבון מן הסתם, זה עולה כסף ;D

אין לי בעיה לשים בלופים, משחק כלשהו על מצב דמו, או מה שלא יהיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ... תגיד,

אני יודע שהגלקסי S הזה כביכול מתהדר בגודל פיזי קטן, אבל בהשוואה ל-W880 שלי הוא עדיין ענק.

כמובן שזה מובן מאליו לאור גודל המסך, ומבחינת העובי מדובר על כמעט אותו עובי (עם יתרון קל ל-W880), אבל אני תוהה האם זה לא גדול מידי, עם כל הכבוד למסך.

ניסיתי לדמות את הגודל שלו בעזרת קורא כרטיסים שיש לי, שבאותו רוחב אבל קצר יותר ממנו, "רק" 104 ס"מ לעומת 122 ס"מ, וזה נראה לי האמת דיי מוגזם. זה יותר ארוך אפילו מהאייפון, יש לי ג'ינסים שאני בספק אם מכשיר בגודל כזה בכלל יצליח להיכנס אליהם..

יכול להיות שאני פשוט רגיל לסטנדרטים של סלולרים קטנים (והגודל הפיזי של כל מכשיר אחר בשוק נכון להיום הוא הדבר היחיד שמונע ממני להחליף את ה-W880 שלי..), אבל באמת שזה נראה לי מוגזם. זה לא נראה כמו משהו שמיועד בכלל להיות בכיס. זה הופך להיות ממש מחשב כף יד, ולא סלולרי שאמור להיות יותר .

מה ההתרשמות שלך ממנו מהבחינה הזאת? הוא לא מפלצתי מידי לשימוש יום יומי נייד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שכשתכננו את המכשיר הזה חשבו על נוחות נשיאה (הכוונה היא שלא ירגישו אותו במכנס)

אי אפשר להנות מכל העולמות.

פלאפונים כבר מזמן הופכים לאט לאט להיות מחשבי כף יד בסטנדרטים של גודל פיזי.

אני מניח שהוא עדיף על ה-HD2 שפשוט לא לג'ינס.

---

הנה מכשיר שלא תרגיש כלל: 8)

CIMG1172.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זו לא ממש דוגמה כי אני בכלל לא לובש ג'ינסים כמו 90% מהאומה, אז זה קצת בעייתי.

מבחינתי- אין לי שום בעיות איתו לשימוש יומיומי, בכל מכנס אחר חוץ מג'ינס הגודל לא ממש מפריע, המשקל הרבה יותר חשוב.

במשקל נוצה של 118 גרם (משקל נוצה לסמארטפונים....) לא ממש מרגישים אותו בכיס, ובגלל שהמכשיר לא עבה, הוא נכנס גם לכיסים קטנים יחסית די בקלות בלי למתוח החוצה את המכנס.

לג'ינסים הוא לא יכנס בנוחות, בזה אתה יכול להיות בטוח ב 700%.

ולגבי ההשוואה לאייפון, בטח שהוא יותר ארוך- המסך גדול בחצי אינץ', זה לא הבדל שהולך ברגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...