דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 9 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

הוויג'ט הזה כבר מותקן אצלי ודרכו אני מוודא שהכל סגור-בד"כ (כשאין לי שימוש בו...)

לדוגמה בבוקר בדרך לעבודה אני מקשיב לרדיו (FM) בערך שעה+ והבטריה כבר מראה שהיא קצת התרוקנה (לאחר ליל הטענה מלא) אם אני משחק עוד איזה רבע שעה (ולא משחק שטוחן אותו כמו אספלט או סנדסטורם) היא כבר יורדת לחצי ומצהיבה...

במידה וניסית כבר הכל, אולי תנסה לעשות HARD RESET למכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה קרופ?

שאלה מצויינת. בכל פעם שאני בא לבחור קובץ JPEG בתור רקע, הוא מכניס אותי למצב בו אני צריך לבחור חלק מהתמונה, לאשר, ורק אז היא מופיעה כרקע ב Home Screen.

ייתכן שזה כך עם JM1, לא ניסיתי את זה עם הקושחה המקורית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה מצויינת. בכל פעם שאני בא לבחור קובץ JPEG בתור רקע, הוא מכניס אותי למצב בו אני צריך לבחור חלק מהתמונה, לאשר, ורק אז היא מופיעה כרקע ב Home Screen.

ייתכן שזה כך עם JM1, לא ניסיתי את זה עם הקושחה המקורית.

זה קורה גם לי עם ה-JF3 אבל לא חיפשתי פתרון לזה בינתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ךםך!!!!!!

בצער וביגון רב, אני מודיע בזאת על פטירתו של הגלקסיה שלי. נפילת מתח מהמזגן בדיוק בתהליך העדכון ל JG8... מרפי במיטבו או לא? המכשיר מצליח להכנס ל Launcher אבל ה ODIN לא משתפת פעולה משם.

למישו יש רעיון מקורי לפני שאני מפרק לו ת'צורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ךםך!!!!!!

בצער וביגון רב, אני מודיע בזאת על פטירתו של הגלקסיה שלי. נפילת מתח מהמזגן בדיוק בתהליך העדכון ל JG8... מרפי במיטבו או לא? המכשיר מצליח להכנס ל Launcher אבל ה ODIN לא משתפת פעולה משם.

למישו יש רעיון מקורי לפני שאני מפרק לו ת'צורה?

בגלל זה עדיף לעדכן במחשב (גאוני!!!).

אבל יש לך אחריות בחו"ל.

פשוט תשלח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזהה ב COM 3 או 6, תלוי לאיזו כניסת אני תוקע אותו, אך כשמתחיל תהליך העדכון הוא נתקע בשלב של ה Analyzing ובפועל לא טוען שום דבר למכשיר.

ניסיתי לעדכן את כל אחד מהקבצים בנפרד (CSC/P0WN/PDA), היתה התקדמות לרגע עם ה PDA בלבד - אבל גם נעצר. ה Launcher עדיין מתפקד.

מנסה כעת את JM5. אם זה לא יעבוד - יאללה חזרה ל CLOVE.

הקטע היותר עצוב/שמח הוא שאני פשוט מאושר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...