דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 8 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

לפי השאלות אני מניח שיש לך את המכשיר לא יותר מיומיים שלושה.

לפני שאתה מגבש דעה על זמן הסוללה, תעבור 5-7 מחזורי טעינה/פריקה ראשונים. רצוי גם לטעון את הסוללה ל 100% ולפרוק ל 10-20% בכמה מחזורים הראשונים.

אל תקנה לא מקוריות למכשיר.

ולגבי איזו קושחה יש לך- לך להגדרות, about, ותבדוק מה רשום ב build number ו baseband version

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפי השאלות אני מניח שיש לך את המכשיר לא יותר מיומיים שלושה.

לפני שאתה מגבש דעה על זמן הסוללה, תעבור 5-7 מחזורי טעינה/פריקה ראשונים. רצוי גם לטעון את הסוללה ל 100% ולפרוק ל 10-20% בכמה מחזורים הראשונים.

אל תקנה לא מקוריות למכשיר.

ולגבי איזו קושחה יש לך- לך להגדרות, about, ותבדוק מה רשום ב build number ו baseband version

תודה על התשובה המהירה :D

אני שכחתי לציין שיש לי את המכשיר כ 3-4 שבועות ולצערי המכשיר עבר יותר מ-20 מחזורי טעינה, קראתי את תגובתך לגבי מס' מחזורי הטענה שלאחריהם הסוללה מתייצבת על זמן עבודה ארוך וביצעתי את זה מטעינה מלאה עד שהמכשיר דורש הטענה ומצפצף, אבל לצערי אצלי זה נתקע על שמינית מהזמן שתיארת.

אם כן מה אתה מציע לעשות? יש טעם לפנות לחנות (בחו"ל)... למה הבטריות מאי-ביי לא כדאיות? ראיתי את אלו אבל אני לא בטוח שזה מקורי אני לא מכיר את הדגם (מה שכן זה עולה כמעט פי 5 מהבטריות הגנריות האחרות:

http://cgi.ebay.com/2-PCS-Battery-EB575152VU-Samsung-Galaxy-S-GT-i9000-/260647907812?pt=AU_MobilePhoneAccessories

מצאתי גם את זה, היית ממליץ על זה?

http://cgi.ebay.com/12-Accessory-Battery-Charger-Samsung-I9000-Galaxy-S-/230499202116?pt=AU_MobilePhoneAccessories

2. לגבי הדגם:

build number=ECLAIR ו baseband version=I9000XXJF3

KERNEL=2.6.29

אחזור לשאלתי, מה ההבדל בין ה JF3 (שאני מניח שזה מה שיש לי...) ל JM1 האם כדאי לשדרג? למה כדאי וכיצד עושים את זה?

שוב תודה על העזרה והסבלנות ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסוללה כבר לא מטרידה אותי אחרי שאני התחלתי להשתמש ב APNDroid לצורך ניתוק ה3G (מצד שני APNDroid קצת דפוק, ולא מחזיר את ה APN בחזרה לחיים בלי ריסטארט למכשיר).

המגזימים גם מורידים את בהירות המסך עד הסוף.. אבל זה כמו לנסוע על פרארי על 50 קמ"ש....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסוללה כבר לא מטרידה אותי אחרי שאני התחלתי להשתמש ב APNDroid לצורך ניתוק ה3G (מצד שני APNDroid קצת דפוק, ולא מחזיר את ה APN בחזרה לחיים בלי ריסטארט למכשיר).

המגזימים גם מורידים את בהירות המסך עד הסוף.. אבל זה כמו לנסוע על פרארי על 50 קמ"ש....

מה נותן ה APNDroid ומה זה ה Toggel DATA? ואיך זה שומר על חיי הסוללה?

ד"א אין לי עדיין חבילת גלישה אני גולש רק דרך WIFI והסים שלי הוא של פלאפון דור 2.5 עדיין לא החלפתי בכלל לדור 3...

האם האפליקציות הללורלוונטיות עבורי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט נותן לך לנתק את האפשרות לגלישה באינטרנט במסגרת חבילת הDATA שלך.

אם לא הגדרת APN, אז זה לא אקטואלי.

בעקרון הארכת חיי זה די NO BRAINER באנדרויד (או כל מכשיר סלולארי אחר).

לא להשאיר WIFI/GPS/BT/GPRS דלוק בלי סיבה, לבצע SYNC בתדירות נמוכה, כיבוי אוטומתי של מסך אחרי 30 שניות או פחות, והורדת הבהירות.

יש כאלה שגם מתעקשים להשתמש ב task killers למינהם, אבל אני מסתדר היטב גם בלי ולא לגמרי בטוח עד כמה זה עוזר לסוללה אם בכלל היות ורוב התוכנות לא באמת רצות ברקע ברקע שיוצאים מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, אבל כל מה שאמרת אני כבר עושה כולל הורדת בהירות המסך למינימום אבל לצערי הבטריה שלי צריכה טעינה כל 12 שעות לאחר שימוש סולידי...

אשמח אם תוכל \ תוכלו להתייחס ולייעץ לשאלותיי בת'רד הזה באמצע העמ' הקודם :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם המצב כמו שהוא כרגע, לטעמי יותר נכון לתת למכשיר לנוח ב Standby למס' שעות ולראות אם הסוללה ממשיכה להתרוקן בקצב משונה, ובמידה וכן, להתחיל אלימינציה. קח בחשבון שה ושירותי הסנכרון כברירת מחדל תמיד מופעלים (אלא אם כן ביטלת אותם עם ה Power Control Widget, או אחרת שעושה את זה) והם צורכים חשמל.

אני יכול להעיד שעם המכשיר שלי (כעת יושב על ה 30%~ ועוד לא במחזור הטעינה השני), לאחר 5 שעות בהמתנה, לא ירד אפילו אחוז אחד מהמצב בו היה קודם-לכן, שזה לכשעצמו די מרשים - ה HD2 היה כבר מאבד קרוב ל 5% בתנאים דומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקין אפליקציה שימושית בשם EXTENDED CONTROLS.

תהיה לך שליטה על WIFI/GPS/BT/SYNC/BRIGHTNESS/ ועוד... הכל מהמסך הראשי בלחיצת כפתור.

זה נמצא במרקט.

הנה קצת פרטים ותמונות:

http://www.appbrain.com/app/com.extendedcontrols

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחזור לשאלתי, מה ההבדל בין ה JF3 (שאני מניח שזה מה שיש לי...) ל JM1 האם כדאי לשדרג? למה כדאי וכיצד עושים את זה?

שוב תודה על העזרה והסבלנות ;)

אין changelog מפורט. כל הקושחות האלה דלפו לרשת בצורה זו או אחרת. לכן לא ידוע מה בדיוק ההבדלים. בעקרון שינויים מינורים ב UI, והוספת פיצ'ר כזה או אחר ומדי פעם שיפורי מהירות, אבל לא משהו שאפשר לשים את האצבע עליו בצורה מדוייקת.

12 שעות שימוש זה פחות או יותר מה שתצליח לסחוט מהמכשיר (הטענה ביום). 3-4 יום זה לא ריאלי צר לי (אלא אם קנית את המכשיר בשביל לראות אותו על המדף).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמת לב למה שהוא מתאר? 20 דקות שיחה, חצי שעה משחק, שעה וחצי .

תחת שימוש כזה אני לא מאבד אפילו 30% מהסוללה.

3-4 ימים זה בשימוש ממוצע, כלומר, מדי פעם שיחות, בדיקת משהו באינטרנט פה ושם, ואולי משחקים להעביר את הזמן באוטובוס שמזדמן.

השיא שלי עם ממש "לנטוש את המכשיר על המדף" כמו שאתה אומר ורק להתקשר/לענות שמתקשרים אלי הוא שבוע שלם.

שאני טוחן למכשיר את הצורה, אני מקבל ממנו יומיים, ממש לא 12 שעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי הוא מחזיק בשימוש סביר בין יום ליומים.

תלוי כמה אני טוחן אותו.

אני שומע הרבה מוזיקה (באוזניות) ולשמחתי זה לא לוקח הרבה בטריה.

משחקים כבדים טוחנים אותו חזק מאוד.

משחקים קלים קצת פחות.

יש לי בערך 50% כרגע וזה מאתמול אחר הצהריים (אחרי הטענה מלאה).

שיחקתי כמה משחקים מדי פעם, שמעתי קצת מוזיקה, כמה שיחות, אינטרנט, קצת .

בקיצור לא נורא בכלל.

אני מקפיד לסגור אחרי שסיימתי איתם, וכמובן GPS/WIFI/SYNC/BT מבוטלים כשאין לי בהם צורך.

אני על FW JM5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקין אפליקציה שימושית בשם EXTENDED CONTROLS.

תהיה לך שליטה על WIFI/GPS/BT/SYNC/BRIGHTNESS/ ועוד... הכל מהמסך הראשי בלחיצת כפתור.

זה נמצא במרקט.

הנה קצת פרטים ותמונות:

http://www.appbrain.com/app/com.extendedcontrols

הוויג'ט הזה כבר מותקן אצלי ודרכו אני מוודא שהכל סגור-בד"כ (כשאין לי שימוש בו...)

לדוגמה בבוקר בדרך לעבודה אני מקשיב לרדיו (FM) בערך שעה+ והבטריה כבר מראה שהיא קצת התרוקנה (לאחר ליל הטענה מלא) אם אני משחק עוד איזה רבע שעה (ולא משחק שטוחן אותו כמו אספלט או סנדסטורם) היא כבר יורדת לחצי ומצהיבה...

יש למישהו מושג מאיפה אני קונה בטריה מקורית חלופית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...