דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 96 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מי שמעוניין במקלדת של JP4 בכל גירסה אחרת (אני כרגע עם JPK אבל אמור לעבוד בכל גירסה)

http://www.multiupload.com/VWNR3HOO4C

צריך להעתיק את הקבצים הבאים למכשיר

AxT9IME.apk --> /system/app

libXt9core.so --> /system/lib

libDHWR.so --> /system/lib

ולמחוק את הקבצים הבאים

/system/app/AxT9IME.odex

/system/lib/libdhwr.so

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה לגבי גלישה סלולארית...

הגדרתי את ה AP לפי הגדרות שנתנו לי בסלקום, אני מכבה את ה WIFI ומדליק את APNDROID ורשום לי שאין גישה לאינטרנט.

מה אני מפספס?

זה לא אמור להיות ככה.. אתה בטוח שאתה מחובר לWIFI? זה שהדלקת אותו לא אומר שאתה מחובר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שמעוניין במקלדת של JP4 בכל גירסה אחרת (אני כרגע עם JPK אבל אמור לעבוד בכל גירסה)

http://www.multiupload.com/VWNR3HOO4C

צריך להעתיק את הקבצים הבאים למכשיר

AxT9IME.apk --> /system/app

libXt9core.so --> /system/lib

libDHWR.so --> /system/lib

ולמחוק את הקבצים הבאים

/system/app/AxT9IME.odex

/system/lib/libdhwr.so

תודה.

למעשה חייבים קודם למחוק ואז להעתיק, נכון?

האם ניתן להעתיק עם ROOT EXPLORER או שחייבים ADB או משהו?

האם זאת בדיוק אותה מקלדת של רק עם שפה עברית בנוסף לאנגלית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעות שלי לא קראתי נכון את התגובה שלך.

APNDROID קצת אוכל סרטים על ה SGS. אצלי בד"כ אחרי שהייתי מכבה את ה APN, הוא אף פעם לא היה נדלק מחדש והיה צורך לעשות ריבוט למכשיר. ממליץ לך למצוא תוכנה חלופית. זה באג בתוכנה שלו.[br]פורסם בתאריך: 4.10.2010 בשעה 07:31:08

טוב סיכום מאורעות אוגוסט-ספטמבר-אוקטובר לטלפון שלי:

19.08 - אני הורג את הטלפון שלי.

22.08 - הטלפון נשלח ל-Clove בעזרת DHL, דמי משלוח 260 ש"ח.

25.08 - הטלפון מגיע אליהם.

31.08 - אחרי בדיקה של Clove נקבעת הזמנה לאיסוף ממרכז השרות של סמסונג באנגליה. זמן תיקון משוער שנמסר לי 2-3 שבועות.

28.09 - Clove שמחים לבשר לי כי המכשיר תוקן והוחזר. אני מתבקש לאשר אישור תשלוח על משלוח חזור בעלות של 29 פאונד (167 ש"ח).

29.09 - אני מאשר את התשלום בטלפון אחרי שאני מבין שלהתכתב במייל איתם יקח עוד יומיים. הטלפון נשלח מהם באותו היום בעזרת DHL.

03.10 - למרות שאני בטוח שהיום אני מקבל את המכשיר, DHL לא זזים יותר מדי מהר ולא משחררים את המכשיר מהמכס בזמן. אני מתרץ את זה בגלל הלחץ של החגים ושומר על קארמה טובה. אגב שחרור מהמכס, כל התהליך נעשה על ידיהם ואני ממש שמח שאני לא צריך לנסוע לשום מקום ולהוכיח משהו.

04.10 - יאללה כבר...בודק טרקינג כל 5 דקות...

the eagle has landed

מסקנות ולקחים:

לא להרוג את הטלפון שלך.

אם הורגים את הטלפון שלך, זה יעלה בערך 430 ש"ח (וחודש של שימוש בטלפון נחות) בשילוח מהיר. או אם יש לך זמן ואתה לא עומרי, אז יעלה לך יותר זול, בתנאי שדואר ישלח את הטלפון שלך ליעד הנכון.

טוב עדכון אחרון:

זוכרים שאמרתי כמה זה כייף עם DHL והכל? אז שכחו מזה. לקחו לי עמלה על שחרור המכשיר בכזה גובה שהיה אפשר ללכת להזמין עוד 2 חדשים.

בחזור בארץ שלחו את זה בדואר רגיל ולכו לשבור את הראש עם המכס לבד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש משונה ש DHL הפעם גבו עמלה בזיונית...

אגב, קיבלת בסופו של דבר את המכשיר ששלחת או אחד אחר?... לפעמים יש מקרים בהם הם טוענים שהם (סמסונג) מתקנים ושולחים פשוט אחר במקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותו מכשיר, אם כי שמתי לב שהMAC של ה WIFI השתנה. כנראה גם ה- IMEI.

מה שעצבן אותי ב DHL הוא לא העמלה הבזיונית, אלה העובדה שהם קודם כל לא הודיעו שהם באים לבצע משלוח ולא אמרו מילה וחצי על עמלות עמילות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...