דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 39 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

ALPHA , תודה רבה על תגובתך.

אגב, אם מישהו רוצה לעשות UNROOT בדרך קלה יחסית שלא דורשת שום חיבור למחשב, אתם מוזמנים להסתכל בדיון שפתחתי פה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=472032.0

אשמח לשמוע את חוות דעתכם בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Alpha ,

האם עדכנת ל JG8 דרך KIES בעזרת השינוי ברג'יסטרי שדובר עליו כאן קודם?

האם תוכל להרחיב איזה מהשינויים היו דרושים בפועל? למשל, OMRIJ הציע לשתול רק חלק מהשורות.

הייתי שמח לדעת מה אתה שינית ברגי'סטרי על מנת לעדכן ל JG8 (למשל, האם רק החלפת את 3 האותיות האחרונות ב PRODUCT CODE וזהו או שזה דרש מעבר לכך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתלבט אם לקנות את המכשיר.

האם כל רוט שאני מתקין הוא בהכרח במקום אחד אחר, או בנוסף? זאת אומרת, שמצב כרגע אני צריך לבחור בין רוט עם תמיכה מלאה בעברית, לבין אחד עם תיקונים לבאג של ה- למשל?

והאם כל הבעיות האלה הן בעיות תוכנה בלבד, זאת אומרת רק שאלה של זמן עד שהן יתוקנו רשמית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Alpha ,

האם עדכנת ל JG8 דרך KIES בעזרת השינוי ברג'יסטרי שדובר עליו כאן קודם?

כן, מ JG8 של -Firmwares.

האם תוכל להרחיב איזה מהשינויים היו דרושים בפועל?

מאחר והשדרוג בוצע כבר מגירסת JG8 שהיתה מותקנת במכשיר, כל השורות ש OMRIJ סיפק היו זהות לחלוטין לאלו שכבר הוגדרו ברג'יסטרי עם חיבור המכשיר, מלבד ה Productcode, אותה הייתי צריך לשנות לזו ש OMRIJ סיפק בכדי ש KIES תאפשר לי לעדכן מ JG8 ל JG8 שלה (שהיא, כפי שציינתי בפוסט קדום יותר בת'ראד, זהה לחלוטין).

המתודולוגיה הזו עובדת באמצעות copy/paste פשוט (אחד לאחד) ורלוונטית לסשן בודד. עם סגירה והרצה מחודשת של KIES וחיבור המכשיר, כל המידע מתאפס בהתאם לנתונים הקיימים על-גבי המכשיר.

אין מה לעשות, לחבר'ה ב XDA יש מוח יפהיפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התייחסותך.

הסיבה ששאלתי היא כי אני כנראה אשדרג מ JF3 ואז יהיו כתובים לי דברים אחרים שם, ולכן עניין אותי האם ניתן רק באמצעות שינוי ה PRODUCT CODE לשדרג ל .JG8

OMRIJ ייעץ לי לשנות בנוסף את השורה בה כתוב SOFTWARE REVISION , ולכן הייתי שמח לשמוע האם לך הספיק שינוי רק ב PRODUCT CODE .

מצד שני, היות ושדרגת כבר מ JG8 (מ FIRMWARES אמנם אבל בכל זאת) יכול להיות ששינית משהו בודד וזה עבד אבל אם היית משדרג מגרסה שונה (למשל JG5) אז היה צורך בעוד שינויים (כי אצלך בעצם הכל היה זהה בין הגרסה שהייתה לך לבין מה שרצית לשדרג פרט ל PRODUCT CODE)

חלק מהבלבול בנושא זה אצלי נובע גם מכך שבשורה של ה DEVCONINFO מופיע לעתים מידע שונה מאשר המידע שכתוב ב SOFTWARE REVISION ושאר הקטגוריות, שמופיעות גם בנפרד מעל זה, ולכן זה מבלבל האם צריך לשנות בשני המקומות או רק באחד מהם, וכמו כן מעלה את השאלה, מה מהם גורם לתוכנה לחשוב שכבר יש לך את הגרסה הזאת ומה מהם גורם לה להציע לך לשדרג אליה.

לכן הייתי שמח לשמוע את דעתך בנושא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חדשות-

צצים דיווחים ברשת שגרסה XFJM6 מכילה את הפיקס ל GPS, מספר אנשים שניסו את הגרסה מדווחים שה GPS יכול עכשיו להינעל על מעל 8 לווינים ועל לווינים עם אות חלש מ 20db, הוא מדויק יותר, והפסיק לאבד נעילה ולקפוץ (האנשים שניסו טוענים "100% fixed" )

אני אחכה עד שיצוצו סקרינשוטים מ GPS TEST או משהו.

עריכה-

http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=388041&d=1282765286

ממבחן בתוך בית. מחפש כרגע סקרינשוט ממבחן בחוץ/ברכב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די משוכנע שיצא לי לבדוק את תפקודה של JM6 באחד הערבים בשבוע שעבר עם , והתוצאות היו מאכזבות...[br]פורסם בתאריך: 28.08.2010 בשעה 15:54:17

תודה על התייחסותך.

הסיבה ששאלתי היא כי אני כנראה אשדרג מ JF3 ואז יהיו כתובים לי דברים אחרים שם, ולכן עניין אותי האם ניתן רק באמצעות שינוי ה PRODUCT CODE לשדרג ל .JG8

OMRIJ ייעץ לי לשנות בנוסף את השורה בה כתוב SOFTWARE REVISION

יש בכך צורך אם אינך מתכוון לשדרג מגירסה JG8 ל JG8 הרשמית של KIES (ששוב, מתבררת כזהה לחלוטין מבחינת פונקציונליות וקבצי MODE ו CSC). במקרה של JF3 ל JG8 ולכל גירסה שונה, יש צורך בשינוי כל אחת מהשורות בהתאם למה שנדרש.

תשובה מלאה למה מבין כל אלו גורם לתוכנה לאכול את מה שאתה מנסה לעשות תקבל באמצעות אלימינציה. תתחיל לערוך שורה שורה, ותבדוק בכל פעם ב KIES האם העדכון מתאפשר, או עדיין לא (כל זה כמובן בלי לסגור את ה KIES, אלא רק את חלון ה Update לפני כל ביצוע שינוי שכזה).

אני לא ירדתי לרמת בדיקה שכזו, מאחר ואני חושב שאין בכך טעם. ממילא כל אחד מהשינויים האלה מתאפס באמצעות הרצה מחודשת של KIES, כך שחשש בנושא, אם בכלל, צריך לנבוע רק אם חושבים שהתוכנה עלולה להינעל על ערך מסויים ששינית וכתוצאה מכך תיפגע הפונקציונליות שלה, מה שכאמור לא קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקת את XWJM6. אני מדבר על XFJM6.

זה שחרור חדש יותר, אבל מאוד לא יציב. אני ממליץ לא להתקין אותו, רק לעקוב, כי ככל הנראה הוא גרסה נסיונית לפיקס המדובר ל שאמור להיכלל בעדכון לפרויו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התייחסותך.

OMRIJ ייעץ לי לשנות בנוסף את השורה בה כתוב SOFTWARE REVISION , ולכן הייתי שמח לשמוע האם לך הספיק שינוי רק ב PRODUCT CODE .

מצד שני, היות ושדרגת כבר מ JG8 (מ FIRMWARES אמנם אבל בכל זאת) יכול להיות ששינית משהו בודד וזה עבד אבל אם היית משדרג מגרסה שונה (למשל JG5) אז היה צורך בעוד שינויים (כי אצלך בעצם הכל היה זהה בין הגרסה שהייתה לך לבין מה שרצית לשדרג פרט ל PRODUCT CODE)

חלק מהבלבול בנושא זה אצלי נובע גם מכך שבשורה של ה DEVCONINFO מופיע לעתים מידע שונה מאשר המידע שכתוב ב SOFTWARE REVISION ושאר הקטגוריות, שמופיעות גם בנפרד מעל זה, ולכן זה מבלבל האם צריך לשנות בשני המקומות או רק באחד מהם, וכמו כן מעלה את השאלה, מה מהם גורם לתוכנה לחשוב שכבר יש לך את הגרסה הזאת ומה מהם גורם לה להציע לך לשדרג אליה.

לכן הייתי שמח לשמוע את דעתך בנושא

השינויים שצריך זה 2 השורות בלבד אלא אם אתה כבר בגירסה המתאימה

אתה נראה לי לחוץ מדי, כל כך הרבה דיבורים על שדרוג גירסה :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת סורי על החפירות אנשים....

פשוט אחרי שאתה נכווה ושולח מכשיר לתיקון בגרמניה (כמוני) , אז אני מנסה לבדוק כמה שיותר לעומק כל שינוי שעלול איכשהו לגרום למכשיר לא לעבוד.

ההוראות אכן נראות די פשוטות אז אני אנסה כשהמכשיר יהיה אצלי שוב (אני מקווה...) .

אגב, OMRIJ , ראיתי שפתחת THREAD ב XDA בנושא. נראה לי שזה להיט...

זה בעצם פישוט של ההוראות שהיו פה, לא? : http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=7807299&postcount=189

כל הכבוד על היוזמה.

בכל אופן, אני אשתדל לא להציק יותר מדי בנושא....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...