דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 38 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Alpha ,

אני יודע לעשות ROOT , ומודע לזה שזה מאוד קל, פשוט עכשיו שלחתי מכשיר לתיקון (בעקבות בעייה במסך אמנם, אבל בכל זאת) ולכן במכשיר שאקבל אני מעוניין לבצע כמה שפחות פעולות שעלולות איכשהו לפגוע במכשיר.

כמובן ש ROOT זה די בטוח וכבר עשיתי את זה, וזה גם לוקח בדיוק דקה, אבל בשלב ראשון הייתי רוצה לראות אם אני מסוגל להסתדר בלי ROOT , ולכן התעניינתי רבות בהתקנת JG8 דרך KIES , מה שיחסוך המון התעסקויות עם המכשיר בסידור של העברית כמו שצריך (גם בלוח שנה וכו') .

לכן, לידיעה כללית עניין אותי מה מצריך ROOT ומה לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל לבצע reboot למכשיר באמצעות ה Switcher PRO אתה זקוק ל root (לעולם לא אבין אנשים שאשכרה מכבים את המכשיר ומדליקים מחדש ולא משתגעים מזה), בשביל ה Enabler אתה זקוק ל root, בשביל חלק מה Live Wallpz שמסתובבים ברשת אתה זקוק ל root, בשביל הרשאות SMB (היכולת לסנכרן את המכשיר עם ה LAN) אתה זקוק ל root, ועוד כל מיני דברים קטנים שאתה עשוי להתקל בהם במהלך השפצורים התוכנתיים הראשוניים שתבצע למכשיר.

מסקנה - מאחר וזה די בטוח, מומלץ שתעשה למכשיר root בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אני מכיר את האפליקציה...

אני באופן אישי תמיד מעדיף שיטות שלא מצריכות חיבור למחשב כי אז זה מתחיל לטעון את הבטריה ובדרך כלל אני עושה את כל הדברים האלה (Root וכו') בטעינות הראשונות, שאני מעדיף שיהיו מלאות (לגמור את הסוללה לגמרי ואז להטעין לגמרי) וככה כל פעם שאני מחבר למחשב הוא מתחיל להיטען.

אולי זה סתם שטותי מצדי, אבל לפחות בכמה הטענות הראשונות אני משתדל להקפיד על זה. (למרות שיש כאלה שאומרים שזה דווקא מזיק לבטריה)

עניין אחר שהייתי רוצה לדעת הוא האם בעת עדכון FIRMWARE ב KIES אני חייב להיות על DEBUG MODE , והאם במידה ולא צריך ואני בכל זאת עליו, האם זה יכול לפגוע בתהליך העדכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל לעדכן קושחה מ KIES אתה זקוק לבטריה הטעונה ללפחות 50% (אחרת התוכנה תתריע ותמנע ממך להמשיך עם תהליך העדכון) ואין צורך בהרצת המכשיר ב DEBUG MODE. אתה פשוט מסנכרן אותו למחשב במצב סנכרון ל KIES (ברירת מחדל במכשיר) וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...