דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 42 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

יותר מטריד שהם השתמשו במונח "We're optimizing the ...". כפי שזה נראה כרגע, הדבר דורש תיקון לא מיטוב.

כמובן שזו תוצאה של התערבות מחלקת ה CRM - הרי אף חברה לא תרשום "המוצר שלנו כרגע עובד חרא, אולי נמצא פתרון", זה מזיק למכירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הם כתבו (בטוויור!) שהם בוחנים תוכנה

לא כתבו שהבעיה היא רק תוכנה

יכול להיות שהם יצליחו לשפר את המצב, אני בספק שאי פעם זה יהיה טוב

אני מציע שתפסיק להסתכל על מה שסאמסונג אנגליה/ארה"ב כותבים, תתרכז יותר בהכרזות שיוצאות מקוריאה.

*למרות שבתכל'ס, 95% מהן עוברות בלי ששאר העולם ידע מהן משהו...

בכל מקרה, ה WAVE והגלאקסי S נמצאים בייצור במקביל, ומשתמשים באותו צ'יפ . ב WAVE הוא עובד מעולה, בגלאקסי S דרעק.

אני בספק שסאמסונג ממשיכים ברגע זה ממש להזרים צ'יפים פגומים לפס הייצור של הגלאקסי S, אז ההימור שלי הוא על בעיית תוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לינק להכרזה אופטימית יותר של סמסונג קוריאה?

אף אחד לא אמר שהצ'יפ דפוק, יכול להיות סתם תכנון גרוע (ראה ערך 4)

לא יודע איך הGPS עובד בWAVE, לא יודע בכלל איזה תוכנות יש לו בשביל GPS

אני יודע שבגלקסי מדובר בנפילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא זוכר בעיות מהותיות (חומרתית) עם שלושת הדורות הקודמים של האייפון, גם לא עם סדרת האייפוד (הכשלים של ההארדיסק מהתקופה בה היה מכאני לא רלוונטיים מבחינתי), כנ"ל גם לגבי המסכים, הניידים, ה Imacים וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא זוכר בעיות מהותיות (חומרתית) עם שלושת הדורות הקודמים של האייפון, גם לא עם סדרת האייפוד (הכשלים של ההארדיסק מהתקופה בה היה מכאני לא רלוונטיים מבחינתי), כנ"ל גם לגבי המסכים, הניידים, ה Imacים וכו'...

אני מדבר כל הכשל ההנדסי האחרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר כל הכשל ההנדסי האחרון.

קורה, אתה יודע... זה צריך לקרות מתישו, וזה קורה לכל אחד.

אישית אני חושב שזה נופח מעבר לכל פרופורציה (ואינני פאנבוי של התפוחים) וכבר ציינתי שגם עם ה HD2 שלי זה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...