דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 41 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב, הממצאים משילוב ה DUMP של תיקון ה GSP לא טובים, בכלל. הפיקס המקסימלי שהמכשיר מצליח לתפוס תחת כיפת השמים הוא 11 לווינים, אך הוא לא מצליח להחזיק את הנתון הזה לאורך זמן. הממוצע הוא 7-8 לווינים. יתרה מזאת, הלאגים של ה עדיין מתרחשים (יש הטוענים שהרצת ה LAGFIX על המכשיר פותרת את זה, אך שלי כבר מריץ את זה, וזה לא ממש משנה משו) וישנן סטיות חריפות במיקום הסמן בעת הניווט.

אם זו התקווה האחרונה, צריך להתחיל למצוא קונים למכשיר, לדאבוני - מאחר וחוץ מסוגיית ה , הוא פשוט מושלם.

מקווה שלמי שיחליט להתנסות איתו, יהיה נסיון חיובי יותר. מאידך, ייתכן שהשילוב עם JG8 פשוט נועד לכשלון (אם כי אני בספק), ורצוי לבדוק עם JM6 נקי. אין לי עצבים להתעסק עם שינוי הקושחה כאמור, ואעדיף להמתין לגירסה הרשמית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם ה עד כדי כך גרוע?

בכמה פעמים שניווטתי איתו, אני לא זוכר כאלה בעיות, אבל מצד שני, זה באמת היה ממש מעט זמן.

אין לך תקווה שאכן ישוחרר תיקון רשמי של סמסונג לנושא הזה? (או שאולי הגעת למסקנה שזה עניין חומרתי ואין מה לעשות?)

האם ב JG8 ה עבד יותר גרוע מאשר בגרסאות אחרות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט בושה וחרפה מצד סמסונג

המכשיר כבר מספר חודשים בשוק, והם לוקחים את הזמן שלהם.

כנראה שבאמת הספקולציות היו נכונות, מדובר בבעיית חומרה

לא יתכן שכ"כ הרבה זמן לוקח לתקן דרייבר.

טוב, אחרי החגים אני בארה"ב אז נתחדש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם ב JG8 ה עבד יותר גרוע מאשר בגרסאות אחרות?

עובד גרוע, בכולן. זה לא משנה אם פחות או יותר - אי אפשר לנווט איתו בתוך העיר. על דרך מהירה (90~ קמ"ש) הוא סביר מינוס, שזה גם לא מתקבל על הדעת.

אני לא יכול לקבוע דבר עד שסמסונג לא נותנים את המילה האחרונה, אך יש מספיק חבר'ה ב XDA שמבחינתם מדובר ב FIX שישוחרר באופן רשמי עם FROYO, וזה ממש לא מעודד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שזו שערוריה...

מוזר שלחלק מהאנשים עובד סבבה, אבל לרוב די גדול של האנשים לא עובד טוב...

בכל מקרה, זאת באמת תעודת עניות לסמסונג, אם כי שמעתי כבר תירוץ שהדרייבר המיוחל צריך להגיע מ ולא מסמסונג, ולכן העיכוב.

זה באמת לא הגיוני שמרכיב כזה קריטי לא יהיה מתוקן תוך פרק זמן כזה ארוך.

אני עדיין מקווה שייצא תיקון רשמי (שעובד) לדבר הזה, אבל יש תסריטים הרבה יותר פסימיים, והתסריט הכי גרוע שיכול להיות, הוא שסמסונג יכנסו מסיבת עיתונאים ויגידו שזה קורה אצל כל החברות, ושאפשר לקבל קליטה מלאה ב רק אם אוחזים אותו בצורה מסויימת, ושכיסוי סיליקון למכשיר פותר לחלוטין את הבעיה, זה כבר יהיה סיוט... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט בושה וחרפה מצד סמסונג

המכשיר כבר מספר חודשים בשוק, והם לוקחים את הזמן שלהם.

כנראה שבאמת הספקולציות היו נכונות, מדובר בבעיית חומרה

לא יתכן שכ"כ הרבה זמן לוקח לתקן דרייבר.

טוב, אחרי החגים אני בארה"ב אז נתחדש...

לפני שאתה חורץ דינים וגורלות, תעדיף מבט ב XDA, ועל כל עניין הפיקס ל .

דבר ראשון- בשמות הקבצים הנוגעים ל בחבילת הרדיו מצוין בגדול ובאותיות קאפיטל: UNSTABLE

דבר שני- אנשים שניסו XFJM6 "נקי" מדווחים על תוצאות טובות. אנשים שניסו את החצי פיקס שביססו על החלפת הקבצים, מדווחים שאין שינוי גדול במצב ה .

עוד מדבר ב PRE-PRE-PRE REALEASE. להתלונן שזה לא מראה פתרון מושלם זה בערך כמו להתלונן שבגרסאות ה pre-alpha של פרויו לגלאקסי S האימפלמנטציה של JIT זוועתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכדי להמחיש עד כמה המצב חמור כעת, אקח סיטואציה מהיום.

המכשיר מסונכרן על 8 לווינים בממוצע, צומת קפלן (עזריאלי). איזור יחסית מרווח ל להציג ניווט שפוי. אני נעמד ברמזור, Waze מציין במשך קרוב ל 30 שניות מרגע העצירה שמהירות הנסיעה שלי 43 קמ"ש (שזו היתה הקריאה האחרונה ככל הנראה מלפני העצירה המוחלטת) - לפתע הסמן מופיע בכיוון הנסיעה הנגדי, ביציאה מהקניון. זה לא הגיוני.

מזל שאני לא מצוי בעיר זרה וצריך באמת להסתמך על הדבר הזה, אע"פי שהאינטואיציה וחוש הכיוון מעולים, גם בלי הצורך ב .

אם למישו יש את העצבים לבדוק את JM6 ולדווח, זה יהיה מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתה חורץ דינים וגורלות, תעדיף מבט ב XDA, ועל כל עניין הפיקס ל .

דבר ראשון- בשמות הקבצים הנוגעים ל בחבילת הרדיו מצוין בגדול ובאותיות קאפיטל: UNSTABLE

דבר שני- אנשים שניסו XFJM6 "נקי" מדווחים על תוצאות טובות. אנשים שניסו את החצי פיקס שביססו על החלפת הקבצים, מדווחים שאין שינוי גדול במצב ה .

עוד מדבר ב PRE-PRE-PRE REALEASE. להתלונן שזה לא מראה פתרון מושלם זה בערך כמו להתלונן שבגרסאות ה pre-alpha של פרויו לגלאקסי S האימפלמנטציה של JIT זוועתית.

העפתי מבט, ניסיתי את העדכון (אין לי כח לנסות את JM6)

וזה ממש לא כמו להתלונן על גירסאות פרויו שקיימות כרגע

זה פיצ'ר בסיסי שאמור לפעול מהקופסא

אני לא אמור לחכות לעדכון שמי יודע מתי יגיע

אני בטח לא אמור לנסות גירסאות שונות ומשונות ולקוות שאחת מהן תפתור את הבעיה

אני אשמח להתייחסות מסמסונג לנושא, שתגיד שמדובר בעניין תוכנתי שיתוקן, אפילו אם זה שקר (כמו שאפל עשתה :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל סאמסונג כבר התייחסו לנושא בצורה רשמית, וטענו שזו אכן בעיית תוכנה שתתוקן בעדכון לפרויו בספטמבר.

ואני לא אומר שלהתלונן על זה שה עדיין לא עובד זה כמו להתלונן על הגרסאות המודלפות של פרויו-

אני אומר שלהתלונן שהפיקס שרשום עליו בגדול UNSTABLE לא עובד כמו שצריך זה מגוחך.

זה לרגע לא אומר שסאמסונג בסדר בהתנהלות שלהם בכל הסיפור הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, זה רק אני או שלאחרונה יוצאים הרבה מכשירים שנדמה שלא עברו יותר מדי QA לפני שהוציאו אותם...

אולי זה כי המכשירים השתכללו או משהו, ולכן אולי יש הרבה דברים שיכולים לא לעבוד, אבל העובדה היא שהרבה מכשירים עושים לא מעט בעיות בתחילת שיווקם.

ניתן לתת כדוגמא את ה S כמובן, את ה 4 , שהרבה אנשים קיבלו מכשירים דפוקים, ושאפילו המכשירים התקינים הם למעשה די דפוקים - אח שלי קיבל מכשיר שהמצלמה בו לא עובדת בכלל, וחיישן הקירבה קיבל חיים משל עצמו ומנתק לו שיחות, שם אותו על MUTE, ומחייג באופן ספונטני לאנשים (ממש בינה מלאכותית).

גם ל DESIRE שמעתי שהיו כמה בעיות כשיצא לראשונה, ולא חסרות דוגמאות.

מעניין אותי האם זו תופעה שהתגברה בעקבות רצון של החברות להוציא מכשירים כמה שיותר מהר לשוק, לעיתים על חשבון האיכות, אבל בכל מקרה לי אישית נדמה שהתופעה הזאת מתגברת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל סאמסונג כבר התייחסו לנושא בצורה רשמית, וטענו שזו אכן בעיית תוכנה שתתוקן בעדכון לפרויו בספטמבר.

ב Twitter...

אני מצפה שכשאני נכנס ל samsungmobile.co.uk (או לכל שלוחה אחרת של סמסונג בעולם), ושם נכנס לדף המכשיר ושם ל support, שזה יהיה רשום.

תגידו, זה רק אני או שלאחרונה יוצאים הרבה מכשירים שנדמה שלא עברו יותר מדי QA לפני שהוציאו אותם...

גם עם זה אותו דבר. היחידים שמשקיעים ב QA/QC בתחום הסלולר לדעתי הם והתפוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם עם HTC זה אותו דבר. היחידים שמשקיעים ב QA/QC בתחום הסלולר לדעתי הם נוקיה והתפוח.

דווקא "התפוח" לא נראה לי יותר מדי משקיעים...

שמעתי על אנשים שקיבלו אייפונים עם דבק על המסך שלא הספיק להתייבש, ולא חסרות עם ה IPHONE 4 בעיות.

תאמין לי, הבעיות ב S מתגמדות לעומת הבעיות ב IPHONE 4.

מה שכן, אם יש משהו שסמסונג יכולים ללמוד מהם זה שירות (ושיווק כמובן).

אתה פותח שם מספר קריאה, קובע תור ל"פגישה" עם "מומחה" של אפל שנמצא באפל סטור, ואז נשמר עבורך מכשיר במלאי כך שאין מצב שאתה מגיע להחליף ובדיוק נגמר להם המלאי, וברגע שאתה בא אליו והוא רואה בעיה בחומרה, הוא מחליף לך על המקום מכשיר, בלי מעבדה ובלי שטויות.

ולמרות זאת, בחיים לא הייתי קונה אפל.

אתה יודע איזה מסע ייסורים צריך לעבור כדי לנגן קובץ MKV למשל?

ב S , אתה תוקע את הכרטיס במחשב, מעביר, שם במכשיר ומנגן.

ב , אתה כמובן לא יכול לנגן MKV אז צריך דרך ITUNES או איזה תוסף כלשהו להמיר את זה לפורמט שאפל אוהבים (אולי MP4.) ורק אז ניתן איכשהו להעביר למכשיר דרך תוכנה (של אפל) אחרי המרה של שעות ואז אולי לנגן.

לדעתי, גם השיווק והשירות הטובים ביותר לא יכולים להוות תירוץ לגישת הגן הסגור שלהם שאותי פשוט מגעילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני לא אומר שלהתלונן על זה שה עדיין לא עובד זה כמו להתלונן על הגרסאות המודלפות של פרויו-

אני אומר שלהתלונן שהפיקס שרשום עליו בגדול UNSTABLE לא עובד כמו שצריך זה מגוחך.

זה לרגע לא אומר שסאמסונג בסדר בהתנהלות שלהם בכל הסיפור הזה.

הם כתבו (בטוויור!) שהם בוחנים תוכנה

לא כתבו שהבעיה היא רק תוכנה

יכול להיות שהם יצליחו לשפר את המצב, אני בספק שאי פעם זה יהיה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...