עיריית תל אביב: "הפגנה למען לגליזציה של קנאביס? מטרה לא ראויה. אסור לכם להפגין" - עמוד 12 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עיריית תל אביב: "הפגנה למען לגליזציה של קנאביס? מטרה לא ראויה. אסור לכם להפגין"

vic07

Recommended Posts

• תגובות 240
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקי, נשאל שאלה הפוכה... למה הם נטל על החברה?

יש די ויותר אנשים שאני מכיר שעובדים ותורמים לחברה אבל בו בזמן מעשנים מריחואנה

ובניגוד לזה אני מכיר כמה שהם פשוט נטל שלא עושים הרבה וחיים על ביטוח לאומי וכו'... אבל לא מעשנים מריחואנה

מה שהם מעשנים לא גורם להם להיות נטל, תחשוב על זה כמו על עישון סיגריות, מעשנים בלי קשר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

תבין,לאנשים שלא מכירים אף אחד מעשן יש איזה דעה ברורה שהם גיבשו משטויות טלוויזיוניות/הרצאות אל סם/נרקומונים שהם ראו ברחוב.

גם אני עד לפני כמה שנים חשבתי ככה,פשוט בגלל גל ההכפשה שעושים לקנאביס. אז כמובן שמבחינתם מכורים לסמים מתחילים במריחואנה ועוברים תוך שנייה להרואין.

הרי עד שהם לא יראו במו עיניהם כמה אנשים שמרוויחים משכורות 5 ספרתיות בעבודות מכובדות כמו כמה מבוגרים שראיתי,או כמה חברים שלהם שלומדים לתארים באונברסיטה מריצים קערה אחרי תקופת המבחנים כנראה שהם ישארו בחשכה בנושא.

ד"א לא רוצה להכליל ולא להעליב,אבל אנשים שחושבים ככה הם בד"כ או בני 16 או שהם מסתובבים במעגל חברתי של חנונים רציניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עליתי אל אתר בשם http://freerangekids.wordpress.com/ (אינו קשור לסמים) שמראה שגם בתחומים אחרים יש מסעות דיסאינפורמציה והפחדה שמשפיעים אל כל החברה

בתגובות לבלוג (במיוחד בתגובות של הפאקיו) יש דוגמאות של אנשים שנמצאים מ 2 צדדי החומה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים שמשתמשים בסמים כמו סיגריות,מריחואנה,חשיש,אלכוהול הם נטל על החברה מעובדה מאוד פשוטה שאנחנו כולנו משלמים מס לפי כמה אנחנו מרווחים ולא לפי כמה אנחנו בריאים. אין שום אינטרס לשמור על הבריאות כי ככה אתה מפסיד כסף שאפשר לשלם על טיפולים שונים ומשונים שנועדו לרפא מצבים שיכולים להמנע.

ולמה בדיוק אנשים משתמשים בסמים וכו? חוץ מלחץ חברתי והעובדה שהם מכורים ... אני מנחש שיש להם בעיות ניורוטיות שונות והם מתביישים ללכת לפסיכיאטר.

אגב המילה הנכונה היא לא שימוש בסמים אלא שימוש לרעה בסמים. להשתמש בסמים כתרופה שהרופא נתן לך זה בסדר אבל לקחת אותם על דעת עצמך נחשב ל abuse .

גם אקמול ואופטלגין הם סמים ואפשר להתמכר אליהם אבל כנראה שאנשים מעדיפים לדפוק את הראש אם משהו יותר חזק כי הם באמת חולים. בשביל זה יש פסיכיאטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה בדיוק אנשים משתמשים בסמים וכו? חוץ מלחץ חברתי והעובדה שהם מכורים ... אני מנחש שיש להם בעיות ניורוטיות שונות והם מתביישים ללכת לפסיכיאטר.

רואים שלא פגשת מעולם משתמש סמים מסוג כלשהו

על הדרך

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3936946,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רואים שלא פגשת מעולם משתמש סמים מסוג כלשהו

אני בטוח שפגשתי הרבה כאילו כי כל המדינה מלאה נרקומנים. אגב זה ad hominem ? כי אתה תוקף אותי במקום לענות לנושא שהעלתי :lol:

התגובה שלי שם היא 35 אני מקווה להגיע למינוס 20 לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את המחלות שניתן לרפא בגראס (תרופה טבעית שניתן לגדל לבד ויש לה כמות קטנה יחסית של תופעות לוואי המחייבות טיפול נוסף) מרפאים אם תרופות 'אמיתיות'

התרופות האלה פחות יעילות מגראס בחלק משמעותי מהמקרים, עולות יותר (הרבה יותר) מהמים שצריך להשקיית הגראס ויש להן תופעות לוואי שמחייבות טיפולים רפואיים נוספים שאינם בחינם - לעיתים בתרופות נוספות שגם להם יש תופעות לוואי וכן הלאה

האם עדיין הגראס הוא הנטל אל החברה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב גראס רפואי זה סיפור שונה. הביזיון שם כל כך גדול שמעדיפים לתת תרופות המכילות הירואין מאשר כמה שאכטות לחולה המסכן.

יש בן אדם אחד האחראי על כל הארץ. ואם אתה מגיש בקשה דחופה, במקרה הטוב תענה תוך חודש.

אבל אני חיים בתקופה שכל ילד שני מקבל תחליף קוקאין בדמות הריטלין.

אבל הגראס, זה אסור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשמה שהילד באמת צריך הוא חינוך נורמלי ולא סמים מכל סוג שהוא

גם אני היפר אקטיבי ורצו לתת לי ריטלין. לא נתנו כי לא נתתי. במקום זה הייתי יושב בשיעור ומבזבז את יתר האנרגיה לפרק מכשירי חשמל ולצייר - אוליי כך אני מי שאני ולא ילד נרקומן שנשרף לו המוח בגלל הרופאים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...