האיפון החדש מוכרז - WWDC 2010 - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האיפון החדש מוכרז - WWDC 2010

omrij

Recommended Posts

• תגובות 177
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ובעל של htc

[br]פורסם בתאריך: 7.06.2010 בשעה 21:31:36

כמה הם יכולים להתלהב מפיצ'ר כ"כ לא שימושי וכ"כ נדוש כמו שיחות וידאו

הם אשכרה מרגישים שהם המציאו את הגלגל, אף אחד לא סיפר להם שזה קיים כבר (הרבה) שנים בכל מכשיר בערך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה זה יעלה,אנשים תנו לי רעיונות איך ניתן לקנות את זה לא בארץ אלא בחו"ל.

יש לי קרוב משפחה שחי בארה"ב,איזו חנות הכי זולה עבור מכשיר חשמל ובעיקר האייפון החדש הזה,ובכלל מה המחיר שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדיוק רועדות לי הביצים מההכרזה -אבל סך הכל הכשיו האיפון מישר קוו עם המתחרים מבחינת חלק מהפונקציות

חוץ מזה תוספת הכח יכולה לעזור המון באמולטורים

אני לא הולך לרוץ לקנות איפון בגלל זה אבל כרגע אני לא יכול להגיד שהאיפון זבל -אולי זה מה שאפל ניסתה לעשות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסך הכול מכשיר סבבה,

ה נראת מבטיחה...

נראה אם יספקו את כל מה שאמרו...

הדבר הכי מעניין זה לראות מה החוזק של הזכוכית,

בישנים זה ממש ממש שביר....

מעניין מה SAR של המכשיר , בייחוד שכל המסגרת שלו היא אנטנה חיצונית ....

והלבן ממש ממש מכוער לדעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זכוכית יכולה להיות מאוד חזקה -תלוי איך מכינים אותה

זה שרוב הזכוכיות שבירות זה בגלל שיותר זול ומהיר ליצר זכוכיות כאלו

זה לא שיתנו לך זכוכית חסינת כדורים (יש כאלו) במכשיר כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נפלתי מהכסא, בכלל לא.

כמו שאנשים מלפני כתבו, חוץ מרזולוציית מסך מרשימה שום דבר חדש או מעניין.

לגבי הויכוח של , SAMOLED VS IPS: לדעתי כבר עכשיו ה-SAMOLED לוקח (צריכת חשמל ותצוגה באור שמש - 2 תכונות מאד חשובות מבחינתי), לא בטוח שהקפיצה הנוספת ברזולוציה במסך כזה קטן תשפיע כל כך הרבה (בניגוד לקפיצה מ 480X320 ל-800X480). אני אציין כמובן שעד שאני לא אראה את המסך בעיניים כל מה שנכתב פה הוא בגדר דעה ועלול להשתנות בהתאם.

עריכה - ואם בזכוכית עסקנו, זו לדעתי הזכוכית הטובה ביותר שכרגע עושים בה שימוש לניידים, Gorilla Glass‏:

http://www.engadget.com/2010/05/29/dell-streaks-gorilla-glass-screen-torture-tested-for-your-amus/

זו הזכוכית שנעשה בה שימוש ב droid לצורך העניין (וכנראה שגם בדגמים הקרובים הבאים של , הבאים אלינו לטובה כמוMotorola Droid 2 ו- Droid Shadow\Xtreme)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה נתפסים לרזולוציה במקום לppi

The screen is truly outrageous -- you basically cannot see pixels on it. We're not being hyperbolic when we say it's easily the best looking mobile phone screen we've ever laid eyes on.

http://www.engadget.com/2010/06/07/iphone-4-first-hands-on/

כמובן שהיה עדיף אם הוא היה samoled

(אין יותר חשוב מצפיה בשמש נורמלית)

אבל אני יכול להבין את , אין אפשרות להשיג את המסכים האלו בכמויות שהם צריכים,

ןips נותן צבעים ושחור מדהימים

בקשר לליפול מהכסא, אני מניח שאף אחד לא נפל

לא היו הפתעות...

אבל כמו שטענתי לפני כמה ימים, הוא בהחלט יישר קו עם ההיי אנד של הסמארטפונים בעולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זכוכית יכולה להיות מאוד חזקה -תלוי איך מכינים אותה

זה שרוב הזכוכיות שבירות זה בגלל שיותר זול ומהיר ליצר זכוכיות כאלו

זה לא שיתנו לך זכוכית חסינת כדורים (יש כאלו) במכשיר כזה

למה בכל מקום אתה צריך לזיין בשכל? זכוכית חסינת כדורים זה לא באמת זכוכית(זה לא מה שעוצר את הכדורים, זה הזכוכית בד"כ היא רק ב2 השכבות החיצוניות, שאר השכבות מורכבות מפלקסי ודבק מה שבעצם עוצר את הכדור.

זכוכית היא אחד החומרים העמידים ביותר בשריטות(זכוכית תשרוט את רוב המתכות ולא ההיפך לדוגמא) שיש בגלל זה בטלפונים האיכותיים המסך מצופה בזכוכית, השבירות של שכבות הזכוכית במסך תלוי בהנדסה של הטלפון עצמו ככל כהמשטח מקובע יותר במקום הזכוכית תיהיה יותר עמידה. כאשר נותנים מכה סבירה(כלומר פחות מלחץ השבירה של זכוכית בתור חומר(והוא יחסית גבוה) לזכוכית הדבר היחידי שתקבל הוא תהודה, אם הזכוכית יכולה לזוז בקלות תקבל סדק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה נתפסים לרזולוציה במקום לppihttp://www.engadget.com/2010/06/07/iphone-4-first-hands-on/

אתה צודק, PPI הוא אומנם הנתון המדוייק ביותר שאנו אמורים להסתכל עליו במסך (כמות הפיקלסים לאינצ'). ברגע שהגדלת את הרזולוציה (משמע כמות הפיקסלים) ולא שינית את גודל המסך (3.5 אינצ') אז ברור שהמספר יגדל. משתמשים במסכי 3.5, לעומת רוב המתחרים שעובדים עם 3.7, 4, או 4.3 - מה שנותן לאפל טיפה יתרון עם הנתון הזה.

עם זאת, בסופו של יום גודל המסכים במכשירים הללו הוא פחות או יותר דומה (בטווח של 3.5-4.3 אינצ') כך שניתן לדעתי להתייחס לרזולוציה ולא ל-PPI, במיוחד שלחשב PPI לכל מכשיר לא נראה לי ריאלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...