האיפון החדש מוכרז - WWDC 2010 - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האיפון החדש מוכרז - WWDC 2010

omrij

Recommended Posts

לא, אני לא יכול להגיד את זה על ה , אבל לא משנה...

אני עדיין לא מבין למה שישימו מעבד כזה בשביל לשחק משחקי ולצפות בסרט ברזולוציה קטנה.. פשוט לא מבין את ההיגיון.

אייפוד/אייפאד/אייפון לא תומכים בכלל. והמשחקים אלו ממש לא משחקי .

אני מציע שתעיף מבט על כמה משחקים התפתחו לפלטפורמות הניידות לאחרונה (במיוחד אייפון/אייפון OS ואנדרואיד)

הנה 2 דוגמאות נחמדות

http://www.youtube.com/watch?v=JumNgC8rXS4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 177
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Touch מסוגל להריץ משחקים ברמה גרפית של PSP ומעלה.

תשמע בתור מישהו עם 3gs קצת עפת... רוב המשחקים ברמה מינימאלית ורק המשחקים הרציניים (250-600mb) הם מגיעים לרמה גבוהה ורק הנדירים מגיעים לרמה של psp . בכל אופן אותי אישית ממש מפחיד המעבד והרזולוציה.. תגידו מה שתגידו זו רמה חדשה. אם פעם הייתי מתלהב מרזולוציית VGA במחשבי כך יד שהרי הרזו׳ הנ״ל מטורפת ועוד על מסך כזה קטן... אני חושב שלא רחוק היום שבו נשחק Cs על ..

מה לגבי הפלטפורמה של הגיימינג אונליין? דמיינתי או שזה קורה ב׳ios4 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו לא רמה חדשה ולא נעליים, קיימים כבר לא מעט מכשירים ברזולוציה של 800X480 או 848X480, אין פה קפיצה גדולה או משהו....

לגבי ה A4, זה סה"כ A8 CORTEX עם SGX535 באריזה של , אין הרבה הבדל בינו לבין כל CORTEX A8 אחר או אפילו לסנאפדראגון של קוואלקום.

-אני גם לא מבין מה העקשנות הזו של להישאר במסכים של יחס 3:2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו לא רמה חדשה ולא נעליים, קיימים כבר לא מעט מכשירים ברזולוציה של 800X480 או 848X480, אין פה קפיצה גדולה או משהו....

צודק, זה רק קפיצה של 50% במספר הפיקסלים לעומת מסכים אחרים...

לגבי ה A4, זה סה"כ A8 CORTEX עם SGX535 באריזה של , אין הרבה הבדל בינו לבין כל CORTEX A8 אחר או אפילו לסנאפדראגון של .

אכן, A8 נשאר A8 גם אם קוראים לו פתאום A4 :P

מה שכן, ברור שיש לו יתרון על פני הסנפדרגון-הSGX535

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במסכים בגודל 3.5-4.3", אני באמת שלא רואה צורך לעבור רזולוציות כמו 640X360 או 840X480, זה נהיה מגוחך. עדיף להתרכז באיכות המסך והצבעים (וכן, אני יודע שמדובר ב פה, מבחינתי הבדל יותר חשוב מהרזולוציה)

לגבי סנאפדראגון מול A4, דיברתי על מעבד מול מעבד, מבחינת גרפיקה ה SGX535 חזק פי 1.5 לפחות מה Z430, אין ממש מה להשוות ביניהם. זה לא ממש רכיב אינטגרלי במעבד, ולדעתי לא צריך להיחשב כחלק ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לגבי הפלטפורמה של הגיימינג אונליין? דמיינתי או שזה קורה ב׳ios4 ?

יש למישהו תשובה?

תצוגה כהה זה דבר מעולה נמאס שכל העולם ואישתו מסתכלים לי בהודעות ורואים מה אני עושה בפלא..

והדבר הכי טוב זה שבתור חייל זה מבצעי לשמירות.. גם ככה האייפון הנוכחי על הבהירות הכי נמוכה שלו מצויין באופן יחסי ולא שמים כל כך לב אבל כמה שיותר כהה יותר טוב... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תצוגה כהה זה דבר מעולה נמאס שכל העולם ואישתו מסתכלים כי בהודעות ורואים מה אני עושה בפלא..

והדבר הכי טוב זה שבתור חייל זה מבצעי לשמירות.. גם ככה האייפון הנוכחי על הבהירות הכי נמוכה שלו מצויין באופן יחסי ולא שמים כל כך לב אבל כמה שיותר כהה יותר טוב... :)

תצוגה כהה זה דבר נוראי. להוריד בהירות תמיד אפשר, לעלות מעל הבהירות המקסימלית? לא ממש.

וגם תצוגה כהה= לא רואים כמו שצריך בשמש.

צריך לראות אם השמועות נכונות בכלל, אני בספק שישקיעו כ"כ הרבה במסך ויזנחו דבר פשוט כמו תאורה אחורית הולמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון, יש מכשירים שהם פשוט בהירים מידי ומאירים את כל החדר, גם ברמת הבהירות הכי נמוכה שלהם.. זה יכול ממש להציק במקרים מסויימים.

לא ממש יצא לי להיתקל באחד, יש לך איזושהי דוגמה ספציפית? המכשיר היחיד שאני מכיר שהיה בהיר בצורה מוגזמת לדעתי זה סאמסונג D משהו, אני חושב 650, אבל לא בצורה שאתה מתאר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...