מתי אמור לצאת הדור הבא של האייפון? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתי אמור לצאת הדור הבא של האייפון?

tgen

Recommended Posts

יש לי כרגע את ה-5800 ואני מעוניין לשדרג לאייפון.

העניין הוא שאם הדור הבא ייצא בזמן הקרוב זה יכול להוריד את המחירים של הדורות הקיימים

אז אולי כדאי לחכות עם זה.

בכל אופן אני גם מתלבט אם כדאי להשקיע ב-3GS או שאפשר להסתפק ב-3G.

מצד אחד אני לא רוצה להשקיע סכומים מטורפים על פלאפון

מצד שני, אם אני כבר קונה , אני רוצה לקנות אחד איכותי שיהיה יציב,

שלא יקרטע בתוכנות או משחקים שונים ובגדול - שלא יאכזב!

אז מה אתם אומרים על ה-3GS?

השקעה כדאית או תמורה מזערית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למי שלא הבין מה שאמרתי קודם היה סרקזם.

בתחום הפלאפונים זה אף פעם לא נגמר, והם כל הזמן משתפרים בהדרגה גם בחומרה וגם במחיר.

הקפיצות המשמעותיות היחידות שיש הם מכשירים חדשים שמביאים קפיצה מסוימת קטנה או גדולה אתם תשפטו, שלפעמים שווה לחכות בשבילם במידה כזאת או אחרת.

אחרי שהם יוצאים צריך לחכות שוב ולא מעט זמן עד שהמחיר שלהם ירד אל טווח התקציב שלכם.

לכן אם אתם רוצים לזרוק את הפלאפון הישן ולקנות משהו מתקדם, בדרך כלל אין טעם לחכות למכשיר חדש אם אתם לא הולכים לקנות אותו איך שהוא יוצא.

ואחרי כל ההרצאה המיותרת הזאת יש לי לומר רק דבר אחד לפותח הדיון.

אייפון זה לא מכשיר משתלם.

יש מכשירים יותר חזקים עם מסכים יותר טובים, ועוד הרבה דברים נוספים שהופכים אותם ליותר משתלמים.

אם אתה רוצה את הטוב ביותר שהכסף יכול לקנות (בכל תקציב שהוא), אז זה וודאי לא האייפון (גם לא החדש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתי קונה סמארטפון (לא שאני אעשה את זה אי פעם, אבל נגיד לצורך הדיון) זה היה אייפון. חווית המשתמש, ממשק מלוטש ומאות אלפי אפליקציות שימושיות יותר מכל אלף אפשרויות שכמעט אף אחד לא צריך ומנתונים פיצוצים על הנייר שחסרי משמעות לחלוטין בשימוש יומיומי. אתה מוזמן להמשיך להשתמש ב-HTC Super Doper HD 2 WOW Full High Definition או שהם לעזאזל קוראים למכשירים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתי קונה סמארטפון (לא שאני אעשה את זה אי פעם, אבל נגיד לצורך הדיון) זה היה . חווית המשתמש, ממשק מלוטש ומאות אלפי שימושיות יותר מכל אלף אפשרויות שכמעט אף אחד לא צריך

כן זה ממש הגיוני (לא) שיש מאות אלפי שימושיות באיפון.

רוב המוחלט של האפליקציות לא שווות יריקה.

וזה ממש הגיוני (לא) שבאנדרויד שהיא מערכת הפעלה פתוחה למפתחים מגוגל שכבר היום מתחילה להשתלט על שוק הפלאפונים, האלף הראשונות שיפתחו הם כאלו שאף אחד לא צריך.

אתה מדבר שטויות.

אתה מוזמן להמשיך להשתמש ב-HTC Super Doper HD 2 WOW Full High Definition או שהם לעזאזל קוראים למכשירים שלהם.

אתה בהכחשה אם אתה לא רואה את ההבדל:

ברזולוציה

גודל המסך

איכות המסך

איכות המגע במסך

מעבד מהיר

זיכרון פנימי + כרטיס חיצוני

אפשרות החלפת בטריה

אפשרויות תקשורת אלחוטית ושיתוף אינטרנט

מצלמות

ועוד...

הנה סרטים על הSAMSUNG S I9000 שעכשיו מתחיל להימכר בחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף את האייפון בגלל הנוחות, האיכות ובמיוחד בגלל התמיכה הגדולה ביותר לתוכנות ומשחקים.

ומה לגבי שאלתי על ה-3GS?

השדרוג בחומרה שלו לעומת ה-3G שווה את התוספת של בין 500 לאלף שקל?

יש תוכנות או משחקים חדשים שיכולים לעשות בעיות בדורות הישנים יותר או שלא לתמוך בהם בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף את האייפון בגלל הנוחות, האיכות ובמיוחד בגלל התמיכה הגדולה ביותר לתוכנות ומשחקים.

מישהו צריך לנענע אותך (זה יקרה במוקדם או במאוחר).

ויש עוד הרבה למה לצפות כי הANDROID והפלאפונים החזקים שעובדים איתו הולכים להיות מופצצים במשחקים.

זה נכון שהאייפון יצא הוא הביא איתו עידן חדש.

אבל התקופת החסד שהיתה לאייפון כמוביל נגמרה ויש רוצחי חדשים מסתובבים ברחובות.

הם יותר טובים מהאייפון מכל בחינה אפשרית, והם ישאירו את המוצר היקר הבינוני ומגביל הזה מאחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה ממש הגיוני (לא) שיש מאות אלפי שימושיות באיפון.

רוב המוחלט של האפליקציות לא שווות יריקה.

וזה ממש הגיוני (לא) שבאנדרויד שהיא מערכת הפעלה פתוחה למפתחים מגוגל שכבר היום מתחילה להשתלט על שוק הפלאפונים, האלף הראשונות שיפתחו הם כאלו שאף אחד לא צריך.

אתה מדבר שטויות.

אתה בהכחשה אם אתה לא רואה את ההבדל:

ברזולוציה

גודל המסך

איכות המסך

איכות המגע במסך

מעבד מהיר

זיכרון פנימי + כרטיס חיצוני

אפשרות החלפת בטריה

אפשרויות תקשורת אלחוטית ושיתוף אינטרנט

מצלמות

ועוד...

הנה סרטים על הSAMSUNG S I9000 שעכשיו מתחיל להימכר בחו"ל.

לא, אני לא רואה הבדל. השתמשי באייפון. המכשיר מהיר כמו שד. מצלמה מצויינת. מי ישמע אני מצלם מהבוקר עד הערב שאני צריך מצלמה איכותי. אם אני כן אצלם הרבה מן הסתם אשתמש במצלמה אמיתית ולא בשטות המובנת שיש בסלולרים. מסך נהדר בעל תגובה יוצאת מן הכלל. שיתוף אינטרנט? מזה? למה שאני בכלל אצטרך לעשות שיתוף? החלפת סוללה? למה? לא החלפתי סוללה ב-6120 שלוש שנים. במקום להטעין פעם בשבוע אני מטעין פעם בשלושה ימים. אפשר לחשוב. אתה זורק נתונים פיצוצים חסרי משמעות לחלוטין בשימוש יומיומי. אני לא צריך מעבד פיצוצי על הנייר או פנימי שאני גם ככה אף פעם לא מצליח למלא. אני צריך מכשיר כיפי, מלוטש ופרקטי. אני רוצה לשחק במשחקים ברמה של PSP או להשתמש באפליקציות.

מבחינתי זה הסמארטפון הכי איכותי שיש בשוק. אם אחטוף סלע בראש ואחליט לרכוש סלולרי באלפי שקלים זה יהיה איפון בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אני לא רואה הבדל.

מי ישמע אני מצלם מהבוקר עד הערב שאני צריך איכותי.

מסך נהדר בעל תגובה יוצאת מן הכלל.

שיתוף אינטרנט? מזה? למה שאני בכלל אצטרך לעשות שיתוף?

החלפת סוללה? למה? לא החלפתי ב-6120 שלוש שנים. במקום להטעין פעם בשבוע אני מטעין פעם בשלושה ימים.

אני לא צריך מעבד פיצוצי על הנייר או פנימי שאני גם ככה אף פעם לא מצליח למלא.

אתה מדבר כל כך הרבה שטויות שזה מדהים.

אם תראה מסך SUPER מול המסך של האייפון אחד לאחד אתה תבין שיש מסכים הרבה יותר טובים עם תגובות יותר טובות.

שיתוף זה דבר חשוב מאוד בטלפון שמיועד לגלישה באינטרנט.

בפלאפון כזה הרבה אנשים גם ירצו חופשי חודשי וכשהם מגיעים הביתה או לוקחים את הנייד הם ירצו לקחת ממנו .

החלפת זה סופר חשוב למכשיר שיכול להכיל ומשמש גם כנגן ומוזיקה.

באותו נושא זאת הסיבה שצריך .

היתרון בזיכרון פנימי פלוס חיצוני הוא באפשרות להעתיק חופשי בין מכשירים שיש להם .

יש גם אנשים שמדי פעם נמצאים במצב שאין להם איפה להטעין, כמו טיולים, חג/שבת אצל קרובי משפחה דתים, משט פעילי זדון לעזה, וכו...

ולפעמים היה לך יום ארוך ושימוש מרובה וישר עייף למיטה ולמחרת אופס בטריה כבר גמורה.

אל דאגה בשביל זה יש מחסנית.

במקום לתקוף את על הטימטום שלהם בתכנון הבטריה באייפון אתה ממציא להם תירוצים.

מעבד מהיר הוא לא סתם גימיק.

המערכת מגיבה יותר טוב בזכותו ודברים רצים חלק.

יש הרבה דברים שיעשו שימוש במעבד חזק ולא יעבדו טוב במכשיר עם מעבד חלש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...