האם יש דרך לדעת סריאל של WIN7? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש דרך לדעת סריאל של WIN7?

Zeev86

Recommended Posts

יש ויש, רק כלל לא בטוח שהחלונות שלך מתאימים למה שמותקן ( מבחינת הסריאלי ).

:xyxthumbs:

קיימת גרסה מיוחדת לניידים? על האריזה, וגם בcontrol panel system רשום win7 home premium 64 bit

אז אני פשוט מוריד מהאתר של מייקרוסופט או מאתר אחר התקנה נקייה ומתקין. לא אמורה להיות בעיה עם זה, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא כן נראה לי שתהיה בעיה , תברר במייקרוסופט.

אוקיי הבנתי.

תודה רבה לכולם מצאתי סריאל מאחורי המחשב xD

רשום שם win7 home premium OA. מה OA אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^^

הנה מה גיגלתי

שים לב לתגובה באמצע העמוד :

http://social.answers.microsoft.com/Forums/en-US/w7install/thread/79c56b7c-702b-429b-8282-e594d0427c22

אז הם אומרים שאי אפשר להתקין עוד פעם את WIN7 אחרי פורמאט? אז למה בעצם יש לי מתחת למחשב את הסריאל, בשביל היופי? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרסת OEM בהחלט מגבילה יותר מאשר גרסת Retail ובעקרון אתה רשאי על פי הסכם הרישיון להתקין את הגרסה רק על המחשב (קרי חומרה) איתו היא נרכשה.

מותר לך להתקין את הגרסה מספר פעמים על אותו מחשב, אם תיווצר בעיית אקטיבציה שיחת טלפון למיקרוסופט תפתור את הבעיה ברוב המקרים.

בנוסף, כמו שהציע KAKADU999 תוכל גם לפנות מראש (להתקשר, לשלוח דוא"ל או צ'אט מקוון) למיקרוסופט ולברר איתם ככה שלא תהיינה "הפתעות" לאחר מכן.

מניסיוני (ואולי MS ישראל?) די גמישים בכל הנוגע לשימוש ברישיונות, לדוגמה, אישרו לי פעם להתקין גרסת OEM על חומרה חדשה לגמרי ששונה מהחומרה איתה נקנתה מערכת ההפעלה. אני הייתי מאוד מופתע מזה לאור הדימוי הדרקוני והדורסני של MS (אותו הרוויחו ביושר), אבל כל עוד אתה לא מפר באופן בוטה את תנאי הרישיון הבסיסיים (התקנה על יותר ממחשב אחד בו זמנית בעיקר) ורק מדובר בבעיות אקטיבציה עקב בעיית תוכנה או החלפת רכיב חומרה מסוים, סביר להניח שהם לא יעשו לך בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...