פלאפון משיקה היום את רשת הסלולר המהירה בישראל: רשת High Speed GSM+ - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פלאפון משיקה היום את רשת הסלולר המהירה בישראל: רשת High Speed GSM+

ronny_pelephone

Recommended Posts

אני חושב שאני מבין

תדר יותר גבוה=מרחק גבוה יותר אבל פחות חדירה דרך מבנים למשל?

תדר נמוך מגיע פחות רחוק אבל נקלט יותר טוב

ו1700\1900 עדיפים כי הם בסביבות הפריסה של 2100 אבל עדיין חודרים יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ice2k לשאלתך, בעבר עבדתי בDATA של אורנג', וכיום אני בפלאפון.

יפה, פעם הבאה תציין ניגוד אינטרסים בין התבטאות לגיטימית לגבי עובדות של אנשים בפורום לבין האינטרסים של המעסיק שלך לפני שאתה אומר מה שאתה רוצה להגיד.

כששאלתי אותך את השאלה, ביקשתי שתבדוק עם המכשיר שלך ולא עם המכשיר של אמא שלך.

מאחר ואתה טוען שהסלקום שלך עובד שם מעולה, כנראה שהוא מחובר בGSM ולא בUMTS.

הבנתי אותך טוב מאוד לגבי איזה טלפון רצית לבדוק ובדיוק על זה הגבתי. הדברים כמובן מיועדים לקרואי הפורום ולא לעובד פלאפון. אני מקווה שלא נגיע למצב שבזק תגיד שבגלל מגבלות טכנולוגיות הרשת שלה קורסת בעומסים כבדים וכולנו נגיד לה " אה וואלה, נכון, אז אין בעייה ששיחות יתנתקו - הרי יש לכם מגבלה טכנולוגית... ::) ".

ויפה, לסלקום אכן יש פיתרון כשאין קליטה בדור 3 וזה מעבר לדור 2 שנתמך ברוב המכשירים שיש בארץ אצל אנשים, לפלאפון אין את הפיתרון הזה ואצלהם פשוט אתה לא יכול לנהל שיחה במצב כזה. (ד"א - אני כיוונתי את המכשיר האישי שלי לדור 2 חוץ ממתי שאני גולש, עוזר לקרינה+סוללה).

לכן, פחות מפריע לי אם סלקום תשקיע עכשיו עשרות מיליוני שקלים בטכנולוגיית סופר מהירה שכמעט אף אחד לא יישתמש בה (בדיוק כמו שבקושי משתמשים בטכנולוגיית דור 3 שהושקה לפני שנים לא מעטות) וכן מפריע לי שפלאפון עושה זאת בזמן שללא מעט אנשים אין יכולת לנהל שיחה כמו שצריך, ועוד במרכז גוש דן מקום מרכזי במדינת ששם אפשר לטפל נקודתית.

או לחלופין - לדאוג לאותם לקוחות שיש להם בעייה בדרך אחרת (ציוד למשל), זה יעלה להם כסף וכנראה הרבה פחות ממה שהם מוציאים על דברים שלא מעניינים או יעניינו את רוב האנשים (טכנולוגיית HSDPA יותר מהירה ממה שיש לי בבית, כנראה יכולת לשדר סרטי BLURAY בזמן אמת יותר חשובה לחברת תקשורת טלפונית מאשר שיוכלו לנהל שיחות).

לכן זה נקרא יריקה על הלקוחות וזה מעיד על אופי החברה במדיניות שלה כלפי הלקוחות גם לעתיד. זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים.

כחייל אני רואה טוב מאוד מה הולך עם רשתות סלולאריות של החבר'ה פה בבסיס וכשלחבר שלי אתמול לא היה במשך שעתיים הוא כמעת דפק לעצמו כדור בראש (מה לעשות חייל מפונק).

אבל זה לא הסיפור. ניתוקים קורים זה נכון, ולכל ספקית יש בעיות מדיי פעם. אבל לפחות לספק פתרון ולהכין כמו שצריך את האמצעים לטיפול בבעיות. לא יכול להיות שבנאדם יסבול 3 פעמים ביום מניתוקי םשנמשכים יותר משעה בכל פעם.

עוד נושא שצריך לדון בו הוא המחיר. נכון לעכשיו בגדול מה שמציעות החברות באינטרנט המהיר ביותר זה:

אורנג' - שלם 120 שקלים וקבל 20GB

סלקום - שלם 140 שקלים וקבל "ללא הגבלה"

פלאפון - שלם 179 שקלים, קבל 10GB ואם תחרוג נוסיף לך עוד 9.90

לפלאפון הפינגים הנמוכים ביותר, מה שעושה את החיבור המהיר ביותר. הפינגים של אורנג' הם זוועה (180+ בבדיקת מהירות לעומת 70-80 שקל ופלאפון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אז הנה הunlimited השני

אז במקום 170 כמה שמשלמים אז משלמים 180 ומקבלים unlimited

מה במקרה של 1 ג'יגה שמקבלים בחבילת הכל כלול?

dj electric

ידוע לך בקשר לשאלה הזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...