"זועמים" סרט דוקומונטרי של "אנרכיסטים נגד הגדר" - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"זועמים" סרט דוקומונטרי של "אנרכיסטים נגד הגדר"

Bebush

Recommended Posts

הדבר היחיד שאני תומך בו מהשמאל זה פיתרון שתי מדינות לשני עמים, וגם זה רק כתירוץ לפעולות צבאיות עתידיות.

איך שאני רואה את זה, צריך לתת להם מדינה כדי שלא יוכלו להגיד לנו שלא ניסינו, ואז להגיב בחריפות על כל טיל שיוצא משם. כבר הסברתי למה אני מתכוון - על כל טיל שנוחת בישראל לפוצץ להם מאגר נשקים, למוטט מנהרת הברחות, ולהשמיד את החולייה. ככה על כל טיל, כשבסימון החמישה/עשרה או בגרימת נזק ממשי לאזרחי, צבא או תשתיות יש גם להוריד בית של מחבל, לבצע חיסול ממוקד של המפקד האחראי על הזרוע ששיגרה את הטיל ולבצע מעצר חשודים בנוסף לתגובה ה"רגילה".

אז תבחן שוב מה זה שמאל.

יופי טופי שאתה אומר את זה,

העובדות מוכיחות אחרת.

מבחינת דת, מבחינת לאום.

בנוסף מה חשבת שישראל עשתה עד עכשיו בעזה? לא היו חיסולים ממוקדים?

איך אתה חושב לפגוע בחוליות שהם מסתתרים בתוך בית? בתוך אוכלוסיה?

לפי הטענה שהבאת פה עכשיו אתה בעצם אומר את מה שאני אומר רק שאתה רוצה לתת להם עוד "צ'אנס".

אחרי שאתה נותן להם מדינה אז זה "חוקית" להפציץ את מי שהורג אותך? מה קרה ל"חוק הבין לאומי"? מה קרה ל"חפים מפשע", לא מחזיקים להם אקדח לראש?

פחחחחחחח ידידי יש לך פיצול אישיות חמור ביותר.

you should go see a psychiatrist

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יופי טופי שאתה אומר את זה,

העובדות מוכיחות אחרת.

מבחינת דת, מבחינת לאום.

בנוסף מה חשבת שישראל עשתה עד עכשיו בעזה? לא היו חיסולים ממוקדים?

איך אתה חושב לפגוע בחוליות שהם מסתתרים בתוך בית? בתוך אוכלוסיה?

לפי הטענה שהבאת פה עכשיו אתה בעצם אומר את מה שאני אומר רק שאתה רוצה לתת להם עוד "צ'אנס".

אחרי שאתה נותן להם מדינה אז זה "חוקית" להפציץ את מי שהורג אותך? מה קרה ל"חוק הבין לאומי"? מה קרה ל"חפים מפשע", לא מחזיקים להם אקדח לראש?

פחחחחחחח ידידי יש לך פיצול אישיות חמור ביותר.

you should go see a psychiatrist

לאום? אני לאומי. אני מעולם לא תמכתי בהורדת הערך הלאומי מישראל, ההבדל ממך הוא שאני לא לאומני. יש הבדל, תלמד אותו.

דת? אני בגישת ה"חיה ותן לחיות", כל עוד הם ממלאים אחר הזכויות הלאומיות שלהם אין לי בעיה שיעשו מה שהם רוצים. אם הם משלמים מיסים ומשרתים בצה"ל, הכל טוב.

לא הבנתי איזו תכונה שמאלנית אתה משייך לי.

עד עכשיו בעזה יש הפצצות פעם ב-... ולא משהו מעבר לזה. חיסול ממוקד זה דבר נדיר ואני תומך ביותר כאלו. התגובה שאני דוגל בה חמורה יותר מהנוהל הנוכחי. בנוסף אני לא שולל פגיעה באזרחים, כל עוד זה במידה והכרחי. אם טרוריסט מחזיק במגן אנושי, מבחינתי צריך לפצוע את המגן האנושי כדי להרוג את הטרורסיט (לירות ברגל כדי לשחרר את בן הערובה למשל). אם טרוריסטים מתחבאים בתוך בית ויש שם אנשים, להעביר כרוז שיודיע שעל כל האזרחים לצאת לרחוב כי הבניין עומד לחטוף טיל. את האזרחים בחוץ יש לעצור לבדיקה בטחונית לוודא שהטרוריסטים לא נמצאים ביניהם, ואז לפוצץ את הבניין.

אם הייתי בשמאל, הייתי מפציר לחכות שהבניין יהיה עזוב ורק אז להפציץ.

אחרי שיש להם מדינה אפשר להגיד שניסינו כל כרטיס אפשרי מולם ושום דבר לא הולך, אז צריך להשתמש בכוח. עם נציב איזורי מטעם האו"ם שינהל את המדינה וימנה ממשלה אין דבר כזה אקדח לרקה כדי לזכות בקולות, לכן אם מתבצעת תקיפה זו מלחמה פתוחה וזכותנו להשיב אש. כרגע מבחינת העולם אנחנו יורים על אזרחים, כשתהיה מדינה אנחנו נירה על וזה משהו שונה.

פיצול אישיות? לא ממש. פשוט לא עמדתי בסטנדרטים שלך כ"שמאלני קיצוני נאצי מוסלמי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאום? אני לאומי. אני מעולם לא תמכתי בהורדת הערך הלאומי מישראל, ההבדל ממך הוא שאני לא לאומני. יש הבדל, תלמד אותו.

דת? אני בגישת ה"חיה ותן לחיות", כל עוד הם ממלאים אחר הזכויות הלאומיות שלהם אין לי בעיה שיעשו מה שהם רוצים. אם הם משלמים מיסים ומשרתים בצה"ל, הכל טוב.

לא הבנתי איזו תכונה שמאלנית אתה משייך לי.

עד עכשיו בעזה יש הפצצות פעם ב-... ולא משהו מעבר לזה. חיסול ממוקד זה דבר נדיר ואני תומך ביותר כאלו. התגובה שאני דוגל בה חמורה יותר מהנוהל הנוכחי. בנוסף אני לא שולל פגיעה באזרחים, כל עוד זה במידה והכרחי. אם טרוריסט מחזיק במגן אנושי, מבחינתי צריך לפצוע את המגן האנושי כדי להרוג את הטרורסיט (לירות ברגל כדי לשחרר את בן הערובה למשל). אם טרוריסטים מתחבאים בתוך בית ויש שם אנשים, להעביר כרוז שיודיע שעל כל האזרחים לצאת לרחוב כי הבניין עומד לחטוף טיל. את האזרחים בחוץ יש לעצור לבדיקה בטחונית לוודא שהטרוריסטים לא נמצאים ביניהם, ואז לפוצץ את הבניין.

אם הייתי בשמאל, הייתי מפציר לחכות שהבניין יהיה עזוב ורק אז להפציץ.

אחרי שיש להם מדינה אפשר להגיד שניסינו כל כרטיס אפשרי מולם ושום דבר לא הולך, אז צריך להשתמש בכוח. עם נציב איזורי מטעם האו"ם שינהל את המדינה וימנה ממשלה אין דבר כזה אקדח לרקה כדי לזכות בקולות, לכן אם מתבצעת תקיפה זו מלחמה פתוחה וזכותנו להשיב אש. כרגע מבחינת העולם אנחנו יורים על אזרחים, כשתהיה מדינה אנחנו נירה על וזה משהו שונה.

פיצול אישיות? לא ממש. פשוט לא עמדתי בסטנדרטים שלך כ"שמאלני קיצוני נאצי מוסלמי".

בסדר גמור, אז אתה מרכז כי אתה לא מזדהה לא עם הימין ולא עם השמאל סגרנו?

מה שאתה מציע פה הוא משחק ילדודס, לשלוח כרזות למקום שאתה הופך להפציץ הוא אידיוטי לחלוטין, תחשוב על זה למען השם למה טרוריסט ישאר במקום אם הוא יודע שיפצוצו אותו?

תעשה טובה.

לפצוע את החף מפשע? נו באמת כאילו הם יואהבו את זה שאתה יורה להם ברגל שלא נדבר על זה שאתה מסכן את החיים של החיילים שלנו ועל מה?

ממש חשיבה של ילד בן 6 שלא התפתח.

למה חייב להיות להם מדינה תסביר לי בבקשה אני לא מבין את זה! יש להם כפרים, יש להם אזור גדול מאוד שאין שם אף יהודי, שאתה יודע בוודאות שיורים משם טילים עליך למה אתה צריך שהם יכריזו על זה כמדינה, כי זה נותן למוסר ולמצפון שלך "אישור" להרוג "חפים מפשע"?

אתה ממש לא שונה ממני בעיניין הזה ד"א.

אתה באמת חושב שאחרי שתיהיה להם מדינה הם יקימו צבא? דיייייייייייי אני לא יכול אתה פתט עלוב, זה לא להאמין.

הם ניסו לעשות את זה ב1948, הם ניסו לעשות את זה ב1956 הם ניסו ב1967, הם ניסו ב1969-70, הם ניסו ב1973, הם ניסו ב1982 ולא הצליחו.

אין מה לעשות הצבא שלנו חזק מידי בשבילם (ותודה לקב"ה על כך)

מלחמת גרילה היא מה שתתן להם לנצח!!

מלחמת לבנון השניה? אסון!

תגיד לי איפה אתה פאקינג חי? בלה לה לנד? אני עוד שניה בא אליך לבית עם סכין ורוצח את כל המשפחה שלך אתה לא תהרוג אותי קודם? תיתן לך לקחת לך חיים? אתה פשוט משוגע אין לי משהו אחר להסביר את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר גמור, אז אתה מרכז כי אתה לא מזדהה לא עם הימין ולא עם השמאל סגרנו?

מה שאתה מציע פה הוא משחק ילדודס, לשלוח כרזות למקום שאתה הופך להפציץ הוא אידיוטי לחלוטין, תחשוב על זה למען השם למה טרוריסט ישאר במקום אם הוא יודע שיפצוצו אותו?

תעשה טובה.

לפצוע את החף מפשע? נו באמת כאילו הם יואהבו את זה שאתה יורה להם ברגל שלא נדבר על זה שאתה מסכן את החיים של החיילים שלנו ועל מה?

ממש חשיבה של ילד בן 6 שלא התפתח.

למה חייב להיות להם מדינה תסביר לי בבקשה אני לא מבין את זה! יש להם כפרים, יש להם אזור גדול מאוד שאין שם אף יהודי, שאתה יודע בוודאות שיורים משם טילים עליך למה אתה צריך שהם יכריזו על זה כמדינה, כי זה נותן למוסר ולמצפון שלך "אישור" להרוג "חפים מפשע"?

אתה ממש לא שונה ממני בעיניין הזה ד"א.

אתה באמת חושב שאחרי שתיהיה להם מדינה הם יקימו צבא? דיייייייייייי אני לא יכול אתה פתט עלוב, זה לא להאמין.

הם ניסו לעשות את זה ב1948, הם ניסו לעשות את זה ב1956 הם ניסו ב1967, הם ניסו ב1969-70, הם ניסו ב1973, הם ניסו ב1982 ולא הצליחו.

אין מה לעשות הצבא שלנו חזק מידי בשבילם (ותודה לקב"ה על כך)

מלחמת גרילה היא מה שתתן להם לנצח!!

מלחמת לבנון השניה? אסון!

תגיד לי איפה אתה פאקינג חי? בלה לה לנד? אני עוד שניה בא אליך לבית עם סכין ורוצח את כל המשפחה שלך אתה לא תהרוג אותי קודם? תיתן לך לקחת לך חיים? אתה פשוט משוגע אין לי משהו אחר להסביר את זה.

לא יודע מה בדיוק הצחיק אותי אבל משום מה ממש צחקתי מהתגובה שלך.

אחד לאחד:

1) הטקטיקה הזאת בשימוש כנגד מחסני תחמושת, והיא חסכה פגיעה בחייהם של מאות בני אדם עד כה. לנו אולי זה לא משנה, אבל לאו"ם כן. צריכה את האו"ם, אין מה להתווכח כאן בכלל. הטרוריסט לא צריך להישאר, פשוט צריך להוריד את מאגרי התחמושת בלי לפגוע באזרחים. ומה לעשות שהחמאס מחביא טילים מתחת למיטות של ילדים ובתוך ארונות של תושבים. הם לא בדיוק התנדבו לשמור על התחמושת. כדי לתפוס טרוריסטים הצעתי לעשות בדיקה בטחונית - אם מוצאים נשק כלשהו ישר למעצר ולכלא (כי ת'כלס לא עושים משפט לערבי שסוחב נשק בעזה, ובצדק).

2) למי אכפת מהחף מפשע ומה הוא אוהב ולא אוהב? העולם לא רוצה לראות את הורגת אזרחים, אז עדיף לפצוע אותם ולהרוג את הטרוריסט. מסכן את חיינו? לעזוב את הטרוריסט ולתת לו לבצע פיגועים וירי מסכן עוד יותר. אם כבר אז טווח הראות שלך מוגבל רק למה שטוב לנו צבאית ולא מה שטוב לנו פוליטית.

3) למה חייבת להיות להם מדינה? אני באמת צריך להגיד את זה שוב? כדי שהעולם לא יכול להגיד שלא ניסינו הכל לפני אופציה צבאית מקיפה שתחסל את ראשי חמאס ואת פעיליו. מה שנקרא לצאת ידי חובה - לתת להם כדי להגיד "נו תראו נתנו והם ממשיכים לתקוף" ואז להיכנס בהם עד אפר. זו אחת מהשיטות הכי ימניות שאני מכיר לבעיית הפלסטינים, ובעיני היא הטובה ביותר כי אף אחד לא יפנה כלפינו אצבע מאשימה.

חוץ מזה, להשאיר אותם במדינה שלך אתה לא יכול, בעזרת קצב ילודה של שפן מצוי, הם יחסלו אותנו דמוגרפית תוך שני עשורים. "טרנספר!!!" בטח תצעק לי, אז תן להסביר לך - אף מדינה בעולם לא תיקח אותם, הם פשוט יקריסו כלכלית כל מדינה בעולם. הם נטל כלכלי, דמוגרפי ומדינתי.

4) לא, אני לא חושב שהם יקימו מהסיבה הפשוטה שהאו"ם לא יתן להם. בכל הצעה שעלתה כוחם מפורז והממשלה רשאית להציב כוחות ביטחון פנימי (קרי חמאס). כשכוחות הביטחון תוקפים הם מפירים את החוזה ומאפשרים לנו להיכנס לשם ואפילו לכבוש חזרה איזורים, כי זו מלחמה פתוחה.

5) המצפון שלי נקי דיו, אבל אתה נכשל להבין שאנחנו זו לא הנקודה. האו"ם צריך מצפון נקי כדי לאשר השתלטות צבאית.

6) הם מעולם לא ניסו להקים מדינה, בגלל זה אנחנו מנסים לדחוף להם את זה בכוח. הם קיבלו שלוש הצעות שונות ועוד אחת כשהאו"ם חילק את המדינה לשני חלקים (עליהם השתלטנו ב-67', לא אומר את דעתי על זה כי אין לי דעה בעניין, לא חקרתי את זה לעומק. אל תיכנס לזה), עד עכשיו הם סירבו כל פעם.

7) מלחמת גרילה תביא לניצחון שלהם, בגלל זה אנחנו צריכים שהם יהיו עם פחות או יותר מאורגן. יש לך רעיון אחר למנוע מלחמת גרילה?

8) לבנון השנייה ממש לא הייתה אסון. פאשלות מודעיניות (חלקן חמורות) כן היו אבל צבאית זיינו להם את התחת ומאז הם לא מתעסקים איתנו. הורדנו המון בלוקים בלבנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה בדיוק הצחיק אותי אבל משום מה ממש צחקתי מהתגובה שלך.

אחד לאחד:

1) הטקטיקה הזאת בשימוש כנגד מחסני תחמושת, והיא חסכה פגיעה בחייהם של מאות בני אדם עד כה. לנו אולי זה לא משנה, אבל לאו"ם כן. צריכה את האו"ם, אין מה להתווכח כאן בכלל. הטרוריסט לא צריך להישאר, פשוט צריך להוריד את מאגרי התחמושת בלי לפגוע באזרחים. ומה לעשות שהחמאס מחביא טילים מתחת למיטות של ילדים ובתוך ארונות של תושבים. הם לא בדיוק התנדבו לשמור על התחמושת. כדי לתפוס טרוריסטים הצעתי לעשות בדיקה בטחונית - אם מוצאים נשק כלשהו ישר למעצר ולכלא (כי ת'כלס לא עושים משפט לערבי שסוחב נשק בעזה, ובצדק).

2) למי אכפת מהחף מפשע ומה הוא אוהב ולא אוהב? העולם לא רוצה לראות את הורגת אזרחים, אז עדיף לפצוע אותם ולהרוג את הטרוריסט. מסכן את חיינו? לעזוב את הטרוריסט ולתת לו לבצע פיגועים וירי מסכן עוד יותר. אם כבר אז טווח הראות שלך מוגבל רק למה שטוב לנו צבאית ולא מה שטוב לנו פוליטית.

3) למה חייבת להיות להם מדינה? אני באמת צריך להגיד את זה שוב? כדי שהעולם לא יכול להגיד שלא ניסינו הכל לפני אופציה צבאית מקיפה שתחסל את ראשי חמאס ואת פעיליו. מה שנקרא לצאת ידי חובה - לתת להם כדי להגיד "נו תראו נתנו והם ממשיכים לתקוף" ואז להיכנס בהם עד אפר. זו אחת מהשיטות הכי ימניות שאני מכיר לבעיית הפלסטינים, ובעיני היא הטובה ביותר כי אף אחד לא יפנה כלפינו אצבע מאשימה.

חוץ מזה, להשאיר אותם במדינה שלך אתה לא יכול, בעזרת קצב ילודה של שפן מצוי, הם יחסלו אותנו דמוגרפית תוך שני עשורים. "טרנספר!!!" בטח תצעק לי, אז תן להסביר לך - אף מדינה בעולם לא תיקח אותם, הם פשוט יקריסו כלכלית כל מדינה בעולם. הם נטל כלכלי, דמוגרפי ומדינתי.

4) לא, אני לא חושב שהם יקימו צבא מהסיבה הפשוטה שהאו"ם לא יתן להם. בכל הצעה שעלתה כוחם מפורז והממשלה רשאית להציב כוחות ביטחון פנימי (קרי חמאס). כשכוחות הביטחון תוקפים הם מפירים את החוזה ומאפשרים לנו להיכנס לשם ואפילו לכבוש חזרה איזורים, כי זו מלחמה פתוחה.

5) המצפון שלי נקי דיו, אבל אתה נכשל להבין שאנחנו זו לא הנקודה. האו"ם צריך מצפון נקי כדי לאשר השתלטות צבאית.

6) הם מעולם לא ניסו להקים מדינה, בגלל זה אנחנו מנסים לדחוף להם את זה בכוח. הם קיבלו שלוש הצעות שונות ועוד אחת כשהאו"ם חילק את המדינה לשני חלקים (עליהם השתלטנו ב-67', לא אומר את דעתי על זה כי אין לי דעה בעניין, לא חקרתי את זה לעומק. אל תיכנס לזה), עד עכשיו הם סירבו כל פעם.

7) מלחמת גרילה תביא לניצחון שלהם, בגלל זה אנחנו צריכים שהם יהיו עם צבא פחות או יותר מאורגן. יש לך רעיון אחר למנוע מלחמת גרילה?

8) לבנון השנייה ממש לא הייתה אסון. פאשלות מודעיניות (חלקן חמורות) כן היו אבל צבאית זיינו להם את התחת ומאז הם לא מתעסקים איתנו. הורדנו המון בלוקים בלבנון.

1) ואיך בדיוק תפציץ מנהרות? אתה חושב שהם שמים מחסני תחמושת ככה על הקרקע לכולם העולם לראות?

ראית את התמונות ממלחמת לבנון השנייה? בתים עם אזרחים "חפים מפשע" מפוצצים בתחמושת ונשק איך בדיוק תפוצץ את זה כדי שזה יראה "הומני" לעולם?

ישראל לא צריכה את האו"ם, האו"ם הוא אירגון אנטישמי עם רוב מוסלמי.

אי אפשר לעשות בדיקה בטחונית אתה חי בסרט.

זה פחות או יותר מה שצה"ל עשה בגוש קטיף להזכירך ומה שהוא פחות או יותר עושה ביו"ש. אתה חושב שאם המחבלים ידעו איפה יש בדיקה בטחונית הם יעברו שם? גם להקים מחסום כזה כל X מטר זה לא אפשרי ושלא נדבר על זה שבשבילכם זה "לא הומנטרי" לבדוק כל ערבי הרים הרוב הם "חפים מפשע" לא?

2) העולם לא אוהב לראות יהודים מגנים על עצמם. היהודים תמיד יהיה מיעוט כלפי העולם תמיד ישנאו אותנו.

העולם גם לא אוהב לראות את מעכבת רכב,רכב ביו"ש ובדיקה בטיחונית כל פעם שערבים עוברים במחסומים אז מה? לפגוע בהם? זה לא פחות חמור מלהרוג אותם. כלפי העולם כמובן.

כן מסכן את חיילינו, מה עדיף? לטרנספר את כולם מפה או להפציץ NON STOP שכונות כמו בלבון כמו במלחמת העולם השניה עד שהערבים הנאצים יבינו שהמחיר על כל טיל כל מחבל לא שווה את כמות הערבים שנהרגים להם. להכניע את האויב.

וכן קלעת בול אכפת לי יותר מחיים של יהודים מאשר דעה של אנטישמי בעולם. אני פשוט מטורף נכון?

3) "יש לי סרטן בגוף או אני אתן אותו תא בגוף ורק אז אני יוכל לחסל אותו".

אתה לא מבין את הטימטום שאתה אומר פה? במקום להרחיק את האויב אתה מקרב אותו נותן לו עוד סיבות לירות עליך למען השם מה נסגר איתך.

איך זה בדיוק סיבה ימנית? לתת חלק מהאדמה שלך זה ימני? זה ציוני? אתה השתגעת אדוני.

פשוט פסיכופט רציני אתה.

כן, להכניס אותם אלינו למדינה זה אסון וישמיד את המדינה היהודית.

טרנספר מאוד אפשרי, ברגע שנעלה אותם לספינה ונעיף אותם מפה האו"ם יסתדר איתם. קדימה אל הים התיכון בראבק.

4) מן הסתם שהם לא יקימו , הם נלחמים מתוך אוכלוסיה.

גם ירדן שכבשנו לנו את יו"ש ב67 החזרנו אותה בחזרה למה פתאום זה לא חוקי?

ד"א מה שאנחנו עושים זה לא כיבוש זה שיחרור.

5) האו"ם לא צריך כלום הערבים בארץ עושים בשבילו את העבודה- השמדת המדינה היהודית.

6) הם גם ימשיכו לדחות מה אתה לא מבין, לא לגבולות 67' ולא לגבולות 48 ולא לשום גבול הם יסכימו, הם יקימו מדינה רק כאשר יש להם את כל הארץ!

7) כן טרנספר, כן הכנעת האויב על ידי הפעלת כוח צבאי חזק מאוד.

8) פחחחחחחחחחחחחחחח מאז הם לא מתעסקים איתנו? הם כבר מקימים מלחמה חדשה, תחמושת חיילים שטח הכל. אתה חי בסרט כמו שהרבה יהודים חשבו ברגע שעזבנו את דרום לבנון ב2000.

פשלות מודיעניות? ממש לא.

גם את עופרת יצוקה אני מגדיר כאסון למרות שהייתי במבצע הזה.

הצבנו לעצמנו מטרות ולא השגנו כלום.

ולא הורדנו מספיק בלוקים בלבנון.

היינו צריכים להפיל שם פצצת נפל"ם על כל דרום לבנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) ואיך בדיוק תפציץ מנהרות? אתה חושב שהם שמים מחסני תחמושת ככה על הקרקע לכולם העולם לראות?

ראית את התמונות ממלחמת לבנון השנייה? בתים עם אזרחים "חפים מפשע" מפוצצים בתחמושת ונשק איך בדיוק תפוצץ את זה כדי שזה יראה "הומני" לעולם?

ישראל לא צריכה את האו"ם, האו"ם הוא אירגון אנטישמי עם רוב מוסלמי.

אי אפשר לעשות בדיקה בטחונית אתה חי בסרט.

זה פחות או יותר מה שצה"ל עשה בגוש קטיף להזכירך ומה שהוא פחות או יותר עושה ביו"ש. אתה חושב שאם המחבלים ידעו איפה יש בדיקה בטחונית הם יעברו שם? גם להקים מחסום כזה כל X מטר זה לא אפשרי ושלא נדבר על זה שבשבילכם זה "לא הומנטרי" לבדוק כל ערבי הרים הרוב הם "חפים מפשע" לא?

2) העולם לא אוהב לראות יהודים מגנים על עצמם. היהודים תמיד יהיה מיעוט כלפי העולם תמיד ישנאו אותנו.

העולם גם לא אוהב לראות את מעכבת רכב,רכב ביו"ש ובדיקה בטיחונית כל פעם שערבים עוברים במחסומים אז מה? לפגוע בהם? זה לא פחות חמור מלהרוג אותם. כלפי העולם כמובן.

כן מסכן את חיילינו, מה עדיף? לטרנספר את כולם מפה או להפציץ NON STOP שכונות כמו בלבון כמו במלחמת העולם השניה עד שהערבים הנאצים יבינו שהמחיר על כל טיל כל מחבל לא שווה את כמות הערבים שנהרגים להם. להכניע את האויב.

וכן קלעת בול אכפת לי יותר מחיים של יהודים מאשר דעה של אנטישמי בעולם. אני פשוט מטורף נכון?

3) "יש לי סרטן בגוף או אני אתן אותו תא בגוף ורק אז אני יוכל לחסל אותו".

אתה לא מבין את הטימטום שאתה אומר פה? במקום להרחיק את האויב אתה מקרב אותו נותן לו עוד סיבות לירות עליך למען השם מה נסגר איתך.

איך זה בדיוק סיבה ימנית? לתת חלק מהאדמה שלך זה ימני? זה ציוני? אתה השתגעת אדוני.

פשוט פסיכופט רציני אתה.

כן, להכניס אותם אלינו למדינה זה אסון וישמיד את המדינה היהודית.

טרנספר מאוד אפשרי, ברגע שנעלה אותם לספינה ונעיף אותם מפה האו"ם יסתדר איתם. קדימה אל הים התיכון בראבק.

4) מן הסתם שהם לא יקימו צבא, הם נלחמים מתוך אוכלוסיה.

גם ירדן שכבשנו לנו את יו"ש ב67 החזרנו אותה בחזרה למה פתאום זה לא חוקי?

ד"א מה שאנחנו עושים זה לא כיבוש זה שיחרור.

5) האו"ם לא צריך כלום הערבים בארץ עושים בשבילו את העבודה- השמדת המדינה היהודית.

6) הם גם ימשיכו לדחות מה אתה לא מבין, לא לגבולות 67' ולא לגבולות 48 ולא לשום גבול הם יסכימו, הם יקימו מדינה רק כאשר יש להם את כל הארץ!

7) כן טרנספר, כן הכנעת האויב על ידי הפעלת כוח צבאי חזק מאוד.

8) פחחחחחחחחחחחחחחח מאז הם לא מתעסקים איתנו? הם כבר מקימים מלחמה חדשה, תחמושת חיילים שטח הכל. אתה חי בסרט כמו שהרבה יהודים חשבו ברגע שעזבנו את דרום לבנון ב2000.

פשלות מודיעניות? ממש לא.

גם את עופרת יצוקה אני מגדיר כאסון למרות שהייתי במבצע הזה.

הצבנו לעצמנו מטרות ולא השגנו כלום.

ולא הורדנו מספיק בלוקים בלבנון.

היינו צריכים להפיל שם פצצת נפל"ם על כל דרום לבנון.

1) תעיף לעצמך כאפה. בתור אחד ש"שירת" בעופרת יצוקה אתה צריך לדעת בדיוק איך מורידים מנהרה וכמה פעמים עשינו את זה. רמז: תלת-ספרתי זו מילה גסה. גם מאגרי תחמושת אנחנו יכולים לזהות ועובדה שהרודנו הרבה בניינים עם מאגרי תחמושת בתוכם.

ישראל כן צריכה את האו"ם כי בלי האו"ם אין לישראל פרוטקשן. האו"ם יכול לקבוע שמחר קמה מדינה פלסטינית בכל הארץ וישראל מקבלת רק את תל-אביב וחיפה וי-ם כאיזור בינלאומי. האו"ם עומד לקבוע את הסנקציות על איראן. האו"ם החזיק חזק את רוסיה לא למכור לאחמדינג'אד טילי S300, שאיתם לישראל לא היה סיכוי לסכל את התוכנית הגרעינית. האו"ם שולח אלפי חיילים להילחם באפגניסטן ועיראק נגד אוייב לא פחות גדול מהחמאס והחיזבאללה - אל-קעידה והטאליבן. אתה צריך את האו"ם. אנחנו צריכים אותו. הרוב בו אגב לא מוסלמי והארגון אינו אנטישמי. יש אנשים שאוהבים לצרוח "אנטישמים!!!!" כל פעם שהאו"ם מגנה את המצור (המוצדק) על עזה, כשהם בעצם לא מבינים שזה לא הופך אותו לאנטישמי אלא פשוט לניטרלי. אתה שוכח שהאו"ם מגנה את פעולות הטרור וניתק עד לפני לא הרבה זמן קשרים עם סוריה (ועכשיו הניתוק מתחדש) ועם מדינות נוספות תומכות טרור.

לגבי הבדיקות הבטחוניות - אני לא אגיב לשטויות שרשמת עד שתקרא שוב את ההודעה שלי ותפנים את מה שכתוב שם. נראה לי אתה סתם מזהה מילות מפתח וזורק שטויות באוויר בלי לקרוא.

2) מסכן את החיילים? עדיף מאשר לסכן את האזרחים שלנו. עדיף להוריד חוליית בדיקה במסוק, לבדוק את מי שיצא מהבניין ואחרי עשר דקות לטוס משם ולהפציץ את הבניין כשהטרוריסט כבול באזיקונים מאשר לתת לטרוריסטים לברוח.

אתה כל הזמן צורח "טרנספר" בלי להבין מה המשמעות של זה. תן בבקשה מפה של איך ולאן תעביר את הפלסטינים, מאיפה תביא את הכסף לזה ואם זה בכוח - איך תתמודד עם תגובת העולם והתגובה המזויינת שתישלח מכיוון הארצות הערביות הסובבות אותנו.

גם לי אכפת יותר מחיי יהודי מאשר דעה של מישהו. אבל כשחיי היהודי תלויים בדעה הזאת, אני הולך להגן על היהודי בכל מחיר, גם אם זה אומר לבלוע את הגלולה המרה, כי אח"כ מקבלים סוכר.

3) וכן, שמור את חבריך קרובים אך את אויביך קרובים יותר. אתה צריך להפסיד חתיכה קטנה מהעוגה כדי לקחת אותה בחזרה ולקבל את הזכות לטרוף את אותה עוגה. מה לעשות.

נותן עוד סיבות לירות? למה? זה גם כן יתרון בנתינת מדינה - הם קיבלו את מה שרצו (כלומר, את מה שהכריזו שהם רוצים) אז אין להם סיבה לתוקפנות. ברגע שהם כן תוקפים אז זה לא מוצדק והעולם לא יגנה אותנו אם נתקיף חזרה.

אתה כמעט כמו שמאלני קיצוני, כי אתה מכוון את המדינה להרס עצמי. צריך לספוג כדי להשפריץ, אין מה לעשות. הדעה שלי כן ציונית כי בסופה העם הציוני מנצח ומקבל את כל הארץ. מה רע?

אם אתה מודע לעובדה שהם אסון דמוגרפי, למה אתה מסרב לשלוח אותם מכאן? אם טרנספר לא מתאפשר - אתה לא תומך במדינה פלסטינית זמנית? אתה מעדיף שהם ישארו כאן ויקבלו אזרחות? אתה באמת רוצה אותם כחלק מהמדינה שלך?

אתה לא יכול להעלות שני מליון איש על אונייה. מאיפה התקציב? אם בכפייה - מאיפה הכוח? כבר שאלתי את השאלות הללו.

4) מה שאנחנו עושים כרגע זה כן כיבוש, אם כי לדעתי מוצדק. כשהאו"ם נתן לנו מדינה הוא נתן לנו מדינה חצויה עם מדינה פלסטינית. עם השנים כבשה שטחים נוספים, אך חלק נרחב מאותם שטחים בכלל לא מוכרזים כשטחי . הרבה יהודים אומרים "כיבוש" כאילו זה משהו רע, בעיני זה דווקא טוב, כי מן הסתם אני יהודי וזה תורם לאינטרסים שלי לחיות בשלווה וביטחון. אבל זה לא משנה את העובדה שזה עדיין כיבוש.

5) ממתי האו"ם מכוון להשמדת המדינה היהודית? האו"ם יכול להחליט שזהו אין יותר מדינה, אם הוא היה רוצה לא היינו כאן כרגע.

כל השאר מחר כשיהיה לי כוח להתעסק בשטויות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) תעיף לעצמך כאפה. בתור אחד ש"שירת" בעופרת יצוקה אתה צריך לדעת בדיוק איך מורידים מנהרה וכמה פעמים עשינו את זה. רמז: תלת-ספרתי זו מילה גסה. גם מאגרי תחמושת אנחנו יכולים לזהות ועובדה שהרודנו הרבה בניינים עם מאגרי תחמושת בתוכם.

ישראל כן צריכה את האו"ם כי בלי האו"ם אין לישראל פרוטקשן. האו"ם יכול לקבוע שמחר קמה מדינה פלסטינית בכל הארץ וישראל מקבלת רק את תל-אביב וחיפה וי-ם כאיזור בינלאומי. האו"ם עומד לקבוע את הסנקציות על איראן. האו"ם החזיק חזק את רוסיה לא למכור לאחמדינג'אד טילי S300, שאיתם לישראל לא היה סיכוי לסכל את התוכנית הגרעינית. האו"ם שולח אלפי חיילים להילחם באפגניסטן ועיראק נגד אוייב לא פחות גדול מהחמאס והחיזבאללה - אל-קעידה והטאליבן. אתה צריך את האו"ם. אנחנו צריכים אותו. הרוב בו אגב לא מוסלמי והארגון אינו אנטישמי. יש אנשים שאוהבים לצרוח "אנטישמים!!!!" כל פעם שהאו"ם מגנה את המצור (המוצדק) על עזה, כשהם בעצם לא מבינים שזה לא הופך אותו לאנטישמי אלא פשוט לניטרלי. אתה שוכח שהאו"ם מגנה את פעולות הטרור וניתק עד לפני לא הרבה זמן קשרים עם סוריה (ועכשיו הניתוק מתחדש) ועם מדינות נוספות תומכות טרור.

לגבי הבדיקות הבטחוניות - אני לא אגיב לשטויות שרשמת עד שתקרא שוב את ההודעה שלי ותפנים את מה שכתוב שם. נראה לי אתה סתם מזהה מילות מפתח וזורק שטויות באוויר בלי לקרוא.

2) מסכן את החיילים? עדיף מאשר לסכן את האזרחים שלנו. עדיף להוריד חוליית בדיקה במסוק, לבדוק את מי שיצא מהבניין ואחרי עשר דקות לטוס משם ולהפציץ את הבניין כשהטרוריסט כבול באזיקונים מאשר לתת לטרוריסטים לברוח.

אתה כל הזמן צורח "טרנספר" בלי להבין מה המשמעות של זה. תן בבקשה מפה של איך ולאן תעביר את הפלסטינים, מאיפה תביא את הכסף לזה ואם זה בכוח - איך תתמודד עם תגובת העולם והתגובה המזויינת שתישלח מכיוון הארצות הערביות הסובבות אותנו.

גם לי אכפת יותר מחיי יהודי מאשר דעה של מישהו. אבל כשחיי היהודי תלויים בדעה הזאת, אני הולך להגן על היהודי בכל מחיר, גם אם זה אומר לבלוע את הגלולה המרה, כי אח"כ מקבלים סוכר.

3) וכן, שמור את חבריך קרובים אך את אויביך קרובים יותר. אתה צריך להפסיד חתיכה קטנה מהעוגה כדי לקחת אותה בחזרה ולקבל את הזכות לטרוף את אותה עוגה. מה לעשות.

נותן עוד סיבות לירות? למה? זה גם כן יתרון בנתינת מדינה - הם קיבלו את מה שרצו (כלומר, את מה שהכריזו שהם רוצים) אז אין להם סיבה לתוקפנות. ברגע שהם כן תוקפים אז זה לא מוצדק והעולם לא יגנה אותנו אם נתקיף חזרה.

אתה כמעט כמו שמאלני קיצוני, כי אתה מכוון את המדינה להרס עצמי. צריך לספוג כדי להשפריץ, אין מה לעשות. הדעה שלי כן ציונית כי בסופה העם הציוני מנצח ומקבל את כל הארץ. מה רע?

אם אתה מודע לעובדה שהם אסון דמוגרפי, למה אתה מסרב לשלוח אותם מכאן? אם טרנספר לא מתאפשר - אתה לא תומך במדינה פלסטינית זמנית? אתה מעדיף שהם ישארו כאן ויקבלו אזרחות? אתה באמת רוצה אותם כחלק מהמדינה שלך?

אתה לא יכול להעלות שני מליון איש על אונייה. מאיפה התקציב? אם בכפייה - מאיפה הכוח? כבר שאלתי את השאלות הללו.

4) מה שאנחנו עושים כרגע זה כן כיבוש, אם כי לדעתי מוצדק. כשהאו"ם נתן לנו מדינה הוא נתן לנו מדינה חצויה עם מדינה פלסטינית. עם השנים כבשה שטחים נוספים, אך חלק נרחב מאותם שטחים בכלל לא מוכרזים כשטחי . הרבה יהודים אומרים "כיבוש" כאילו זה משהו רע, בעיני זה דווקא טוב, כי מן הסתם אני יהודי וזה תורם לאינטרסים שלי לחיות בשלווה וביטחון. אבל זה לא משנה את העובדה שזה עדיין כיבוש.

5) ממתי האו"ם מכוון להשמדת המדינה היהודית? האו"ם יכול להחליט שזהו אין יותר מדינה, אם הוא היה רוצה לא היינו כאן כרגע.

כל השאר מחר כשיהיה לי כוח להתעסק בשטויות שלך.

1) למה "שירת" יריתי 296 פגזים לעזה. :xyxthumbs:

אני יודע שישראל יודעת להפציץ מנהרות, איך אתה מוסרית מוכן להסכים להפצצה של בית של "חפים מפשע" ש"הפכו" אותו למחסן נשק?

בלתי מוסרי בעליל.

ישראל לא צריכה את האו"ם, הוא יותר מארגון אנטישמי שברובו הוא מוסלמי, עובדה שסרביה איבדה את חבל קוסובו למוסלמים רק בגלל האו"ם האירגון הנאצי הזה.

תבין העולם לא אוהב לראות את היהודים מגנים על עצמם.

איזה "פרוטקשין" צריכה מהאו"ם? את החיילי צעצוע שהם שלחו לדרום לבנון? פחח תעשה טובה, כל מדינה שם היא לעצמה נטו, האו"ם לא יקבע מה יהיה לכל מדינה. זה אירגון "יפה" על הנייר שלא עושה כלום ולא שווה כלום.

רק תראה איזה "נשיאים" יש לארגון האנטישמי הזה,

http://en.wikipedia.org/wiki/President_of_the_United_Nations_General_Assembly

ממש "נטרלים"

יא חי בסרט.

2) מן הסתם שהחיילים פה להגן עלינו, אבל אתה מסכן אותם לשווא, על כלום.

אתה לא תוציא כל פעם מסוק תיהיה ראילי לפחות, פעולה צבאית רחבה תגרום להכנעת האויב.

טרנספר, להעביר אותם ממקום A למקום B.

ננסה להגיע להסכם עם מדינות שצריכות ערבים, הם פועלים מצויינים ד"א, מדינות שיש להם שטח אדמה עצום (אוסטרליה, ניו זילנד) נביא להם קצת כסף וסידרנו עיניין (אני בטוח שאם בסופו של דבר המדינה הזאת תשכיל, הדבר יעשה בצורה הטובה ביותר, כרגע זה השערות), אפשר לנסות לדבר עם ירדן שיתנו להם אזרחות ירדנית הרי משם הם הגיעו.

לא יעבוד אין בעיה, טרנספר בכפייה, תעלה אותם לאמצעי הובלה ותעיף אותם מפה קיבינימט. אם לעולם יש בעיה עם זה שיהודים מגנים על עצמם שהם יקחו את הבעיה אליהם. מהרגע שהם מחוץ לשטח הטריאטורלי של מדינת not my problem.

ולא העולם לא יפתח במלחמה נגד ישראל, תאמין לי אירופה תיהיה מהתומכים הראשונים של ישראל במהלך כזה.

החיים שלנו לא תלויים בזה, מה אתה יהודי שחי בשואה? יש לך מדינה יש לך תגדל ביצים.

גלולה מרה? ואז סוכר? אולי "גלולה מרה ואז סטירת לחי חזקה" :bash:

3) איפה תמצא בן אדם שפוי שאמרת לו, "הנה קח זה שלך מתנה, ואחרי שנים תבוא אליו ותגיד רגע אני רוצה את מה שהבאתי לך בחזרה" מי האידיוט שיעשה את זה?

"נכבוש" אותו בחזרה? זה לא יגנה תגובות מהעולם? הם יגידו נתתם להם אותו חבורה של מפגרים.

העולם אף פעם לא יצדיק את פעולות ישראל. גם שה"או"ם נתן לבריטים את המנדט על הארץ להקים תשתיות למען מדינה יהודית הם נתנו את ירדן לאיזה ערבי מערב הסעודית ואמרו לו קח כל זה שלך, שעל פי האו"ם השטח הזה היה ליהודים, גם יו"ש וגם עזה רק שבעצמאות הם נכבשו על ידי הערבים וב67' שיחררנו אותם חזרה.

בוא אני יגיד לך משהו, טרור זה אף פעם לא מוצדק, מדינה או לא מדינה. בשום מקרה זה לא מוצדק.

אז אל תנסה להפוך את זה לסוג של הצדקה כי זה לא נכון.

שאלה, למה אתה כזה בטוח שאם ניתן להם מדינה הם ימשיכו לירות עלינו? אתה לא רואה את האירוניה שבדבר? הם כבר יורים עלינו, ממה שאתה כתבת אם ניתן להם מדינה הם ימשיכו לירות עלינו אז אתה בעצם מגדיל את הסכנה על חיינו בשביל הצדקה לחסל אותם?

אתה פשוט בן אדם לא שפוי ואתה חייב פסיכאטר דחוף.

עוד לא נקבע שום דבר ואתה כבר קובע שאתה "ניצחת"? מי אמר?

אני מוביל את המדינה להרס? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

thats GOT to be the joke of the night

בחיים לא אמרתי שאני מוכן להכניס אותם למדינה שלי ולתת להם אזרחות בחיים לא תשמע אותי אומר או חושב על דבר הרסני שכזה.

במידה וטרנספר לא יעבוד, יש לנו כוח צבאי שיחסל אותם יופי טופי כמו דומינו. (ראה ערך "מלחמת העולם השנייה")

בעלות הברית > גרמניה הנאצית - עבד מצויין.

שמע, אם אתם השמאלנים הצלחתם לגרש את היהודים הצדיקים מגוש קטיף אנחנו נמצא דרך לגרש מפה את הערבים תאמין לי שתיהיה תמיכה יותר גדולה גם מהציבור לעשות מעשה צדק שכזה.

4) לא יודע איפה אתה חי אבל ה"פסלטינאים" "קמו לתחייה" מ67' אחרי שהם הבינו שאי אפשר לנצח אותנו צבאית.

אז להגיד שהאו"ם חילק את הארץ למדינה "פלסטינאית" ויהודית זה שקר, הם חילקו אותה למדינה ערבית ויהודית.

ההחלטה על המנדט הבריטי התקבלה ב1922 בסן-רמו, וזה היה אמור להיות השטח שבריטניה הייתה צריכה לתת ליהודים. והם חילקו אותה.

זה לא שטח כבוש בגלל שיש שם מעט יהודים או בגלל שהממשלה לא הגדירה את זה כשטח ריבוני של מדינת ישראל, על פי החוק וההיסטוריה זה שטח של היהודים.

לעומת זאת, ירדן, סוריה, לבנון, עירק הם שטחים כבושים.

5) האו"ם גם יכול לזיין את עצמו בתחת. את מי זה מעניין האדמה הזאת שלך? אף אחד בעולם לא יגיד לך איפה תחייה, עובדה שדחפו לנו את אוגנדה וזה לא קרה.

"אם אשכחך ירושלים, תשכח ימני"

לנו מכל המדינות בעולם יש לנו את יותר מזכות לחיות פה.

*אני מוכן ומזומן any time :-*

אההה, BTW

check this out

http://www.zoa.org/sitedocuments/pressrelease_view.asp?pressreleaseID=1600

כן הנתונים לא גבוהים כפי שאמרתי פה, אבל תסתכל גם על הנתונים המשניים.

בנוסף זה מכסה מעט מאוד את דעת הציבור הערבי.

וגם את המעט שהוא מכסה הוא עושה בצורה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'וני אולי נשמע כמו קיצוני, אבל יש מצבים שבהם העמדה הקיצונית היא המתאימה ביותר למציאות. הדבר היחיד שאני לא מסכים איתו זה בעניין המדינה הפלסטינית - כי במוקדם או במאוחר זה יקרה. תפקידינו הוא רק לדאוג לכך שזה יקרה כשהם יתחננו לכזו, ולא יציבו לנו תנאים במו"מ כמו שהם עושים כיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4) לא, אני לא חושב שהם יקימו מהסיבה הפשוטה שהאו"ם לא יתן להם. בכל הצעה שעלתה כוחם מפורז והממשלה רשאית להציב כוחות ביטחון פנימי (קרי חמאס). כשכוחות הביטחון תוקפים הם מפירים את החוזה ומאפשרים לנו להיכנס לשם ואפילו לכבוש חזרה איזורים, כי זו מלחמה פתוחה.

4) מה אני אגיד לך או"ם עושה עבודה מעולה. בפעם האחרונה שבדקתי נסראללה קיבל טילים ארוכי טווח במשלוח אקספרס מסוריה ובדרום לבנון בונים מאגרי תחמושת ברמה כזאת שמלחמת לבנון השנייה תיראה כמו מופע זיקוקים ביום עצמאות בהשוואה למלחמה השלישית.

5) או"ם צריך להתעסק בזוועה המרחשת באפריקה ובצפון קוריאה, אבל מסתבר שזו עבודה קשה מידי בשביל האומות המאוחדות. לאו"ם יותר נוח לבקר מדינה דמוקרטית ולקטוף קרדיט קל על תרומתם העצומה לשלום האנושות. אפריקה? למי אכפת. שימותו מרעב, מחלות ומלחמות אזרחים. אפסים צבועים. כנ"ל לגבי כל ארגוני "זכויות אדם" וכתבים שפועלים בארץ רק כי כאן לא שוברים להם את הרגליים. שילכו לעשות כתבה על מלחמת אזרחים באזור כלשהו באפריקה. אה, אופס, אין שם בית מלון 5 כוכבים, תשתית וסביר להניח שהם יחזרו הביתה בשקית אשפה.

8) אסון לא, אבל בהחלט לא ניצחון. נסראללה יכול לעשות פוזה ערס גבר עד מחר. ארגונו נפגע קשה מאד במלחמה, אבל גם הם הצליחו לפגוע בצה"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'וני אולי נשמע כמו קיצוני, אבל יש מצבים שבהם העמדה הקיצונית היא המתאימה ביותר למציאות. הדבר היחיד שאני לא מסכים איתו זה בעניין המדינה הפלסטינית - כי במוקדם או במאוחר זה יקרה. תפקידינו הוא רק לדאוג לכך שזה יקרה כשהם יתחננו לכזו, ולא יציבו לנו תנאים במו"מ כמו שהם עושים כיום.

אני נשמע כמו בן אדם נלחם על החיים שלו, אם זה קיציוניות אז אני פשוט השתגעתי.

תשמעו אין לי בעיה שתקום מדינה "פלסטינאית" לא בשטח שלי, יו"ש ועזה שלנו.

--------------------------

LOL אני חייב לפרסם את זה כי זה פשוט גאוני,

מיועד בעיקר בradioactive

gallery_22449_541_6649.jpg

זה אותו בחור מהסרט שחטף את הכדור גומי לעין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...