"זועמים" סרט דוקומונטרי של "אנרכיסטים נגד הגדר" - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"זועמים" סרט דוקומונטרי של "אנרכיסטים נגד הגדר"

Bebush

Recommended Posts

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגיד, אתה קראת את הלינק שנתת? (והציטוט ממנו שאני נתתי?)

הקטע האחרון בפרשה מפרט דין מיוחד שחל רק על 7 עממי כנען שהיו בארץ באותו זמן, עמים שמעשיהם הרעים היו ידועים לשמצה, ולכן התורה מצווה עליהם ציווי מיוחד - להשמיד בהם גם את הנשים והילדים, כדי שלא ישפיעו עלינו לרעה.

למיטב ידיעתי עמלק לא היה אחד מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל דאגה ,אני מבטיח שהכל יתבאר.

איאפשר לקחת מכאן פסוק ומשם, צריך לעבור על הכל ולחבר את הכל.

סתם ככה הכלל הזה מתבצע כשיש השגחת השם גלויה [שכולם מקרים בה'- והוא גלוי כמו בזמן משה רבינו ].

רק ה' יכול לדעת מי הם עמלקים,לכן הוא מצווה להרוג את כולם כי הוא מכיר את הללבות של בני-האדם ויודע שסוג עמלקי לעולם לא חוזר לדרך הישר לא הילדים ולא הנשים .

יש לזכור זה לא נעשה מיצר לשפיכות דמים או שנאה.

בכל אופן יתבאר בדת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבתי בדת .. יתבאר...

והשאר נאמר בכלליות.

חבל להוציא עצבים.

אין ספק,גם במלחמת 7 עממי כנען שהיו בארץ יש לעשותזאת במלחמה, אך מסיבה אחרת וגם אין זכר למחות כמו את עמלק.

כל הכללים של קריאה לשלום וכו'.. נאמר גם עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המונח "רצח עם" הוא מושג שלם, ואי אפשר להתייחס למילים נפרדות בו. "רצח" הוא אכן פעולה לא מוצדקת פר הגדרה (שאחרת היה "הריגה" מתוך הגנה עצמית נניח) אבל כמושג, "רצח עם" אינו מתייחס כלל לנסיבות או להצדקות (בין אם יש כאלה ובין אם אין). הוא מתייחס לכל מצב בו עם מסויים פועל למחות לחלוטין עם אחר, כלומר שאינו מגביל את עצמו לכיבוש או אף להרג של כל הנקרה בדרכו, אלא שואף להשמיד כל זכר מעם ספציפי (או מקבוצת עמים ספציפית), תהיה המטרה אשר תהיה.

האם זה מוצדק במקרים מסויימים או לא, זו שאלה אחרת לחלוטין. ואם המילה "רצח" כל-כך מפריעה לך, אפשר לעבור למינוח הלועזי "ג'נוסייד". זה עדיין לא ישנה את העובדה שזה בדיוק מה שבני צוו לעשות באותם 7 עמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק,גם במלחמת 7 עממי כנען שהיו בארץ יש לעשותזאת במלחמה, אך מסיבה אחרת וגם אין זכר למחות כמו את עמלק.

אני מצטער, זה היה משפט בעברית? לא הבנתי כלום.

אל תטרח להגיב בדת ואמונה. זה לא קשור לנושא, ואני לא הולך להגיב שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"רצח" הוא אכן פעולה לא מוצדקת פר הגדרה (שאחרת היה "הריגה" מתוך הגנה עצמית נניח) ...

רצח הוא גרימה למוות בכוונה תחילה, ללא שום קשר האם הדבר מוצדק או לא.

הריגה, בהיבט המשפטי, היא גרימה למוות ללא כוונה תחילה, גם ללא שום קשר למידת הצדק שבדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צודק בשורה אחת ואני טועה בשורה שאחרי, באותו נושא. אני מתחיל לחשוד ששני אנשים שונים כותבים את התגובות שלך.

אני שונא חרדים? אתה בנאדם קיצוני בכל דבר אני מבין. אני לא -שונא- חרדים, אני לא מסכים עם הדעות שלהם :)

למה לי לשנוא בנאדם שאני לא מכיר? לא כל החרדים אותו דבר ויש לי לא אחד ולא שניים חברים שהם דתיים הדוקים. רק היום בבוקר נסעתי לבצפר עם אחד. אני "שונא" את רוני (כי הוא הולך עם הראש בקיר) וגם זו לא שנאת האדם אלא פשוט תסכול מצטבר על האטימות שלו ואי היכולת שלו להתווכח עם עובדות בלי לצאת מנקודת הנחה שאלוהים אכן קיים (כלומר הוא לא מסוגל לזנוח את מה שהוא מכיר). אני לא שונא חרדים בגלל שהם חרדים. אני כן שונא חרדים ספציפיים על כך שהם לא משרתים בצבא - בדיוק כמו שאני שונא ערבים ספציפיים שעוסקים בפעולות טרור אבל לא שונא ערבים בכללי.

אגב, אתה שוב אומר עובדה שמבוססת על דעה אישית שלך, רק שהפעם כתבת בסוגריים שהעובדה הזאת מבוססת על הדעה שלך בניגוד לכל פוסט אחר שלך.

אגב אני אשמח אם תביא סקר שמראה שרוב הערבים רוצים בהשמדת . זה יהיה מצחיק, "שאלה 22: האם תרצה להרוג יהודי אם תוכל?" xD

בשורה "גם אם הרוב לא היה תומך בטרור לא הייתי משנה את דעתי" אתה פשוט מראה שאתה גזען.

תחליף את הערבי ביהודי ואת ה"תומך טרור" ב"אוהב כסף" לרגע. מה קיבלת? אני אפילו לא צריך להסביר, אני מקווה.

שוב, כשאתה אומר "כל הערבים הם האויב כי חלק מהם רוצה להשתלט עלינו" אתה יכול בכיף להחליף את הערבי במילה "יהודי" ולהציב את עצמך בגרמניה של שנות השלושים המאוחרות. בונא, זה אשכרה מראה, לא?

אני לא יודע אם על סמך מה אתה שונא אותם אני רק משער, ואני גם די בטוח שזה לא רק "לא מסכים עם הדעות שלהם" זה יותר מזה ואפשר גם לעשות פה חיפוש בפורום.

זה שתגיד שיש לך 2 חברים חרדים זה תשנה את העמדה שלך אתה מסכים? כנ"ל אני והערבים.

חוץ מזה שאחוז המשתמטים היום דווקא נובע מהשמאל החילוני, וזה כבר כבר שנים טובות. אז אתה גם שונא את המשתמטים השמאלנים החילונים?

אתה מצחיק ומעליב אותי באותו זמן שאתה רושם שאלות מפגרות שכאלו.

השאלה שלי זה איך אתה מתייחס לאותם ערבים שהתפרעו במעוראות תרפ"א תרפ"ט, אינתיפדה ראשונה ושניה בבקשה תסביר לי איך אתה התייחסת לאותם אנשים לפני ההתפרעויות האלו? כ"ערבים טובים" או כ"מחבלים" או שבכלל לא ידעת.. עד שכל זה קרה..

די כבר לקרוא לי גזען זה לא ההגדרה לגזענות באמת כמה אפשר להסביר לכם?

הקשר לשמפט האחרון שלך אני אפילו לא מתייחס כי הוא זיזול ופגיעה בי בתור בן אדם, שהמשפחה שלו עברה שואה ואני מציע לך להפסיק עם השטויות האלו כי זו השוואה שגויה ופוגעת.

אגב תביא בבקשה את הפסוק באנגלית שבו כתוב שעל האיסלאם להשמיד את כל מי שאינו איסלאמי. אני לא חושב שאפילו תכתוב את זה כי תבין לבד אחרי קריאה שזה פשוט לא אומר את מה שאמרו שזה אומר - בדיוק כמו הפסוק ההוא שהבחור הביא בתחילת העמוד. תגיד לי בכל הרצינות - לא חשבת שזה מגוחך שהפירוש לא תואם בכלל לפסוק המצוטט?

הבאתי לך 2 אתרים שמציגים את האיסלם בצורה הרבה יותר טוב ממה שכל אחד פה בפורום יכול להסביר לך.

בנוסף מצחיק אותי שיש לא מעט מוסלמים לשעבר שיוצאים נגד הדת ודווקא אתה אדון יואב מבין כל כך גדול באיסלם ובקוראן שמצליח לגבור על לומדי הקוראן והאיסלם כבר שנים לפניך, לא קצת מוזר?

אני גם אשמח לשמוע איך אתה מתכנן להביא טרנספר. בכפייה? אם כן - איך. אם לא - מאיפה אתה רוצה לשאוב את הכסף כדי לשכנע את כל הערבים לעבור דירה. מליארדים שפשוט אין לנו.

לחוקק חוקים נגד הערבים.

שוב אל תשווה אותי לנאצים כי זה לא מה שהולך פה.

חוקים שיגרמו להם לעזוב מרצונם שיבינו שהם לא מקובלים פה.

כסף? יש להם והרבה מאוד.

אגב אם כבר עובדות ומיתוסים אתה ניזון מדעות קדומות ומיתוסים ולא מעובדות. תציג סטטיסטיקות או הוכחות אחרות שיתמכו בטענות שלך בבקשה, ש"רוב הערבים הם טרוריסטים". אתה יכול להתייחס למונח "טרוריסט" באיזו צורה שתרצה.

מצאתי 2 סקרים אחד של ערביי יו"ש שמציג 75% מאותם ערבים תומכים בהמשכת הפיגועים אבל זה ישן משנת 2002.

ועוד אחד של מוסלמים בעולם שתומכים בטרור וגם זה ישן מ2003.

חוץ מזה זה בשבילך זה יהיה אתר לא אובייקטיבי אבל אם אתה רוצה לראות אני יביא לך.

בנוסף אני זוכר שלפני כמה שנים ראיתי סקר של מכון ערבי שעשה את הסקר וגם כן בסביבות ה75% תומכים בטרור נגד .

חוץ מזה בתקופת מלחמת לבנון השניה היה גם סקר אם אני לא טועה שהראה 78% מערביי תומכים בנסראללה ובחיזבאללה, להזכיר לך את הרקטה שנחתה בנצרת? והאבא ש"הקריב את שני ילדיו"?

עזוב אני מודה, נפלתי פה חשבתי שיהיה לי יותר אינפורמציה על זה אבל כנראה שטעיתי.

שוב זה לא משנה את הדעה שלי. הבאתי לך מספיק מקרים שקרו במהלך ההסיטוריה שלנו שמוכיחות את התמיכה הנלהבת של הערבים בטררור נגד יהודים.

לא, לקבור את הראש בחול ולהגיד "לא לא לא לא לא רוצה מדינה ערבית כאן לא לא לא תעירו אותי כשזה נגמר" זה אל הגיון בריא. זה לא שימוש בכוח, אבל לעקוב ולצוטט לכל אדם ערבי (ובכך לפגוע לו בזכויות הטבעיות שהדמוקרטיה כ"כ דוגלת בהן) זה כן שימוש בכוח (אגב זה כוח שאין לנו, מאיפה תגייס אנשים לעקוב אחרי כל אחד? מצחיק אתה).

תעשה לי טובה, כאילו עכשיו מדינות כמו שלנו וארה"ב לא עושות את זה, עושים ועוד איך.

אין פה צל של ספק שזה חובה להיעשות כי המוסלמים הם הבעיה של העולם המודרני, המערבי היום.

אגב כהנא הוא טרוריסט מאה ועשרים אחוז, מה קרה לך? הוא דגל ב"טרור נגד טרור"! הוא רצה למנוע מערבים את הזכויות - רק בגלל שהם ערבים, לא משנה אם הערבי הספציפי הזה תומך בישראל או לא. הוא רצה להפוך את המדינה למדינת הלכה, מה שכמובן היה ממיט עלינו חורבן פוליטי וכלכלי ולכן גם צבאי. עם כ"ך לא היינו כאן היום בכלל. ברוך גולדשטיין היה אוהד כ"ך FFS!!!

אהא, מוסלמי נאצי. כשנאצים מטרתם להשמיד את כל בני העם השמי, שהערבים נמנים עליו בדיוק כמו היהודים.

GOOD JOB WITH REASON.

כהנא לא טרוריסט. הם לא שנא את הערבים בגלל שהם ערבים חתיכת אידיוט.

הם אויב למען השם, אויב שלי ושלך ושל כל אחד אחר פה מתי תבין את זה?

כן הוא רצה לחוקק חוקים שיעיפו אותם מפה, לא לכלוא אותם בגטו ולשלוח אותם למקלחות גז.

גם אני אוהד כ"ך אז מה?

המטרה של הנאצים זה להשמיד את כולם לא רק את ה"שמים", וזה מוזר שאתה אומר שאין קשר בניהם.

שמעת על המופתאי של ירושלים, על הפגישה שלו במלחמת העולם השני עם היטלר?

husseini_hitler.jpg

הארגון עליו שייך חיים בן פסח נחשב כארגון טרור לא רק בארה"ב אבל אפילו במדינת האפרטהייד.

בשנת 96 בהגעתו לשדה תעופה בן-גוריון, ישר שמו אותו בכלא וזמן קצר לאחר מכן העיפו אותו בחזרה לארה"ב.

נכון.

עובדה שיאסר ערפת קיבל פרס נובל לשלום על תרומתו לתהליך, וחיים בן פסח החביב שלך ישב 10 שנים בכלא על ביצוע פיגועים נגד אזרחים חפים מפשע.

ואני כבר יודע מה התירוץ הפתטי שלך, תן לי לנחש: "זה בגלל שכל מי שלא משתייך לעם הנבחר או לא מסכים עם הלאומנות שלך - הם כולם נאצים אוהבי מוסלמים". שמענו את זה כבר איפשהו.

לא יודע למה אתה מתכוון "למדת לשחק לפי החוקים", אבל בינתיים מי שממשיך כאן להתבטא באמירות גזעניות זה רק אתה ולא אף אחד אחר.

אתה מעורר רחמים כמה שאתה פתטי.

לא יודע מה האירגון של בן פסח עשה בארה"ב אז לא יודע איך להגיב לך על זה.

-----------

בבקשה תפסיקו עם הדיון דת פה, זה לא הנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער' date=' זה היה משפט בעברית? לא הבנתי כלום.

אל תטרח להגיב בדת ואמונה. זה לא קשור לנושא, ואני לא הולך להגיב שם.

[/quote']

בגלל שאני עובד אז נכתב מהר.

תאמת בדיוק רציתי לעשות עריכה ולהוסיף - שמה שעניין אותך זה לציין אי התאמה בין הנכתב בלינק לדבריי.

ולכן עלי לא לפרט בדת -ואמונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם על סמך מה אתה שונא אותם אני רק משער, ואני גם די בטוח שזה לא רק "לא מסכים עם הדעות שלהם" זה יותר מזה ואפשר גם לעשות פה חיפוש בפורום.

אני לא מבין מה אתה רוצה, הרגע אמרתי לך שאין בי שנאה כלפיהם.

זה שתגיד שיש לך 2 חברים חרדים זה תשנה את העמדה שלך אתה מסכים? כנ"ל אני והערבים.

חוץ מזה שאחוז המשתמטים היום דווקא נובע מהשמאל החילוני, וזה כבר כבר שנים טובות. אז אתה גם שונא את המשתמטים השמאלנים החילונים?

אתה מצחיק ומעליב אותי באותו זמן שאתה רושם שאלות מפגרות שכאלו.

אתה מעליב את המין האנושי אם אתה לא יכול להסיק את המסקנה הזאת בלבד - ברור שאני שונא שמאלנים משתמטים. אני שונא כל אחד על השתמטות. זה לא תקף רק ל-X, זה תקף לכולם. מי שמשתמט פשוט מגעיל אותי.

השאלה שלי זה איך אתה מתייחס לאותם ערבים שהתפרעו במעוראות תרפ"א תרפ"ט, אינתיפדה ראשונה ושניה בבקשה תסביר לי איך אתה התייחסת לאותם אנשים לפני ההתפרעויות האלו? כ"ערבים טובים" או כ"מחבלים" או שבכלל לא ידעת.. עד שכל זה קרה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא טרחת לעולם לחקור על האיסלאם לבדך ממקור אובייקטיבי נכון? http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%A1%D7%9C%D7%90%D7%9D

אתה כנראה לא יודע שיש הבדל בין מוסלמי ובין איסלאמיסט (איסלאמיסטים הם הזרם שמשתמש בתירצוי דת כדי להצדיק פיגועי טרור, והם מגונים מאוד ע"י רוב המוסלמים ופוסקי ההלכה.

באיסלם יש פסוקים מאוד חד משמעיים לגבי יהודים ספציפית ו"כופרים" בכלל.

מי שלא אוביקטיבי פה זה אתה.

וזה רק על קצה המזלג:

כאשר תפגוש בקרב את הכופרים , ערוף את ראשיהם. וכאשר תיגבר עליהם , קשור אותם בשלשלאות ואחר כך שחרר אותם כטובה או דרוש כופר עבורם - כאשר המלחמה תכביד עליהם.

העונש של אלו שנלחמים נגד אללה והשליח שלו ואלו החתורים ליצור אי סדר בארץ יהיה להירצח או להיצלב או שהידים והרגלים שלהם יכרתו בצדדים ההפוכים , או שהם יסלוקו מהארץ.

זאת תהיה ההשפלה שלהם בעולם. בעולם הבא הם יתמודדו מול עונש כבד.

שהרי השליח (מוחמד), תפילת אללה עליו וברכתו לשלום אמר: לא תגיע השעה (יום הדין) עד אשר יילחמו המוסלמים ביהודים ויהרגו אותם המוסלמים, ועד אשר יסתתר היהודי מאחרוי העצים והאבנים ואז יאמרו האבנים והעצים: הו מוסלמי, הו עבד אללה, יש יהודי המתחבא מאחורי בוא והרגהו"

איך אפשר להתעלם מזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה אתה רוצה, הרגע אמרתי לך שאין בי שנאה כלפיהם.

בסדר, אין שנאה מי אני שאשפוט אותך.

אתה מעליב את המין האנושי אם אתה לא יכול להסיק את המסקנה הזאת בלבד - ברור שאני שונא שמאלנים משתמטים. אני שונא כל אחד על השתמטות. זה לא תקף רק ל-X, זה תקף לכולם. מי שמשתמט פשוט מגעיל אותי.

בסדר גמור. אני פשוט לא חושב שהאי הסכמה שלך עם החרדים היא רק על הנושא הזה. זו רק דוגמה.

מסיבה די ברורה עד שהבנאדם לא פועל או לא מראה רצון לפעול בדרכי טרור אי אפשר לקרוא לו טרוריסט, כי אתה לא יודע מה הולך לו בראש לכן כל אחד הוא אדם טוב בעיני עד שהוא מביע רצון או נכונות להשתתף במעשי טרור (חוץ ממקרים בהם מוצמד לבנאדם אקדח לרקה, וזה קורה הרבה בעזה למשל, ע"ע מגן אנושי).

לכן אותם ערבים שהתפרעו במאורעות שונים מבחינתי עונשם צריך להיות המקסימום החוקי שנקבע על פי בית המשפט (וזה כולל שלילת חנינה או הורדת שליש על התנהגות טובה). מה שאני לא מבין זה איך אתה יכול לקחת מקרים שכאלו ולהשליך אותם על ערבים שלא השתתפו בהם. כי אתה יודע, אולי באינתיפאדה היה אחוז גדול מאוד של ערבים שכן השתתף אבל לא כולם ולכן אין להעניש קולקטיבית.

הבנתי אותך, אז עד שלא קורה "מקרה" זה בסדר.

בוא נראה אותך אומר את זה למשפחות "קרובנות השלום", או למשפחות 5,000 הנרצחים במגדלי התאומים שיכלנו למנוע את האסון עוד לפינכן.

בוא תגיד את זה לקורבנות השואה כי עד שהנאצים לא בעצם ביצעו את המעשים שלהם הכל היה יופי טופי.

יואבוש העלום שאתה חי בו הוא אכזר, הוא לא יתן לך "ריבאונד" למען השם, למען "מוחמד הנביא" תתעורר כבר!

וכן אני יכול "להעניש" את כולם, כי אני במלחמה נגד העם שלהם, לא נגד העם הטרוריסטים.

גזען הוא אחד שמפלה גזע שלם על סמך דעה אישית ולא עושה הבחנה בין הפרט האחד למשנהו.

"הגזענות היא ייחוס ערך, כללי או מסוים, להבדלים ממשיים או מדומים לטובתו של המפליל ומתוך פגיעה בקורבן, וייחוס הערך נועד להצדיק תוקפנות או זכויות יתרות" - אלבר ממי.

אתה לוקח ערך כללי - רשע - מבדיל אותו לתוך מסגרת מאוד מסויימת - האיסלאם - וקובע שכל האיסלאם רשעים, ועל כן אתה מצדיק פגיעה בהם.

גזענות נטו.

כן.

קבעתי שהאיסלם, הדת עצמה היא רשע ומעודד רצח וטרור על השונים מהם.

לא קבעתי שכל המסולמים רשעים.

לפחות עברנו את השלב שאין לי גזענות כלפי ערבים..

גם המשפחה שלי הייתה בשואה, ולכן בתור שני אנשים שהם נצר למשפחות שואה עלינו להבין אילו מחשבות ורעיונות הובילו לדבר הנוראי הזה, ולהימנע מהם. לקחת דת מסויימת ולהגיד שכל מי שמתייך לדת הזו רשע, ולהגיד שהדת היא מקור לרשע, זה גם משהו שהנאצים עשו, אבל לא על האיסלאם אלא על היהדות. אני מצטער אם נפגעת אישית מהאנלוגיה אבל אתה חייב להבין שהיא נכונה. אם אתה יכול להחליף את המשתנה ל"יהודי" והתוצאה יוצאת נאציזם, אזי המשפט המקורי אינו רחוק מהנאציזם בעצמו.

אני להבדיל מהנאצים לא רוצה לרצוח את הערבים בגלל שהם יותר מצליחים ממני.. בגלל שהם מנצלים את המדינה שלי.

אני בכלל לא מעודד רצח עם ערבי אני מעודד הגירה של כמה מיליוני ערבים אל מחוץ לשטחנו בגלל:

1. השטח הוא שלנו על פי ההיסטוריה

2. השטח הוא שלנו חוקית (החוק הבין לאומי)

3. בגלל שהם רוצחים את העם שלי.

תמצא לי בבקשה את החיבור בינהם.

לא טרחת לעולם לחקור על האיסלאם לבדך ממקור אובייקטיבי נכון? http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%A1%D7%9C%D7%90%D7%9D

אתה כנראה לא יודע שיש הבדל בין מוסלמי ובין איסלאמיסט (איסלאמיסטים הם הזרם שמשתמש בתירצוי דת כדי להצדיק פיגועי טרור, והם מגונים מאוד ע"י רוב המוסלמים ופוסקי ההלכה.

נכון לא התעמקתי בזה הרבה, וחבל.

אתה קונה את החרא שהאיסלם מנסה למכור לעולם.

מאז ומעולם המוסלמים רצחו, פזזו ושדדו דת ועמים במהלך ההיסטוריה.

בבקשה אל תביא לי את האיציקלופדיה הכי שיקרית בעולם (ראה ערך "פלסטינאים") שניתן לשינוי ע"י כל בן אדם עם גישה לאינטרנט.

זה לא מקור אמין.

הבאתי לך 2 אתרים עם מלא ציטוטים מהקוראן למה לא טרחת לעיניין בהם?

למה אתה קורא "לא מעט"? יש גם יהודים שיוצאים נגד היהדות, אז מה? מה אתה מנסה להגיד כאן?

שמעת פעם על אירגון

killing in the name of HaShem?

גם הנאציזם התחיל בחוקים שניסו לגרום ליהודים להבין שהם לא רצויים. או ששכחת את זה?

שוב יש הבדל בין אדמה שכן שייכת לך לאיזה מטורף שהחליט להשתלט על העולם כולו.

LOL? ממתי לערבים בשטחים או בעזה יש הרבה כסף? ראית באיזה תנאים הם חיים?

ראית כמה כסף העולם נותן לערבים "המסכנים"? או שאולי ראית כמה טילים נוצצים הם קנו עם הכסף?

תאמין לי עם כמות כסף שכזאת, הם בונים מעצמה כלכלית חזקה מאוד.

יותר מעניין אותי לדעת איך הסקרים בדקו את זה. הודית שהאינפורמציה שלך לא מדוייקת, כל הכבוד על ההודאה.

:nixweiss:

יש מודיעין בתוך עזה אבל אתה פיזית לא יכול לעקוב אחרי כל בנאדם ובנאדם, ולא ארה"ב לא מצוטטת לכל טלפון במדינה, זה פיזית בלתי אפשרי, וזו פגיעה חמורה בפרטיות האדם שנעשית רק בצו שופט לאנשים עם מאפיינים מאוד מסויימים (השתייכות לתא טרור כזה או אחר למשל).

נכון לצותת לכל בן אדם ערבי\מוסלמי זה פיזית בלתי אפשרי.

זה ביטוי גזעני אדוני.

:lol: :lol:

טוב קבענו שאני גזען? לפי ההגדרה השקרית שלכם.

הוא שנא ערבים בגלל שערבים אחרים נלחמו בישראל = הוא שנא ערבים רק בגלל שהם שייכים לקטגוריה "ערבים", שחלק ממנה נלחם בישראל. הוא טרוריסט נטו, הוא תמך ב"טרור נגד טרור", חסידיו הם אנשים כמו ברוך גולדשטיין.

יודע מה? אני יכול לנצח כאן בעזרת שתי מילים בלבד.

ברוך גולדשטיין.

נכון, הוא שנא את הערבים כי העם שלו נלחם בנו. חד וחלק.

אף אחד פה לא מנצח. הכל דעות וטיעונים.

ברוך גולדשטיין ומאיר כהנא

יהי זכרם ברוך

ערבים כעם הם לא האוייב. ערבים שתומכים בטרור הם האוייב. חייבים לעשות את ההבדלה הזאת. אם כוחות הביטחון והמדינה רואים שיש ערבי מסויים שתומך בטרור הם פועלים נגדו ובצדק.

גם העם הגרמני לא כולו היה קורבן במלחמת העולם השניה, אבל שאתה נלחם על החיים שלך אין פשרות.

ערבים = אויב.

שוב נכנסו לנקודה שגם השואה לא התחילה בזבנג אלא בהדרגה ו"חוקים שיעיפו אותם מכאן" זה בדיוק מה שהיטלר עשה, וכשזה לא עבד... טוב כולנו יודעים מה קרה.

פחח טוב.

אם ככה אז למה הנאצים לא שיחררו את היהודים? למה הם המשיכו לכבוש שטחים והחזיק יהודים, שחורים וכל גזע נחות אחר?

נטו בשביל העבודה המלוכלת של הנאצים.

מתי בהיסטוריה כהנא קרא לרצוח את כל העם הערבי, להעביד אותו?

רוצים למצוא להם מקום טוב יותר לחיות נטו.

אז אתה תומך בטרוריסטים, שהגדירו עצמם כטרוריסטים וצעקו בקול רם שהפעולות שהם מבצעים אלו פעולות טרוריסטיות ושהוכרזו בידי מדינת , ארה"ב קנדה ועוד ועוד כטרוריסטים. מה עם החייל חבר כ"ך שגנב טיל LAW מהבסיס וירה אותו על אוטובוס במטרה להרוג ערבים אזרחים חפים מפשע?

ובצדק.

היהודים צריכים להגן על עצמם.

לא מכיר חייל חבר תנועת כ"ך שגנב טיל LAW וירה על אוטובוס ואם כן, מה רע?

ערבים = אויב.

מתי היטלר היה בירושליים? WTF?

אגב לא אמרתי שאין קשר בין נאציזם לאנטישמיות, אמרתי שלא כל אנטישמי הוא נאצי.

היטלר לא היה בירושלים, זאת תמונה של המופתי (חאג' אמין אל חוסייני במפגש שלו עם היטלר) שהבטיח לו שהוא יעזור לו בהשמדת העם היהודי.

"יד ימינו" במזרח התיכון.

רק שתדע שעל המוסלמים בארץ מחוייבים על פי הדת להקשיב ולציית למופתי ::)

נכון לא כל אנטישמי הוא נאצי. מאיפה הקרצת את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...