"זועמים" סרט דוקומונטרי של "אנרכיסטים נגד הגדר" - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"זועמים" סרט דוקומונטרי של "אנרכיסטים נגד הגדר"

Bebush

Recommended Posts

לא הפכתי שום דעה שלי לעובדה.

הבאתי לך הוכוחות של התפרעויות מצד הערבים, ואין בעיה אני גם אדאג לספק לך סקרים שמוכחים את עמדתי.

מן הסתם שאני לא יכול להצביע לך על כל ערבי ולהגיד שהוא טרוריסט. אני יכול להגיד לך שהרוב המוחלט כן ואני גם אביא טיעונים וכהוכחות שמגבות את מה שרשמתי.

אני לא גזען אתה יכול לצעוק לכתוב את זה כמה שאתה רוצה.

אבל לפני שתשפיל את עצמך תבדוק טוב טוב את ההגדרה ולמה אני שונא את הערבים ככל.

אני שונא את הערבים לא בגלל התרבות שלהם, השפה, המבטא, הלבוש. אני שונא אותם כי הם האויב שלי.

להבדיל ממך והשנאה שלך כלפי העם שלך, במקרה שלך הרוב זה חרדים וימניים "קיצוניים" שמבוססים נטו על האמונה שלך וזה ידידי כן גזענות.

נכון, רוב הערבים תומכים בטרור ואתה יכול להוכיח את זה. צודק. כי אתה הלכת ועשית סקר על כל אחד האם הוא תומך טרור. טוב אחי.

אגב נחמד לגלות שאני גזען נגד... מה בדיוק? נגד העם שלי? פעם אחרונה שבדקתי אין לי שום שנאה נגד יהודים, ישראלים, ציוניים.... אני בעד מדינת , בעד קיומה כמדינה יהודית, נגד ההתקפות עליה, בעד הענשה כבדה על ההתקפות האלו....

רגע, אני ימין-מרכז. FUCK, זה הופך אותי אוטומטית לגזען, איך לא ראיתי?

וכן אחי, זה שאתה בא ואומר "כל הערבים הם האויבים" זה גזענות - מצריים הם לא האוייב, ירדן הם לא האוייב, וגם הערבי שגר איתך ברחוב הוא לא האוייב. אם אתה חושב שהם האוייב שלך לך תירה בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ג'וני דבר איתי עוד כמה שנים כשתצא מהסרט שלך.

אז אני מבין ,אתה בן אדם מבוגר ,חושב שאתה יודע איך העולם פועל ,ואת אותם מסקנות את מנסה ליישם במדינה הזות ,אז זהו שלא ,פה הכל שונה ,שנאה עתיקה ,כלי מודרניים = בעייה גדולה ,וזה בדיוק מה שהולך פה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שיש משני הצדדים קיצונים שחיים בסרט שהם במאבק על גורל הגלקסיה כולה. יש אנשים כמו אחמד יאסין, יחיא עייש ואיסמעיל הניה בצד הפלשתיני, ואנשים כמו ג'וני שהם המקבילה שלהם בצד היהודי. אנשים כאלה (ג'יהאדיסטים. האמת זה די מצחיק, כי ג'וני הוא בעצם ג'יהאדיסט יהודי) מבינים רק כח, אין מה לדבר איתם בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שזו ממחמאה, ללא צל של ספק.

אם המחבל חיים בן פסח זאת מחמאה בשבילך, אז במה זה עושה אותך שונה מכל קיצוני אחר שאחמד יאסין זאת מחמאה בשבילו?

חוץ מזה, כבר מזמן הייתי מעודד את האדמינים פה להעיף לך באן אבל משם שזה לא בעיה לחזור לפה עם כינוי אחר אז ויתרתי.

.The definition of irony

חסר תועלת שכמוכתך, במקום להיות מעיק אולי תועיל בטובך להגיב למה שאני כותב פה? או שאתה מפחד מהאמת? חתיכת צבוע שפן מסכן.

אין לי בעיה להגיב לכל שטות הזויה שאתה כותב כאן, רק שברוב המקרים אני מסתפק בdouble facepalm. תעשה לעצמך טובה וצא כבר מהסרט שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שיש משני הצדדים קיצונים שחיים בסרט שהם במאבק על גורל הגלקסיה כולה. יש אנשים כמו אחמד יאסין, יחיא עייש ואיסמעיל הניה בצד הפלשתיני, ואנשים כמו ג'וני שהם המקבילה שלהם בצד היהודי. אנשים כאלה (ג'יהאדיסטים. האמת זה די מצחיק, כי ג'וני הוא בעצם ג'יהאדיסט יהודי) מבינים רק כח, אין מה לדבר איתם בכלל.

אני ממש לא חושב שג'וני קיצוני עד כדיי כך ,כן אולי הדעות שלו לא הכי mainstreem אבל לדעתי הן בגדר האפשרי והחוקי .

ונכון ,אולי זה לא מאבק על הגלקסיה כולה ,אבל זה בהחלט מאבק על ושטחי ,וכרגע אנחנו (כולנו אני משער ) יושבים בה ,לכן כך או כך ,ולא משנה מאיזה מניעים ,אנחנו צריכים למנוע איבוד שטחים לכל מדינה שהיא (לא משנה אם היא מוסלמית או לא ,לא שיש לנו הרבה אפשריות פה )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא חושב שג'וני קיצוני עד כדיי כך ,כן אולי הדעות שלו לא הכי mainstreem אבל לדעתי הן בגדר האפשרי והחוקי

לא הכי mainstream? באיזה לה-לה-לנד אתה חי? מדובר באדם הגזען ביותר שיצא לי להכיר אי פעם. מה גם שתמיכה בארגון טרור (תנועת כ"ך) היא עבירה על החוק.

לגבי המשפט השני שלך אני לא אגיב. אין לי כח לזה כבר. תחשבו מה שתחשבו, תכתבו מה שתכתבו, לא מעניין אותי. בסופו של דבר תיסוג לגבולות 67. ככל שתשלימו עם זה מוקדם יותר, כך יהיה יותר טוב לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הכי mainstream? באיזה לה-לה-לנד אתה חי? מדובר באדם הגזען ביותר שיצא לי להכיר אי פעם. מה גם שתמיכה בארגון טרור (תנועת כ"ך) היא עבירה על החוק.

לגבי המשפט השני שלך אני לא אגיב. אין לי כח לזה כבר. תחשבו מה שתחשבו, תכתבו מה שתכתבו, לא מעניין אותי. בסופו של דבר תיסוג לגבולות 67. ככל שתשלימו עם זה מוקדם יותר, כך יהיה יותר טוב לכולם.

אם תמיכה באירגוני טרור היא פשע ,אז למה בכלל קיימים כל האירגונים הפלסטניים .

לסגת לגבולות 67 זה פיתרון זמני ,ואם נעשה את זה הם ירצו עוד ועוד ועוד ועוד ועוד ,בכל זות אנחנו מדברים על ישות שלא רוצה בקיומה של מדינה יהודית בארץ ,לכן גבולות 67 הן הנגיסה הראשונה בארוחה שהם הולכים לעשות מאיתנו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, רגע... אם יהודים קיצונים כמו ג'וני מבינים רק כוח, למה אתה מציע לדבר עם ערבים קיצונים בצורה של הסכמים? או לדבר איתם בכלל, כדבריך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, רגע... אם יהודים קיצונים כמו ג'וני מבינים רק כוח, למה אתה מציע לדבר עם ערבים קיצונים בצורה של הסכמים? או לדבר איתם בכלל, כדבריך?

למה אתה מציע לגלח כבשים לפני שמעלים אותן לאוויר עם כדור פורח?

אה, לא הצעת את זה? מוזר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער על הניסוח. אכן לא הצעת את זה, אבל אתה כן מתייחס למדינה פלסטינית עתידית כעובדה מוגמרת, וזה בהכרח ידרוש הסכמים ותקשורת כלשהם. תסביר בבקשה איך זה מסתדר עם ההודעה שלך שציטטתי מקודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער על הניסוח. אכן לא הצעת את זה, אבל אתה כן מתייחס למדינה פלסטינית עתידית כעובדה מוגמרת, וזה בהכרח ידרוש הסכמים ותקשורת כלשהם. תסביר בבקשה איך זה מסתדר עם ההודעה שלך שציטטתי מקודם.

שלטון במינוי נציג איזורי מטעם האו"ם וכוחות נאט"ו בכל פינה לפירוז האיזור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלטון במינוי נציג איזורי מטעם האו"ם וכוחות נאט"ו בכל פינה לפירוז האיזור?

אני מקווה שאתה מבין שכוח שכזה ינסה (ויצליח) הרבה יותר ב"פירוז" מאשר "פירוז" הערבים...

ואגב, מינימייזר, אם אני אנסה לקשור כבשה לכדור פורח בלי לגלח אותה קודם אני די בטוח שהרתמה תחליק בגלל כל הצמר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...