"זועמים" סרט דוקומונטרי של "אנרכיסטים נגד הגדר" - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"זועמים" סרט דוקומונטרי של "אנרכיסטים נגד הגדר"

Bebush

Recommended Posts

מצטער על הניסוח. אכן לא הצעת את זה, אבל אתה כן מתייחס למדינה פלסטינית עתידית כעובדה מוגמרת, וזה בהכרח ידרוש הסכמים ותקשורת כלשהם. תסביר בבקשה איך זה מסתדר עם ההודעה שלך שציטטתי מקודם.

רוצים מו"מ? יהיה מו"מ. לא רוצים מו"מ? לא יהיה מו"מ. מוכנים להסדר בלי זכות השיבה? סבבה. לא מוכנים? גם כן סבבה. הנה הגדר, על הגדר יש מצלמות עם מאגים, מאחורי הגדר יש טנקים ומטוסים. אנחנו פה, אתם שם, ביי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נכון, רוב הערבים תומכים בטרור ואתה יכול להוכיח את זה. צודק. כי אתה הלכת ועשית סקר על כל אחד האם הוא תומך טרור. טוב אחי.

אגב נחמד לגלות שאני גזען נגד... מה בדיוק? נגד העם שלי? פעם אחרונה שבדקתי אין לי שום שנאה נגד יהודים, ישראלים, ציוניים.... אני בעד מדינת , בעד קיומה כמדינה יהודית, נגד ההתקפות עליה, בעד הענשה כבדה על ההתקפות האלו....

רגע, אני ימין-מרכז. FUCK, זה הופך אותי אוטומטית לגזען, איך לא ראיתי?

וכן אחי, זה שאתה בא ואומר "כל הערבים הם האויבים" זה גזענות - מצריים הם לא האוייב, ירדן הם לא האוייב, וגם הערבי שגר איתך ברחוב הוא לא האוייב. אם אתה חושב שהם האוייב שלך לך תירה בהם.

אתה צודק.

מצד אחד אני לא יכול להוכיח שכל ערבי הוא "טרוריסט" על פי ההגדרה.

ואתה לא יכול להוכיח אחרת.

אין שום סקר בעולם שבאמת מייצג 100% מכל אותה אוכולוסיה אבל אני יכול להראות לך מסקרים שנעשו בעבר שהרוב כן תומך.

גם אם הרוב לא היה תומך לא הייתה משתנה דעתי.

ד"א לא אמרתי שאתה שונא ימניים אמרתי שאתה שונא חרדים, מתגובות שונות שלך פה בפורום.

ואין לך שום בסיס טיעון שהוא לא גזעי לכך(לפחות לא ממש שאני ראיתי, שוב זו השערה שלי אישית)

כבר אמרתי לך את זה ואתה שמאלן. לא ימין ולא מרכז אתה שמאלן.

דווקא פה אתה טועה, כל הערבים הם אויב, בפעם האחרונה שבדקתי טרוריסטים הם לא עם, גם לא חמאס וגם לא שום אירגון טרור ערבי אחר בעולם.

הם משתייכים לאותו עם ערבים וברובם גם לאותה דת שפועלים כדרכה האיסלם.

וכבר אמרתי לך אני לא רוצה לירות בהם אני רוצה לטרנספר מפה את הסרטן הערבי ממדינת .

ג'וני דבר איתי עוד כמה שנים כשתצא מהסרט שלך.

אתה יכול לספק לי עוד דיסק שאני יוכל לפחות להמשיך ולהנות ושכל זה יגמר נעשה RW ונוכיח לך מי צדק?

הבעיה היא שיש משני הצדדים קיצונים שחיים בסרט שהם במאבק על גורל הגלקסיה כולה. יש אנשים כמו אחמד יאסין, יחיא עייש ואיסמעיל הניה בצד הפלשתיני, ואנשים כמו ג'וני שהם המקבילה שלהם בצד היהודי. אנשים כאלה (ג'יהאדיסטים. האמת זה די מצחיק, כי ג'וני הוא בעצם ג'יהאדיסט יהודי) מבינים רק כח, אין מה לדבר איתם בכלל.

בוא נתחיל להפסיק להגיד שקרים בבקשה ונהפוך את הדיון הזה לעובדות ולא מיתוסים?

מצחיק שאני דווקא ה"גיהדיסט", אני לא מבין רק כוח, אני מבין מתי יש צורך להשתמש בכוח ואני מבין מחשבה והגיון בריא להבדיל מכם.

אם המחבל חיים בן פסח זאת מחמאה בשבילך, אז במה זה עושה אותך שונה מכל קיצוני אחר שאחמד יאסין זאת מחמאה בשבילו?

.The definition of irony

אין לי בעיה להגיב לכל שטות הזויה שאתה כותב כאן, רק שברוב המקרים אני מסתפק בdouble facepalm. תעשה לעצמך טובה וצא כבר מהסרט שלך.

חח המחבל חיים בן פסח :lol: שוב כבר חזרתי על עצמי בדיון הזה כמה פעמים בשביל יואב אני מציע שתחזור עמודים אחרוה ותבין למה הרב מאיר כהנא ז"ל הוא לא טרוריסט ואחמד יאסין הוא כן ויאסר ערפאת הוא כן.

אבל לך זה לא ישנה כלום כי גיבורים אצלך הם יאסר ערפאת "פרס נובל לשלום" :lol: :lol: :kopfpatsch:

נכון, האמת שרציתי לרשום לך "כמו שאני קיבלתי פה כבר באן", אבל אין בעיה למדתי "לשחק" על פי החוקים.

ואיכשהו גזען כמוך עוד נשאר פה.

care to share a few with me? :facepalm: :facepalm: :facepalm:

לא הכי mainstream? באיזה לה-לה-לנד אתה חי? מדובר באדם הגזען ביותר שיצא לי להכיר אי פעם. מה גם שתמיכה בארגון טרור (תנועת כ"ך) היא עבירה על החוק.

לגבי המשפט השני שלך אני לא אגיב. אין לי כח לזה כבר. תחשבו מה שתחשבו, תכתבו מה שתכתבו, לא מעניין אותי. בסופו של דבר תיסוג לגבולות 67. ככל שתשלימו עם זה מוקדם יותר, כך יהיה יותר טוב לכולם.

הכי גזען? בחיי נו אני בטוח שאתה יכול למצוא יותר טובים ממני...

בנוסף כבר אמרתי אני לא גזען, אתם פשוט לא יודעים את ההגדרה הנכונה לגזענות.

כ"ך הוא אירגון טרור כמו שבל"ד היא אירגון טרור :lol: :lol:

רק במדינת בולשביקים הגנה עצמית היא אירגון טרור.

לא ניתן לעוד גירוש יהודים לקרות. בגופנו נגן ונחסום.

ולאחר מכן לגבולות 48, גם בתור פתרון זמני. mark my words.

אם נמשיך ככה גם יהיה פה שלטון ערבי מוסלמי נאצי. mark my words on that.

רוצים מו"מ? יהיה מו"מ. לא רוצים מו"מ? לא יהיה מו"מ. מוכנים להסדר בלי זכות השיבה? סבבה. לא מוכנים? גם כן סבבה. הנה הגדר, על הגדר יש מצלמות עם מאגים, מאחורי הגדר יש טנקים ומטוסים. אנחנו פה, אתם שם, ביי.

פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ועוד אני הזוי. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק.

מצד אחד אני לא יכול להוכיח שכל ערבי הוא "טרוריסט" על פי ההגדרה.

ואתה לא יכול להוכיח אחרת.

אין שום סקר בעולם שבאמת מייצג 100% מכל אותה אוכולוסיה אבל אני יכול להראות לך מסקרים שנעשו בעבר שהרוב כן תומך.

גם אם הרוב לא היה תומך לא הייתה משתנה דעתי.

ד"א לא אמרתי שאתה שונא ימניים אמרתי שאתה שונא חרדים, מתגובות שונות שלך פה בפורום.

ואין לך שום בסיס טיעון שהוא לא גזעי לכך(לפחות לא ממש שאני ראיתי, שוב זו השערה שלי אישית)

כבר אמרתי לך את זה ואתה שמאלן. לא ימין ולא מרכז אתה שמאלן.

דווקא פה אתה טועה, כל הערבים הם אויב, בפעם האחרונה שבדקתי טרוריסטים הם לא עם, גם לא חמאס וגם לא שום אירגון טרור ערבי אחר בעולם.

הם משתייכים לאותו עם ערבים וברובם גם לאותה דת שפועלים כדרכה האיסלם.

וכבר אמרתי לך אני לא רוצה לירות בהם אני רוצה לטרנספר מפה את הסרטן הערבי ממדינת .

בוא נתחיל להפסיק להגיד שקרים בבקשה ונהפוך את הדיון הזה לעובדות ולא מיתוסים?

מצחיק שאני דווקא ה"גיהדיסט", אני לא מבין רק כוח, אני מבין מתי יש צורך להשתמש בכוח ואני מבין מחשבה והגיון בריא להבדיל מכם.

חח המחבל חיים בן פסח :lol: שוב כבר חזרתי על עצמי בדיון הזה כמה פעמים בשביל יואב אני מציע שתחזור עמודים אחרוה ותבין למה הרב מאיר כהנא ז"ל הוא לא טרוריסט ואחמד יאסין הוא כן ויאסר ערפאת הוא כן.

אבל לך זה לא ישנה כלום כי גיבורים אצלך הם יאסר ערפאת "פרס נובל לשלום" :lol: :lol: :kopfpatsch:

נכון, האמת שרציתי לרשום לך "כמו שאני קיבלתי פה כבר באן", אבל אין בעיה למדתי "לשחק" על פי החוקים.

care to share a few with me? :facepalm: :facepalm: :facepalm:

הכי גזען? בחיי נו אני בטוח שאתה יכול למצוא יותר טובים ממני...

בנוסף כבר אמרתי אני לא גזען, אתם פשוט לא יודעים את ההגדרה הנכונה לגזענות.

כ"ך הוא אירגון טרור כמו שבל"ד היא אירגון טרור :lol: :lol:

רק במדינת בולשביקים הגנה עצמית היא אירגון טרור.אהא, מוסלמי נאצי.ץ

לא ניתן לעוד גירוש יהודים לקרות. בגופנו נגן ונחסום.

אם נמשיך ככה גם יהיה פה שלטון ערבי מוסלמי נאצי. mark my words on that.

פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ועוד אני הזוי. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אני צודק בשורה אחת ואני טועה בשורה שאחרי, באותו נושא. אני מתחיל לחשוד ששני אנשים שונים כותבים את התגובות שלך.

אני שונא חרדים? אתה בנאדם קיצוני בכל דבר אני מבין. אני לא -שונא- חרדים, אני לא מסכים עם הדעות שלהם :)

למה לי לשנוא בנאדם שאני לא מכיר? לא כל החרדים אותו דבר ויש לי לא אחד ולא שניים חברים שהם דתיים הדוקים. רק היום בבוקר נסעתי לבצפר עם אחד. אני "שונא" את רוני (כי הוא הולך עם הראש בקיר) וגם זו לא שנאת האדם אלא פשוט תסכול מצטבר על האטימות שלו ואי היכולת שלו להתווכח עם עובדות בלי לצאת מנקודת הנחה שאלוהים אכן קיים (כלומר הוא לא מסוגל לזנוח את מה שהוא מכיר). אני לא שונא חרדים בגלל שהם חרדים. אני כן שונא חרדים ספציפיים על כך שהם לא משרתים בצבא - בדיוק כמו שאני שונא ערבים ספציפיים שעוסקים בפעולות טרור אבל לא שונא ערבים בכללי.

אגב, אתה שוב אומר עובדה שמבוססת על דעה אישית שלך, רק שהפעם כתבת בסוגריים שהעובדה הזאת מבוססת על הדעה שלך בניגוד לכל פוסט אחר שלך.

אגב אני אשמח אם תביא סקר שמראה שרוב הערבים רוצים בהשמדת . זה יהיה מצחיק, "שאלה 22: האם תרצה להרוג יהודי אם תוכל?" xD

בשורה "גם אם הרוב לא היה תומך בטרור לא הייתי משנה את דעתי" אתה פשוט מראה שאתה גזען.

תחליף את הערבי ביהודי ואת ה"תומך טרור" ב"אוהב כסף" לרגע. מה קיבלת? אני אפילו לא צריך להסביר, אני מקווה.

שוב, כשאתה אומר "כל הערבים הם האויב כי חלק מהם רוצה להשתלט עלינו" אתה יכול בכיף להחליף את הערבי במילה "יהודי" ולהציב את עצמך בגרמניה של שנות השלושים המאוחרות. בונא, זה אשכרה מראה, לא?

אגב תביא בבקשה את הפסוק באנגלית שבו כתוב שעל האיסלאם להשמיד את כל מי שאינו איסלאמי. אני לא חושב שאפילו תכתוב את זה כי תבין לבד אחרי קריאה שזה פשוט לא אומר את מה שאמרו שזה אומר - בדיוק כמו הפסוק ההוא שהבחור הביא בתחילת העמוד. תגיד לי בכל הרצינות - לא חשבת שזה מגוחך שהפירוש לא תואם בכלל לפסוק המצוטט?

אני גם אשמח לשמוע איך אתה מתכנן להביא טרנספר. בכפייה? אם כן - איך. אם לא - מאיפה אתה רוצה לשאוב את הכסף כדי לשכנע את כל הערבים לעבור דירה. מליארדים שפשוט אין לנו.

אגב אם כבר עובדות ומיתוסים אתה ניזון מדעות קדומות ומיתוסים ולא מעובדות. תציג סטטיסטיקות או הוכחות אחרות שיתמכו בטענות שלך בבקשה, ש"רוב הערבים הם טרוריסטים". אתה יכול להתייחס למונח "טרוריסט" באיזו צורה שתרצה.

לא, לקבור את הראש בחול ולהגיד "לא לא לא לא לא רוצה מדינה ערבית כאן לא לא לא תעירו אותי כשזה נגמר" זה אל הגיון בריא. זה לא שימוש בכוח, אבל לעקוב ולצוטט לכל אדם ערבי (ובכך לפגוע לו בזכויות הטבעיות שהדמוקרטיה כ"כ דוגלת בהן) זה כן שימוש בכוח (אגב זה כוח שאין לנו, מאיפה תגייס אנשים לעקוב אחרי כל אחד? מצחיק אתה).

אגב כהנא הוא טרוריסט מאה ועשרים אחוז, מה קרה לך? הוא דגל ב"טרור נגד טרור"! הוא רצה למנוע מערבים את הזכויות - רק בגלל שהם ערבים, לא משנה אם הערבי הספציפי הזה תומך בישראל או לא. הוא רצה להפוך את המדינה למדינת הלכה, מה שכמובן היה ממיט עלינו חורבן פוליטי וכלכלי ולכן גם צבאי. עם כ"ך לא היינו כאן היום בכלל. ברוך גולדשטיין היה אוהד כ"ך FFS!!!

אהא, מוסלמי נאצי. כשנאצים מטרתם להשמיד את כל בני העם השמי, שהערבים נמנים עליו בדיוק כמו היהודים.

GOOD JOB WITH REASON.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הולך להיכנס לדיון הזה ,אבל לפניי שמישהו ישווה פה בין המצב הישראלי ערבי לביין מה שהיה בשואה ,אני אומר שזה לא בר השווא ,ואני אומר זות משום שאנו לא היוונו שום איום לגרמניה ,לא צבאי ולא דמוגרפי ,ואם זות הערבים מהווים את שניהם,לכן אני מבקש שכולם יציאו את הטראומה הזו מהראש ויבינו שפשוט אי אפשר להשוות בין שניי המצבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לך זה לא ישנה כלום כי גיבורים אצלך הם יאסר ערפאת "פרס נובל לשלום"

הארגון עליו שייך חיים בן פסח נחשב כארגון טרור לא רק בארה"ב אבל אפילו במדינת האפרטהייד.

בשנת 96 בהגעתו לשדה תעופה בן-גוריון, ישר שמו אותו בכלא וזמן קצר לאחר מכן העיפו אותו בחזרה לארה"ב.

עובדה שיאסר ערפת קיבל פרס נובל לשלום על תרומתו לתהליך, וחיים בן פסח החביב שלך ישב 10 שנים בכלא על ביצוע פיגועים נגד אזרחים חפים מפשע.

ואני כבר יודע מה התירוץ הפתטי שלך, תן לי לנחש: "זה בגלל שכל מי שלא משתייך לעם הנבחר או לא מסכים עם הלאומנות שלך - הם כולם נאצים אוהבי מוסלמים". שמענו את זה כבר איפשהו.

לא יודע למה אתה מתכוון "למדת לשחק לפי החוקים", אבל בינתיים מי שממשיך כאן להתבטא באמירות גזעניות זה רק אתה ולא אף אחד אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שונא חרדים? אתה בנאדם קיצוני בכל דבר אני מבין. אני לא -שונא- חרדים, אני לא מסכים עם הדעות שלהם

למה לי לשנוא בנאדם שאני לא מכיר? לא כל החרדים אותו דבר ויש לי לא אחד ולא שניים חברים שהם דתיים הדוקים. רק היום בבוקר נסעתי לבצפר עם אחד. אני "שונא" את רוני (כי הוא הולך עם הראש בקיר) וגם זו לא שנאת האדם אלא פשוט תסכול מצטבר על האטימות שלו ואי היכולת שלו להתווכח עם עובדות בלי לצאת מנקודת הנחה שאלוהים אכן קיים (כלומר הוא לא מסוגל לזנוח את מה שהוא מכיר).

הנך שונא את עצמך, שום עובדות לא הבאת.

שאני אתחיל לתת כאן לינקים(?)

מעציב הדבר שהדברים נכתבים בדיוק עלייך.

אגב יש לך דעות שונות משלי -מדוע איני כועס או "שונא" .

מתוק כבר ציינתי,אני לא חרדי,אני גם נולדתי לבית חילוני, הכל הגעתי אחר חקירה של עצמי.

בנתיים מתוק כותב שהאיסלם לא דת של טרור [מספיק תקרא מהקוראן עצמו איך התחילה הדת הזאת-מה היה מוחמד ] אבל היהדות בעבר כן [היית סתם רוצחת עמים ]- אתה צריך להיות אדם מאוד בור עם הספר.

תראה לי אומה בתקופה של אז שהיית נוהגת כמו היהדות

הרמב"ם הלכות מלכים ומלחמות, פרק ו, הלכה א: " אין עושין מלחמה עם אדם בעולם, עד שקוראין לו לשלום-אחד מלחמת הרשות, ואחד מלחמת מצוה: שנאמר "כי תקרב אל עיר להילחם עליה, וקראת אליה לשלום" .

http://tora.us.fm/tnk1/tora/dvrim/dm-20-1018.html

http://tora.us.fm/tokxot/jlom/tora.html

טוב,אני לא בא להתווכח עם אחד כמוך.

נסתפק בלינק אחד ל"עובדות" שלך שאחר כך עברו לפרטים אישיים- http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=458799.30

עריכה:

נכתב רק בגלל שקישרת אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני, הדת היהודית תסתדר יפה מאוד גם בלי שתזדעק להגן על כבודה כל פעם, בעיקר בדיונים לא קשורים... זה כאילו אתה עוקב אחרי כל דיון שיש כאן במדור כללי או אקטואליה כדי להגיב ברגע שמתפרסמת הודעה שאיכשהו קשורה לדת...

העובדות הפשוטות הן אלה:

- לפי התנ"ך צבא ביצע רצח עם בתקופה המקראית (ונשים רגע בצד את ההצדקות לכך)

- מאז התקופה המקראית עם לא ביצע זאת

- עדיין יש אזכור לרצח העם ההוא כמשהו חיובי (כי מזכירים רק את ההצדקה לו - "זכור את אשר עשה לך עמלק...").

ובכל מקרה, הדיון הוא על דתיים מוסלמים, והאנלוגיות לדתיים יהודים נעשות רק כי אנו לא מכירים מספיק קיצונים מוסלמים בשביל להבין מה בדיוק הולך אצלם.

יואב,

אהא, מוסלמי נאצי. כשנאצים מטרתם להשמיד את כל בני העם השמי, שהערבים נמנים עליו בדיוק כמו היהודים.

GOOD JOB WITH REASON.

רק לפני כמה ימים היה פה באחד הדיונים סרטון שמראה המוני ערבים מצדיעים במועל יד. המונח "אנטישמיות" כולל בתוכו במקור את הערבים גם כן, אבל במציאות השנאה נוגעת רק ליהודים... ולגבי היותם "גזע נחות כביכול" - גם היפנים לא בדיוק היו הגזע הארי, וזה לא הפריע לגרמנים להיות אתם בברית, נכון? אולי אח"כ הגרמנים היו פונים נגד הערבים, אבל הערבים לא ידעו זאת ושתפו פעולה בששון.

אם אינך יודע על הקשר בין הערבים לנאציזם בתקופת המלחמה, הייתי מציע לך שתפתח ספר הסטוריה (או ויקי) ותלמד קצת לפני שתעשה לעצמך עוד בושות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, פעמיים עניתי כאן רק בגלל שכתבו עלי [וכל שכן שקרים] .

כתבת ליואב.

"ותלמד קצת לפני שתעשה לעצמך עוד בושות."

קח את דברייך גם כטיפ.

יעני אם יש הצדקה להילחם באויב -עדיין תקרא לזה רצח .

אין לי מילים.

אתה לא חייב לענות, כי ממלא לא אשיב.

רק הבאתי דוגמא ללקיחת טיפ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, פעמיים עניתי כאן רק בגלל שכתבו עלי [וכל שכן שקרים] .

כתבת ליואב.

"ותלמד קצת לפני שתעשה לעצמך עוד בושות."

קח את דברייך גם כטיפ.

יעני אם יש הצדקה להילחם באויב -עדיין תקרא לזה רצח .

אין לי מילים.

אתה לא חייב לענות, כי ממלא לא אשיב.

רק הבאתי דוגמא ללקיחת טיפ.

אם יש הצדקה להילחם באוייב ונלחמנו בו - נקרא לזה מלחמה.

אם יש הצדקה להילחם באוייב וביצענו רצח עם - נקרא לזה רצח עם.

מה לא ברור כאן?[br]פורסם בתאריך: 17.05.2010 בשעה 12:49:28

רוני, הדת היהודית תסתדר יפה מאוד גם בלי שתזדעק להגן על כבודה כל פעם, בעיקר בדיונים לא קשורים... זה כאילו אתה עוקב אחרי כל דיון שיש כאן במדור כללי או אקטואליה כדי להגיב ברגע שמתפרסמת הודעה שאיכשהו קשורה לדת...

העובדות הפשוטות הן אלה:

- לפי התנ"ך צבא ביצע רצח עם בתקופה המקראית (ונשים רגע בצד את ההצדקות לכך)

- מאז התקופה המקראית עם לא ביצע זאת

- עדיין יש אזכור לרצח העם ההוא כמשהו חיובי (כי מזכירים רק את ההצדקה לו - "זכור את אשר עשה לך עמלק...").

ובכל מקרה, הדיון הוא על דתיים מוסלמים, והאנלוגיות לדתיים יהודים נעשות רק כי אנו לא מכירים מספיק קיצונים מוסלמים בשביל להבין מה בדיוק הולך אצלם.

יואב,

רק לפני כמה ימים היה פה באחד הדיונים סרטון שמראה המוני ערבים מצדיעים במועל יד. המונח "אנטישמיות" כולל בתוכו במקור את הערבים גם כן, אבל במציאות השנאה נוגעת רק ליהודים... ולגבי היותם "גזע נחות כביכול" - גם היפנים לא בדיוק היו הגזע הארי, וזה לא הפריע לגרמנים להיות אתם בברית, נכון? אולי אח"כ הגרמנים היו פונים נגד הערבים, אבל הערבים לא ידעו זאת ושתפו פעולה בששון.

אם אינך יודע על הקשר בין הערבים לנאציזם בתקופת המלחמה, הייתי מציע לך שתפתח ספר הסטוריה (או ויקי) ותלמד קצת לפני שתעשה לעצמך עוד בושות.

אל תטעה לחשוב שאני אומר "האיסלאם מטיף לשלום והתנ"ך לא". אני אומר שהאיסלאם מטיף לשלום, והתנ"ך מטיף לשלום, וזה שבשני הספרים יש מספר מקרים שלא ראויים להיכנס לקטגוריה הזאת לא פוסל את הספר, פשוט כי באותה תקופה זה קרה וערך חיי האדם היה ערך נחות ביותר (בתנ"ך הוא גבוה יותר, אבל רק ערך חיי היהודים מקבל משמעות רצינית וכל השאר.... expandable). לשתי הדתות (וגם לנצרות אגב) יש זרמים קיצוניים שמאמינים שהספר הקדוש שלהם אומר להם לרצוח את מתנגדיהם בדם קר. אבל מי מתייחס לרדיקלים? קוראים להם אקסטרימיסטים בגלל סיבה מאוד טובה - they went kookoo. הזרמים המרכזיים - אלה שמרכיבים את הרוב בדתות הללו - מפרשים את הספר הקדוש להם בצורה שקוראת לשלום, וכשרוב המאמינים של דת X מאמינים בשלום, אתה לא יכול להאשים את הדת X ברשע וחרחור מלחמה.

אבל כן נגררנו לאנלוגיות רק כי אף אחד כאן לא יודע להסביר את מה שהולך אצל המשוגעים בצד המוסלמי, עם זאת אנחנו מכירים קצת יותר טוב את המשוגעים בצד היהודי.

אני עושה בושות? קראת את הפסוק שהבחור הביא ואת ה"פירוש" שלו? -זה- בושות.

לא כל מי שמועל יד הוא נאצי. כדי להיות נאצי אתה צריך להאמין באידיאולוגיה הנאצית (קרי הארים הם הגזע העליון ביותר ועל מנת שהעולם יהיה מקום טוב יותר, צריך לממש את שבעת העקרונות הארים ולהשמיד כל גזע אחר). ערבי, שמשתייך מן הסתם לגזע השמי, יכול להיות נאצי על פי הגדרה, כי הנאציזם דורש נאמנות ולא השתייכות למגזר מסויים, אבל מאוד לא סביר שערבי יהיה נאצי כי זה אומר שהוא בעצם קורא להשמדת כל הגזעים האחרים בעולם כולל הגזע שלו עצמו. ברור לך שמספר הערבים שהם באמת נאצים הוא אפסי, נכון?

יש הבדל בין להיות אנטישמי ולהיות נאצי. נאצי הוא גם אנטישמי על פי הגדרה, אנטישמי אינו נאצי על פי הגדרה.

הסיבה שהיטלר קשר ברית עם היפנים הינה אותה סיבה שהוא קשר ברית עם הרוסים - הוא רצה להיפטר מחזית נוספת. הבריטים לבדם לא היו מצליחים (כנראה) להביס את הגרמנים. היטלר היה מאמין הדוק של "האויב של אויבי הינו חברי". כמו במבצע ברברוסה, היטלר היה תוקף גם את היפנים בסופו של דבר, אם היה מנצח את הבריטים קנדים וסקוטים (כשהבריטים הם האיום הממשי היחיד עם המפציצים וההוויטצר שלהם) ולאחר מכן את האמריקאים.

גם הקשר בין הערבים לנאצים עומד באותו קו. הבריטים נלחמו בערבים בישראל ובנאצים באירופה. היטלר עצר את ההתקדמות ביוון כדי לא להתמודד עם הטורקים. במקום לכבוש אותם ולאבד כוחות רבים ולהיחלש בחזית מול בעלות הברית, הוא החליט לקשור את הערבים לצרכיו ולהשתמש בהם להדוף את הבריטים ולדאוג שהגב שלו לא נדקר. הערבים מצידם רק ראו בזה הזדמנות לשחוט אינפידלים או אנאעראף, העיקר שלא יצטרכו להתמודד מול הנאצים.

בושות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש הצדקה להילחם באוייב ונלחמנו בו - נקרא לזה מלחמה.

אם יש הצדקה להילחם באוייב וביצענו רצח עם - נקרא לזה רצח עם.

מה לא ברור כא?

אוקי.

אך בתקופה דאז לא היה שום רצח עם,לפי הכללי המלחמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני, מהאתר שהרגע הבאת:

הקטע האחרון בפרשה מפרט דין מיוחד שחל רק על 7 עממי כנען שהיו בארץ באותו זמן, עמים שמעשיהם הרעים היו ידועים לשמצה, ולכן התורה מצווה עליהם ציווי מיוחד - להשמיד בהם גם את הנשים והילדים, כדי שלא ישפיעו עלינו לרעה.

אם זה לא רצח עם, אני לא יודע מה כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה משנה מדוע?

אתה אמרת:

והלינק שהבאת חד משמעית סותר את זה. אז אתה לא יכול לטעון שלא היה שום רצח עם. מקסימום אתה יכול לטעון שהיה רצח עם, ושלדעתך הוא מוצדק.

אני לא הולך להתפלסף איתך על נושאים תיאורטיים בת'רד דת ואמונה. אבל מרגיז אותי שאתה אומר דברים שסותרים זה את זה לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי.

מצטער, אבל אני די בטוח שלשחוט את האזרחים (זקנים נשים ילדים וכל מי שלא היה יכול ללחום) רק כי "זכור מה עשה לך עמלק" זה רצח עם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...