סטיות משונות וביזאריות - אללה יוסטור. - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סטיות משונות וביזאריות - אללה יוסטור.

almonime

Recommended Posts

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקי סופית ארה"ב היא המדינה הכי טיפשה שקיימת.

ברמה שקשה לתאר בכלל... באמת שלא ידעתי אם לצחוק, לבכות, לבכות מצחוק, להיות עצוב בשבילם אולי... לא יודע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

almonime תפסיק לזהם את הפורום עם הבולשיט שלך יא חתיכת אינפנטיל בן 14!

מפריע לך להימנות יחד עם האנשים האלה באותו המין האנושי אז אתה מוזמן לזרוק את עצמך מאיזה גג.

הם לא שולטים בזה, הם לא מפריעים לך ומי אתה בכלל שתגיד לאנשים מה לעשות? כמו שאתה מתבטא ומגיב בצורה הכי מפגרת שאפשר רק מראה שאתה האחרון שצריך לתת לו סמכות בעניין, אתה והיטלר.

ומאיזה פינה שכוחה במוח שלך הפלצת שיש פה איזשהו קשר לשמאלנים, בודהה וכדומה?! הרבה לפני שאתה מגבש דעות לגבי בסדר/לא בסדר נורמלי/לא נורמלי, אתה צריך להיות בנאדם.

הנאצים לדומגא, לא הרגו יהודים בגלל שהם עסקו בגילוי עריות, אלא בגלל שהם היו שונים מהם ומה מסתבר? הם לא אהבו את זה וחשבו שזה "מגעיל".

אז לסיכום, תוציא את הראש מהתחת, יש דברים הרבה יותר גרועים מזה. וכן, בעולם מושלם התופעה הזאת לא היתה קיימת ואתה צודק שמבחינה אבולוציונית זה לא נכון ואני איתך לגבי זה שיאסרו עליהם להביא ילדים (אם הם מספיק טיפשים אפילו לחשוב על זה מלכתחילה).

אתה רוצה להיגעל אז לך על זה, יש הרבה דברים הרבה יותר דוחים בעולם, הרבה הרבה הרבה יותר.

ותן לי לזרוק לך שאלה מפגרת בחזרה, נניח שאתה פוגש מישהי, מתאהב מביא ילדים ובלה בלה בלה. בסוף מסתבר שהיא אחותך/אמא שלך. מה תעשה?

אתה יכול ללכת על אדיפוס ולהוציא לעצמך את העניים, אתה יכול ללכת על בית חולים פסיכיאטרי, אתה יכול להתאבד או שלטובת כולנו אתה יכול להפסיק לזיין את השכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, סלימי, חמוד, מתוק, קודם כל, תלמד לזהות ציניות. :smile1:

דבר שני, אינפנטיל ? בן 14 ? אני ? מתי גילו את זה ולא סיפרו לי ? ביזיון. סססעמק, כל החיים שלי חשבתי שאני משהו ועכשיו מסתבר שלא. :'(

דבר שלישי, הם לא שולטים בזה ולא מפריעים ... טוב, נו, אמרת פה את המילה האחרונה. :xyxthumbs:

דבר רביעי, מאיפה הפלצתי בודהה ושמאלנים ? אתה ממש טיפוס למדן ומיודע. אאאה, לא.

אם אתה לא יודע מה הקשר בין בודהה לבין קבלת השונה, יא חביבי, אתה לא ממש מלומד כמו שנדמה לך.

שמאלנים נכנסים פה לתמונה בדיוק באותו עניין, יעני, קבלת השונה ... והמשונה והזר והמוזר והביזאר.

טוב, אולי לא בדיוק ( בהקשר השמאלני ) אבל, ככה, לתוספת. מההה איכפת לך, זה בחינם.

דבר חמישי, להוציא את הראש מהתחת ... אאה, מה ?

זה שיש דברים יותר גרועים ודוחים ( ובטוח יש ואתה בטוח מכיר לפי רוח הקרב שלך ) הופך את זה לפחות דוחה ממה שזה ? סחטיין.

ובתשובה לשאלה המפגרת שלך,

גיליתי שעשיתי סקס עם אשה ומסתבר שזו אחותי/אמא שלי ?

יש לנו ילדים ? הם לא יצאו מפגרים/עם פגמים/בעיות גנטיות/השד יודע מה, הם כבר בעולם ואין שום דבר שאני יכול לעשות בעניין הזה.

מה שאני כן יעשה, במיידי, סמוך על זה, בזילייארד אחוזים, זה להפסיק להביא איתה עוד ילדים במידה וזה בתיכנון

ואחרי שאספתי את כל החתיכות והשברים של עצמי מכל הרוחות, לשבת איתה ביחד ולחשוב טוב טוב מה עושים הלאה ואיך קיבינימט ממשיכים.

אבל כמו שציינת, גיליתי אחרי, לא תיכננתי לפני, ודברים כאלה כבר קרו בעבר, כך שאני והיא לא אשמים בכלום. SHIT HAPPENS

באהבה רבה, אלמונימוס, זיין שכל מיקצועי לשרותך. :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע לכך שאצל היהודים לפני 500-600 שנה היה מקובל נישואים בתוך המשפחה וכמעט כולם עשו את זה רק כדי שלא ינשאו ללא יהודים? מה יש לך להגיד על זה? אולי נשמיד את כל היהודים, נשרוף אותם חיים, ללא שאלות, כי הם עשו מה שאמרת? חשבתי כך.

והרוב כמעט אף פעם לא צודק, זכור זאת. תסתכל על הדמוקרטיה שלך - היא יצוגית ולא ישירה. ביוון בעבר היו נהוג שבכל פוליס התאספו גברים מעל גיל 18 בלבד ודנו בחוקים שיוטלו במדינה. היום לך אין זכות לקבוע חוקים אלא רק לבחור את מי שיקבע, והוא אמור לייצג אותך, זה נוצר כי ידוע שאנשים הם טיפשים ולא יודעים לקבל החלטות נבונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

aviran9111 :

אני חוזר שוב והפעם תקרא ותנסה להבין. ותפסיק לעשות מעצמך טיפש. לא יפה לך.

שנית, " הרוב " צודק לא כי הוא צודק משכל, אלא צודק מעצם ההתנייה האבולוציונית הביולוגית המובנית שאצל חריגים נדפקה. מה לעשות, יש כאלה.

אין פה עניין של בחירה, יש פה עניין של דחייה גנטית מובנית שאצל בני אדם מעטים בלבד ( למזלנו ) לא התפתחה או התקלקלה ולא עובדת.

האבולוצייה עיצבה אותך ככה שבדרך כלל, לא תשכב עם אמא שלך/אחותך/הילדים שלך/דודה/אחיינית/סבתא.

ישנה הרגשת גועל או אי נוחות והתרחקות מובנית מסקס עם קרובים אליך, קירבה מיידית או קצת יותר רחוקה.

לראייה, הנוהג הזה לא נפוץ בעולם ובאופן כללי נחשב טאבו אוניברסלי בכמעט כל תרבות על פני כדור הארץ לאורך ההיסטורייה !! מעניין למה.

אל תיתן לי עכשיו דוגמאות לנישואי קרובים אצל ערבים או אלוהים יודע מי.

בתרבויות האלה ואחרות, ההתנייה החברתית היא התנייה כוחנית פטריאכלית וזיכרית שנוגדת את הטאבו,

ואם תבטל את המנגנון הזה,מנגנון השליטה, תחזור בעצמה לתלם.

שום חברה, לאורך כל ההיסטורייה האנושית, שסטתה מהטאבו המובנה הזה, בכל דרך שהיא, שמרה על הסטייה לאורך זמן.

גם עכשיו, בתרבויות שבהן הנוהג הזה קיים ונחשפות לעולם, הוא הולך ופוחת ובדרך כלל אלה הנשים שמובילות את התיקון.

כאשר יש לך לחץ הישרדותי או חברתי, כמו שהצגת, יכול להתפתח מסלול סטייה שכזה.

אבל, וזה מה שחשוב, מה שמחזיק את המסלול הזה, את הסטייה הזאת, זו כוחנות. נקודה. שום דבר אחר מלבד כוחנות.

וב 99% אחוז מהמקרים, זו כוחנות גברית של כפיית דעה ועשייה נגד הטאבו הזה. תכניס לעצמך את זה לראש.

הנקבות לא בוחרות בזה, הן נבחרות לזה.

בהינתן חופש פעולה, הסטייה הזאת מתקנת את עצמה, בדרך כלל. על ידי הנקבות, אבל גם על ידי הגברים.

הסטייה הזאת, לא הופכת יותר נפוצה, אלא פחות נפוצה. לך תלמד היסטורייה.

ואני חוזר שוב, תענה על השאלות ששאלתי ואל תתייפיף ונראה כמה אתה בודהה באמת או רק עושה מעצמך.

Moon-Mage :

חוץ להוסיף לשלל הכינויים שלי ( אני אתחיל לעשות אוסף ואוסיף לחתימה, יהיה מגניב ) יש לך משהו חכם להוסיף ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זה שאצל החרדים נישואים לבני דודים גם היום נפוצים מאד לא הרשים אותך?

שיעשו מה שהם רוצים מה אכפת לך, תציא את הראש מהתחת ותבין שמה שאתה חושב הוא לא מה שחשוב, קובע או נותן לך את הזכות לשפוט לחיים או למוות אנשים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פפפחחח.

בוא נראה כמה רחוק אתה מוכן ללכת עם " שיעשו מה שהם רוצים מה אכפת לך "

הנה לך כמה שאלות, תענה ונראה כמה הפה שלך והלב שלך והראש שלך, מחוברים.

האם אתה סתם מזיין בשכל עם אהבת האדם שלך וזכויות ורשויות, או, שיש לך, כמו לכולם, איסורים שהם טאבו.

קדימה, נראה אותך.

תתייחס לשאלות כאילו כל המעורבים, מעל לגיל 18 והכל בהסכמת הצדדים.

תוספת כללית - לכל יפי הנפש השמאלנים בודהיסטים למינהם ( בהנחה שאתם אנשים לא סוטים וחולים בראש ) ...

מה תגידו אם, הילדה שלכם, רוצה לעשות סקס אתכם ?

מה תגידו אם, האמא שלכם רוצה לעשות סקס אתכם ?

מה תגידו אם, האמא שלכם עושה סקס עם האח שלכם ?

מה תגידו אם, במידה ואתם נשואים, הילד שלכם, רוצה לשכב עם האימא והיא מסכימה ?

מה תגידו אם, במידה ויש לכם ילדים, אח ואחות ואתם מגלים שהם עושים סקס ?

מה תגידו אם, האבא שלכם, עושה סקס אם אחותכם או הילדה שלכם ?

מה תגידו אם, האמא שלכם עושה סקס עם הילד שלכם ?

מה תגידו אם, בכל אחד מהמקרים, יש החלטה על הריון ולידה ?!

אני בטוח שנתווכח על העונשים ודרך ההתמודדות, אבל האיסורים יעופו פה על ימין ושמאל .

בוא נראה ... תגובות אמיתיות יא פחדנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זה שאצל החרדים נישואים לבני דודים גם היום נפוצים מאד לא הרשים אותך?

שיעשו מה שהם רוצים מה אכפת לך, תציא את הראש מהתחת ותבין שמה שאתה חושב הוא לא מה שחשוב, קובע או נותן לך את הזכות לשפוט לחיים או למוות אנשים אחרים.

גילוי עריות טאבו מוחלט בכל תרבות. אפילו בתרבויות הכי פרמיטביות הבינו שילדים פגומים נולדים מגילוי עריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פפפחחח.

בוא נראה כמה רחוק אתה מוכן ללכת עם " שיעשו מה שהם רוצים מה אכפת לך "

הנה לך כמה שאלות, תענה ונראה כמה הפה שלך והלב שלך והראש שלך, מחוברים.

האם אתה סתם מזיין בשכל עם אהבת האדם שלך וזכויות ורשויות, או, שיש לך, כמו לכולם, איסורים שהם טאבו.

קדימה, נראה אותך.

תתייחס לשאלות כאילו כל המעורבים, מעל לגיל 18 והכל בהסכמת הצדדים.

בלי להיכנס לוויכוח או לחפור בעמודים הקודמים:

כל אחד מהמצבים שפירטת יפריעו לי אם יתרחשו במשפחה שלי, אני אנסה למנוע אותם כמה שניתן אבל לעולם לא אאסור את זה - אני אנתק קשר.

מכאן שבמקרה של אנשים זרים אני לא אעשה דבר משום שלדעתי על אף שזה מפריע לי זו זכותם המלאה כל עוד הם לא פוגעים בזולת. (ולא, לגרום לאנשים צרי מוח ובורים בחילה וכעס זה לא נחשב פגיעה בזולת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...