סטיות משונות וביזאריות - אללה יוסטור. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סטיות משונות וביזאריות - אללה יוסטור.

almonime

Recommended Posts

לא.

הכותרת ( לדעתי ) מתאימה בול.

יש אנשים רעים ומסוכנים שצריך להרוג בלי שאלות, אכן.

יש אנשים סוטים, דוחים ומעוררי חלחלה ומועקה נפשית ( מבחינת המעשים שלהם ) שצריך להרוג בלי שאלות. נקודה.

אפשר להתייחס לזה בתור גילוי עריות כמו לכל גילוי עריות אחר, אבל זה לא. שוב, לדעתי, ככה אני מרגיש מעמקי נישמתי או לשד עצמותי.

גילוי עריות - חולני וסוטה ! ( אמנם לא נכתב במפורש, אבל כן צויין שהם מתחבקים ומתנשקים בפומבי אז לא בעייה להבין מה קורה בבית )

... למרות האהבה ביניהם זוכים בני הזוג להטרדות רבות מצד הסביבה. "צוחקים ומתקיפים אותנו כשאנחנו מתנשקים במקומות ציבוריים

גילוי עריות כשהפרש הגילאים הוא 46 שנה בין סבתא לנכד - חולני וסוטה עוד יותר ברמות !!

רעיון הבאת ילד משותף כאשר התורמת היא כבר אישה מבוגרת הוא חולני בפני עצמו אבל התוספת של תרומת זרע מהנכד ?! :puke:

והם עוד גאים בזה ומחפשים ... אם פונדקאית ?! ?! :puke::puke: אם תמצא אחת כזאת, צריך להרוג אותה גם.

האהבה עיוורת ?! ?! ?! אללה יוסטור !!!!!!!!!!!!!!!!! האהבה שמעה על הסיפור שלהם והתאבדה מרוב גועל ומועקה נפשית.

אני טיפוס עם ראש פתוח מאד ומחשבה חופשית ומקבל הרבה דברים שונים ומשונים ומוזרים. אבל זה ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא, אתה אידיוט גמור וצריך להגיד תודה שאין פה פסיכיאטר ששומע אותך כי מיד הייתה רואה אנשים בחלוקים לבנים שלוקחים אותך למקום שבו רואים את השמש מבעד לסורגים.

פעם חשבו ככה על היהודים, אז זרקו אותם לאשוויץ. מה אתה שונה מהנאצים? אתה צריך לקבל את האחר ולתת לו לעשות מה שהוא רוצה. הוא לא פוגע בך או בעצמו, אז תעמיד פנים של חכם ותשתוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קיצוני לצד השני, יש גבול לסובלנות.

בעיקר שאני לא תומך כמובן במה ש"אלמוני" אומר, למרות שלדעתי הוא צוחק.

אני לא הייתי מנתכל אליהם, אבל המקרה הזה מעורר בי גועל עמוק מאוד, סורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הנכד, שמעו... מגעיל או לא, חסר לו בורג בראש... אבל פטיש של זיקנה קיים בעולם

2. הסבתא, שמעו... כבוד, עזבו את זה שהוא הנכד שלה, לתפוס בגיל שלה מישהו בגיל שלו... :lol:

3. למי אכפת? הם מפריעים למישהו? הם עושים משהו כנגד החוק (אוקי, גילוי עריות, אבל לא בכל מקום זה לא חוקי לגמרי)

4. הנכד יגדל את הילד שלו לבד בסופו של דבר, אף אחד לא חושב שהסבתא/אמא תישאר איתנו עוד הרבה זמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תנסו אפילו למצוא בזה היגיון / חוסר היגיון

זה רק מחזק את התיאוריה שלי שכל סטייה שאפשר לדמיין, לא משנה איזה, בטח סטטיסטית קיימת כבר איפהשהו

(בדרך כלל באוסטריה ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אתה אידיוט גמור וצריך להגיד תודה שאין פה פסיכיאטר ששומע אותך כי מיד הייתה רואה אנשים בחלוקים לבנים שלוקחים אותך למקום שבו רואים את השמש מבעד לסורגים.

פעם חשבו ככה על היהודים, אז זרקו אותם לאשוויץ. מה אתה שונה מהנאצים? אתה צריך לקבל את האחר ולתת לו לעשות מה שהוא רוצה. הוא לא פוגע בך או בעצמו, אז תעמיד פנים של חכם ותשתוק.

היי, חביבי, אני אידיוט ? יא, לא ידעתי, תודה לך שגילית לי, אתה כזה חמוד. :-* נשיקות וחיבוקים.

פעם חשבו ככה על היהודים, אז זרקו אותם לאשוויץ

:nixweiss:

כלומר, אם הבנתי נכון, אתה אומר בעצם שהשואה התרחשה כי ...

היהודים עסקו ב ...

גילוי עריות סוטה וחולני והביאו ככה ילדים ???

ככה הנאצים חשבו ובגלל זה הם הרגו שש מליון יהודים ?

:screwy:

אתה צריך לקבל את האחר ולתת לו לעשות מה שהוא רוצה

:s05: יא חביבי ... בודהא גאה בך.

הוא לא פוגע בך או בעצמו

נו, נגד זה, אין לי בכלל טיעון. זהו, השבתת אותי, אתה צודק.

אה רגע, לא, אתה טועה, הוא ושכמותו, ולמזלנו זה טאבו חזק ביותר ככה שיש מעטים ביותר שכאלה, פוגעים במרקם של הגזע האנושי בתור גזע.

למדת שלוש שנים אז אתה יודע ( או לפחות אמור לדעת ) מה התוצאה ( בדרך כלל ) של ילד מגילוי עריות .

למדת שלוש שנים אז אתה יודע ( או לפחות אמור לדעת ) מה התוצאה ( הסטטיסטית האפשרית ) של הבאת ילד בגיל מבוגר או כשהתורמת מבוגרת.

ומי יגדל את הילד כשהאמא הביולוגית תמות מזיקנה ? האבאלה הסוטה ?

ומה אם זו תהיה ילדה, והיא תגדל ותהיה דומה לסבתא, ואבא הסוטה יעבר אותה באהבה ?

שוב, חיבוקים ונשיקות, בודהה חמוד שלי שהגיע להארה. מאת, אדיוטוס אלמונימוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הת'רד, התועבה זה אתה, כל מה שכתבת בכותרת חל עליך.

---

לי זה לא מפריע שקיימים כאלה אנשים שיש להם שריטות שונות ומשונות, כל עוד

הם לא פגעו באף אחד ולא עשו שום דבר רע למישהו שיחיו איפה שהם בשקט ובשלווה.

---

איפה אחראי פורום שיזרוק את הזבל? :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלמוני, אל תוציא לי מילים מהפה. אתה בעמדת מיעוט אז אתה מחפש להסתתר. אמרתי שהיהודים הושמדו, בין היתר, בגלל השנאה כלפיהם, השנאה כלפי השונה, זה הכל. אבל השנאה הזאת לא הייתה רק כלפיהם אלא גם אחרים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להזכיר דבר אחד לכל ה"חכמים" בפורום (לא נזכיר שמות)

נורמלי, נורמה וכו'... הם ערכים ומושגים שמושפעים מהמיקום הגאוגרפי והשוני התרבותי של האדם. להיות מתנשא עד כדי כך שאתה שולל את כל מה שלא נחשב כ"נורמלי" מחינתך רק מגדיל ומראה את האטימות האנושית שלך כלפי שאר העולם

הרבה ממה שהיום נחשב כ"לא נורמלי" היה נורמלי בעבר ועדיין נורמלי בתרבויות אחרות היום, הכל עדיין של "הרגל"

כל עוד ה"לא נורמלי" לא מפריע לי אישית, למה שאני אפריע לו להתקיים, זכותו של כל אדם לפעול על פי רצונו ומצפונו כל עוד זה לא מנוגד לחוק או פוגע במישהו אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הסבר מדעי לתופעה: http://en.wikipedia.org/wiki/Genetic_Sexual_Attraction

יש עוד מקרים כאלו,ראיתי ביס דוקו.

אגב,אני ממש לא חושב שצריך להרוג אותם,או לפגוע בהם בשום צורה,אבל יש למנוע מהם להביא ילד לעולם.זכותם לאהוב,אבל הילד שיהיה להם יהיה אומלל.

הערה לאלמונימי,אתה שם לב עד כמה אתה דומה לרוני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב,אני ממש לא חושב שצריך להרוג אותם,או לפגוע בהם בשום צורה, אבל יש למנוע מהם להביא ילד לעולם. זכותם לאהוב, אבל הילד שיהיה להם יהיה אומלל.

מסכים ב- 100%. כשמביאים ילדים צריך לחשוב קודם כל על טובת הילד ולא כדי לספק לאותו אדם את הצורך בילד. אם הילד יגדל בבית כזה עקום ככה גם החיים שלו יראו. הוא יסבול מסיבוכים נפשיים כל החיים שלו והתעללות מצד הסובבים אותו.

הרבה ממה שהיום נחשב כ"לא נורמלי" היה נורמלי בעבר ועדיין נורמלי בתרבויות אחרות היום, הכל עדיין של "הרגל"

פעם הומואים ולסביות היה נחשב דבר שהוא טאבו. היום הם מתקבלים כחלק בלתי נפרד מהחברה המערבית, מה שגורם למקרה הזה להיות "קצת מדאיג". תארו לעצמכם שיום אחד גם זה יהיה מקובל כמו הומואים ולסביות.

לא שיש לי בעיה עם הומואים ולסביות, אבל איפה עובר הגבול?! היום זה נחשב מוקצה ומחר אנשים יביאו ילדים לעולם כדי שיהיו להם בני זוג להביא איתם ילדים?! או כדי למצוא "שידוך" לאמא/אחות/דודה שלהם?! :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למוני, אל תוציא לי מילים מהפה. אתה בעמדת מיעוט אז אתה מחפש להסתתר. אמרתי שהיהודים הושמדו, בין היתר, בגלל השנאה כלפיהם, השנאה כלפי השונה, זה הכל. אבל השנאה הזאת לא הייתה רק כלפיהם אלא גם אחרים..

אני בעמדת מיעוט ?

איזה מיעוט ?

אתה רוצה לעשות סקר ?

לברר כמה אנשים חושבים שזה סוטה ברמות וכמה אנשים חושבים שצריך לבער סטיות כאלה ?

מעט אנשים יודו בפומבי אבל הרבה מאוד אנשים יודו בשיחה פרטית. נקודה. תתמודד. אני מודה בפומבי. סטיות כאלה צריך לבער.

יש סיבה לגיטימית לטאבו על גילוי עריות.

סיבה אבולוציונית.

סיבה רפואית.

סיבה חברתית.

זה מובנה ל 99% מכלל היצורים על פני כדור הארץ.

http://he.wikipedia.org/wiki/גילוי_עריות

אנתרופולוגים תוהים, זה שנים, מהו מקורו של האיסור הכמעט-אוניברסלי על גילוי עריות

זה שאתה בודהא WANNBE ומקבל את הביזאר לא אומר שזה בסדר להשאיר את הביזאר.

כמו שכבר כתבתי, אני טיפוס עם ראש פתוח, מחשבה חופשית ומקבל הרבה מאוד דברים שונים ומוזרים וביזאריים,

אבל איפשהו צריך לשים גבולות.

אפשר להתווכח או לדון מהם הגבולות ומה העונשים אם בכלל, אבל הם צריכים להיות.

===============================================================

iakovl :

או שאתה תמים או שאתה מיתממם. יש " נורמה חברתית " ויש " נורמה ביולוגית אבולוציונית רפואית " .

אני יודע שאתה חכם מספיק להבין את ההבדל.

===============================================================

llime :

נכון, יש עוד מיקרים. מעטים ביותר. זו הסטייה נגד הנורמה הביולוגית.

GSA is rare between people raised together in early childhood, as most siblings, due to the Westermarck effect, have evolved to prevent incest

גם במקומות הכי לא מפותחים שלא באו במגע עם התרבות מערבית או שום תרבות אחרת מלבד עצמם,

בתרבויות שעדיין קיימות ומתנהגות כמו לפני 5000 שנה , לא תמצא גילוי עריות נפוץ וזה טאבו מובנה. בדוק.

http://en.wikipedia.org/wiki/Incest_taboo

ובקשר לרוני ( או לעצם העניין, פאנטיות דתית ) כן, אני מודע לזה, יש דברים שאני בהחלט פאנט דתי בהם.

======================================================================

תוספת כללית - לכל יפי הנפש השמאלנים בודהיסטים למינהם ( בהנחה שאתם אנשים לא סוטים וחולים בראש ) ... :bash:

מה תגידו אם, הילדה שלכם, רוצה לעשות סקס אתכם ?

מה תגידו אם, האמא שלכם רוצה לעשות סקס אתכם ?

מה תגידו אם, במידה ואתם נשואים, הילד שלכם, רוצה לשכב עם האימא והיא מסכימה ?

מה תגידו אם, במידה ויש לכם ילדים, אח ואחות ואתם מגלים שהם עושים סקס ?

מה תגידו אם, האבא שלכם, עושה סקס אם אחותכם או הילדה שלכם ?

מה תגידו אם, האמא שלכם עושה סקס עם הילד שלכם ?

אני בטוח שנתווכח על העונשים ודרך ההתמודדות, אבל האיסורים יעופו פה על ימין ושמאל .

בוא נראה ... תגובות אמיתיות יא פחדנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה לעזאזל הגעת למסקנה שהרוב צודק? הרוב פשוט מביעה את דעתו, זה הכל. הרוב בדר"כ טועה. פעם הרוב חשב שהעולם שטוח. פעם הרוב חשב שכדור הארץ עומד והשמש זזה מסביב. פעם הרוב חשב שהים והשמש הם אלים בכלל. הרוב מטומטם רק בגלל הדת שמונעת מאנשים להתפתח. שים לב לכך שאנשים משכילים, דוקטורנים ופרופסורים לא נמנים על הרוב הזה.

בהקשר לילד, אי אפשר למנוע מהם. היום אתה מונע מהם, מחר מונעים ממך מאותה סיבה. פעם עיקרו נשים בכפייה בגלל זה. הבעיה היחידה שאני רואה היא שיש סיכוי שגנים רצסיבים יבואו לביטוי במקרה כזה, אבל נשאר למדענים לתת את דעתם לעניין.

זה מזכיר לי שלפני שנתיים זוג בבריטניה שחיו ביחד 10 שנים גילו שהם אח ואחות שהופרדו בלידה אחרי שהוריהם מתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוספת כללית - לכל יפי הנפש השמאלנים בודהיסטים למינהם ( בהנחה שאתם אנשים לא סוטים וחולים בראש ) ... :bash:

מה תגידו אם, הילדה שלכם, רוצה לעשות סקס אתכם ?

מה תגידו אם, האמא שלכם רוצה לעשות סקס אתכם ?

מה תגידו אם, במידה ואתם נשואים, הילד שלכם, רוצה לשכב עם האימא והיא מסכימה ?

מה תגידו אם, במידה ויש לכם ילדים, אח ואחות ואתם מגלים שהם עושים סקס ?

מה תגידו אם, האבא שלכם, עושה סקס אם אחותכם או הילדה שלכם ?

מה תגידו אם, האמא שלכם עושה סקס עם הילד שלכם ?

אני בטוח שנתווכח על העונשים ודרך ההתמודדות, אבל האיסורים יעופו פה על ימין ושמאל .

בוא נראה ... תגובות אמיתיות יא פחדנים.

אתה באמת לא יודע להבדיל בין יחסים בהסכמה בין מבוגרים,לבין יחסים בהסכמה בין מבוגר לילד?

מקווה שזאת תשובה אמיתית מספיק עבורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

aviran9111 :

תגיד לי, אתה ממש טיפש או שאתה עושה את עצמך ? תענה לכל אחת מהשאלות שהוספתי קודם כל.

התשובות שלך ייצגו ( תאמין או לא ) את התשובות של מרבית האוכלוסייה האנושית על פני כדור הארץ בכל הזמנים.

בהנחה, שוב, שאתה נורמלי ולא סטייה ביולוגית.

שוב, אנחנו נתווכח על העונשים ( אם ובכלל ) אבל האיסורים יעלו בעוצמה של התפרצות סולארית.

והם לא יעלו כי ככה החברה היתנתה אותך או כל מישהו אחר, הם יעלו ממעמקי ה DNA שלך ושל כל אחד אחר.

שנית, " הרוב " צודק לא כי הוא צודק משכל, אלא צודק מעצם ההתנייה האבולוציונית הביולוגית המובנית שאצל חריגים נדפקה. מה לעשות, יש כאלה.

ישנה הרגשת גועל או אי נוחות והתרחקות מובנית מסקס עם קרובים אליך, קירבה מיידית או קצת יותר רחוקה.

אל תיתן לי עכשיו דוגמאות לנישואי קרובים אצל ערבים או אלוהים יודע מי.

בתרבויות האלה ואחרות, ההתנייה החברתית היא התנייה כוחנית פטריאכלית וזיכרית שנוגדת את הטאבו,

ואם תבטל את המנגנון הזה,מנגנון השליטה, תחזור בעצמה לתלם.

שום חברה, לאורך כל ההיסטורייה האנושית, שסטתה מהטאבו המובנה הזה, בכל דרך שהיא, שמרה על הסטייה לאורך זמן.

גם עכשיו, בתרבויות שבהן הנוהג הזה קיים ונחשפות לעולם, הוא הולך ופוחת ובדרך כלל אלה הנשים שמובילות את התיקון.

שלישית, מקרים שבהם מגלים קירבה משפחתית עקב הפרדה בילדות, לא נפוצים במיוחד ועוד פחות נפוץ זו הבחירה להשאר ביחד.

llime :

אתה ליצן אתה. אני את ההבדל יודע.

יחסים בהסכמה ? טוב. קח כל אחת מהשאלות ותתייחס אליה כאילו כל הצדדים מעל לגיל 18 ותענה. נראה אותך.

=======================================================================

קצת חומר לימודי :

http://en.wikipedia.org/wiki/Incest

תכף תביאו לי דוגמאות מספריות מפה שכביכול מפריכות מה שאני טוען, רק, לפני כן, שימו לב, בדרך כלל מדובר באונס או התעללות ולא סקס בהסכמה.

=======================================================================

זה פשוט לא נגמר ... :puke:

http://www.mako.co.il/news-world/international/Article-e03aeb810795821004.htm&Partner=rss

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...