סטיות משונות וביזאריות - אללה יוסטור. - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סטיות משונות וביזאריות - אללה יוסטור.

almonime

Recommended Posts

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

NuNaTaK :

אני טוען שאתה מקשקש קישקושים מפה ועד להודעה חדשה בהקשר הפרטי האישי. עאלק, לעולם לא תאסור את זה. בולשיט !!

בהנחה שאתה אדם נורמטיבי, כמה שאתה חושב שאתה אדם פתוח וכולי וכולי וכולי, בלה בלה ( לא בכוונה לפגוע, וסלח לי על הלעג ),

ברגע שמקרה כזה יתרחש חלילה וחס בין אחד מהוריך לאחד מאחיך או אחיותיך, אתה לא סתם תאסור את זה, אתה תאסור את זה באבואבוע.

ואם האיסורים שלך לא ישפיעו, אז יקרה אחד מהשניים, או שבאמת תנתק מגע עד כדי מעבר לאזור גאוגרפי אחר ( בדרך כלל לעולם )

כי לא תוכל לבלוע את העניין, או שהטקטיקות שלך יעלו פאזה לכיוון אלים.

ואם, טפו טפו, אחד מהוריך יתעסק עם אחד מילדיך, מהר מאוד תגלה שאתה כבר לא בודהה אלא משהו הרבה יותר גרוע.

ובלי להתייחס לטענה שלי ( שיכולה לבוא לידי ביטוי בזילייארד דרכים ) אלא למה שכתבת, איך זה שאתה דו פרצופי עם ערכים כפולים ?

מדוע אצלך בתוך המשפחה זה יפריע לך עד עמקי נשמתך אבל אצל אחרים זה זכותם ? מה השתנה ? מה בדיוק ההבדל חוץ מהקירבה הגנטית שלך ?

וכמה קרוב הם, הזרים, צריכים להיות כדי שזה כן יפריע ? אצלך במדינה ? בעיר ? בשכונה ? ברחוב ? בבניין ? שכנים שלך באותה קומה דלת מולך ?

הם צריכים להתנשק מולך או הילדים שלך או ההורים כדי שזה יעורר אצלך אי נוחות ?

בודהה קשקשן מואר שלי, אתה מקבל סטיות כל עוד הן לא פוגעות בך או בזולת ? ( מה נחשב אצלך לפגיעה ? ) ,

הנה לך סטייה ( תאמין לי, יש כאלה ).

כל לילה, בא אליך לגינה סוטה זאופיל חרמן על הכלבה שלך ומפתה אותה בדרך לא דרך ומשגל אותה בכיף.

היא, לא עושה מזה סיפור ולא נראה שזה מפריע לה, אבל מה כלבים כבר מבינים מהחיים שלהם.

הרי הוא לא פוגע באף אחד, לא גונב, לא רוצח, לא מתפרץ אליך הביתה, לא עושה שום מעשה שיחשב כפגיעה מעשית בך או בזולת ( חוק בצד )

מקסימום, משאיר עליה קצת רטיבות מזרע שמתייבש לבד.

או, ביזאר אחר, נקרופיל חרמן וחמוד, חפר ומוציא מהקבר גופה טרייה ( במקרה אחד זה אדם זר, באחר זה מישהו קרוב ואפילו מאוד אליך )

וחוגג עליה לילה או שתיים או שלוש ואחר כך מחזיר למקום כאילו כלום לא קרה, מיישר את האדמה ומשאיר פרחים טריים.

איך תרגיש ? מה תעשה ? קשקש לי קישקוש בודהה שלי.

אתה אומר שאני צר מוח ובור ( פפפחחחח ) כי הבחילה שלי והכעס גורמים לי להגיד ולחשוב דברים נוראים בעינייך ?

אחלה. אחלה פלוס בודהה מואר וזורח שלי.

לכל אחד קו אדום, במודע או לא במודע, שמי שחוצה אותו מגלה שבודהה ... כבר לא זורח עם פרפרים וקשת בענן אלא עם ברקים ורעמים. כל אחד.

אני מוכן להתפשר על דרך הפעולה במקרים כאלה. תראה כמה אני ראש פתוח. ( כמובן, אתה תראה את זה באור אחר, אבל מה חדש )

יש לך סטייה התנהגותית ביזארית ( לדעתי ) ? סחטיין. קח את עצמך ותעוף לארץ הביזאר, קירקס הפריק שואו ההתנהגותי, ותשאר שם.

אני אפילו מוכן להסיע אותך ולא אפגע בשערה משערות ראשך עם כל הגועל והבחילה שאתה ושכמותך גורמים לי כל עוד לא תדחוף לי העניין לפרצוף.

ושם, ואך ורק שם, תעשה מה קיבינימט בראש שלך עם ועל מי ומה שבא לך. אזור חופשי לביזאר, מוזר וכל פלצות שהיא.

ובבקשה ממך, אל תפרסם את זה, אני לא רוצה לדעת. תחייה בכיף ושלום עולמי. שם.

תשאל עכשיו מהי סטייה התנהגותית ביזארית ומי קובע ושופט ( כי אני בטח לא נחשב ) ? אין לי מושג ואני לא מכליל כלום על שום דבר.

זה כבר משהו לבדיקה מעמיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פפפחחח.

בוא נראה כמה רחוק אתה מוכן ללכת עם " שיעשו מה שהם רוצים מה אכפת לך "

הנה לך כמה שאלות, תענה ונראה כמה הפה שלך והלב שלך והראש שלך, מחוברים.

האם אתה סתם מזיין בשכל עם אהבת האדם שלך וזכויות ורשויות, או, שיש לך, כמו לכולם, איסורים שהם טאבו.

קדימה, נראה אותך.

תתייחס לשאלות כאילו כל המעורבים, מעל לגיל 18 והכל בהסכמת הצדדים.

פיכסה על כל אחד מהמקרים האלו, טאבו שלא רק מסוכן בריאותית אלא פשוט מגעיל מוסרית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיכסה על כל אחד מהמקרים האלו, טאבו שלא רק מסוכן בריאותית אלא פשוט מגעיל מוסרית.

חוץ מלהגיד פיכסה, שזה יפה וחמוד ופוליטקלי קורקט, בכל אחד מהמקרים המובאים, מה אתה תעשה ?

מה הסטנדרטים שלך ? איפה עובר הגבול ומה עושים או אמורים לעשות למי שעובר אותו ?

בכמה זה משנה לך שיש קרבה משפחתית מול אנשים זרים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה שאתה אומר שצריך להרוג מי שלא מתאים לנורמות החברתיות שנקבעו בשרירותיות לפני זמן רב?

נשמע טוב בואו נלך על זה.

...

מה לעזאזל אכפת לי מה אנשים עושים עם אנשים אחרים כל עוד זה לא פוגע בי או באנשים אחרים בשום צורה שהיא, מצידי שיזיינו את הכלב שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מלהגיד פיכסה, שזה יפה וחמוד ופוליטקלי קורקט, בכל אחד מהמקרים המובאים, מה אתה תעשה ?

מה הסטנדרטים שלך ? איפה עובר הגבול ומה עושים או אמורים לעשות למי שעובר אותו ?

בכמה זה משנה לך שיש קרבה משפחתית מול אנשים זרים ?

סליחה, אתה אלוהים שתשפוט אותו בצורה כזו?[br]פורסם בתאריך: 3.05.2010 בשעה 22:34:31

לפי היהדות מותר להתחתן עם בת דודתך מצד האב (בלבד, לא מצד האם), ככה שזה איכשהו בסדר, אפילו שזה רחוק מן הנורמה המקובלת כיום...[br]פורסם בתאריך: 3.05.2010 בשעה 22:36:06

NuNaTaK :

אני טוען שאתה מקשקש קישקושים מפה ועד להודעה חדשה בהקשר הפרטי האישי. עאלק, לעולם לא תאסור את זה. בולשיט !!

בהנחה שאתה אדם נורמטיבי, כמה שאתה חושב שאתה אדם פתוח וכולי וכולי וכולי, בלה בלה ( לא בכוונה לפגוע, וסלח לי על הלעג ),

ברגע שמקרה כזה יתרחש חלילה וחס בין אחד מהוריך לאחד מאחיך או אחיותיך, אתה לא סתם תאסור את זה, אתה תאסור את זה באבואבוע.

ואם האיסורים שלך לא ישפיעו, אז יקרה אחד מהשניים, או שבאמת תנתק מגע עד כדי מעבר לאזור גאוגרפי אחר ( בדרך כלל לעולם )

כי לא תוכל לבלוע את העניין, או שהטקטיקות שלך יעלו פאזה לכיוון אלים.

ואם, טפו טפו, אחד מהוריך יתעסק עם אחד מילדיך, מהר מאוד תגלה שאתה כבר לא בודהה אלא משהו הרבה יותר גרוע.

ובלי להתייחס לטענה שלי ( שיכולה לבוא לידי ביטוי בזילייארד דרכים ) אלא למה שכתבת, איך זה שאתה דו פרצופי עם ערכים כפולים ?

מדוע אצלך בתוך המשפחה זה יפריע לך עד עמקי נשמתך אבל אצל אחרים זה זכותם ? מה השתנה ? מה בדיוק ההבדל חוץ מהקירבה הגנטית שלך ?

וכמה קרוב הם, הזרים, צריכים להיות כדי שזה כן יפריע ? אצלך במדינה ? בעיר ? בשכונה ? ברחוב ? בבניין ? שכנים שלך באותה קומה דלת מולך ?

הם צריכים להתנשק מולך או הילדים שלך או ההורים כדי שזה יעורר אצלך אי נוחות ?

בודהה קשקשן מואר שלי, אתה מקבל סטיות כל עוד הן לא פוגעות בך או בזולת ? ( מה נחשב אצלך לפגיעה ? ) ,

הנה לך סטייה ( תאמין לי, יש כאלה ).

כל לילה, בא אליך לגינה סוטה זאופיל חרמן על הכלבה שלך ומפתה אותה בדרך לא דרך ומשגל אותה בכיף.

היא, לא עושה מזה סיפור ולא נראה שזה מפריע לה, אבל מה כלבים כבר מבינים מהחיים שלהם.

הרי הוא לא פוגע באף אחד, לא גונב, לא רוצח, לא מתפרץ אליך הביתה, לא עושה שום מעשה שיחשב כפגיעה מעשית בך או בזולת ( חוק בצד )

מקסימום, משאיר עליה קצת רטיבות מזרע שמתייבש לבד.

או, ביזאר אחר, נקרופיל חרמן וחמוד, חפר ומוציא מהקבר גופה טרייה ( במקרה אחד זה אדם זר, באחר זה מישהו קרוב ואפילו מאוד אליך )

וחוגג עליה לילה או שתיים או שלוש ואחר כך מחזיר למקום כאילו כלום לא קרה, מיישר את האדמה ומשאיר פרחים טריים.

איך תרגיש ? מה תעשה ? קשקש לי קישקוש בודהה שלי.

אתה אומר שאני צר מוח ובור ( פפפחחחח ) כי הבחילה שלי והכעס גורמים לי להגיד ולחשוב דברים נוראים בעינייך ?

אחלה. אחלה פלוס בודהה מואר וזורח שלי.

לכל אחד קו אדום, במודע או לא במודע, שמי שחוצה אותו מגלה שבודהה ... כבר לא זורח עם פרפרים וקשת בענן אלא עם ברקים ורעמים. כל אחד.

אני מוכן להתפשר על דרך הפעולה במקרים כאלה. תראה כמה אני ראש פתוח. ( כמובן, אתה תראה את זה באור אחר, אבל מה חדש )

יש לך סטייה התנהגותית ביזארית ( לדעתי ) ? סחטיין. קח את עצמך ותעוף לארץ הביזאר, קירקס הפריק שואו ההתנהגותי, ותשאר שם.

אני אפילו מוכן להסיע אותך ולא אפגע בשערה משערות ראשך עם כל הגועל והבחילה שאתה ושכמותך גורמים לי כל עוד לא תדחוף לי העניין לפרצוף.

ושם, ואך ורק שם, תעשה מה קיבינימט בראש שלך עם ועל מי ומה שבא לך. אזור חופשי לביזאר, מוזר וכל פלצות שהיא.

ובבקשה ממך, אל תפרסם את זה, אני לא רוצה לדעת. תחייה בכיף ושלום עולמי. שם.

תשאל עכשיו מהי סטייה התנהגותית ביזארית ומי קובע ושופט ( כי אני בטח לא נחשב ) ? אין לי מושג ואני לא מכליל כלום על שום דבר.

זה כבר משהו לבדיקה מעמיקה.

Big, long brain-fuck

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Moon-Mage :

אתה חתיכת פחדן קשקשן. קודם כל. נקודה.

תפסיק להתחמק ותענה על השאלות ששאלתי. אתה מדבר הרבה על " מה אכפת לי " כשזה רחוק ממך שנות אור במסווה של " בודהה ראש פתוח ".

קדימה, יא קשקשן, תראה כמה הראש שלך פתוח אם מי שמזיין את הכלב ( כדבריך ) זה סבא/סבתא/אבא/אמא/אח/אחות/ילד/ילדה שלך.

בוא ותצהיר פה, ת'כלס ולעניין, לפני כולם, כדי שכולם ידעו כמה אתה מקבל ביזאר כשזה אצלך בבית.

ToMuSH :

תענה גם אתה לשאלות ונראה כמה אתה שופט או פחות שופט ממני. או שגם אתה מתחמק כשזה אצלך בבית ובמשפחה ?

אם הריגה היא צעד קיצוני ( ורבים יסכימו שזה קיצוני כמו רבים שיסכימו שזה לא )

אז מה דעתך על הרחקה מהחברה למושבת ביזאר, אי שם, רחוק מהעין, רחוק מהלב ושיעשו מה שהם רוצים, רק שם ולא פה,

אחרי שיעשה מחקר אנתרופולוגי פסיכולוגי חברתי לקביעת הקרטריונים ע"י מיטב המוחות ?

ובקשר ל -> " Big, long brain-fuck " ... :smile1::lol: תצטרף לחבורה. WELCOME

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, בוא נלך צעד אחורה, לפני " עושה ".

איך " תרגיש " לדעתך ? תדמיין סיטואצייה כזאת ושתף אותנו בריגשותיך העולים כמו התפרצות סולרית בנושא ומשם נוכל להמשיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה משנה איך אני ארגיש? זה יישנה לך את הלילה? תישן טוב יותר? ארגיש כמו כל בנאדם נורמאלי - חרא.

כל הדיון הזה הולך למקום לא נכון לפי דעתי, בגלל זה התפרצותי מקודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה תרגיש חרא אם זה אצלך בבית ותרגיש פחות חרא אם זה בחוץ ? מה ת'כלס ההבדל ? מבחינתך ובאופן מעשי ?

שנית, לאן הדיון הזה אמור ללכת ? לאיזה כיוון ? אם יש לך מה להוסיף או לכוון, קדימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זו השאלה הזאת בכלל? ארגיש חרא בגלל שזה אצלי בבית... ברור שאני מרגיש קצת רע בגלל מה שהם עושים - בגלל שזה קיים בעולם, וזה סוטה וחולני -, אבל ארגיש רע פי מאה אם זה יהיה בבית שלי, בגלל שזה כל כך קרוב אליי.

אין לי לאן לכוון את הדיון הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, אז בוא נתייחס לזה עכשיו בתור עניין של " רשות " ואתה תהיה בעל המילה האחרונה. השופט, הקובע, THE BIG HAT

למי תרשה ולמי לא ובאיזה תנאים ומקומות ולמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...