אז מאיפה הכי שווה לקנות את ה 480GTX ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז מאיפה הכי שווה לקנות את ה 480GTX ?

X7-007

Recommended Posts

ה 4870x2 הלך לי משתמש בנתיים ב 8800GTX, אני אשלח את הראדון לאחריות אבל אני אמכור אותו אחר כך, נמאס לי משני ליבות, לא תורם לכלום.

יש כמה חברות שראיתי שאפשר לקנות.

1. GAINWARD ב http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=25_732_1129&products_id=12467

2. INNOVISION או INNO3D בקיצור ב http://ksp.co.il/hmain.php?uin=10058

אני מבחינתי אם היה הייתי הולך עליו בלי לחשובאבל יש להם רק 470, כי ה 8800GTX פשוט מפלצת שהיה שווה כל שקל, ולא כמו הראדון המעפן הזה שמתחשק לי לזרוק מהחלון על איזה חתול יגיד מפלצת עם 2 ליבות בא לתפוס אותי אבל אז הוא יבין שאין תמיכה ב PROFILE עם 2 ליבות, אז הוא יירגע.

ובכלל איך מחברים את הMINI הזה ל גדול, צריך מתאם ?

אני סומך על זיגזג יותר וגם על ה GAINWARD.

מה אתם אומרים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כרטיסי HIGH END מעולם לא היו משתלמים, אבל ה480-470 לא משתלמים אפילו יותר, כשהם נותנים טיפה יותר ביצועים ממקביליהם מבית ATI (5850-5870), אבל עולים הרבה יותר, צורכים הרבה יותר חשמל ומתחממים לרמות מסוכנות מה שלא ממש תורם לאמינות - עד כדי כך היתה נואשת להוציא כרטיסים שינצחו במבחן הביצועים את ATI.

תעשה לעצמך טובה ותרד מזה וזהו - 4870X2 הוא לא כרטיס שצריך להחליף... ואם בכל זאת יש לך יותר כסף משכל, עדיין עדיף לקנות 5870 מאשר 480.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיסי HIGH END מעולם לא היו משתלמים, אבל ה480-470 לא משתלמים אפילו יותר, כשהם נותנים טיפה יותר ביצועים ממקביליהם מבית ATI (5850-5870), אבל עולים הרבה יותר, צורכים הרבה יותר חשמל ומתחממים לרמות מסוכנות מה שלא ממש תורם לאמינות - עד כדי כך היתה נואשת להוציא כרטיסים שינצחו במבחן הביצועים את ATI.

תעשה לעצמך טובה ותרד מזה וזהו - 4870X2 הוא לא כרטיס שצריך להחליף... ואם בכל זאת יש לך יותר כסף משכל, עדיין עדיף לקנות 5870 מאשר 480.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GTX 470/480 לא משתלמים וממש לא מתקרבים להצדיק את מחירם.

HD5870 גם כן לא משתלם.

להחליף HD4870X2 ב - HD5850 לא יהיה חכם במיוחד...

לכן לדעתי אין מה לשדרג בכלל (אבל אם מתעקשים אז HD5850 + OC).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשדרג, זה מספיק להיום, אם הייתי משנה משהו במפרט שלך זה המעבד.

יש לי גם 4870X2 ומה שמגביל אותי למשל במשחק BFBC2 זה המעבד חד וחלק.

אפשר קצת לפתור את זה ב-OC אבל עדיין אתה לא תחוש כמו מעבדי המרובעי ליבות החדשים (Core i5 ו-i7).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה השוואה בין 3.6 ל4.0 אבל אלו מעבדים שונים

http://forums.vr-zone.com/news-around-the-web/495337-amd-x4-620-3-6ghz-vs-q9550-4-0ghz-25-game-benchmarks-all-hd-video-recorded.html

אם מישהו יכול למצוא השוואה בין 3.6 ל4.0 על מעבד כמו I5 או I7 אני אשמח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו אני לא קונה ראדון יותר, מספיק יש להם את הבעיות שאתם כבר מכירים, ואני שונא את הדרייבר שלהם, בסה"כ לא הייתי מרוצה בכלל מ ה 4870x2 כי קודם כל WoW שאני משחק בו לא תמך בכלל ב 2 כרטיסי מסך והמשחק פשוט היה זוחל ומעצבן, אפילו ה 8800GTX שיש לי עכשיו מריץ אותו עם צל עד הסוף יותר מהר, אני מאמין ש ה 480GTX יריץ כל דבר שיזרקו לו, ואני מחפש כרטיס שישאר איתי יותר משנתיים כמו ה 8800GTX שכבר איתי מ 2003 בערך אפילו יותר.

וחוץ מזה הביצועים של ה 480GTX אמינים, מקסימום בעתיד אפשר לשדרג לוח אם זיכרון ומעבד ולהעביר את המחשב הזה כעוד מחשב נוסף לרשת.

אני מחפש קודם כל יציבות, חיי אורך זמן, ואם ה 4870X2 הגיע גם ל 100 אם לא ידעתם ואני הייתי צריך לנקות אותו יותר מ 4 פעמים ! מהאבק שיצטבר בכרטיס הלא חכם הזה, איך שבנו אותו כמו קן אבק. נמאס לי מראדון ונמאס לי מ 2 ליבות וגם מחברות מעפנות כמו GIGABYTE ו LEADTEK, רק איתם היו לי סיוטים.

EVGA, אף פעם לא עשו בעיות באופן ממשי, אני מקווה ש GAINWARD זה אותה איכות. שילמתי 3000 שקל על ה 8800GTX והייתי מרוצה 4 שנים ועדיין חי וגם שהשתמשתי בו בתור physx עם הראדון, שילמתי 2500 על ה GIGABYTE 4870x2 והייתי מרוצה רק פעם אחת מ CRYSIS במשך שנתיים והוא מת עכשיו. מה שווה יותר ? אז אני מאמין גם 480GTX וגם 8800GTX בתור פיזקס יתנו לי יותר ביצועים מאשר 5870 שעולה 2400 שקל פשוט שחיטה, ב 480GTX מקבלים הרבה יותר אם זה תמיכה בהמון תוכנות קידוד, אם זה משחקים לרוב כמו JUSTCAUSE 2, וחוץ מזה יש עוד דברים אין לי כח להיזכר מרוב שכאב לי הראש מלנסות להפעיל את ה 4870x2 הזה. תאמינו לי כל עוד לא קניתם את הכרטיס הזה, אתם לא יודע מה זה, אז תרשו לי להגיד לכם - זה לא שווה, לא הגי'פורס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיות?...

אני מאושר עד הגג עם הקרוס של ה 5870ים שלי.

טוב נחכה שתצטרך להחליף משחה טרמית בהם, לא יודע למה לי אבל חבר שלי לא היה צריך לנקות את הכרטיס כמוני, או בכלל לפתוח אותו וגם הוא יותר קר, כנראה משהו היה שונה. אבל חוץ מזה אם יש לי כרטיס שעובד כמו שצריך אני מאמין שיצרן ומוצר צריך להיות אחראי על האיכות, לא יודע למה אבל נראה לי יהיה הרבה יותר טוב לקחת 480GTX לעתיד הקרוב כי ה 5870 לא סוחבים אפילו את METRO2033 כמו שצריך, ואני מת על משחקים כאלו, אז אני לא רוצה להתפשר ולאכול אותה בעתיד כשיגיע ה CRYSIS 2 החדש, מספיק שיעבוד בצורה סבירה על מקסימום כי גרפיקה זה כל המשחק.

גם חוץ מזה שתוכנות קידוד TMPGEnc תומך רק ב ויש לו ביצועים מאוד טובים, וגם עוד מעט יגיעו עוד תוכנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו אני לא קונה ראדון יותר, מספיק יש להם את הבעיות שאתם כבר מכירים, ואני שונא את הדרייבר שלהם, בסה"כ לא הייתי מרוצה בכלל מ ה 4870x2 כי קודם כל WoW שאני משחק בו לא תמך בכלל ב 2 כרטיסי מסך

קשה לי להאמין שHD4870 בודד לא מצליח לסחוב WOW, בנוסף, תאשים את WOW

והמשחק פשוט היה זוחל ומעצבן, אפילו ה 8800GTX שיש לי עכשיו מריץ אותו עם צל עד הסוף יותר מהר, אני מאמין ש ה 480GTX יריץ כל דבר שיזרקו לו, ואני מחפש כרטיס שישאר איתי יותר משנתיים כמו ה 8800GTX שכבר איתי מ 2003 בערך אפילו יותר.

מ2003 אפילו יותר? הכרטיס הזה הושק לקראת סוף 2007, בספטמבר.

וחוץ מזה הביצועים של ה 480GTX אמינים, מקסימום בעתיד אפשר לשדרג לוח אם זיכרון ומעבד ולהעביר את המחשב הזה כעוד מחשב נוסף לרשת.

אני מחפש קודם כל יציבות, חיי אורך זמן, ואם ה 4870X2 הגיע גם ל 100 אם לא ידעתם ואני הייתי צריך לנקות אותו יותר מ 4 פעמים ! מהאבק שיצטבר בכרטיס הלא חכם הזה, איך שבנו אותו כמו קן אבק.

מסכים, אף פעם לא המלצתי על קניית HD4870X2, יש סיבות לזה.

נמאס לי מראדון ונמאס לי מ 2 ליבות וגם מחברות מעפנות כמו GIGABYTE ו LEADTEK, רק איתם היו לי סיוטים.

פירוק עצבים.

EVGA, אף פעם לא עשו בעיות באופן ממשי, אני מקווה ש GAINWARD זה אותה איכות. שילמתי 3000 שקל על ה 8800GTX והייתי מרוצה 4 שנים ועדיין חי וגם שהשתמשתי בו בתור physx עם הראדון, שילמתי 2500 על ה GIGABYTE 4870x2 והייתי מרוצה רק פעם אחת מ CRYSIS במשך שנתיים והוא מת עכשיו. מה שווה יותר ? אז אני מאמין גם 480GTX וגם 8800GTX בתור פיזקס יתנו לי יותר ביצועים מאשר 5870 שעולה 2400 שקל פשוט שחיטה,

עולה 1900 שקלים.

ב 480GTX מקבלים הרבה יותר אם זה תמיכה בהמון תוכנות קידוד, אם זה משחקים לרוב כמו JUSTCAUSE 2, וחוץ מזה יש עוד דברים אין לי כח להיזכר מרוב שכאב לי הראש מלנסות להפעיל את ה 4870x2 הזה. תאמינו לי כל עוד לא קניתם את הכרטיס הזה, אתם לא יודע מה זה, אז תרשו לי להגיד לכם - זה לא שווה, לא הגי'פורס.

יש לי HD5850, שילמתי 1400 שקלים, אני מקבל צריכת חשמל נמוכה משמעותית וביצועים יוצאי דופן, הכרטיס שקט וקריר.

מספיק היום לכל משחק אפשרי בהגדרות תצוגה מקסימאליות על גביי 1920X1200 שאני משתמש.

מסקנה מספר 1001 למה לא קונים כרטיס HIGHEND. אתה חושב שכרטיסים אחרים לא צוברים אבק? כל כרטיס עם מאורר BLOWER שאני מכיר בסופו של דבר מתמלא אבק.

גם לקנות 8800GTX בזמנו לא היה חכם, לא כשהיום 8800GTS נמצא באותו רף ביצועים ו8800GT נמצא קצת מתחת. הדרייברים לG92 עשו טוב.

אגב, הכרטיס מסך לא עובד? בשביל זה בדיוק יש לך אחריות, לך וממש אותה, אל תעשה פעולה שתבטל את האחריות כמו החלפת משחה טרמית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...