האם הספק שלי יספיק ל GTS 250 - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הספק שלי יספיק ל GTS 250

shalita

Recommended Posts

למה EZCOOL ?

יש לך את OCZ500W

או איזה HEC טוב

יחזיק לך את כול הכרטיסים שדיברו עליהם פה

את HD4850

HD 4870

HD4890 (לא בטוח אבל נראה לי שכן מקיסומום לוקחים 600W)

250GTS

260GTX

ועוד הרבה ...

זה ספק שנותן לך מספיק חשמל גם בשביל השידרוג הבא שלך

נראה לי הוא יכול לסחוב אפילו HD 4850CF

אני חושב שאם אתה קונה ספק כך משהוא טוב כי חבל לקנות כול שידרוג ספק חדש

אבל בטכלס

לא שווה לעבור מ 9800GT ל 250GTS

השיפור לא שווה את הכסף ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה ממש רוצה להנות מכל העולמות, גם כרטיס חזק יותר, גם אחד שלא דורש ספק נורמאלי גם אחד לא יקר וגם אחד שתרגיש איתו את ההבדל. בקיצור אין - תישאר עם מה שיש לך השיפור גם ככה לא גדול במעבר לGTS250, עוד קצת פה עוד קצת שם - מזה לא עושים סיפור. סה"כ זה בדיוק אותו כרטיס עם קצת יותר צינורות ואוברקלוק. תחשוב להחליף ל5770 ופה אני כבר מבין את ההתלבטות אבל אתה מדבר על הבדלים כלכך קטנים שלא ברור לי איך יש דיון של 4 עמודים על זה.

590 זה מחיר מאוד יקר ל 9800GT שהוא כרטיס מיושן. במחיר הזה אפשר בקלות להשיג GTS250 אבל קנית בלחץ וזה מה שקורה כשקונים בלחץ אז זה בסדר. אבל באמת שאין לך פה ממש איפה לתקן. סדק בקיר לא מתקנים עם טיח.

GTS250 שווה עוד קצת אבל אתה מכניס סיכון של ספק (הוא דורש עוד 40-50W), הסיכוי שיעשה צרות הוא לא גדול אבל עדיין יש סיכון. כל עוד השיפור לא משמעותי אני לא היתי מוותר מהר על כרטיס של בשביל ATI, באמת שתשר אם מה שיש לך וכשתחסוך כסף תעשה קנייה הגיונית ולא קנייה בכאילו בשביל הההרגשה הטובה. עד אז גם יהיו כרטיסים יותר טובים, כרגע אתה ממש על סוף ימיהם של הכרטיסים הקודמים, התקופה הכי גרועה להתעסק איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מדברים שטויות, הספק יחזיק בכיף.

יש לי את המערכת e8500 וGTX 275 ויש לי של אנרמקס 400 וואט ומחזיק כמו גדול. הכרטיס מסך צורך 240W במאמץ+אוברקלוק, והמעבד 55W בערך.

אין סיבה שהספק לא יחזיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב שאלה אחרונה

סה"כ עם מעבד שלא צורך הרבה חשמל (E6300) ובלי OC וכלום.

הספק שלי יחזיק HD5770? כי הוא יחסית חסכוני ודורש 450 WATT הוא אמור להצליח לסחוב וגם להישאר יציב לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...