Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 96 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

אתה רוצה, תגיש... :lol:

לי באמת שאין את הכח להתעסק עם זה, יש לי דברים קצת יותר חשובים בחיים לשבור איתם ת'ראש.

אתה חייב להבין ש E.A לוחצת את החברה המפתחת (DICE) לשחרר מוצר ביעד מסויים, אפילו אם הוא 25% אפוי. דחיות נוספות בשחרור של המשחק ייגררו הפסדים כספיים - לא משתלם ל E.A, לא משתלם ל DICE. החברות רואות כי טוב ומשחררות את המוצר ביעד שנקבע ומעדיפות לשפר אותו עם הזמן.

מי שמאיים שלא יקנה עכשיו, יקנה בסופו של דבר. מי שכבר קנה והשתמש ב CD-KEY, ייאלץ להתאזר בסבלנות ולקלל עד מחר.

אבל למה לעזאזל זה צריך לבוא על חשבון ההנאה שלי!!! >:(

אלפא, אם הניתוקים יימשכו עוד הרבה זמן ייחסית, מה אתה מתכוון לעשות בנידון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני יודע שזה לא מנחם אבל עדין עדיף להיות מאחורי גב של EA ו DICE עם כותר כמו באטלפילד...

תסתכלו על OFP למשל, שנכשל כישלון טוטאלי וכל מי שקנה אותו יכול במקרה הטוב להשתמש בו בתור מחיצה על המדף.

הכל בגלל ההתעקשות המפגרת של חברות לעשות את הקטע המפגר הזה של "שרת מרכזי"...

FullGaz, אי שם על העטיפה, בתוך המדריך, או על הדיסק באותיות ממש ממש ממש קטנות תמיד כתוב שהחברה לא מבטיחה שה- ONLINE יהיה שחיק או מהנה.

אני לא עורך דין, אבל מבחינה חוקית חברה כמו EA עם עורכי הדין שלה די מכוסה מתביעה בשל משחק גרוע.

אבל אתה תמיד יכול לנסות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלפא, אם הניתוקים יימשכו עוד הרבה זמן ייחסית, מה אתה מתכוון לעשות בנידון?

מסיבת RAVE מטורפת על אחד מהכבלים האופטיים של בינלאומי...? :nixweiss:

כל עוד השרת פופולארי, הוא יישאר באוויר. קריסות זה משהו שפוקד את מרבית שרתי המשחק נכון לעכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפאטץ' האחרון הרס את המשחק סופית, פעם עוד היה אפרי לשחק בחלק מהשרתים הלא ישראליים, עכשיו זה כבר מאחורינו. יורים בי, אני כבר מאחורי קיר אבל אני ממשיך לחטוף אש מכיוון הקיר עד שאני מת בסוף, או שזרקתי רימון אני רואה שהוא מתפוצץ ליד מישהו ואותו אחד חיי ממשיך לרוץ! KNIFE TELEPORTS ובכלל בעיות דקירה...

וביחייאת DICE, אני בתיכון במגמת מדעי מחשב יודע שאם אני אבנה מנגנון לחיפוש שרתים אני צריך להתייחס לשרתים מלאים ושרתים עם סיסימא, זה כ"כ דבילי שהמנגנון שלהם עושה SEARCHING חצי שעה בשביל להגיד לך שהשרת מלא :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכל זאת, למרות כל המגרעות, המשחק אפי לחלוטין.

תנו לו חודש חודשיים, יתקנו עוד בעיות, יעשו איזון, ישפרו את כלל הנשקים(תתווכחו עד מחר, 15 כדורים בשביל להרוג בנאדם מקרוב זה מוגזם) ועוד בעיות מינוריות אחרות, וכולנו נהנה מהבוקר עד הערב.

אגב, אל תסגרו ת'שרת שלכם, הוא המהנה ביותר מכל שרתי ישראל, בלי ומלא תמיד על סגנון משחק ומפות מגניבות(פשוט כי כל מפות הRUSH מגניבות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכל זאת, למרות כל המגרעות, המשחק אפי לחלוטין.

תנו לו חודש חודשיים, יתקנו עוד בעיות, יעשו איזון, ישפרו את כלל הנשקים(תתווכחו עד מחר, 15 כדורים בשביל להרוג בנאדם מקרוב זה מוגזם) ועוד בעיות מינוריות אחרות, וכולנו נהנה מהבוקר עד הערב.

אגב, אל תסגרו ת'שרת שלכם, הוא המהנה ביותר מכל שרתי ישראל, בלי ומלא תמיד על סגנון משחק ומפות מגניבות(פשוט כי כל מפות הRUSH מגניבות)

בגדול, אם יהפכו את השרת לHARDCORE, זה יהיה פגז. בלי כוונת, עם זום לנשק, מד החיים לא עולה בחזרה, ירייה לראש - ישר מת, 3 יריות לגוף - מת, אם זה לא מציאותי יחסית, אז מה כן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וביחייאת DICE, אני בתיכון במגמת מדעי מחשב יודע שאם אני אבנה מנגנון לחיפוש שרתים אני צריך להתייחס לשרתים מלאים ושרתים עם סיסימא, זה כ"כ דבילי שהמנגנון שלהם עושה SEARCHING חצי שעה בשביל להגיד לך שהשרת מלא :kopfpatsch:

^

מה שהוא אמר.

זה כמו לעשות משחק FPS ולשכוח ליצור כפתור לירי...

עד כמה זה קשה ליצור server browser נורמלי (למתכנתים ברמתם), זה דברים אשכרה ג'נריים בתעשיית משחקי המחשב, אמורים להיות להם כבר קטעי קוד מוכנים לדברים כאלה =)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול, אם יהפכו את השרת לHARDCORE, זה יהיה פגז. בלי כוונת, עם זום לנשק, מד החיים לא עולה בחזרה, ירייה לראש - ישר מת, 3 יריות לגוף - מת, אם זה לא מציאותי יחסית, אז מה כן ?

גם ככה יש חגיגת צלפים בשרת , אם הוא עוד יהיה HARDCORE אז בכלל כולם יהיו צלפים...

עדיף שישאר כמו שהוא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...