Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 92 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מישהו פה כבר קיבל כוכב פלטינה? אחרי כמה זהב יש את הפלטינה?

זה שונה בין סוגי הנשקים. עד כמה שאני זוכר בנשקים הראשיים של הקיטים זה 1000 הריגות. באקדחים אני מנחש שזה 500 וגם בכלי זה 500. רק שבכלי זה שונה כי זה מסודר לפי קבוצות. אתה לא צריך 500 הריגות עם האברהמס, אתה צריך 500 עם כל סוגי הטנקים, או 500 עם כל סוגי כלי הרכב האוויריים.. וכו'. החישוב הוא סך ההריגות עם כל קבוצת כלי ולא כל בנפרד כמו בנשקים השונים. ואני מנחש שאקדחים זה 50 הריגות כי אני יודע שזהב באקדחים זה 50 הריגות וכך זה גם בכלי רכב. בכל אופן ה-platinum מגיע אחרי כוכב זהב תשיעי.

אני הכי נהנה כשכל היחידות "מנוהלות" כמו שצריך למשל שיחידה מסויימת תוקפת בצד אחד ויחידה שניה תוקפת בצד שני , וככה יוצא שכל האזור מאוגף וככה לא משאיר לקבוצה שמגנה כל כך סיכוי .

זה הדבר שהכי חסר לי במשחק. אני בכלל לא מרגיש בטעם של צוותים במשחק הזה, אני 99% מהזמן רואה במפה את הירוקים all over the place. הם בכלל לא ביחד והם לא מתייחסים אחד אל השני כאל חברים לצוות. ועוד איך שיש הרגשה של חברי קבוצה, אבל לא חברים ל-squad/צוות. זה מאוד חסר לי, הייתי רוצה לראות יותר משחקים שבהם אני הולך עם הצוות שלי ומתפקד איתם.

בכל זאת אני נהנה שאנשים מקשיבים אחד לשני לפעמים. מקודם עשיתי revive למישהו והוא אמר לי תודה ;D אמרתי לו בבקשה. שיחקתי עם מקס, בסיס הגנה האחרון, אמרתי לכולם לעזוב את A ולהתמקד בהגנה של B. בסוף ניצחנו. מקס היה צלף על המבנה של B, הוא ראה שתוקפים והחליף למהנדס ועזר לנו בתוך המבנה. :yelclap:

שיחקתי רבע שעה בין 19:15 ל 19:30, בזמן הקצר הזה היו שלושה או ארבעה באנים על ציטים.

ALÞHÃו B.D.B, עובדים קשה.

אתה צוחק? זה באן גלובלי, זה לא שגיא ולא יגאל שמזהים צ'יטרים. :)

עכשיו כמה דברים חשובים:

ה-M60 וה-M1911 הולכים לעבור nerfing.. אתם לא היחידים שאמרו שה-M60 הוא OP, הוא באמת כזה וכנראה שיחלישו אותו. למען האמת הנזק שלו יותר חזק מכל אחר, זה כמו רובה צלפים עם מחסנית של 100-200 קליעים.

http://twitter.com/Demize99/status/10833476163

Going back to the studio tomorrow to work on Balance tweaks. On the list: M60, M1911, and AA. Up, down, sideways? I won't say...

מקודם הבאתי אתר עם המון מידע על הנשקים והדברים שבמשחק-

http://denkirson.xanga.com/722757523/bad-company-2/

אז רציתי לקשר אליו שוב ולקשר לאתר נוסף- ולומר שיש לקחת את הכל בערבון מוגבל כי יש הבדלים בחלק מהמקרים (למשל באתר הראשון אין הפרש בנזק בין ה-USAS ל-SAIGA, הם בעצם מציגים שהנשקים הללו זהים לחלוטין. באתר השני רואים שה-SAIGA מעט יותר חזק.)

http://battlefieldbadass.com/equipment/all-kits/

אני חושב שכדאי להכניס את הקישורים הללו לסטיקי ולהדגיש אותם כמו שצריך- אולי לשים תמונה לידם- שלא יהיו זרוקים איפשהו.

ואולי גם להוסיף את שני הסרטונים הכי טובים שראינו כאן ואני חושב שכולם מסכימים פה אחד: :lol: :lol:

Epic Explosions:

Sniper Vs. Tank:

מה שהכי עניין אותי באתרים הללו הוא הפירוט על התוספים- לא של הנשקים.. כי במשחק הפירוט לוקה בחסר ולא ברור מה נותן כל פריט. דוגמאות:

ה-M136 AT4 הוא הכי חזק נגד כלי רכב אך רדיוס הפגיעה שלו הכי נמוך. ה-Carl Gustav הכי טוב נגד חיל רגלים משום רדיוס הפגיעה הגדול שלו. ה-RPG7 הכי חזק נגד כלי רכב אחרי ה-M136 AT4. וזה הכי עניין אותי: למשל מה הרדיוס של קופסת החייאה/תחמושת וכמה הרדיוס אם לוקחים את ה-R, או כמה יותר מהירה ההחייאה אם לוקחים את ה-H. גם ה-ceramic vest והקליעים היותר חזקים - הכל רשום כאן במספרים, מה כל דבר נותן. הטבלה הזכירה לי שה-Electronic Warfare Package מזהה גם מוקשים ו-C4 ואני לגמרי שכחתי מזה - לכן עכשיו אני אשקול להשתמש בזה.

specs.png

באותו עניין של הטבלה הנ"ל אני תוהה אם ה-Smoke Countermeasures Package הוא גם מבטל Tracers.. או שהוא סתם תוסף קוסמטי בשביל להתחמק/להסתתר. ג'וני רוצה לעשות ניסוי בשרת ריק? :)

אה כן, דבר שלא הבנתי בהתחלה הוא ה-Sniper Spotting Scope.. אני ניסיתי לא מעט את הכוונת בעבר ומשום מה בכל זאת הייתי צריך ללחוץ Q- עכשיו מהטבלה אני לומד שזה פעיל רק בטווח של עד 75 מטרים. (LAME) :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי העשן והכוונת לרחוק הם שני הדברים הכי יעילים טנק (עם משחקים בצוות, ביחד)

העשן נותן למהנדסים זמן לתקן ולנהג לשפר אחורה לעמדה נוחה יותר. אם יתברר שזה גם מבטל את הTRACER עוד יותר טוב!

הכוונת לרחוק היא כמעט כמו צ'יט, יש מפות שבהם אתה יכול לעמוד בSPAWN ולחסל את הקבוצה השניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דניאל, אחלה פוסט :xyxthumbs:

יש לי שאלה על משהו שחסר לי,

מה הalternate weapon בכל אחד מעמדות הרכבים?

למשל, לנהג הטנק יש את המקלע, ולנהג הבראדלי יש את הטיל, אבל מה מקבל המקלען שברכב ? הקליק הימני שלו הוא תמיד זום ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שזה עוד סוג של Tracer.

כשאני באחד המסוקים לדוגמא (לא בתור טייס) הכפתור הימני יורה משהו אבל אני אף פעם לא מצליח לראות מה זה...

אם אני זוכר נכון , אמרו שזו עוד אופציה לסימון מטרות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טרומפלדור- תודה.

לגבי Alternate Weapons- זה עובד רק במושב הראשי של הטנקים ובשני המושבים של המסוקים. בטנקים הכבדים הנהג מקבל בנוסף לתותח את מכונת הירייה. בטנקים קלים (אך לא בדקתי עם ה-BMD AA [שבפורט ולדז]) מקבלים טיל מתביית. כלי קלים לא מקבלים כלום. במסוקים הטייס מקבל טיל מתביית והתותחן מקבל tracer (כן מייק, זה מה שחשבת)- כך הם יכולים לעבוד יחד, אך כמובן ששניהם חייבים לבחור alternate weapon בעת בחירת ה-KIT.

סרטון מצחיק שעשיתי עם מתן (Ironhide)

רואים את ה-tracer ב-2 השניות הראשונות של הסרטון

אגב- הנעילה כאן שונה מהנעילה של משגרי טילים על הקרקע של המהנדסים. מרגע שיש tracer על הרכב- רואים ריבוע אדום כמו תמיד, אבל הטייס לא יכול להנעל ולירות לאיזה כיוון שבא לו. אין תצוגה של מטרים כשיש נעילה, מה שצריך לעשות זה לירות ברגע שהכוונת של הטייס היא בידיוק בתוך הריבוע האדום ---> יורים בידיוק באותו רגע, אם יצאתם מהתחום של הריבוע - פספסתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתם את האפשרות שרק לאחד החיילים במסוק יש alternate weapon ?

כי לפי מה שאני מבין, מספיק שלנוסע יש את היכולת, אז הכלי משתדרג

ואם במסוק הטרייסר והטיל המתביית הם ערכה אחת אז אולי אין צורך בשני alternate weapon

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדקנו את העיקרון אבל קרה שאחד מאיתנו לא לקח את ה-AltWeapon והוא לא יכל להשתמש בזה אפילו אם השני כן לקח.

אז השניים חייבים לקחת את זה, אחד לא מספיק.

ועוד דבר- אם מישהו אינו הנהג בטנק- הוא לא יכול לנצל את היכולת שלו.. אפילו אם זה המסך עשן. לגבי שיריון או נזק משופר- קשה לומר אבל זה על אותו עיקרון אז אני מניח שגם כן לא.

עריכה: היה לי עכשיו kill of the week. אני בהגנה בבסיס הראשון של nelson bay, אני בידיוק עובר כביש/שביל ואני שומע quad bike מגיע. אני פונה אליו ורואה שני אנשים עליו- הייתי עם SAIGA אז החלפתי לאקדח- באנג, באנג.. שניהם מתו, 2 יריות = 2 הדשוטס.. וה-quad ממשיך לנסוע לצידי. אני דיי בטוח שהוא ניסה לדרוס אותי. ^_^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש איימבוט אנושי !

אגב, ניסיתי אתמול להתחבר עם יוזר של חבר עם אקספון 018 במקום הבזב"ל 014 שלי (למרות ששניהם אמורים להיות אותו חרא/שרתים)

בקיצר, הבדיקה לא ממש הצליחה כי עשתי ריסט לראוטר ולמחשב וזה דפק קצת את punkbusterb שלא הסכים לעלות

אז אני אנסה לבדוק שוב רק מחר

למישהו עם 018 יש כבר תובנות לגבי ניתוקים ואני משקיע לריק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש איימבוט אנושי !

אגב, ניסיתי אתמול להתחבר עם יוזר של חבר עם אקספון 018 במקום הבזב"ל 014 שלי (למרות ששניהם אמורים להיות אותו חרא/שרתים)

בקיצר, הבדיקה לא ממש הצליחה כי עשתי ריסט לראוטר ולמחשב וזה דפק קצת את punkbusterb שלא הסכים לעלות

אז אני אנסה לבדוק שוב רק מחר

למישהו עם 018 יש כבר תובנות לגבי ניתוקים ואני משקיע לריק ?

018? מה זה ? :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח נייק בוא נעשה קצת ניסויים אני רוצה לבדוק גם כן כמה דברים :P :P

קיצר אתמול שיחקתי באיזה 2-3 בלילה בשרת של Vgays :lol: עם קבוצות חלשות בטירוף משהו מפחיד באמת, אמתי נקח את ה M1 ונהרוג נראה אם זה שומר את ההריגות, בקיצור התחלתי לדקור וממש נהנתי מזה אז המשכתי ותראו לאן זה הגיע בסופו של דבר :smile1:

http://lh3.ggpht.com/_RTv0UZvVrJQ/S6dAGEBj8sI/AAAAAAAAAy8/iVqKrIHBY0s/s800/BFBC2Game%202010-03-22%2003-30-03-24.jpg

ד"א, אחרי שקיבלתי את כל הנקודות הוא התחיל לספור מדרגה 1 עד ל28 :lol: :lol: :lol:

ד"א זה שיא חדש שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...