Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 99 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

מה שמייק אמר, רק אוסיף קצת..

1. ב-BF2 היית יכול ללחוץ Q ולקבל רשימה של אפשרויות - דברים שאתה יכול לומר לקבוצה שלך.* כאן זה אחרת, זה אותו כפתור -Q- אבל הוא מתפקד בהתאם לכיוון שלך. אם אתה צריך תחמושת ואתה מכוון על Assault מהקבוצה שלך- אתה תבקש ממנו תחמושת בלחיצה על הכפתור. כנ"ל לגבי פקודות התקפה/הגנה אם כי אין לך דרך אמיתית לדעת אם באמת הקבוצה שלך מקשיבה לפקודות שלך. כל אחד יכול לתת פקודה כך שזה קצת מטופש.

אחת הסיבות שאני מאוד אוהב את המשחק ובכלל בסדרת BF זה הפונקציה של תפקידים.. חובש/מהנדס וכו'. המשחק הראשון שהיה כזה ששיחקתי בו שנים מרוב שאהבתי אותו היה RTCW MP DEMO ואחריו ET. מה שהיה באותם משחקים מבחינת תפריט הפקודות והאמירות (תודה/בבקשה/ביי/תחמושת וכו'..) היה הרבה יותר מגוון וגדול (כמו במשחק CA רק הרבה יותר נח ויעיל) מאשר ב-BF2. מה שאני רוצה לומר זה שחבל שאין תפריט כזה גם כאן בנוסף לכפתור ה-Q. כך שניתן לומר תודה, להתראות... וכו.. לא חסר דברים שהייתי רוצה לומר במשחק מבלי לכתוב אותם.

2. אכן רואים רק את חברי הקבוצה ואת האויבים שמסמנים עליהם Q.

4. אם לדייק, SQ Deathmatch זה 4 צוותים - כולם נגד כולם. הקבוצה המנצחת היא המגיעה ל-50 הריגות. זה המוד הכי משעמם לדעתי כי אין בו שום טעם, אין משימה כלשהי. SQ Rush זה 2 צוותים אחד נגד השני. כשאני אומר צוותים הכוונה ל-Squad = יחידה של 4 אנשים. אז SQ Rush ממש דומה ל-Rush, רק שיש פחות כרטיסים, פחות שחקנים ופחות תחנות MCOM.

5. אל תתייחס לפינגים ולכל זה. מצידך פשוט תבחר את השרתים עם הפינגים הכי נמוכים ותהנה מהמשחק. אם אתה מרגיש לאגים אז זה סיפור אחר אבל לא צריך להתייחס למספרים הללו.

6. לא אפשרי. מה שאפשרי זה לסנן לפי פרמטרים או לעשות חיפוש על פי שם. בחיפוש על פי שם אתה חייב לכתוב לפי case sensitive, כך שאם תרשום hwzone.co.il אתה לא תמצא כלום.

7. ב-My Stats בלשונית Awards יש לך את רשימת הפינים (למטה) שמקבלים בצורה קבועה בכל משחק. ומעל זה יש את ה-Insignias שמקבלים כל כמה משחקים על ידי ביצוע של דברים כאלו ואחרים. למשל 500 הריגות עם submachine guns או 500 הדשוטס וכו'.. מעבר לזה ב-Weapons And Gadgets - כשמו כן הוא, אתה רואה את הנשקים והגאדג'טים.. ושם אתה יכול גם לראות את כמות ההריגות עם כל פריט. ככל שאתה הורג יותר אתה צובר מדליות וכמו ה-Insignias המדליות נותנות המון נקודות.

הפינים נותנים 100 או 200 נקודות. ה-Insignias/עיטורים/Ribbons נותנים 5000 או 10,000 נקודות. המדליות הן ארד = 500 נק' (כן? אני לא זוכר ^^), כסף = 1000 נק', זהב = 5000 נק', פלטינום = 10,000 נקודות. על כל וכמעט בכל גאדג'ט תקבל מדליית ארד על 10 או 25 הריגות.. אחר כך כסף.. ואחר כך זהב. אחרי מדליית זהב ראשונה תקבל עוד מדליית זהב. לאחר 9 מדליות זהב תקבל פלטינום. אחרי פלטינום לא תקבל יותר מדליות לאותו פריט.

9. הנשק היחיד במשחק הזה שהייתי קורא לו "נשק להשמדה המונית" הוא ה-heat rounds של התותחן במסוקים.. בידיים מיומנות, הן של הטייס והן של התותחן, המסוקים במשחק יכולים להכריע את הכף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:lol: :lol:

מכירים שאתם מתים אז המצלמה נופלת על הצד? אז היום החייתי מדיק מתחת לארטילריה ומאית שנייה לאחר ההחייאה אני מתתי. אחרי שמתתי אני רואה אותו דופק ספרינט הרחק ממני ומהארטלריה שכמעט הסתיימה. באמת אחלה מדיק!!! :yelclap: :yelclap: :yelclap: חסר כאן סמיילי שמוריד את הכובע וקד קידה.. או מינימום משתחווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שהוא ציני...

מכירים את זה שהורגים אותכם באמצע קרב אינטנסיבי ואז מדיק מחייה אותכם רק כדי שמאית שנייה אחרי זה שוב תמותו ואז שוב מחייה ושוב מוות כואב וכן הלאה והלאה??

או כמו שקרה לדניאל בבטא אם אני זוכר נכון :מכירים את זה שאתם מתים להחליף קיט וממש משחקים קמיקזה כדי שתמותו ותוכלו להחליף אותו ואז בא מדיק גאון ומחיה אותכם??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שהוא ציני...

מכירים את זה שהורגים אותכם באמצע קרב אינטנסיבי ואז מדיק מחייה אותכם רק כדי שמאית שנייה אחרי זה שוב תמותו ואז שוב מחייה ושוב מוות כואב וכן הלאה והלאה??

או כמו שקרה לדניאל בבטא אם אני זוכר נכון :מכירים את זה שאתם מתים להחליף קיט וממש משחקים קמיקזה כדי שתמותו ותוכלו להחליף אותו ואז בא מדיק גאון ומחיה אותכם??

החלק השני כ"כ נכון, הרבה פעמים רציתי להחליף ואמרתי לעצמי "רק שלא יהיה מדיק בסביבה!" והיה מדיק בסביבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol:

אני זוכר את זה שקרה לי בבטא. עשיתי Suicide בשביל להחליף קיט > מדיק החייה אותי. עשיתי שוב> החייה אותי. אמרתי לו להפסיק ואז התאבדתי שוב קצת יותר רחוק ממנו > החייה אותי. :facepalm: :facepalm:

זה כ"כ מרגיז. מקודם מישהו החייה אותי 3 פעמים כשהיו לידי איזה 5 אויבים. הוא מחייה ואחרי חצי שנייה אני מת. מחייה> מת. מחייה> מת. :pissed: :pissed: STOP REVIVING ME!!!!!!!!!!!!

אחחחחח כמה פעמים צפיתי בזה-

עריכה: אחרי שראיתי את זה 20 פעמים שמתי לב למשהו. ברור שבסוף הוא כן חיסל את הטנק אבל ראיתם שהוא מת 5 פעמים ממנו והוא היה הנמסיס שלו.. אבל הוא לא קיבל את ה-Payback pin. למה? כי זה שהרג אותו 5 פעמים יצא מהטנק ומישהו לקח לו אותו :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני לא מבין מה הפואנטה להחיות מישהו שבאותה נקודה כל העולם ובנו מרסס כדורים עליו?

תמותו לבד לעזאזל!

ובחיי, התאהבת בסרטון הזה אני מבין, אתה רוצה להוכיח שסנייפרים זה רע או שרוסים הם נובים? :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קל כשזה עובד בגלל ה-auto aim אבל בפועל זה קשה מאוד. המון פעמים יש אנימציה וצליל של דקירה אבל הבן אדם לא מת!!

Guy950

לא.. זה פשוט מצחיק נורא!! הקללות ושהם דופקים על השולחן מרוב עצבים. הם מתגנבים שעה ובסוף מתים :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שאתה בא לנטרל\לחמש MCOM ובדיוק יש שם קיט של מישהו שהנרג אז שאתה לוחץ "E" אתה לוקח לו את הקיט במקום לחמש?

:bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך אולי, אבל הדיליי של הסכין הדפוק הזה רק הורג אותי.

כן, הקללות באמת יכולות להפיל אותך מהכיסא :lol:

רוסים באמת יודעים לקלל כמו שצריך, חבר רוסי שלי גילה שהוא מאחר לדייט אז הוא באמת התחיל לדפוק קללות כל הדרך עד התחנת אוטובוס :facepalm:

מכירים את זה שאתה בא לנטרל\לחמש MCOM ובדיוק יש שם קיט של מישהו שהנרג אז שאתה לוחץ "E" אתה לוקח לו את הקיט במקום לחמש?

:bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed:

כן, קרה לי הרבה...

תגידו, כפתור החימוש\נטרול\כניסה לטנקים\מסוקים\סירות איזה כפתור הגדרתם? אני הגדרתי T כי E וQ תפוסים והאמצע של העכבר לא עובד משום מה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...