Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 94 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חץ שאתה יורה על רכבים/כלי טיס וזה עוזר למשגרי טילים מסויימים להינעל על המטרה גם בלי קו ישיר למטרה...

יש לי בעיה , אני מנסה להיכנס ל:

http://www.battlefieldbadcompany2.com/

ולא מצליח , הוא אפילו לא שואל אותי את הגיל וישר רושם שאני Underage , זה לכולם או רק אצלי? (ניסיתי בשני דפדפנים)

ועוד משהו , זה מהטוויטר הרישמי:

The delay in kit upgrades DLC for Bad Company 2 also affects the Dr Pepper promotion in North America. The kits are coming soon.

מישהו יכול להגיד לי על מה מדובר בדיוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חץ שאתה יורה על רכבים/כלי טיס וזה עוזר למשגרי טילים מסויימים להינעל על המטרה גם בלי קו ישיר למטרה...

לא מדויק, ראיתי סרטון בYOUTUBE שמישהו מדביק TRACER DART על חייל מהקבוצה השנייה ואז מוריד אותו עם טיל שמתכוונן עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא מדוייק? לא אמרתי שזה רק על כלי רכב/טיס , זו הייתה דוגמא כדי להסביר מה זה טרייסר.

חוץ מזה , שלדעתי סיפור הטרייסר על אנשים זה באג (למרות שזה באג מצחיק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WTF? נייק נעלמת לי מהרשימת חברים

כן, מחקתי כמה אנשים בטעות, בין היתר שגיא וג'וני. שלחתי לך הזמנה :xyxthumbs:

לגבי הטרייסר- לא מחדש כלום לרובכם אבל אם מישהו שאל מה זה אז אציין שרק שני הטילים הראשונים (RPG7 ו-Carl Gustav) הם בעלי יכולת להינעל על חץ מעקב שכזה. אצל טילים מתבייתים באופן טבעי זה לא אפשרי, למשל ה-M136 AT4 או בכלל עמדות של AT4. בעמוד הראשון של הת'רד אתה יכול לראות את רשימת הנשקים ובין היתר אקדח חץ המעקב. האקדח הזה הוא אחד הנשקים היותר מדויקים במשחק- אפילו למרחק של 300 מטרים כמעט ולא צריך להתחשב ב-bullet drop.

מייק- מה אתה מחפש באתר הזה? הוא סתם מעפן. אולי אתה מנסה להכנס לעמוד ה-Soldier? אם כך אז תנסה ישירות... תוסיף סלאש soldier... כלומר בסוף com/soldier.

תגידו.. לא מוזר?

bfbc2game20100322180017.th.jpg

לא מוזר שמקום שני - דרגה 50 - עם 5 וחצי מיליון נקודות.. השיג מיליון נקודות יותר מהשחקן שאחריו ברשימה? הם שיחקו פחות או יותר אותו מספר שעות. אני דווקא משווה אותו לאחריו ברשימה, כי אם תסתכלו טוב- תראו שחוץ מהמקום הראשון שהוא צ'יטר, המקום השלישי שיחק הכי פחות שעות ברשימה הזו (top 19).. לכן אני מנסה שלא להקצין. מקום רביעי למשל שיחק 80 שעות יותר מהם. מקום חמישי למשל שיחק 110 שעות יותר מהמקום השני ויש לו 2 מיליון נקודות פחות ממנו!!!

מה שאני תוהה זה האם הוא גם צ'יטר? הרי לא כל צ'יטר חייב להיות בולט כמו ה-Rogers שבמקום הראשון. לא כל צ'יטר חייב להשתמש ב-aimbot שנותן לך K-D של 100+

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מייק- מה אתה מחפש באתר הזה? הוא סתם מעפן. אולי אתה מנסה להכנס לעמוד ה-Soldier? אם כך אז תנסה ישירות... תוסיף סלאש soldier... כלומר בסוף com/soldier.

בדיוק לזה אני מנסה להגיע , הבעיה שהוא ישר רושם לי את הUnderage.

הקטע הכי מוזר , שזה פעם ראשונה שאני נכנס אליו אחרי שפירמטתי את המחשב הנייד שלי (אני לא בבית) והתקנתי 7...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב , החלטתי.

אני ביום רביעי/חמישי בע"ה (בעזרת הפינג) אסיים לפתוח את כל הAssault (אחרי שהRECON פתוח לגמרי ) ואז אני עובר לMEDIC... :lol:

יש לו נשקים ממש מגניבים... (כן כן , אני יודע על האיזון של הM60....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EA פירסמה רשימה מאוד ארוכה של כמה מהבאגים הבולטים שהם מודעים מהם...

http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-bad-company-2-pc/978641-reported-issues-noted-dice.html

יפה מאוד!

נ.ב

*UPDATE* Client update 523648 is available NOW

This is a small update for a bug that was found the same day that we released the previous patch.

Changes:

• Server browser downloads 100 entries instead of 500 in a chunk – this makes the “Cancel” button more responsive

• Fixed crash during server browser refresh

• Low-level networking library switched back to the optimized version (the game client was temporarily running with one that had more debugging logic in it)

• Localization fixes in the scoreboard

• Server browser ping handling code modified

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...