Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 93 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

018? מה זה ? :o

אקספון http://www.018.co.il/

הם משתמשים בשרתים של בינלאומי חשבתי שיהיה מעניין לבדוק אם גם אצלם יש ניתוקים[br]פורסם בתאריך: 22.03.2010 בשעה 12:11:09

טרומפלדור- תודה.

לגבי Alternate Weapons- זה עובד רק במושב הראשי של הטנקים ובשני המושבים של המסוקים. בטנקים הכבדים הנהג מקבל בנוסף לתותח את מכונת הירייה. בטנקים קלים (אך לא בדקתי עם ה-BMD AA [שבפורט ולדז]) מקבלים טיל מתביית. כלי קלים לא מקבלים כלום. במסוקים הטייס מקבל טיל מתביית והתותחן מקבל tracer (כן מייק, זה מה שחשבת)- כך הם יכולים לעבוד יחד, אך כמובן ששניהם חייבים לבחור alternate weapon בעת בחירת ה-KIT.

alternate בUAV הוא תוספת של מכונת ירייה, נכון ?

[אני פשוט לא ממש חזק בקרבות אוויריים אז אין לי מושג מה קורה במסוקים ובטיסנים]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מאז שקיבלתי את הבאטלפילדים שלי לא הצלחתי לעדכן את הveteran שלי

אחרי שקראתי את מה שנייק רשם אני חושב שלא אעדכן עד שאקבל את הריבון של של all bronze

ורק אז אוסיף את הגרנאד ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טרומפלדור- כן, ל-UAV זה מכונת ירייה.

אגב veteran כנסו לקישור הבא ולמעלה ב-My Soldier תכנסו ל-Veteran. שם תראו את המשחקים וההרחבות שיש לכם- כי האתר הרישמי לא פועל כרגע.

http://www.battlefieldbadcompany2.com/soldier

מקס- יש לך כזה מזל. 3 פעמים דקרתי אותך ולא מתת. אם הסכין הזה היה רק דוקר כמו שצריך :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נייק אני מבין אותך, גמאני ניסיתי לדקור היום עשרות אנשים, אפילו כאלה שלא זזו וזה לא עזר, הם נישארו חיים. אותו דבר עם הEDA והREPAIR TOOL ולפעמים אפילו עם הרובים. השרתים של EA ממש זוחלים היום, חצי מהפגיעות לא נירשמות... עמדתי מול RECON, יריתי לו בראש עם M95 מטווח של מטר! מטר! ואפילו לא היה את הX הזה שמסמן פגיעה, דקרתי אותו עם סכין- יצא דם, הייתה אנימצייה והכל אבל הוא איכשהו הרג אותי בחזרה עם הרובה צלפים שלו ברגע שהוא מת...זה מעצבן באמת

WTF????

אבל הדוקרב האחרון בינך לביני היה דיי הגיוני, אני קפצתי מהצוק קדימה, לא נפלתי עליך אלא המשכתי לרוץ- מכאן השהייה של עשירית שנייה והסכין לא הייתה פוגעת בי, מה גם שזה היה שרת גרמני מלגלג גם ככה...

IM NOT THE USUAL LUCKY NOOB ^^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דקרתי אותך לפני שהרגת אותי- זה פשוט לא הרג אותך.. הסכין לא הייתה חדה מספיק בשביל לחדור את הקסדה ^^

אגב- ג'וני ואני בדקנו את עניין ה-Smoke וזה אכן מבטל tracer. מרגע שחרור העשן לוקח כ-3 שניות לביטול הנעילה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר, אני רצתי לי בניסיון לאתר את המדיק שחדר אל הספאון שלנו ופתאום אני שומע מן "AGHRRRRRRRRA!!!" מאחוריי, הסתובבתי וראיתי אותך דוקר את האוויר, אז פתחתי באש ;D זה היה כמטר ממני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אולי זה הפיתרון. להתעלם מהצליל של הדקירה ומהאנימציה.. ובמקום לדקור ממרחק של מטר או חצי מטר.. לעמוד ממש צמוד לאויב. זה דפוק כי חצי מהפעמים זה עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השתדרגתי באינטרנט 5 מגה ומיד לאחר מכן קיבלתי את המוזה לקנות את המשחק

קניתי אותו עם עוד 4 חברים בSQUAD PACK בSTEAM

אז עכשיו יש לי BF:BC2 מקורי

ייפ יפפ, מוזמנים להוסיף אותי לסטים שלכם, או לרשימת חברים בBF:BC2

הכינוי בשניים הוא tombcatz

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...