Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 91 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

בקבוצה נורמלית של 16 שחקנים , אמורים להיות 4 מכל סוג (לדעתי האישית) - ככה יש לך בקבוצה 4 SQUADS כאשר כל SQUAD יכול לפעול עצמאית או לעזור לאחרים.

קבוצה בהתקפה רק עם שחקני RECON לא תנצח לעולם.

אני לרוב מתחיל בASSUALT ורק אם צולפים בי אני עובר לRECON כדי לנקום... :lol:

שלא נדבר על זה שיש מפות שקשה מאוד להיות RECON...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המטרה היא כדי להנות, עבודת הסקוואדים דווקא מאוד מהנה ההרגשה שרצחתם מישהו כקבוצה :smile1:

בחיי זה התחיל לרשום במסך איזה שחקנים מקבלים באן, וזה מתחיל להפחיד כי אני מרגיש כאילו הם יגיעו אליי ויתנו לי באן על צ'יט שבחיים לא עשיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כה, היום כששיחקתי בשרת כל שתי דקות הייתה הודעה על באן לשחקן כזה או אחר...

מכל היום היה לי משחק אחד פשוט מעולה, בשרת של HWZ. הייתי בSQUAD נורמאלי אחרי שעות של חיפושים... הייתי מדיק עם עוד בחור אחד בתור מדיק, ועוד שני חברה אסולט אאל"ט, היינו בפורט ולדז ורוב הקבוצה תקפה את בראבו מצד שמאל של המפה, צד ימין לעומת זאת היה דיי ריק .. ראיתי שקבוצה של שלושה אנשים רצה לשם אז רצתי אחריהם- ירו עלינו מכל כיוון, כל שנייה מישהו היה נהרג והמדיק שנישאר בחיים היה עושה ריבייבס ואז ממשיכים לרוץ, בקיצור עד שהגענו לאלפא כל הדרך מאחורינו הייתה נקייה ממחסה ומלאה בבורות מפגזים וגופות אוייבים וגם גדלנו לעשרה אנשים וקיבלתי ששה MEDICAL OPS PIN (יעני 30 REVIVES).

וזאת הייתה רק ההתחלה ::) אחר כך כשהייתי זקוק לתיקון היו מתקנים, חברה שהיו זקוקים לתחמושת היו כותבים איפה הם נימצאים לשם שינוי ובנוסף לכל זה קבוצת ההגנה נתנה לנו פייט, הם החזיקו מעמד בסביבות השעה (וגם אנחנו)

כשמשחקים עם קבוצה טובה נהנים יותר,הרבההה יותר. זה בדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב עבודת צוות , חבר'ה , יש לכם מפה , כשמישהו מבקש ממכם תחמושת או ערכת עזרה ראשונה , זה מופיע על המפה (ואייקון על השחקן עצמו)

אז תזיזו את העיניים מידי פעם מהכוונת ותשימו לב לדברים אחרים במסך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נורא, מי מת :P

אני עכשיו מגוון בין המקצועות אז התחלתי ליהיות מדיק והמקצוע הראשון, מצטער העייפות משפיעה עליי שאני לא זוכר את השם שלי אפילו.

בכ"מ, מי שרוצה תחמושת או ערכת עזרה ראשונה, בואו אליי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הקבוצה האופטימלית מורכבת מ-7 MEDIC ו-6 ASSAULT ו-3 ENGINER וכמובן RECON זה פשוט מיותר, אני רואה רק עולם טוב יותר אילולא היה RECON. וזה כמובן להתקפה.

בהגנה הכל משתנה ושום דבר לא נשאר קבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בהכרח חושב שלהסתכל על ה K\D RATIO זה שגוי.

וגם על הריבונים והסיכות, זה מה גורם להמשיך להילחם לפי דעתי, אני כרגע עובד על לסיים כמה שיותר ריבונים..

כמובן שזה לא החלק הכי עיקרי אבל מהווה חלק מאוד חשוב וגדול מהמשחק.

שימו לב לב ליש יש תוצאה יותר טובה משל נייק בSQUAD SCORE

:P ::):cool2::smile1::silly::hat: 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרוב אני משחק assault, אבל במפות הרחבות כגון arica וisle אני נהנה מלשחק recon, בעיקר בצייד הצלפים של הצד השני...

מה גם כשהילדה מסתובבת לי בין הרגליים יותר נח לי להתקמפר כצלף כי היא תמיד מנסה ללחוץ על המקלדת או להזיז את העכבר (כמובן תמיד בדיוק כשאני יורה במישהו) :silly:

מאז הבטא עוד לא ממש ניסיתי את השניים האחרים, אולי בהמשך.

מה שכן הערב עוד לא הצלחתי להתחבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרוב אני משחק assault, אבל במפות הרחבות כגון arica וisle אני נהנה מלשחק recon, בעיקר בצייד הצלפים של הצד השני...

מה גם כשהילדה מסתובבת לי בין הרגליים יותר נח לי להתקמפר כצלף כי היא תמיד מנסה ללחוץ על המקלדת או להזיז את העכבר (כמובן תמיד בדיוק כשאני יורה במישהו) :silly:

מאז הבטא עוד לא ממש ניסיתי את השניים האחרים, אולי בהמשך.

מה שכן הערב עוד לא הצלחתי להתחבר

מה נסגר עם זה??? :(

קנינו משחק דאמיט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחר/שלישי ישתחרר עדכונון נוסף לקליינט (למשחק) עצמו -

Changes:
• Server browser downloads 100 entries instead of 500 in a chunk – this makes the “Cancel” button more responsive
• Fixed crash during server browser refresh
• Low-level networking library switched back to the optimized version (the game client was temporarily running with one that had more debugging logic in it)
• Localization fixes in the scoreboard

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...