Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 360 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין קשר לגזענות - אם הבחור לא היה משתמש רק בCG/40MM הוא לא היה מקבל באן...

וכן , הרבה זמן לא שיחקתי , זה התחיל עם תקופת מבחנים והמשיך עם נטוויז'ן הארורים האלה שעושים לי בעיות עם ה12 מגה - כל הזמן מתנתק.

מצחיק שלפני שעברתי ל12 מגה לא היו לי בכלל בעיות כאלה - מחר בבוקר אני צריך לתפוס לשיחה את השירות לקוחות שלהם ולבקש לבדוק את הגיימר לכמה ימים לראות שזה באמת פותר את הבעיה - אם כן , חסר להם שזה יעלה לי כסף (ואם בכל זאת אז נפעיל את הקשרים שלי בנטוויז'ן :lol: :lol: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכן , הרבה זמן לא שיחקתי , זה התחיל עם תקופת מבחנים והמשיך עם נטוויז'ן הארורים האלה שעושים לי בעיות עם ה12 מגה - כל הזמן מתנתק.

מצחיק שלפני שעברתי ל12 מגה לא היו לי בכלל בעיות כאלה - מחר בבוקר אני צריך לתפוס לשיחה את השירות לקוחות שלהם ולבקש לבדוק את הגיימר לכמה ימים לראות שזה באמת פותר את הבעיה - אם כן , חסר להם שזה יעלה לי כסף (ואם בכל זאת אז נפעיל את הקשרים שלי בנטוויז'ן :lol: :lol: )

אני סתם שלחתי להם מייל שכתבתי שיש לי בעיות, הם החזירו לי תגובה שנשמח לעזור לך ותיצור איתנו קשר ועם שירות לקוחות ומאז עובד לי מ-ע-ו-ל-ה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שאין קשר לגזענות, שנאתי לשחק איתו, הוא פשוט יורה לאוויר ומתפלל שזה יפגע.

אני לא שיחקתי בגלל המבחנים שלי, דווקא לי עדיין אין בעיות ניתוק תודה לאל.

למהירי החלטה' date=' אני צריך דחוף HD5850 או מקביל לו משומש במצב מצויין ועם אחריות.

מוכן לתת 900 ש"ח, רציני לגמרי.

גר באזור פתח-תקוה ומשרת בירושלים.

[/quote']

אף אחד לא ימכור לך 5850 ב900 ש"ח.

אין לי בעיה למכור לך את ה4870 שלי ב900 ש"ח ועם עוד תוספת ללכת לקנות 5850 לעצמי עם תרצה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, החלישו את הסנייפר או שזה רק אני?

אני יורה בידיוק לראש וזה רק פוצע אותו, מה לעזאזל?

ולא הוא לא רחוק.

ולפי מה שזכור לי, פגיעה בחזה אמורה להרוג, למה לעזאזל אחריי הפאטצ' לא הורגת?

הם הרסו הכל עם הפאטצ' הזה נמאס לי כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלחתי לEMAIL שלהם service@013netvision.co.il ואולי המערכת שלהם זיהתה לקוח מתלונן אז היא נתנה לי תעדוף או משהו כזה, אין לי שמץ של מושג, אבל מאז זה עובד כמו בובה.

תודה! שלחתי להם - נקווה שזה יועיל במשהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, החלישו את הסנייפר או שזה רק אני?

אני יורה בידיוק לראש וזה רק פוצע אותו, מה לעזאזל?

ולא הוא לא רחוק.

ולפי מה שזכור לי, פגיעה בחזה אמורה להרוג, למה לעזאזל אחריי הפאטצ' לא הורגת?

הם הרסו הכל עם הפאטצ' הזה נמאס לי כבר.

דווקא תיקנו ת'באג שכשאתה פוגע בראש אתה רואה דם אבל לא רואה פגיעה, מכל שאר הבחינות הסנייפר נישאר אותו הדברץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XTZ MIKE אני פשוט לא יכול אבל כמעט כל הודעה שלך ב500 עמודים האחרונים זה לפחות עם סמיילי אחד כזה :lol: וזה מרחפן אותי.

אתה עד כדי כך מוצלח שאתה מצחיק את עצמך? :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...