Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 365 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

^^

בפורומים של E.A U.K יש התייחסות רבה בדיוק לנקודה הזו, ונוטים להאשים את כ. הקול המובנה (Realtek) או יותר נכון... את הדרייבר שלו.

במידה ויש'ך כזה, נסה לעדכן את הדרייבר של כ. הקול ותראה אם זה נפתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איזה עצבים מביא לי המשחק הזה

כמה חודשים של משחק בלי ניתוקים

מאתמול בבוקר אני לא יכול לשחק יותר מ5 דקות

כל פעם מתנתק

שיחקת בMW2?

אז אין לך זכות לדבר בכלל על בעיות טכניות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, מחר אני מזמין את המפרט הבא:

Core i7 860

P55-UD3

4GB 1333Mhz (לבינתיים... בהמשך צפוי שידרוג ל-8GB).

HD5850

Intel 80GB

זה מה שיהיה לי בגדול?

מה אתם אומרים יריץ בקלות BF על הגדרות גבוהות? :)

נראה לי שכן, אין סיבה שלא. חבר שלי מריץ את זה על ההגדרות הגבוהות עם מערכת פחות משוכללת.

תתחדש ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משו אומר לי שכל המחשב הזה גם ככה יימכר בעוד פחות מחודש, בגלל עוד איזה חוב שצץ... אז למה להשקיע בזה מלכתחילה? ;)

פעם אני עבדתי וקניתי את רוב החומרה בבית, עכשיו בגלל שאח שלי סיים יב' והוא עובד כרגע אז הוא זה שלמעשה מממן את המחשב. ;D

חוץ מזה, זה באטלפילד, למי אכפת.

זו הסידרה הכי טובה ל-FPS. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למישהו יש מושג אולי .. למה המשחק מנתק אותי כל 5 דק' משרת ?! או שהפינג שלי מתפס למעלה ..

הפורטים שלי פתוחים ( אם זה עוזר בכלל 18395 וגם 18390 - גם TCP וגם UDP שניהם ) ..

בטלתי FIREWALL וגם אפשרתי גישה למשחק ..

והכי מעצבן , זה שהוא עושה לי " מעדכן את הסטטוס " אבל הוא שם אותי ב RANK 1 שאני ב RANK 8 בערך ..וזה אני לא יודע למה :pissed:

יום שישי המשחק עבד מצויין ועכשיו לא..

אז מה יהיה עם זה ? ::)

יש לי 014 על תשתית HOT .

להחליף ספק זה לא יהיה בקרוב .. כי עברתי מ-012 לא מזמן כי שם היו לי בעיות עם פורטים

ואם אני ינסה חבילת "גיימר" ניסיון , אתם חושבים שזה ישפר את הבעיה ? או שזה בעיה זמנית ואי אפשר לדעת מה הגורם לכך , ואני אחזור על זה , ביום שישי המשחק עבד מצויין ולא עשה בעיות .. אז WHAT THE FUCK קורה כאן .. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למישהו יש מושג אולי .. למה המשחק מנתק אותי כל 5 דק' משרת ?! או שהפינג שלי מתפס למעלה ..

הפורטים שלי פתוחים ( אם זה עוזר בכלל 18395 וגם 18390 - גם TCP וגם UDP שניהם ) ..

בטלתי FIREWALL וגם אפשרתי גישה למשחק ..

והכי מעצבן , זה שהוא עושה לי " מעדכן את הסטטוס " אבל הוא שם אותי ב RANK 1 שאני ב RANK 8 בערך ..וזה אני לא יודע למה

יום שישי המשחק עבד מצויין ועכשיו לא..

אז מה יהיה עם זה ? Roll Eyes

יש לי 014 על תשתית HOT .

להחליף ספק זה לא יהיה בקרוב .. כי עברתי מ-012 לא מזמן כי שם היו לי בעיות עם פורטים

ואם אני ינסה חבילת "גיימר" ניסיון , אתם חושבים שזה ישפר את הבעיה ? או שזה בעיה זמנית ואי אפשר לדעת מה הגורם לכך , ואני אחזור על זה , ביום שישי המשחק עבד מצויין ולא עשה בעיות .. אז WHAT THE FUCK קורה כאן ..

יש לי אותה תקלה,014 עם תשתית כלבים.

מצתרף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותה תקלה הוט+013 נטוויז'ן (כבלים)

אני RANK 35 והוא כבר יומיים מראה לי RANK 1...

זו גם הסיבה שהוא מנתק אותך כל 5 דקות - כשאתה נכנס לסרבר הוא רושם את הדרגה האמיתית שלך וזה והטעות בSTATS גורמות לניתוק מהשרת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...