Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 350 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

אחרי ששמתי ראוטר סוף סוף בבית אני יומיים לא יכול לעשות LOGIN במשחק לשם המשתמש שלי...

UNABLE TO LOG IN PLEASE TRY AGAIN LATER

זאת בעיה אצלם יומיים כבר או שאני צריך לפתוח פורטים או משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני כבר לא מצליח לשחק בכלל, לא משנה באיזה שעה אני מנסה יש לי התנתקויות ובעיות חיבור. בשבועות האחרונים זה היה ככה רק לפעמים, אבל בימים האחרונים זה ככה 100% מהזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה חבר'ה. D=

כיביתי את ה-BLOOM ובאמת שמתי לב שהמשחק נהיה יותר 'כהה'. יותר נחמד ככה. אני אשאיר. D=

שיניתי גם את ה-FOV ל-65 שיהיה אופטימלי. עכשיו נצטרך להתרגל.

ואני אגיד שוב שה-HITBOX החדש פשוט זוועה. הורדתי כרגע מישהו בוודאות (ולא הייתי אמור) שהיה מאחורי גבעה. רק בגלל שהוא רץ פגעתי לו 'בראש'.

הא כן, עוד עניין מוזר. אם אני עושה FORCE VSYNC בתוכנה D3DOVERDRIVER אז המשחק לא עולה לי בכלל. שמתי את האופציה הזאת על OFF ובמשחק עצמו שמתי VSYNC. ה-TRIPLE BUFFERING עדיין יהיה תקף כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר לא מצליח לשחק בכלל, לא משנה באיזה שעה אני מנסה יש לי התנתקויות ובעיות חיבור. בשבועות האחרונים זה היה ככה רק לפעמים, אבל בימים האחרונים זה ככה 100% מהזמן.

עדן , אתה בUFI של עם נטוויז'ן במקרה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שמדובר בבעיות כלליות בנטוויז'ן...

התמיכה של EA עברה איתי תהליך של בדיקת PACKETS ויש יותר מידי איבודי מידע בדרך - כאלה שעלולים לגרום לניתוקים ואיבוד זמני של הSTATS וכד'...

שווה לבדוק את זה מול נטוויז'ן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה חבר'ה. D=

כיביתי את ה-BLOOM ובאמת שמתי לב שהמשחק נהיה יותר 'כהה'. יותר נחמד ככה. אני אשאיר. D=

שיניתי גם את ה-FOV ל-65 שיהיה אופטימלי. עכשיו נצטרך להתרגל.

ואני אגיד שוב שה-HITBOX החדש פשוט זוועה. הורדתי כרגע מישהו בוודאות (ולא הייתי אמור) שהיה מאחורי גבעה. רק בגלל שהוא רץ פגעתי לו 'בראש'.

הא כן, עוד עניין מוזר. אם אני עושה FORCE VSYNC בתוכנה D3DOVERDRIVER אז המשחק לא עולה לי בכלל. שמתי את האופציה הזאת על OFF ובמשחק עצמו שמתי VSYNC. ה-TRIPLE BUFFERING עדיין יהיה תקף כן?

הHITBOX כמו שצריך להיות.. אני לא מבין מה כולם מתלוננים...

אם יש לך אפשרות של off, but enable other applications to use it

או משהו בסגנון אז כן יהיה לך VSYNC, אם לא אז לא..

בנוגע לביצועים במשחקים:

עם המפרט שלי על HIGH זה רץ לי חלק. זה נורמלי?

אני בספק, אולי שאתה סתם רץ ככה במשחק אתה מרגיש שזה רץ לך חלק אבל שיש פיצוצים, שיש עשן, שאתה יורה מברדלי בטח יש לך דרופים מטורפים..

תפעיל FRAPS תן לו BENCHMARK של כמה ראונדים ותראה מה הממוצע שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה Hitbox שופר, אך עדיין ישנם יותר מדי שרתים שיש בהם לאגים ו Rubber-Banding

DICE כיסתחו את עצמם בכך שהם ציינו ב Changelog שרק "חלק" מהמקורות הגורמים ללאגים/RB טופלו.[br]פורסם בתאריך: 1.07.2010 בשעה 20:58:46

למישו קורה שמיד לאחר Spawn המילה "Reload" תקועה במרכז המסך?... זה החל מאז הפאץ' האחרון, ועושה רושם שלבינתיים אני היחיד שזה קורה לו.

המילה נעלמת לאחר זמן מה, או במידה ואני נהרג ומבצע Spawn מחדש.

http://img143.imageshack.us/img143/9854/bfbc2game20100701234251.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...