Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 351 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמעט ואין לי חברים שמתעיינים במשחקים כאלה. נובים. >:

בכל אופן, לשים בהגדרות WAR TAPES הופך כל דבר במשחק הזה.. לחזק יותר. כל רשרוש עלים אני באטרף שמישהו בא לדקור אותי חח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל כלשהו אם בקובץ ההגדרות במסמכים שלי אני משנה את איכות הסאונד מנמוך לגבוה? במשחק אין לי בכלל אופציה דומה לזה. מה ההבדל יהיה?

תגידו, אמורה להיות פה להבה? :screwy:

http://up203.siz.co.il/up2/yy2jtozyqnyy.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

יכול להיות שאיזה סטלן הדליק מדורה, או שזו קבוצה של פיקסלים "שרופים"...

ישנה גירסת שרתים נסיונית שרצה כבר אצל מספר GSP's (מה שמכנים R16 Beta) - עיקר המטרה שלה היא לטפל בנושא ה Rubber-Banding/Lags באופן נקודתי.

לבינתיים מצאתי שני שרתי הארדקור הממוקמים בבריטניה המריצים את הגירסה הזו. למי שמעוניין להתנסות, שיחפש בדפדפן השרתים {RaW} - עם סינון לשרתים אירופאיים בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, So far... sehr gut!

ראיתי גם שרתי R15 אירופאיים רגילים שעובדים כמו שצריך, כך שיכול להיות שזה באמת עושה את ההבדל - יכול להיות שזה סתם מזל, או חומרת שרתים איכותית (שגם לה יש חשיבות, בייחוד עם המשחק הזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'וני יא מניוקי אפילו לתקן UAV אתה לא יכול? :-\

סורי לא שמתי לב...

כמעט ואין לי חברים שמתעיינים במשחקים כאלה. נובים. >:

בכל אופן, לשים בהגדרות WAR TAPES הופך כל דבר במשחק הזה.. לחזק יותר. כל רשרוש עלים אני באטרף שמישהו בא לדקור אותי חח.

כן זה ידוע למרות שזה נשמע קצת מוזר כזה, כאילו אתה נמצא בפחית :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי כמה משחקים קצרים (מאוד קצרים) ב-MOH. אני מסיק שב-BC2 יותר נחמד. זה כאילו MOH זה מצב HC אבל באקסטרים. מתתי כל כך המון ובכלל לא הבנתי מאיפה. BC2 מהנה יותר, גם הצבעים בו נראים יותר 'חיים'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Hypernia עדכנו גם את השרתים שלהם ל R16b, לרבות השרת של HWzone.

למיטב הבנתי, תחילת שבוע אמורה לצאת הגירסה הסופית של R16 בהפצה מלאה לכלל ה GSPים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...