Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 354 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

וואי כמה שאני מתעצבן מהמשחק היום. יש כזה אי שווין מטורף בקבוצות שזה מדהים. אחת פשוט מביסה את השניה טוטאלית. כמו שגרמניה פתחה ת'תחת לארגנטינה, ככה.

למה לא עושים מערכת BALANCE מסוימת? יש הרי את ה-SKILL RATING במשחק, בשביל מה הוא קיים? בשביל היופי? מפגרים כושלים. :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני זוכר פרסמו פה סדרת סרטונים ממש מצחיקים (ניראה לי נייק פרסם) באחד מהם הראו קבוצה של חבר'ה מבוגרים מחכים למסוק ואז בא ילדון שתופס ת'מסוק לפניהם ובטעות דורס אותם למוות

היה גם קטע על ריקון שמחמיא לעצמו עד כמה הוא פרו והקבוצה האוייבת מפוצצת את כל המטרות בינתיים...

מישהו יכול להזכיר לי מה שם הסדרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הם לא מחמירים עם זה, נותנים באן לשעה אולי, צריך לתת להם באן ליומיים, אם הם עדיין לא מבינים אז נותנים להם באן לשבועיים, עדיין לא מבינים נותנים להם באן לחודשיים, עדיין לא מבינים נותנים להם באן לכל החיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אם זה היה ככה , אתה לא היית משחק בשרת עד שהיה יוצא BF3 או BC3.... :lol: :lol: :lol:

לפחות אני לא משתמש ב-CG בשרת שלכם.

ובלי שום קשר, אני גם ככה לא משחק בשרת שלכם. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :jump1: :bigglasses: O0 :coolman: :funn::la::biglaugh: >:D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:facepalm:

ועניין אחר.

למה תמיד לוקח למשחק לטעון שעות כל מפה? ואחרי כל משחק זה כותב לי Updating status או משהו כזה למשך המון זמן, אי אפשר ככה

אהה ובחיים לא עשיתי את שני הסמיילים האלה, אז תנו לי את התענוג

:-*

:itschy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין מה הבעיות של כל מי שטוען שאסור בשום אופן להשתמש בגוסטב..

אתם לא מרגישים קוקסינלים הומואים?

ואני מדבר על אלה שיש להם כבר כמה כוכבי זהב עם פלטינום\מטול\RPG עכשיו גם מסתבר שמורטר זה "נוב" ובקרוב גם רימונים... כאילו לאיזה רמה יהיה "אסור" להשתמש בנשקים במשחקי רשת כאלו...?

כל מי שאמר פה שאסור להשתמש בגוסטב על חיילים ויכול בלב שלם להגיד לי שהוא גם לא עשה את זה אפילו פעם אחת - וואלה יופי.

מי שלא שילך ידחוף אבצע לתחת. בריצנות. זה דו פרצופי וגועל נפש להגיד דבר כזה ותתביישו לעצמכם באמת. ביזיון.

גוסטב = נגד חי"ר.

מטול = נגד ביצורים קלים וחי"ר.

יש סיכות וריבונים שצריך להשיג עם הנשקים האלו.

מי אתם שבכלל תחליטו ותקבעו לאנשים אחרים ששילמו על המשחק הזה 200 ש"ח במה מותר להשתמש ובמה לא?

צביעות זה מה שזה.

אתם עשיתם כוכבים עם אותם נשקים? אל תתלוננו על אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'וני, לא ממש אכפת לי שאנשים ישתמשו בזה, אבל הם פאקינג משתמשים בזה כנשק ראשוני.

בסדר, נהרגתי פעם אחת פעמיים, אבל זה כבר מתחיל להיות הרגל.

כולם שם עם CG כנשק ראשוני, עוד לא זזתי, אני כבר רואה משהו מעופף בא לכיווני.

זה מוגזם כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...