Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 215 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בקיצור מקסים , לא קל לדרוס עם טנק (או עם כל כלי אחר) , זו צריכה להיות דריסה מושלמת (וגם זה לא מבטיח).

איך אתה מצפה לדרוס כמו שצריך כאשר אתה בא לדקור מישהו לדוגמא, רואה את הסכין נעוצה לו בפנים , דם בכל עבר , הסאונד אפקט של הדקירה אבל מיד אחרי זה הוא שוחט אותך??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז היית אומר בעיית היטבוקס וחוסך לי חששות שאני זקן מידי וכבר לא יודע מזה היטבוקס...

בכל מקרה תודה.

אני רואה שההיטבוקסס ממש אבל ממש צולע, אי אפשר להרוג עם אקדח יותר, ירייה לראש לא תמיד נחשבת וחצי מהכדורים עוברים דרך הגוף בלי לגרום נזק... פשוט גאוני, מצד אחד מתקנים את המשחק ומצד שני הורסים אותו

מי נתן להם תואר במחשבים אלוהים אדירים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- הדגמה של זה ואיך לתקן את זה.

http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/498961.page וכמובן גם דף תמיכה כזה.

אנשים הגיבו שם שזה לא באמת עוזר. זה רק 'תחושה'. אני אישית לא בדקתי אבל יש גם את הצד הזה פשוט.

ובנושא אחר - קיבלתי את הפלטינום הראשון שלי! עם הנשק M249 SAW

D=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה לעזאזל פלטינום? אולי עשיתי את זה כבר, אני פשוט לא יודע ספציפית מה זה.

בכל מקרה, Dima67 אם אתה מסתבך קצת, ExenTex - זה השם של השחקן שלי.

תוסיף אותי ונשחק ביחד, יהיה לך יותר קל כשאתה עובד בעבודת צוות, נשמור על התחת של השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אין לך פלטינום אבל אתה קרוב עם הAN-94 , חסר לך עוד 2 כוכבי זהב (כלומר את 9 ואז העשירי) כדי לקבל פלטינום...

אאל"ט , בנשקים הראשיים , 10 כוכבי זהב ואז מקבלים פלטינום (שווה 10,000 נק')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה לעזאזל פלטינום? אולי עשיתי את זה כבר, אני פשוט לא יודע ספציפית מה זה.

בכל מקרה, Dima67 אם אתה מסתבך קצת, ExenTex - זה השם של השחקן שלי.

תוסיף אותי ונשחק ביחד, יהיה לך יותר קל כשאתה עובד בעבודת צוות, נשמור על התחת של השני.

ב-כיף. אני אוסיף מאוחר יותר היום. על הדרך תקרא לי דימה וזהו. ם:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אאל"ט , בנשקים הראשיים , 10 כוכבי זהב ואז מקבלים פלטינום (שווה 10,000 נק')

נכון אבל גם בגאדג'טים זה עשרה כוכבים, פשוט כל כוכב דורש חצי מכמות ההריגות שדורשים הנשקים.

בקיצור- אצל הנשקים זה כל מאה הריגות, אצל הגאדג'טים זה כל חמישים הריגות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם אבל עשיתי ניסוי קטן עם חבר ולקח לי 43 כדורים מMG3 בשביל להרוג אותו, לעומת 12 מצידו. אותה סיטואצייה קורה עם שאר הנשקים.

החשד שלי עלה אחרי שפגעתי בצלף אחד 4 פעמים מM95, מתוכן מינימום פעם בראש ומה שקיבלתי זה רק SPOT ASSIST.

DICE חירבנו את המשחק טוטאלוס. הם צריכים להתחיל לקבל את המשכורת שלהם בכאפות

מצויין, עוד דלי חרא שבזק שופכת עלינו

אחרי שהCONECTION נאבדת לגוש חרא הזה והוא כביכול מנסה לשחזר אותה היא לא תחזור עד להדלקה מחודשת של המשחק... אלוהים אדירים כמה כאב ראש בשביל 160שקל... רוני צדק, הייתי צריך לקנות אותו שנתיים אחרי שהוא יצא, רק אז הוא יהיה מוכן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם אבל עשיתי ניסוי קטן עם חבר ולקח לי 43 כדורים מMG3 בשביל להרוג אותו, לעומת 12 מצידו. אותה סיטואצייה קורה עם שאר הנשקים.

החשד שלי עלה אחרי שפגעתי בצלף אחד 4 פעמים מM95, מתוכן מינימום פעם בראש ומה שקיבלתי זה רק SPOT ASSIST.

DICE חירבנו את המשחק טוטאלוס. הם צריכים להתחיל לקבל את המשכורת שלהם בכאפות

מצויין, עוד דלי חרא שבזק שופכת עלינו

אחרי שהCONECTION נאבדת לגוש חרא הזה והוא כביכול מנסה לשחזר אותה היא לא תחזור עד להדלקה מחודשת של המשחק... אלוהים אדירים כמה כאב ראש בשביל 160שקל... רוני צדק, הייתי צריך לקנות אותו שנתיים אחרי שהוא יצא, רק אז הוא יהיה מוכן

קרה לי כל כך הרבה פעמים שהפסקתי לספור אחרי מיליון. מלא פעמים יריתי על אנשים כמויות ענק ובסוף קיבלתי נקודות על ספוט או עזרה. בגלל זה זה ממש מעצבן לשחק במשחק הזה, כי לא משנה כמה תירה אתה בסוף סתם יותר אפס.

לפני כמה ימים המשחק לא התחבר לי לEA כמובן אז עברתי זמנית לMW2 וממש לא הייתי רגיל שהרגתי שם אנשים ב3-2 יריות. כאילו זה ניהיה כ"כ קל אחרי BC2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון יש לא מעט אנשים שמחכים לMoH החדש שאמור לצאת לקראת סוף השנה??

ובכן , מסתבר שאם יש לכם את BC2 מה שאומר שיש לכם EA ID ושיחקתם משחק רשת אחד בBC2 , במידה ותרכשו את הMoH החדש תקבלו אוטומטית בMP שלו את הM24.

לא ידוע אם רק מי ששיחק בBC2 יזכה לקבל את הM24 או שהוא יגיע לכולם - כרגע זה נראה שזו הדרך היחידה לקבל אותו

http://www.joystiq.com/2010/04/28/medal-of-honor-offers-m24-sniper-rifle-for-battlefield-bad-comp/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...