Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 218 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

ג'וני- כל אחד ודעתו. מה אכפת לי שאיזה שחקן אמר "np, its war"? שיגיד מה שהוא רוצה. דעתי עדיין שלהשתמש ב-CG או מטול = מגעיל ב-98% מהפעמים שאנשים משתמשים בהם. תגידו מה שתגידו, זו דעתי וכך היא תישאר. אני לא חושב שלא צריכים להשתמש בהם נגד חיל רגלים, אני פשוט אומר שהם overused.

נכון, אין מותר ואין אסור אבל זה עובדה שהרבה אנשים לפני העדכון, כמוני וכמו דימה, לא שיחקו עם ה-M60 בגלל שהוא היה OP.

"כל אחד שישחק איך שבא לו"- בשביל זה יש שרתים עם חוקים כמו "NO CG/40MM" וכו'.

"כולם דוחפים את הכבוד הזה לתחת"- לפי צורת הדיבור נשמע כאילו שאתה שם פס על הרבה דברים. ובכן כמו דימה ורבים אחרים, אני חושב שיש כבוד. [ציניות] אם זה פאקינג משחק מחשב אז למי אכפת מריאליזם? [/ציניות] ו-80% מהגיימרים (בלי קשר ל-BC2) הרבה פעמים מתלוננים שאין מספיק ריאליזם במשחקים.

בשורה התחתונה- שכל אחד יעשה מה שהוא רואה לנכון. לי אישית אין בעיה ללחוץ "exit game", זה כ"כ קל.

אגב

בשביל לחסל טנק קל או כבד עם CG צריך 5 פגיעות בלי תוספת נזק. עם תוספת נזק זה 4 פגיעות.

עכשיו ה-AN-94 הוא ה-OP החדש. לפני העדכון הוא היה הנשק הכי חזק של ה-Assault, עכשיו הוא עוד יותר חזק. אני חושב שמי שמשחק עם AN-94 עם תוספת נזק הוא פחדן.

נכון כל אחד שישחק איך שבא לו.

תכלס הבעיה זה לא שהם overused הבעיה שהם חזקים מידי וזה מה שמפריע לך. או שמשתמשים בהם במקרים "לא מתאימים" (אבל תכלס אין דבר כזה).

שמע אני לא רוצה לשפוט אותך או משהו אבל יש לך פלטינום עם CG, עם המטול, עם M60 ועם AN94 - לפי מה שאני זוכר את כולם השגת לפני העידכון (אולי חוץ מה AN94) אני עדין ב37 ויש לי 7 כוכבי זהב עם מטול, ו2 עם CG, אם היית כל כך אנטי שימוש בנשקים האלו לא היית משחק איתם נקודה.

ריאליזם? זה בדיוק מה שהמשחק הזה נותן, תקן אותי אם אני טועה אבל כש85 מ"מ פגז עובר גם 5 מטר לידך אתה תמות. כנל גם לשאר המשחקים.

אז להגיד שהנשקים האלו הם חזקים מידי זה שטויות.

מה שאתה כן יכול לבוא בטענות זה אז איך מתגוננים? אז המשחק מציע לך BODY ARMOR (עד כמה שזה עוזר), והוא יכול גם להציע עוד דברים אבל מה לעשות לא כולם חושבים על כל דבר 100%.

חוץ מזה אמרת לי פעם שהמשחק לא צריך להיות ריאליסטי, הוא צריך להיות מאוזן ואני מסכים איתך ב100% אבל איך אתה משלב ראילטי ואיזון ביחד שיש לך מבחר מאוד גדול של נשקים?

שמע בשורה התחתונה המשחק נבנה איך שראו לנכון, איך שאני הבנתי אותך אתה רוצה שכל הנשקים יהיו "מאוזנים" וזה לא נראה הגיוני אתה מצפה שעוזי יהיה כמו M16 או M95, לא יהיה.

מה לעשות לכל יש את היתרון שלו.

וכל אחד משחק איתו איך שבא לו = ראילי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הבעיה היא לא שהם חזקים מידי, אמורים להיות דברים חזקים כאלו למקרים חריגים, זה הגיוני, הבעיה היא שהם overused כפי שאמרתי.

לגבי מה שיש לי, אז מה? אז אם מישהו רצח, הוא לא יכול לומר למישהו אחר שלא ירצח? ממש מפגר שאתה מציין מה יש לי. ואם כבר אז כן, יש לי פלטינום עם נשקים שהם OP או שהיו OP, זה היה בשביל הניקוד ואני לא נוגע בהם מאז. את הפלטינום ל-AN94 קיבלתי לפני העדכון. עם המטול- מה הבעיה בזה בידיוק? בדרגה 30~ היו לי 4~ כוכבי זהב, אם אתה מחשב סטטיסטיקה יוצא שהשתמשתי במטול ממש קצת. כנ"ל לגבי ה-CG. יש אנשים עם פלטינום עם אותה נשקים בדרגות 20-30~.

"אם היית כל כך אנטי שימוש בנשקים האלו לא היית משחק איתם נקודה." אז אתה אומר שאני לא "אנטי שימוש בנשקים האלו"? או שאני צבוע? לא נראה לי. אולי בגלל ששיחקתי איתם אז אני חושב שמגעיל לשחק איתם.

אז להגיד שהנשקים האלו הם חזקים מידי זה שטויות.

-אני לא אמרתי שהנשקים הללו חזקים מידי.

לא כולם חושבים על כל דבר 100%.

-duh? זה מה שאמרתי.

חוץ מזה אמרת לי פעם שהמשחק לא צריך להיות ריאליסטי, הוא צריך להיות מאוזן ואני מסכים איתך ב100% אבל איך אתה משלב ראילטי ואיזון ביחד שיש לך מבחר מאוד גדול של נשקים?

לא באתי לתכנן כאן משחק. אולי תפנה את השאלה למפתחים של המשחק.

ואני לא אמרתי שהוא לא צריך להיות ריאליסטי, פשוט אמרתי שהוא צריך להיות מאוזן. בידיוק כמו הדוגמא שהבאתי (ואני לא מבין למה אתה חוזר שוב פעם על השיחה ב-mohawk אם כבר עניתי לך) שבמציאות פגיעה של כדור בראש = מוות. אז למה במשחק צריך 2 פגיעות או יותר? כנ"ל לגבי פגיעות גוף.

איך שאני הבנתי אותך אתה רוצה שכל הנשקים יהיו "מאוזנים" וזה לא נראה הגיוני אתה מצפה שעוזי יהיה כמו M16 או M95, לא יהיה.

לא אמרתי שום דבר על העוזי. וזה לא מה שאני רוצה, זה מה שכל משחק צריך שיהיה - איזון. אם היה רובה מטולים אוטומטי- כולם היו משתמשים בו. הייתי ממשיך לכתוב בנושא אבל אין טעם כי המפתחים איזנו הרבה נשקים אז מן הסתם שהם רוצים בזה בידיוק כמוני. אז שוב, תפנה את הטענות שלך אליהם, לא אליי.

עריכה: אגב לגבי המטול, לפי חישוב של ניקוד כללי במשחק, הפרש ההריגות ביני לבינך עם המטול זניח לחלוטין. 7 כוכבי זהב כשהניקוד שלך הוא 2,500,000 נק' ולי יש 10 כוכבי זהב בניקוד של 3,500,000 נק'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך שני כוכבים? לי יש שתי הריגות (:

אני ממשיך להשתמש ב AN אבל מאז העדכון אני בד"כ שם תוסף מיגון

אז תתחיל להרוג! למה אתה מחכה :smile1:

הבעיה היא לא שהם חזקים מידי, אמורים להיות דברים חזקים כאלו למקרים חריגים, זה הגיוני, הבעיה היא שהם overused כפי שאמרתי.

וכמו שעניתי לך מקודם, overused באיזה מובן? שמישהו משתמש ב CG מיליון פעם לנסות להוריד מסוק זה גם "overused" הכוונה שלך למושג היא במובן של שימוש בנשקים האלו "במקרים לא מתאימים" אבל אני מסביר לך שאין דבר כזה "לא מתאים"! במשחק הגדירו טיל שמיועד להריגה של חיילים, אז זה השימוש שלו. אתה מנסה "לשנות" את המשחק וזה לא נכון ולא בסדר.

לגבי מה שיש לי, אז מה? אז אם מישהו רצח, הוא לא יכול לומר למישהו אחר שלא ירצח? ממש מפגר שאתה מציין מה יש לי. ואם כבר אז כן, יש לי פלטינום עם נשקים שהם OP או שהיו OP, זה היה בשביל הניקוד ואני לא נוגע בהם מאז. את הפלטינום ל-AN94 קיבלתי לפני העדכון. עם המטול- מה הבעיה בזה בידיוק? בדרגה 30~ היו לי 4~ כוכבי זהב, אם אתה מחשב סטטיסטיקה יוצא שהשתמשתי במטול ממש קצת. כנ"ל לגבי ה-CG. יש אנשים עם פלטינום עם אותה נשקים בדרגות 20-30~.

כמו שאמרתי אני לא בא לשפוט אותך וזה בסדר גמור שאתה משתמש בנשקים האלו, לזה הם נועדו.

תחשוב רגע על כל הפעמים שאתה בזמנך הרגת עם CG ואותו אחד שהרגת אמר "איזה נוב", אתה רצית להשיג נקודות וגם עכשיו אותם חבר'ה אותו דבר כמוך.

למה שאתה עשית את זה זה "כן היה בסדר" ושעכשיו הם עושים את זה "זה לא בסדר"?

אני ממש לא משווה סטטיסטיקה, אני מציג לך עובדות ושואל שאלות.

"אם היית כל כך אנטי שימוש בנשקים האלו לא היית משחק איתם נקודה." אז אתה אומר שאני לא "אנטי שימוש בנשקים האלו"? או שאני צבוע? לא נראה לי. אולי בגלל ששיחקתי איתם אז אני חושב שמגעיל לשחק איתם.

אבל הרגע אמרת ששיחקת איתם לקבל נקודות...

ולמה שפתאום תפסיק להשתמש בהם? תשחק איך שבא לך ועם מה שבא לך.

דרך אגב, לא אמרתי שאתה צבוע בכלל לא. אתה אחד השחקנים הכי הוגנים והכי טובים שיצא לי לראות. רק מפריע לי הגישה שלך למשחק.

לא באתי לתכנן כאן משחק. אולי תפנה את השאלה למפתחים של המשחק.

ואני לא אמרתי שהוא לא צריך להיות ריאליסטי, פשוט אמרתי שהוא צריך להיות מאוזן. בידיוק כמו הדוגמא שהבאתי (ואני לא מבין למה אתה חוזר שוב פעם על השיחה ב-mohawk אם כבר עניתי לך) שבמציאות פגיעה של כדור בראש = מוות. אז למה במשחק צריך 2 פגיעות או יותר? כנ"ל לגבי פגיעות גוף.

לא אמרתי שום דבר על העוזי. וזה לא מה שאני רוצה, זה מה שכל משחק צריך שיהיה - איזון. אם היה רובה מטולים אוטומטי- כולם היו משתמשים בו. הייתי ממשיך לכתוב בנושא אבל אין טעם כי המפתחים איזנו הרבה נשקים אז מן הסתם שהם רוצים בזה בידיוק כמוני. אז שוב, תפנה את הטענות שלך אליהם, לא אליי.

אתה צודק.

אם ככה אז למה אתה טוען ש98% מאותם חבר'ה שהורגים עם מטול\CG הוא אפס?

איפה אתה רוצה שישתמשו בנשקים האלו? שירו על ציפורים בשמים?

טענת שגם מי שהורג עם סניפר מטווח אפס הוא נוב, למה?

עריכה: אגב לגבי המטול, לפי חישוב של ניקוד כללי במשחק, לך יש יותר הריגות ממני עם המטול (בהפרש זניח). 7 כוכבי זהב כשהניקוד שלך הוא 2,500,000 נק' ולי יש 10 כוכבי זהב בניקוד של 3,500,000 נק'.

שוב בוא נשאיר את הסטטיסטיקה בצד, כי זה לא מראה כלום.

הרי גם ככה לפי החשיבה שלך, 459 אנשים שהרגת עם מטול יצאת "noob" (שזה 98% מתוך 469 אנשים שהרגת)

וגם אצלי אותו דבר, וכל אחד אחר פה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכמו שעניתי לך מקודם, overused באיזה מובן? שמישהו משתמש ב CG מיליון פעם לנסות להוריד מסוק זה גם "overused" הכוונה שלך למושג היא במובן של שימוש בנשקים האלו "במקרים לא מתאימים" אבל אני מסביר לך שאין דבר כזה "לא מתאים"! במשחק הגדירו טיל שמיועד להריגה של חיילים, אז זה השימוש שלו. אתה מנסה "לשנות" את המשחק וזה לא נכון ולא בסדר.

מיליון יריות בשביל להוריד מסוק, לא, זה לא overuse. ואני לא מנסה לשנות את המשחק.

"באיזה מובן?" איזה מובן יכול להיות למשפט "משתמשים יותר מידי בנשק הזה" או "מטיילים איתו כנשק ראשי לכל דבר"?

תחשוב רגע על כל הפעמים שאתה בזמנך הרגת עם CG ואותו אחד שהרגת אמר "איזה נוב", אתה רצית להשיג נקודות וגם עכשיו אותם חבר'ה אותו דבר כמוך.

שוב בוא נשאיר את הסטטיסטיקה בצד, כי זה לא מראה כלום.

הרי גם ככה לפי החשיבה שלך, 459 אנשים שהרגת עם מטול יצאת "noob" (שזה 98% מתוך 469 אנשים שהרגת)

וגם אצלי אותו דבר, וכל אחד אחר פה לא?

נכון, יצאתי "noob".

למה שאתה עשית את זה זה "כן היה בסדר" ושעכשיו הם עושים את זה "זה לא בסדר"?

לא אמרתי שזה היה בסדר.

אם ככה אז למה אתה טוען ש98% מאותם חבר'ה שהורגים עם מטול\CG הוא אפס?

איפה אתה רוצה שישתמשו בנשקים האלו? שירו על ציפורים בשמים?

טענת שגם מי שהורג עם סניפר מטווח אפס הוא נוב, למה?

לא דיברתי על 98% מהשחקנים שמשתמשים בנשקים הללו, דיברתי על 98% מההריגות. וכמובן שזה סתם מספר, זה לא באמת ככה. ואני טוען את זה כי הם משתמשים בזה יותר מידי, בעיקר בסיטואציות שיכלו להרוג עם נשקים אחרים ולתת צ'אנס לאויבים שלהם.

איפה כן ישתמשו? אתה שואל שאלה רטורית ומוסיף ציניות? קצת מוזר. בכל אופן- לא חסר. להוריד אויב על Mounted MG, להפיל את בניין האויב כשלא מצליחים להטמין, לעזאזל- אולי גם כשיש 4 אנשים מולך. אבל ללכת עם זה כנשק ראשי? זה מגעיל אותי.

(על רובה הצלפים- זה כבר לא שייך.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיליון יריות בשביל להוריד מסוק, לא, זה לא overuse. ואני לא מנסה לשנות את המשחק.

"באיזה מובן?" איזה מובן יכול להיות למשפט "משתמשים יותר מידי בנשק הזה" או "מטיילים איתו כנשק ראשי לכל דבר"?

:nixweiss:

נכון, יצאתי "noob".

חבל שאתה חושב ככה. :-X

לא אמרתי שזה היה בסדר.

זמן לחשבון נפש? :lol:

לא דיברתי על 98% מהשחקנים שמשתמשים בנשקים הללו, דיברתי על 98% מההריגות. וכמובן שזה סתם מספר, זה לא באמת ככה. ואני טוען את זה כי הם משתמשים בזה יותר מידי, בעיקר בסיטואציות שיכלו להרוג עם נשקים אחרים ולתת צ'אנס לאויבים שלהם.

איפה כן ישתמשו? אתה שואל שאלה רטורית ומוסיף ציניות? קצת מוזר. בכל אופן- לא חסר. להוריד אויב על Mounted MG, להפיל את בניין האויב כשלא מצליחים להטמין, לעזאזל- אולי גם כשיש 4 אנשים מולך. אבל ללכת עם זה כנשק ראשי? זה מגעיל אותי.

(על רובה הצלפים- זה כבר לא שייך.)

גם אני לא התכוונתי ל98% מהשחקנים. מצטער שלא ניסחתי את עצמי נכון.

הכל טוב יפה בדיבורים אבל קשה לדעת ולפקח על "מתי מותר ואסור" להשתמש בנשקים האלו.

לכן אל תשפוט, כי אתה כנראה לא יודע מה הייתה כל הסיטואציה. גם אם היית לבד מולו והוא הרג אותך עם מטול. אין בזה שום דבר פסול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה חבר'ה חבל על הויכוח. אף אחד כאן לא יצליח לשנות את דעתו של האחר. יש לכם יותר סיכוי לשכנע את השני אם אלוהים קיים או לא.

ד"א

ניסיתי את הבודי ארמור ונראה לי אני אשאר איתו. מגן מפני כל הטילים והמטול אפילו אם זה מכה ישירה. ואם זה נגד מישהו עם מגנום אמו אז אחד מבטל את השני בעצם. עדיף לדעתי. D=

עריכה:

חח תראו את זה

http://en.wikipedia.org/wiki/Wookie

תקראו מה שכתוב בפירוש האחרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מתווכחים, מנהלים דיון.

לכן אל תשפוט, כי אתה כנראה לא יודע מה הייתה כל הסיטואציה. גם אם היית לבד מולו והוא הרג אותך עם מטול. אין בזה שום דבר פסול.

אני לא שופט, אני מביע את דעתי. נכון שאי אפשר לדעת תמיד אבל אפשר לדעת בקלות ברוב הפעמים.

ומכל הסמיילים אני אתעלם כי התוכן הזה לא ברור.

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה חבר'ה חבל על הויכוח. אף אחד כאן לא יצליח לשנות את דעתו של האחר. יש לכם יותר סיכוי לשכנע את השני אם אלוהים קיים או לא.

ד"א

ניסיתי את הבודי ארמור ונראה לי אני אשאר איתו. מגן מפני כל הטילים והמטול אפילו אם זה מכה ישירה. ואם זה נגד מישהו עם מגנום אמו אז אחד מבטל את השני בעצם. עדיף לדעתי. D=

עריכה:

חח תראו את זה

wookie =

wookie.jpg?w=458&h=640

wookiet.jpg

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-M60 היה OP, זה ידוע. עכשיו זה ה-AN-94, כל שחקן BC2 מנוסה יודע את זה.

או שלא ידעת? תבדוק את הנתונים (אל תשכח שה-AN-94 גם ככה היה הסער החזק ביותר לפני העדכון).

על התמונות- ROFL!!!

עריכה: נראה שיש מעין אישור לכלי הרכב והנשקים שהיו באתרים השונים (וגם כאן בדיון ראשי זה).. הבנתי שהוציאו את זה מתוך המשחק-

http://cdn.battlefieldbadcompany2.com/sites/default/files/GraphicsFankit.rar

Graphics Fan Kit ושם יש של כל הנשקים והרכבים והתוספים. בין היתר ה-Springfield וכל הנשקים וכלי הרכב שיש בעמוד הראשי (שעוד לא ראינו במשחק). אני מאמין שזה יצא ב-DLC או משהו כזה.

עוד משהו שלא שמתי לב אם יש שם:

ZkQDvh.jpg

:o

דמיינו לכם KA52 ואיזה MI28 תוקפים ופתאום קולטים את ה-stationry הנ"ל.

אגב יש גם כוכבים חדשים (ארד/כסף/זהב/פלטינה), יש עליהם ציורים אחרים רק שלא ברור למה כל אחד מיועד.

אולי זה כבר קיים במשחק- פשוט לא שמים לב לציורים.

אגב, להחיות מדיק ולהישאר עם הקיט שלכם:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כנראה משחק בהגדרות יותר נמוכות ממישה כי אצלי זה נראה יותר טוב

לא יודע, פחות glow דווקא גרם לזה להראות הרבה יותר טוב

אבל עכשיו שאני חושב על זה לא היינו צריכים לעשות לו קרניים אלא לנסות לכוון לעיניים!

משימה למשחק הבא

ועוד משהו שחשבתי עליו בלילה, בנלסון גיי צריך לעשות עץ חג מולד

ואני מתפלא שאף אחד לא פתח נושא תלונות על המנהלים במשחק אתמול

אפילו נתנו באן למישה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...