Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 101 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

אחחחחח כמה פעמים צפיתי בזה-

עריכה: אחרי שראיתי את זה 20 פעמים שמתי לב למשהו. ברור שבסוף הוא כן חיסל את הטנק אבל ראיתם שהוא מת 5 פעמים ממנו והוא היה הנמסיס שלו.. אבל הוא לא קיבל את ה-Payback pin. למה? כי זה שהרג אותו 5 פעמים יצא מהטנק ומישהו לקח לו אותו :|

יאללה זה סירטון קורע אשששש דמעות בעניים...אני דובר רוסית וזה היה פשוט קטלני איך הם מקללים שלא הולך להם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה לא הופנה אליך, אתה רק אמרת שזה קל יותר משאר הכותרים ב-BF ועם זה אני מסכים לחלוטין. זה היה לכל העקשנים שבטוחים שהסכין עובד כאן בסדר גמור כשהמון אנשים מתלוננים על זה בפורום של EA. אגב, בבטא אני לא זוכר שזה היה ככה.

ואני לא התעצבנתי או משהו כזה, זה לא מזיז לי.. פשוט יש ימים שאין סבלנות לכאלו דברים. :)

לא כיוונתי שזה היה מופנה אלי , פשוט חבל להתעצבן על דברים כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא יש לי הרבה דקירות, אבל בבטא הלך לי יותר טוב, כל משחק גמרתי עם לפחות 6 דקירות, השיא שלי היה 16 :hat:

אבל דווקא ביממה האחרונה בקושי דקרתי אנשים, אז הסטטיסטיקה שלי לא השתנתה הרבה(יש לי יותר מ-200 :jump:). ודיסקיות כסף זה מישהו מדרגה מסוימת, אני מניח שיש גם דסקיות זהב, אולי אפילו פלטינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אין על הסרטון הזה.

חחחחחחחחחחחח

הקטע הכי מצחיק שם שהוא כבר שם על הטנק את ה C4 ואז בא לו האנגיניר והרג אותו

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

גאוני

שמע אני מת לדעת מה הם אומרים שם שמישהו יעלה את זה עם כתוביות או משהו :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידוע, ואפילו כבר נבדק על השרת. עובד נחמד, החסרונות העיקריים שלה הם שהיא מקפי3ה כל שתי שניות הודעות במרכז המסך, וזה סתם מעצבן (אין דרך להסיר אותן בשלב זה), החסרון השני הוא האבטחה - התוכנה "מדווחת" למפתח שלה אילו שרתים מריצים אותה. ניתן לבטל את אופציית הדיווח אבל מאחר וזו תוכנת צד ג', שנכתבה ע"י משתמש אלמוני, לא הייתי רוצה שתיפול לידיו ססמת ניהול השרת או כל מידע אחר הנובע מפירצת שעשויה להיות קיימת בתוכנה שניגשת באופן שוטף לשרת ורצה ברקע.

הייתי מעדיף להמתין לפתרון של DICE, אם כי הכיוון בהחלט טוב ואת העבודה נראה שהיא עושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחח

הקטע הכי מצחיק שם שהוא כבר שם על הטנק את ה C4 ואז בא לו האנגיניר והרג אותו

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

גאוני

שמע אני מת לדעת מה הם אומרים שם שמישהו יעלה את זה עם כתוביות או משהו :smile1:

לגמרי חחח :cool2:

צ'מע ג'ון,

בגדול, הם מקללים שם ת'אמא :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נייק, לך יש הכי הרבה סבלנות בעולם, לא סתם אתה מנהל פה :smile1:

תגידו, האקדח האוטומטי שמקבלים ברמה 13 שווה משהו? רק אם אני מכוון טוב אני מצליח להרוג איתו מישהו אחרי 10 מחסניות.

לא.

חרא של אקדח. כמו רוב הנשקים ב BF יש לומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

M16A2 יותר טוב מהקצר הזה לדעתי

ואני משתמש רק בו

אבל יש מפות ומצבים שעדיף את הקצר בגלל שטח צפוף

אבל הארוך יותר מכוון ובהרבה

אבל מטווח ה10 מטר שהאוייב ממש קרוב אז הסיכויים שלך לא הכי גבוהים לצאת חי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה - ספק אם מישהו עוד לא קנה את המשחק הזה אבל בכל זאת , סטים מציעים את הSQUAD PACK - ארבעה עותקים של BFBC2 תמורות 149.97 דולר , זאת אומרת ארבעה במחיר של שלוש.. ככה שאם יש כאן ארבעה חברה שעוד לא קנו - יוצא פה ממש של מעל ל25%

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני

אני בעד שתוסיף גם את אתרי הסטטיסטיקות לדיון הראשי

http://www.battlefieldbadcompany2.com/soldier (הדף הרשמי של EA שכמובן כרגע לא עובד...)

http://bfbcs.com/pc (בלשון המעטה, לא ממש מתעדכן בתדירות גבוהה)

http://bfbc2.elxx.net/ (הדף הכי מוצלח לדעתי, מעודכן ובעיקר אהבתי שהוא נותן את העמדה שלך ביחס לאנלוקים הבאים, insignians ו pins)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחבר'ה שרוצים להחליף קיט- תלחצו אנטר, ובזמן שאתם מחליפים קיט הקבוצה האוייבת תדאג להרוג אתכם, מה שטוב בזה שהגופה שלכם תיעלם ישר אחרי שתמותו.

דבר מאוד דפוק הוא שאנשים מתים לא יכולים לצ'וטט... איך אפשר להודיע למדיק שיפסיק לעשות לי REVIVE אם אני מת???

חוק ראשון בBC2 MEDIC SCHOOL- אתה רץ להציל חבר, תהרוג את מי שהרג אותו קודם. אני משחק בתור מדיק עם חבר אסולט שדואג לשלוח לי רימון עשן בזמן שאני עושה REVIVES ומחפה עלי, הכי טוב זה כשמשחקים עם חבר שמבין אתכם מחצי תנועה

מזה יש עכשיו איזה עבודות או משהו? עוד לא שלוש ואני לא מצליח להתחבר! בואנה הקדימו היום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...