Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 90 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אובד עצות, לא עובד!!!! לגבי הסקיל- קצת יותר פירוט ממה שרשם ג'וני היקר:

לגבי ה-bronze- זה לא נכון, אתה לא יכול לקבל 2 עיטורים בגלל זה, לא רק אחד. וזה בכלל לא קשור ל-defib ול-repair tool ולכל אלו, זה כנראה בגלל ה-m1 garand שההריגות איתו אינן נרשמות. זה בטח יתוקן בזמן הקרוב.

בכל מקרה גם בעניין ה-bronze וגם בעניין ה-skill --------------> תפסיקו להתייחס לשטויות האלו, סטטיסטיקות, K/D, סקיל, awards... קניתם את המשחק בשביל הכיף אז פאקינג תעשו כיף, שכחו מכל השאר!! הדבר היחיד שאומר משהו על שחקן זה ה-win-lose ratio.. כל השאר כולל kill-death ratio לא אומרים כלום (כי יש כאלו שמתקמפרים, יש כאלו שמרמים, ויש כאלו שנהנים למות 20 פעמים בניסיון לחמש את ה-MCOM.) אז בשורה התחתונה תהנו מהמשחק וזהו, תשכחו מהכל. וגם ה-win-lose לא אומר הרבה כי לא תמיד משחקים בשביל לנצח.. אלא סתם בשביל הכיף.

אם תאמרו שאתם לא רוצים לנצח אלא רק רוצים להנות- אז זו בידיוק הנקודה שלי.. למשל היה לי משחק עכשיו של 25:1, הייתי recon כי התחשק לי. הרבה זמן לא שיחקתי recon, אני לא יכול לומר שנים או חודשים.. אבל דיי הרבה זמן באופן יחסי. למרות ה-k/d הטוב בסוף הפסדנו את המשחק. אז מי שרוצה לנצח- שינצח, מי שרוצה להרוג בכמויות - שיעשה זאת.. אבל שלא יגידו שזה בגלל ה-k/d או הדרגה או איזשהו insignia.. תאמרו שזה בשביל הכיף כי באותו רגע בא לכם לעשות שטויות ולא אכפת לכם מהניצחון.

חפירה out.

whatever he said

::) ::)

מישהו פה כבר קיבל כוכב פלטינה? אחרי כמה זהב יש את הפלטינה?

אחרי אלף הריגות עם כל כלי נשק\שיט\טיס\רק"ם

הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך לחלוטין נייק. צריך לשחק איך שכיף לך ולהתעלם מהסטטיסטיקה, למרות שאני בטוח שיש אנשים שהכיף שלהם זה להשיג סטטיסטיקה טובה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גש ל :

C:\Users\<User>\AppData\Local\PunkBuster\<Game>\pb

מחק את ספריית ה PB בתוך BC2' date=' ותבצע עדכון באמצעות ה PBSETUP - כפי שתיארתי בת'ראד הראשי של השרת.

[url']http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=454146.0

אם לאחר-מכן זה עדיין לא עובד, בצע הסרה מלאה של המשחק, תתקין אותו מחדש ובצע עדכון באמצעות ה PBSETUP

הבעיה נפתרה באורך פלא ע"י ריסט פשוט..

תודה בכל אופן שגיא, ובגלל שכבר עכשיו אני צופה בעיות נוספות עם המשחק- אני אשמור את שכתבת למקרה הצורך.

אגב, תודה גם לך נייק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה גם בעניין ה-bronze וגם בעניין ה-skill --------------> תפסיקו להתייחס לשטויות האלו, סטטיסטיקות, K/D, סקיל, awards... קניתם את המשחק בשביל הכיף אז פאקינג תעשו כיף, שכחו מכל השאר!!

חפירה לעיניין. :xyxthumbs:

אנשים חושבים שאם הסטטיסטיקה שלהם טובה הם יחשבו כשחקנים טובים.

שחקנים טובים מזהים גם בלי לראות את ה kdr שלהם או כמה כוכבים יש להם על ה m60. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה זה בא... דיוק קל- אפשר לשחק רק עד השעה שלוש וחצי PM. זהו אני לא מסוגל להתחבר. אבל זה בא לי בטוב, עוד חצי שעה גם ככה צריך ללכת...

אגב, זה רק אני או שהמשחק מתחיל להזכיר את SOLDIER FRONT?

20 פעם מינימום נהרגתי ע"י זה שהרגתי לפני שנייה וההפך.. זה מעצבן בטירוף :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אובד עצות, לא עובד!!!! לגבי הסקיל- קצת יותר פירוט ממה שרשם ג'וני היקר:

לגבי ה-bronze- זה לא נכון, אתה לא יכול לקבל 2 עיטורים בגלל זה, לא רק אחד. וזה בכלל לא קשור ל-defib ול-repair tool ולכל אלו, זה כנראה בגלל ה-m1 garand שההריגות איתו אינן נרשמות. זה בטח יתוקן בזמן הקרוב.

בכל מקרה גם בעניין ה-bronze וגם בעניין ה-skill --------------> תפסיקו להתייחס לשטויות האלו, סטטיסטיקות, K/D, סקיל, awards... קניתם את המשחק בשביל הכיף אז פאקינג תעשו כיף, שכחו מכל השאר!! הדבר היחיד שאומר משהו על שחקן זה ה-win-lose ratio.. כל השאר כולל kill-death ratio לא אומרים כלום (כי יש כאלו שמתקמפרים, יש כאלו שמרמים, ויש כאלו שנהנים למות 20 פעמים בניסיון לחמש את ה-MCOM.) אז בשורה התחתונה תהנו מהמשחק וזהו, תשכחו מהכל. וגם ה-win-lose לא אומר הרבה כי לא תמיד משחקים בשביל לנצח.. אלא סתם בשביל הכיף.

אם תאמרו שאתם לא רוצים לנצח אלא רק רוצים להנות- אז זו בידיוק הנקודה שלי.. למשל היה לי משחק עכשיו של 25:1, הייתי recon כי התחשק לי. הרבה זמן לא שיחקתי recon, אני לא יכול לומר שנים או חודשים.. אבל דיי הרבה זמן באופן יחסי. למרות ה-k/d הטוב בסוף הפסדנו את המשחק. אז מי שרוצה לנצח- שינצח, מי שרוצה להרוג בכמויות - שיעשה זאת.. אבל שלא יגידו שזה בגלל ה-k/d או הדרגה או איזשהו insignia.. תאמרו שזה בשביל הכיף כי באותו רגע בא לכם לעשות שטויות ולא אכפת לכם מהניצחון.

חפירה out.

תקשיבו לו, הבנאדם גאון :yelclap:

הוא צודק לגמרי, הבעיה הכללית היא שאנשים משחקים רק בשביל נקודות, יחס הריגות מרשים, רמה מרשימה וכו', אבל למען האמת אלה דברים סתמיים.

הדבר הכי חשוב בכל הקטע הזה זה להנות מהמשחק, אני יודע כשאני משלם 50 דולר על משחק אני מצפה שיהיה לי קודם כיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

במשחק הזה צריך לשחק עבודה צוות, להגן/לתקוף - זאת מטרת המשחק [ולא רק להנות- שכל אחד יעשה מה שבא לו ואז זה בלאגן אחד גדול - אחד נהנה לצלוף מאיזה גבעה בלי להתקדם לשום מקום וכו'.. , כמובן שאפשר לעשות זאת ,אבל לא לשכוח שלא זה מטרת המשחק.]

וכמו שנייק כתב וגם צודק זה לא אומר כלום הדרגות וכו'...- לא רק זה מה שמצביע על שחק טוב/גרוע .

אך כמובן שיש מצב שלמישהו יש k/d נמוך -והוא באמת גרוע ,אבל בכלליות זה לא אומר , הכי טוב להכיר את יכולת השחקן במהלך המשחק עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה שנייק אמר זה מה שאמרתי מלא פעמים בעבר, צריך לשחק בשביל הכיף לא בשביל הניקוד

אם הייתם רואים את הKD רטיו שלי הייתם בוכים - 0.40KD

אבל למי אכפת, אני נהנה מזה שאני יורה ומפציץ וכל זה גם אם זה הורג אותי בסוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בד"כ לא מתייחס ל K/D אלה יותר אם נהנתי מהמשחק או לא , יש משחקים למשל שחצי מקבוצה החליטה להיות Recon , ועוד כ Attacker , בכלל זה נורא כי יש כמה "צדיקים" בסדום שבאמת מנסים לנהל איזהשהו מתקפה , אבל בסה"כ הם לא "רמבו" ומאוד קשה לנהל מתקפה שכזאת לבד

אני הכי נהנה כשכל היחידות "מנוהלות" כמו שצריך למשל שיחידה מסויימת תוקפת בצד אחד ויחידה שניה תוקפת בצד שני , וככה יוצא שכל האזור מאוגף וככה לא משאיר לקבוצה שמגנה כל כך סיכוי .

מה שחסר כאן גם כן זה הקטע של הקומנדור , ב BF2 \ BF2142 הקומנדור הוא זה שמכריע את המשחק כי הוא זה שנותן את "הפקודות" או יותר נכון המלצות איפה לתקוף וככה יוצא שהמשחק יותר מאורגן ומסודר , ב BF2142 מקבלים על זה אפילו יותר נקודות ובונוסים על הדרך , חבל שהסירו את זה פה , כי עדיין BC2 הוא משחק מאוד קבוצתי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואללה כל אחד פה צודק

ושימו לב שכל פעם הרבהסניפרים שמתקמפרים בATTACKER הקבוצה מפסידה

אני לדוגמה לא מסוגל לשחק RECON אין זה לא עושה לי את זה לעמוד מרחוק ולירות זה מאוודדדד משעמם ולא נהנה מהמשחק

אני אוהב ASSAULT אני רץ הורג נמצא בחזית ובעצם עושה משהו לטובת הקבוצה בשביל לנצח.

אני רמה 11 וכבר פתחתי את כל הדברים האפשריים לASSAULT

ואני חייב לציין שהנשקים הכי טובים במשחק אלה

מקום ראשון אצלי M16 אורך

והשני זה הAN 94

אבל הM16 הרבה יותר טוב מהAN94 :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...